Foorum
1
2
2023-11-22 22:20
Karolina7777 läks endast välja sest ta ei kannata ausat kriitikat ega tõde ning kustutas enda loodud teema ära. Mul jäi küsimata Karolina7777 et kas ta siia ilma sündides löi pea vastu augu serva ära või on ta hiljem põrutada saanud kui arvab, et ta suudab teisi nii rumalaks teha?
Vaesekene! Peab tänaseks ta rahule vist jätma. Tal siiski raske üleelamine, et Bella 1998 päeva vipi nina eest ära võttis.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-22 22:50
On ju kahjurõõm kõige suurem rõõm
˅ näita rohkem ˅
2023-11-22 22:56
Ironix,võta rahulikumalt ja ära tõlgenda mu väljendatud mõtteid meelevaldselt Mul isiklikult on täiesti ükskõik,kas keegi on siin pildiga või pildita,sest,nagu märkisid,pildi lisamine on tõesti vabatahtlik - eeltoodud jutu,õigemini"soga",nagu sina seda tavatsesid väljendada,mõte oli selles,et pildita kasutajatel on pisut veider hädaldada päeva VIPi teemal: alati saab ju ise ja palju uhkema fotoga pretendeerida 😀 Kui sind nii häirib,et Karolina7777 on liiga sageli esilehel,siis saad kedagi teist ja sulle enam meeldivat rohkete kümnetega hinnata - või laadida üles oma pilt ja saada sellele võimalikult kõrge hinne.Ja kõige lihtsam oleks vast ehk mitte pöörata tähelepanu sellele vipindusele,sest no ei ole see ju teema,mille pärast peaks üksteisele pidevalt puid alla panema. On ilmselge,et Karolina7777 sulle ei meeldi - täitsa loomulik,et kõik inimesed omavahel ei sümpatiseeri,ei peagi; mullegi ei istu üks või teine,ja mina ei sobi mõnele üldse,aga see ju ei tähenda,et me peaks kõik üksteisele pidevalt hagu andma 😀 Rahumeelselt on palju lihtsam 🙂
˅ näita rohkem ˅
2023-11-22 22:58
Eks sa siis mine lohuta vaesekest. Te talle pai, kohenda patja või võta põlve peale ja nii edasi. Oled nii vana mees küll, et peaksid teadma kuidas need asjad käivad.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 10:25
Eks see vipindus ja 10 hindamine vajalik, kuidagi peab see leht ära elama ju.
Võib ka juhtuda, et mõni omaette nokitseja leiab siit uusi tutvusi ja seda ilma suurema kärata. Pple väga pontu keskenduda sellele, mis negatiivselt käima tõmbab.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 11:37
Vaesekesed, tobukesed peavad teiste raha siin lugema.Eriti proua Ironix! Mine ravile!
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 12:15
Ironix, vabatahtlikkuse rõhutamine võetakse kasutusele harilikult millegi õigustamiseks. Praegu sa õigustad nagu pildi mittelisamist selliselt. Loomulikult. Samamoodi on Vippi toppi ja ma ei tea kuhu veel pürgimine siin täiesti vabatahtlik, nagu blokkimine, enda hindamine ja muud "liivakasti" mängud. Kui osa kasutajaid end sellega lõbustavad ja teiste jaoks natuke narriks teevad, siis las nad olla. Eks veidi võib nende üle naerda aga tõsiselt ei maksa võtta.
Kui sa argumenteerida tahad, siis pole "vabatahtlikkus" või "pole ju keelatud" parim väide eetika või narruse puhul.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 13:23
Päeva vipiks saamine ei käi enamusjuhtudel ausal teel ja tõesti seda oleks tavakasutajal raske muuta. Loomulikult saab päeva vipiks vahel ka ausa hindamise läbi keegi. Karolina7777 puhul aus hindamine ei kehti.
Väide nagu ma leoks kellegi raha ei pea paika. Sest mul on raha targemaltki kulutada kui selle mõttetu mängu peale.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 13:59
huvitav milline on eba aus hindamine? Kui sul Ironix on raha mujalegi kulutada,. siis mida kuradit sa siin määgid, nagu lammas taravahel.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 15:08
Juho Jahu jahvatab jahu siin.Kas suu on pulbrit täis,või....et jahvatad.Mingi veskimölder oled ve
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 15:15
Juho10 ära esita lolle küsimusi ja arusaamatu on jah mis sa määgid siin.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 15:50
Ironix on loll kui saapajalg,kuna kui sa pole mingite iha süsteemidega rahul,siis foorumis on täitsa olemas teema: Iha.ee portaali puudutavad küsimused ja ettepanekud👍,huvitav miks sa sinna ei pöördu,kui sul nii toredad ettepanekud on,et mitu päeva jutti keegi vip võiks olla jne. Ja kui arvad,et Karolina ausal teel vipiks ei saa ja kõik teda hindavad kontod on ta enda omad,siis pane oma murekiri [email protected] teele👍
Aga no sinu eesmärgid paraku teised,saaks ainult avalikult heitida karolina teemal,ei muud.👍
Edu selles👍
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 16:17
Näed sa siis... Karolina7777 läks närvi. Järelikult on sul südametunnistus must. Ütlen korra veel, et kui sulle see päeva vipiks saamine korda ei läheks siis sa ignoreeriksid seda teemat ja ajaksid enda rida edasi, mida sa ei te. Sest see läheb sulle korda. Teiseks kui sa arvad, et ma tegelen sinu mustamisega, siis sa eksid ega sa aru mis sulle räägitakse ja seda mitte ainult minu poolt. Kolmandaks tood sa võrdlusi laua jalaga ja sõimad lollideks. Nii ei ole üldse ilus. Karolina7777 on sul kõik korras või on närvid läbi ega kannata, et sinu nimegi mainitaks?
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 16:48
Hea küll, kui Karolina on pada, siis Ironiks on katel ja võta nüüd kinni, kumb see tahmasem on. Silm jääb see, kelle postitus viimane.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 17:42
Sina olid Ironix(varikas)see,kes siia teema tegi päeva vipindusest,järelikult ikkagi sul endal närvid täiesti läbi vaeseke.
Ja lugedes sinu siinseid postitusi,siis üks päev halad kui karolina vip ja teine päev kui ei ole vip,siis jälle vaja kohe ära mainida.
Ning ma ei saa aru miks ei või päeva vipindus mulle korda minna? Ilusate piltidega naisi on alati hinnatud ja jäädakse ka edasipidi hindama ning mis saab mul selle kõige vastu olla.
Kui keegi soovib oma lemmikut päeva vipis näha,siis hinnake ja pole mõtet halada lõpmatuseni,et miks see v too just päeva vip on,kui te ise miskit ei tee ja ainult virisete selle üle.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 18:09
Karo,kuidas siis ikkagi on - oli su must südametunnistus,mis ajendas sind siia teemasse kirjutama? 🙊😄 Või hoopis arenenud õigusmeel? Või pigem loomulik reaktsioon sellele,et kui sinust räägitakse,siis peaks nagu vastama ka? 😃 Igatahes hr/pr ironixil on IGAL JUHUL midagi öelda,nagu me näeme - kui sa midagi ei ütle, küllap siis oled arg ja hakkas häbi,ja sellest saab ta taas uue teema püstitada😄🤦‍♀️ kui sa midagi ütled,on jällegi probleem ja uus võimalus sellest kinni hakata🤪 Suisa südantliigutav on,kuidas sa kellelegi niivõrd korda lähed,kas pole 😃
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 18:18
Birde,no kuskil peab vaene inimene end välja elada ju saama,seega las Ironix siis podiseb siin päevast päeva kui Karolina on vip ja kui ei ole vip.😃
Tal on põhiline,et saaks Karolinaga suhelda.😃
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 18:41
Birde see kord olen ma päris nõus sinu välja öelduga. Karolina7777 kõik need reflexid töötavad. Ta emotsionaalselt kergesti süttiv naine.
Karolina7777 on jah vaene naine. Paistab see kaugele välja tõesti. Mis aga ilusatesse piltidesse puutub siis ilu teatavasti on vaataja silmades ja sinust on siin õnneks või kahjuks ilusamaid naisi. Lisaks mida hakata peale välise iuga kui sisemus on mäda.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 18:53
Nüüd siis on teada, miks Ironix pildi maha võttis
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 18:55
Sest ma olen liiga ilus, et siin pilti endast näidata.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 20:08
Eks seda iludust oli näha küll, kui pilt kakspäeva üleval seisis ja siis maha võeti.Kulla proua, võõraste piltide ülespanek on keelatud!!!
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 22:25
Juho10 te endale tingmärgid delgeks ja siis allest te suu lahti. Kui meeste ja naiste kontodel vahet ei te, siis pole mõtet soga ajada. Teiseks mis sellest on siis, et mul pilt paar päeva üleval oli. Nägin, et see on mõttetu. Nii, et ära tühja plära.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 22:46
Jumal küll mille üle vaieldakse! Ironix pane pilt üles ja tõesta Juhole, et oled täitsa olemas, ning asi lahendatud.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-23 22:49
Tal oli pilt, aga võttis maha, kui töö sai tehtud.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-24 12:49
See, et Juho10 ei usu on tema probleem. Jfjm jälle peksad segast. Miks peaks kellelegi mingi pilt üldse midagi tõestama? Neid kasutajaid on siin piisavalt kellel pilti ei ole ja kes ei soovi seda siia üles riputa.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-24 13:45
Siin üks tädi pani kah ainult teiste maha hindamise ajaks varikontole pildi ja siis kui töö tehtud, võttis selle jälle maha, et oleks hiljem uuel varikal mida kasutada.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-24 14:06
Mõttetu siia pilti üles riputada. See ei anna ikka midagi. Sest ka fake pilte saab lisada üles ja see toimib tõenäoliselt ka siin lehel. Töö millest sa Jfjm räägid on neile oluline kelle jaoks on tähtis top, vip ja hindamine.
Karolina7777 taoliste jaoks on pildi lisamine oluline. Veel enam, kui keegi hindab madalama hindega kui seda on 10 siis võetakse pilt maha ja lisatakse uuesti üles. Laus lollus ja ei midagi muud.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-24 15:32
Juho- Jahu tegi just ettepaneki Ironile ja tahab näha tema nokut.Võta või jäta.Johhaidii😯
˅ näita rohkem ˅
2023-11-24 16:16
Valgemuster äkki see hoopie sinu soov? Kuid ma pean teid kurvastama kuna ei ole plaani näitama hakata.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-01 22:38
eks selle nähtuse nimi on "pole elu! pole aju!", kui on vaid piltidega kemplemine. Ning teisi tutvumislehti pole olemas ja arvutivälist elu pole olemas neil... eks ole.
Just nagu aasta tagasi caprichosa jms. ostetavad naised kelle elu mõte oli olla igas teemas esimene.

Ketserlus vist kui öelda et vippi-vopid pole olulised, kui teame et kelle taskuid see täidab aga nu pole oluline.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-01 22:42
Ironix
2023-11-23 13:23
Päeva vipiks saamine ei käi enamusjuhtudel ausal teel ja tõesti seda oleks tavakasutajal raske muuta. Loomulikult saab päeva vipiks vahel ka ausa hindamise läbi keegi. Karolina7777 puhul aus hindamine ei kehti.

------------------------------

Pole näinud siin ausat piltide hindamist, kui siin käib sedasi et blokeeritakse ära kõik, ja vaid ainult seetõttu et siis tulevad "läbi" vaid 10-ga hindamised.

Ning ega nendega arutelu siin ei toimi. Siin naised on korduvalt sedasi talitanud, et loovad teema, hakates kritiseerima, aga kui see talle endale vastu vahtimist lööb siis kustutab teema ära.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-01 23:00
Karmapoiss
2023-11-19 15:52
Mind on kõik need VIP-i staarid lampi ära blokkinud.
Alustades Karolinaga ja lõpetades Capriochaga.
Mitte mingit eelnevat suhtlust , mis seda võiks põhjustada.
Neil ikka korralikud tööpäevad siin saidil.
/-/-/

---------------------------------------------------------------

(sama vastus mis enne) ... see käitumine/blokeerimine kõik ongi vipi vopi "lunija" tunnus. Blokeeritakse ära et keegi kogemata ei saaks hinnata "viiega". Kuid blokeeritud kasutaja saab hinnata ainult 10-ga. Kõigile blokeeringut automaatselt panna ju ei saa, seega on nad päev otsa ametis käsitsi blokeerimiste tegemistega. Ning et kui 10 vaid läbi tuleb, siis hoiab see pildi keskmise hinde väga kõrge.

Seega jah, see kõik on seetõttu et keegi kogemata ei hindaks nende pilte "viiega", (madalamast hindest rääkimata). 5 pole küll madal hinne, aga kuna siin on lubatud hinnata ka 10-ga (tasuline), siis on 5 ikka palju madalam hinne ja tõmbab keskmise punktisumma alla . Ning kui keegi jääb neil kahe silma vahele, s.t. et kui juhtub "tööõnnetus" et mõni pilt saab 5 hindeks, siis võetakse pilt maha, pannakse uuesti üles, ning sellele kes andis "viie" pannakse blokeering. NIng kogu jant algab uuesti. Ning nagu näha, siis tegevust aastaringselt igas päevas.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-02 00:29
Aga olgem, see kodanik, kes selle Päeva VIPi teema välja mõtles..tema küll vaesuses ei ela. Väga mõnusad summad kulutatakse ikka selle peale.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-02 11:46
Tahaks ka ,,Vipiks ,,issand kui madal seltskond siin ikka on ,,
˅ näita rohkem ˅
2023-12-02 12:30
Päevavipinduses on uus tase tekkinud,kus mõni kasutaja lubab 10te eest endast lisapilte lausa meilile saata..
Siinkohal võiks vist küll öelda,et päeva vip on elu surma küsimus😃
Hea,et endal pole plaanis ennast nii odavalt maha müüa.🙂
˅ näita rohkem ˅
2023-12-02 12:40
kümned tunduvad jah kõva valuuta olevat. kahjuks reaalses elus nendega küll miskit peale hakata pole

aga rahuldamata tikuke tahab päeva vipiks pürgida, et ehk saaks siis lõpuks nikukest madala seltskonna poolt. päeva nali
˅ näita rohkem ˅
2023-12-02 14:44
Oiii , kus need viinamarjad on hapud 😊😊😊.
VIP on elu ka ju teie jaoks kallid viimased kirjutajad siin😊😊😊.
Uskumatu. Ise veel täiskasvanud tüdrukud 😊
˅ näita rohkem ˅
2023-12-02 14:59
hmm...kui karmapoisi kunstfotot keegi märkaks või lausa kiidaks ja iga päev mõnekümne kümnega hindaks, kas siis seepärast oleks kohe mingi vip eluküsimus tema jaoks? no võib-olla tõesti.
aga ei tasu kõike ainult oma mätta otsast vaadata
˅ näita rohkem ˅
2023-12-02 15:19
Pole hullu kui keegi mu pilti ei märka.
Ma ei hakka seda igaljuhul selle jaoks korduvalt maha ja üles panema (Küll te aru saate mis sellega mõtlen😆)
Selles on õigus , et pildil naudin kunsti ehk kultuuri.
Endale vähemalt pole midagi kunstilist lisanud 😏.
Ma ei saa nüüd kuidagi küsimata jätta proua Capriocha käest , kui juba tekkis mingit sorti dialoog. Kui VIP ega kümned ei huvita , siis miks olen ma ilma igasuguse varasema omavahelise kontaktita blokeeritud? Ülevalpoo härra Rahu selgitab seda oma vaatenurgast , mis tundub tõesti reaalne. Reaalne aga no nii kuradima uskumatu , et täiskasvanud naised võitlevad siin saidil selle pärast. 😄😄😄
˅ näita rohkem ˅
2023-12-02 19:33
See jah on päris rõve, kuidas need igapäevased vipis on

Odav Sexmaxi poest 13 eurone jõulupesu selga, kunsttiss välja, vittu ka natuke ja OLENGI PÄEVA VIPP

Siis hindavad ükateist 10 tega, kiidavad
Mis asja mõte on ?
˅ näita rohkem ˅
2023-12-02 20:34
Sul kade meel või.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-04 15:00
Eks siin kõigil omad eesmärgid.
Kes tahab tähelepanu, kes seksi, kes lihtsalt uusi tutvusi vähe teise nurga alt. Seda küll, et vahest läheb asi inetuks ja nagu poleks täiskasvanud aga see ikka temperamendi küsimus.
Ise arvan piltides, et vähem on parem, liiga ei ole milleski hea.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-04 18:30
Et te ka viitsite
˅ näita rohkem ˅
1
2