Foorum
1
2
2011-04-12 19:21
Paljud naised väldivad meesterahvaga kokkusaamist, kui neil on pea värskelt pesemata, ehk et veidi rasvane.
Aga...kui suur probleem see meeste silmis on?
Kas mees jätaks pigem seksimata, sest naisel on "rasvapea" otsas?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 19:27
Kaslane...pese kohe peapuhtaks ja siis räägime edasi
isiklik hügieen on enesetunde küsimus ja näitab ühtlasi austust teiste vastu Seksimist pesemata pea ei sega aga ...PESE ja SEKSI on asjad, mis käivad käsikäes
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 19:30
kui juuksed ikka nagu pulgad on siis.... tänan ei..... teiseljuhul oleks mõnel kaunil kuumal palavusest jällegi aru saada, eriti kui mingi mitmepäevane üritus
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 19:36
pidasin rohkem silmas, et kui mõlemil partneril, kes koos ei ela, tuleb seksinälg peale, tahavad kohtuda, aga naine ei jõua (nt peale tööd või mingit üritust) pead ära pesta, kas siis jääks pigem seks tegemata?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 19:37
Pärast seksi peseb
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 20:05
Ma oleks nõus ise ta pea ja muu ka korralikult puhtaks pesema
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 20:09
kaslane vat kui asjaolude kokkulangevusel jääb miskit nihu, pole asi hull, ent kui neiu ongi rokkar, siis.....
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 20:10
jotteff - küsimus ongi selles, et EI OLE AEGA pead pesta, muidu võiks naine ju ise pea ära pesta
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 20:14
ma kujutan ette, et seal kohtumiskohas on pesemisvõimalus olemas, miks siis mitte enne seksi end korralikult pesta, mehel hea puhas naine kaissu võtta
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 20:16
Tegelikult ega eriti ei häiri,kui muidu puhas.
Miks nii vähesed naised ennast kiilaks ajavad?Mõelda palju vähem muret Pole neid vastikuid juukseid mis suhu satuvad ja pidevat hädakisa,kui käealla jäävad
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 21:37
häirib kindlasti.puhtus on sexi juures elementaarne.
praegust aastaaega arvestades ei tohiks olla veest puudust?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 22:38
milleks selliseid tobedaid teemasid teha?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 23:31
kaslane muretseb, et pea pesemata, ent jott.. on nõus ka ise peapesu tegema pole ju tegelt nii tobe teema miskit....
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 23:34
parma-eks neid tehakse igavusest? kaldun arvama? või on kellegil ebameeldiv kogemus ? üllatusteks ja inimvõimetel puuduvad piirid.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 07:59
Mida need pesemata juuksed ikka häirivad kui just naine otse kusagilt tolmuses tööl eelnevalt päev läbi ei olnud
Peaasi,et naisele sealt altpoolt need juuksed puhtad oleksid ,kuigi tänapäeval neid naistel vist sealkohal puuduvad hoopis
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 08:26
kuidas see oli?? ma pean kohe kordama lugemist, et asjast aru saada.
ei kohtuta omavahel, kuna naine ei saa vahetult enne seda juukseid pesta?
aha.
siia otsa tahaks küsida, mis siis neile olulisem on ka - kas juuste „fresh look“ või enda pesemine? kui siit poolt vaatasin, siis peale jäi mulje, et juuksed. ega ma millestki valesti pole aru saanud?
ja milline on „veidi rasvane“ pea? kas seda arvutatakse päevades või tundides?
ma ei teagi kohe mida öelda. oh jumal.. jumal...
ma ei suuda praegu otsustada, mida teha... et kas peaks olema irooniline või prooviks nendest naistest aru saada.
midagi on siin ülemäära.

ma olen nii aru saanud, et pesta tuleb siis, kui selleks on otsene vajadus. kui muidu osatakse ennast pesta ja enda eest hoolitseda ka, siis ei peaks ju taolist soovi tekkima. kui selleta enam hakkama ei saada, siis on vist naise enesetundega midagi viltu?
no ei tundu normaalne. perfektsionistid? või on palju fashion tv-d vaadanud?

ma saan aru sellest, kui tuleks töötada tolmus ja värvi sees (vat see on kohutav juustele, olen teinud muide!) või sellest, kui tehakse muud füüsilist asja, aga ega nad ometi peale tavalist tööd kontoris kohe oma juukseid pesema ei hakka? või mis?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 08:30
Kui selline peps mees, siis ta vaevalt, et selliseid sekspartnereid valib.
Aga kui selline, kellel savi, peaasi, et saaks, siis ei sega pesemate juuksed teda kohe kindlasti!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 08:33
no vaata, apelsin. siin on selgunud, et on olmas mehi, kes ka pidevalt hooldusvahendeid vajavad ja enne kohtingut solaariumisse peavad minema. ja meie siin ohkame, kui naised juukseid pesevad:

elamar - aga tead sa seda, et on olemas naisi, kes on igalt poolt kiilad?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 08:53
parma - vat siin sulle tegevust. kui su „tüdrukud“ teinekord tulemata jätavad, siis uuri neilt järgi, kas on sahmpoon või palsam otsa saanud... või miks nad ei tulnud. ehk oli ka juustega mingi tegemine. saad kohe selgeks endale asja.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 08:54
parma - viimasel ajal õhkub sinu postitustest kibestumist...
iga algatatud teema puhul virised, et see on nõme
aga...ma pole märganud, et sa oleksid ISE teinud mõne väga sisuka ja huvitava teema???
mina teengi teema, kui näen, et siin on igav ja midagi ei toimu
see on meelelahutussait ja siia VÕIB teha ka kergemaid teemasid
ja tore on erinevate inimeste arvamusi teada saada
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 09:03
kui juuksed on pesemata, siis tussu kindlasti ka. oijeerum oimaeivõi öäkk. sama teema...pesemata mees.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 09:04
kaslane, aga selgita mulle palun, mida need naised arvavad. miks neile juuste pesemine oluliine on olnud? mida nad on öelnud?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 09:27
mõnel on väga pikad juuksed ja nende kuivamine võtab mitu TUNDI!!!
ja fööni ei saa kasutada, sest see rikub juukseid...
seega, kui pakutakse välja kiirkohting, siis on valida, kas minna kohtingule rasvase peaga või üldse mitte minna
tuti pesemine käib kiirelt ja see pole ju mingi probleem
ja kui naine riskib minna siiski rasvase peaga, on ta ebakindel endas, et äkki mees arvab, et naine ongi räpakott
mul oli kunagi tuttav naisterahvas, kes pesi hommikul pea ära ja õhtuks oli ta pea nii rasvane, nagu poleks nädal aega pesnud...
siis läks koju ja pesigi uuesti
kujuta nüüd ette, kui ta oleks läinud peale tööd kohtingule, mis mulje see mehele oleks jätnud?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 09:35
kas sellega pole mitte nii, et mida sagedamini pesed, seda suuremaks probleem muutub? siis tuleb ainevahetus korda saada.

no olgu. ma saan aru, et ehk ongi osadel probleem sellega, et peab mitu korda oma juukseid hooldama, aga kas on ka neid naisi, kes ei oskagi kuhugu minna pead pesemata. et vaja pole, aga ikkagi pesevad.
sinu tekstist sain aru, et tegelikult polnud juustel midagi eriti viga.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 09:37
usun et naisterahvas leiab alati võimaluse enne kohtingut enese eest hoolitseda.ta kas või lahkub töölt varem,või jätab midagi muud tegemata.seda kõike tutvuse algfaasis,hiljem tehakse neis asjades väikseid möönduseid.muidugi ei tähenda see,et hiljem oleks naine kohtingul räpane.lihtsalt,kui esmane mulje jäetud,loevad juba muud faktorid rohkem
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 09:38
kaslane. On jah kibestumine. Ma kardan, et see leht muutub samasuguseks juraks nagu mingi delfi või maitea postimehe kommentaarium. Ja seda just tänu sellistele postitustele.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 09:43
parma, mitte delfistub, vaid buduaaristub. see oleks täpsemini öeldud
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 09:48
utha. Mul oli üks tüdruk, kes enne välja minekut alati ennast vähemalt tundaega mukkis ja lakkis. Vahel läks isegi kauem. Aga sellevastu on hea nipp. Peab tundaega varem helistama et see kell tuled. Siis jõuab õigeks ajaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 09:52
parma - sellest ma saan aru, kui tahetakse endaga natuke tegeleda, aga mind huvitab see, kas tegemata on ka midagi jäänud.. noh et pole tüdrukut tulnud. kas pole endale lakki osta saanud või sai shampoon otsa või oli midagi muud. siis pole ju enam ilus
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 11:42
Ei. Tulemata ei ole jäänud.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 12:29
Aga Parma, mis sel teemal viga? Peab siis kogu aeg jahuma, et miks naised sponsorit otsivad ja miks mehed lolle kirju saadavad. Ja kaua sa sellegi üle jõuaksid diskuteerida, et mis nurga all kõige parem on sisse lükata
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 13:22
.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 14:16
Ma sain juba oma vastuse. Jätkake samas vaimus.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 14:34
urrr..
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 14:56
Naine oskab ka n.n. mustad juuksed panna nii, et mees peab seda kauniks ja suht koht kalliks soenguks. Pea pole ainult soengu jaoks vaid võiks ka vahel kui asi (mees) väärt on kasutada seda ka n.n. sihtotstarbeliselt.

Naljaga pooleks: Mina mõtlesin, et mis neil naistel viga on kes igal võimalikul hetkel oma pead katavad millegiga. Küll rätid, küll mütsid ja kübarad. Nüüd tarkus käes nad on teel kiirkohtingule ja pole olnud aega juukseid pesta. Mis seal all veel toimuda võib, uh ma parem ei mõtle.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 14:58
jaa Aike - jaa
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 23:12
inimene olgu siis naine või mees...
No peaks ikka pesema end.
Ei ela ju keskaasias.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 08:03
..
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 21:20
lühikeste juustega on muidugi lihtsam - sups pestud ja sups kuivad
pikkadega on jama, pese, pane hooldusvahendit, siis oota, kuni ära kuivavad...
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 21:22
Liiga sagedane peapesu pole samuti hea
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 21:23
siis tuleb kiilakaks lõigata ja ei mingit muret
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 21:28
coya - sa oleksid nõus kiilaks ennast ajama?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 10:18
ma isegi oleksin, kui ma selle teo vajalikkuses veel korra ennast veenda suudaksin.
seni on huvi vaid olnud, aga pole olnud seda julgust ja tahtmisest tuleks ka puudu. kui endast enam hale ei hakka, vat siis peaks seda tegema.
kunagi mingi tuju ajel ajasin ka ise ennast siiliks, aga palja koluga pole veel olnud.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 19:07
siil pole siiski päris kiilakas...
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 19:12
Ei põe absoluutselt. Nõustun et pikad juuksed nõuavad vahel rohkem aega kui meil on ja olen selle nimel, et naisel need üleüldse on, taluma palju, sh rasu, hilinemisi, juuksekarvu igal pool sh supi sees jpm. Aitäh naised, kes kogu seda jama talute, et teil pikad juuksed on ja neid mehel silitada lubate
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 19:21
kaslane - jah, pole, aga ka siilikas tahab julgust teha teatud muudatusi. eriti veel siis, kui oled kogu aeg enne pikemate juustega olnud.
sa ajaksid siiliks? muidugi pole mul plaani kiilaks ajada, aga ma tahtsin öelda, et kunagi ei tea, millal see tahtmine tekib
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 19:26
Huvitav paljudel on elus tekkinud probleeme kohtama minekus juuste eest hoolitsemisel. Oleks vist loomulik, et pea s.t. juuksed on alati mõlemal puhtad ja korras. Miks peaks naise soeng olema kohtama minnes paremas olukorras kui mehel?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 20:01
tegelikult peaks kohtamise tegema dushi all. siis pole enam probleemi - saab naine endal juuksed puhtaks ja mehe ka
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 20:23
Kaslane, aga millest see küsimus? Kas Sa ei viitsi pead pesta?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 20:28
Eks masu anna veel tunda.
˅ näita rohkem ˅
1
2