Foorum
1
2
2023-01-04 19:35
Üks tahtis pizzat ainult ja seksis pärast nagu nugis.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-04 22:00
"...ja kõige perverssem on üritada (seksi)sõbraks ronida...et saaks tasuta teise inimese keha kasutada oma soovide rahuldamiseks."

Sellega sai üsna palju nüüd ära öeldud. Tasuta seks on olemuslikult perverssus?
˅ näita rohkem ˅
2023-01-07 20:47
Küsisin frogi käest nikku, see vastas pangu ma lollakalt loolat
˅ näita rohkem ˅
2023-01-10 11:07
Hakka tööle, härrasmehed kingitustega juba kraabivad uksetaga
˅ näita rohkem ˅
2023-01-10 11:09
perversne on eeldada, et (seksi)sõbraks saamiseks piisab vaid ühepoolsest soovist.
tasuta seksi või misiganes erootilise tegevuse eeltingimuseks peaks siiski Vastastikune kirg või armumine olema. või ma eksin?
˅ näita rohkem ˅
2023-01-10 12:17
Korrigeerisid?

Lappad jälle midagi ühepoolsusest... nagu keegi oleks siin väitnud seda.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-15 23:01
sina silikoonist capi vanaeit ei ole tõesti sentigi väärt
˅ näita rohkem ˅
2023-01-16 00:22
silikoonist vanaeit capi pole täna vast raha saand, et siin nii teadustab
˅ näita rohkem ˅
2023-01-16 00:37
no kui mehel suurem huvi ja vajadus kohtuda, siis loogiline, et lisab omalt poolt väikse kompensatsiooni talle kulutatud aja ning energia eest. vähemalt viisakad inimesed saavad asjast niimoodi aru.
mis muide ei takista naisel suhtlust ja kohtumist nautimast
see annabki võimaluse töö ja hobi mõnusaks ühendamiseks, eksole
˅ näita rohkem ˅
2023-01-16 01:05
Slave, aga kust tead, et kahepoolne? Naised kardavad sind lihtsalt solvata. Ja viimased aastad on näidanud, et põhjusega.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-16 10:26
sul jtjm kisub ka sinna silikoonist vanaeide juurde
˅ näita rohkem ˅
2023-01-16 11:23
Jott, paistab, et viimastel aastatel pole sa ena mittemillestki aru saanud. Kardvavad solvata
väga visalt ja samal ajal ebaõnnestunult püüate luua legendi kibedast ja üksikust inimesest, kellega ei tutvuta jms. Puhtalt selleks, et minusugune tegelane teie väärastunud maailmapilti sobituks. Aga see puzzle ei tule teil kokku Kes mind tunnevad, need naeravad natuke teie ponnistuste üle.

Ja hoorale siis väike vahemärkus, et need inimesed kes peavad endaga koos veedetud aega teise poole mingisuguseks kulutamiseks, on alaväärsuskompleksis.
Sellest saab kogu mõttemaailm alguse, kui arvad, et sina oled nendest endaga kohtujatest nii palju millegipärast parem ja neist üle, et nendega veedetud aeg on sinu jaoks kulutamine, mitte kvaliteetaeg.
Vahest peaksid seltskonda valima.
Või tunnistama, et teed lihtsalt tööd, mis vahel sunnib endaga kompromisse tegema.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-16 12:53
Silikoon capri ju peidab ennast kohtutäiturite eest ka.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-16 13:32
Slave, mina ei tunne sind ja arvamus sinust on kujunenud puhtalt vaid sinu enda foorumipostituste põhjal. Kui alguses tundusid päris arukas sell, siis nüüd oled sa suutnud seda arvamust muuta. Sa tiirutad karussellil. Seda, miks sa sinna ronisid, võin ma ainult arvata ja ega see omagi minu jaoks mingit tähtsust, aga nüüd ei oska sa enam sealt maha astuda.

Sa oled ikka endast väga heal arvamisel, kui väidad, et sinuga veedetud aeg on teisele kindlasti kvaliteetaeg. Las seda otsustab ikka teine osapool ise.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-16 14:21
Sa kirjutad üks-ühele hoorajutule järgi... alguses olid arukas selle jne.
Ma olen täpselt sama arukas, kui varem ja ilmselt arukamgi.

See, mis sulle tundub ei ole objektiivne tõde. Sinu rumalust näitab, kui sa esitad enda ja hoora luulusid sel moel, nagu asjad nii olekski.

Ma olen kindlasti endast heal arvamusel, koos täiesti adekvaatse enesekriitikaga. Mis tähendab tasakaalu.
Aga sa ei saanud lihtlabaselt jälle aru, mida ma kirjutasin.
Paned mu sõnu ümber, et mind ennast täis mehena näidata... Miks? Poed hoorale?

Mitte kuskil pole ma kirjutanud, et minuga veedetud aeg on kindlasti kvaliteetaeg. Mitte kuskil pole ma ära võtnud kellegi õigust seda subjektiivselt otsustada.
Nagu eneseimetlejast hoorgi, ei suuda sa aru saada, et inimene ei kirjuta alati iseendast. Ma siis kinnitan veel: ma ei kirjuta alati iseendast!

Kui ärapõlatud hoor kirjeldab, et meestega suhtlemine on tema jaoks ajakulu, siis võiks ta seltskonda valida, mis oleks tema jaoks suhtluse osas kvaliteetaeg. Ja ma ei mõtle siin ennast, nagu sa oma luuludes taaskord välja lugesid. Mul pole vähimatki huvi selle hooraga kohtuda.
Kas veidi jõuab kohale või loed jälle ridade vahelt oma soovmõtlemist? Elik pugemist...

Ja küll sa oma lakeiolemusega jälle midagi siit leiad, et mulle olematuid asju ette heita Kui pugemine nii vastik nähtus poleks, siis oleksid sa ehk isegi huvitav vaatlusobjekt. Mis siis, et piiratud.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-16 14:29
Ja eeltoodu kinnitab veelkord vana teadmist.

Naist ostavad endale siiski läbi "kingituste" natuke kompleksiga tüübid, kes aktsepteerivad seda, et nendega suhtlemine ei paku naisele midagi ja on lihtsalt ebameeldiv ajakulu, mis tuleb kindlasti kompenseerida.

See pole loomulikult ainuke variant, kuid hoora väljaöeldu ilmestab selgelt tema suhtumist oma klientuuri.

Erootikat kaubaks muutvad mehed võivad olla ka diametraalselt teisel seisukohal. Vahest on hoor isikuna nii ebameeldiv, et lihtsam on temaga tavasuhtluse asemel lihtsalt maksta, pakutavat rahuldus tarbida ja vältida inimrämpsuga muul moel suhestumist. Nagu mehed on kinnitanud - tal on lihtsalt üks funktsioon.

Vahest peaks teineteise ostmise ja tarbimise asemel pöörama rohkem tähelepanu isiksuse arendamisele?
˅ näita rohkem ˅
2023-01-16 14:39
Oskab olla meeldiv nii kaua kui raha tiksub.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-16 20:19
lehmaonu7
2023-01-16 14:39:34
Oskab olla meeldiv nii kaua kui raha tiksub.

Jah nii see on. See on elementaarne kõigi teenuste juures. Siin on ainult üks suur aga - enamus teenindajaid ootab, et sa nendega ka meeldivalt suhtled. Muidugi leidub ka neid, kes enda orjameelsust müüvad, aga selle põhjal ei saa veel üldistusi teha.
Raha paneb rattad käima ja kes maksab, see tellib muusika, aga pelga raha lehvitamisega trummarist pianisti ei tee.
Iga kingsepp jäägu oma liistude juurde ja kliendil ei tasu kurjustada, kui meistril tema jalale sobiliku ei leidu, vaid otsigu teine kellel on.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-16 23:15
Ei jott, see EI OLE elementaarne kõigi teenuste juures!
˅ näita rohkem ˅
1
2