Foorum
1
2
2022-09-10 08:47
sinul miisu virussa pidevalt kõva
˅ näita rohkem ˅
2022-09-10 09:52
Saa nüüd aru, tädi capri, et mina ei hakanud sinu "härrasmehele" kirjutama! tema tundis tungivat vajadust mulle kirjutada ja ise tahtis sinust mingit mõttetut teemat arutada nüüd nii solvunud, et mina ei soovinud seda teha, et pidas vajalikuks sulle kaebama tulla.
Saa aru, tädi caprichosa, et elu ja jutud ei käi ainult ümber sinu!
˅ näita rohkem ˅
2022-09-10 11:33
tädi violiina....kui sa mind foorumis pidevalt maha teha üritad, siis tundub ju loogiline, et antud härrasmees oma sõnumis ei valetanud? ja peale seda kirjavahetust jooksid foorumisse oma halvustavaid märkusi postitama...seda nägid ju kõik eksole
---------------------------------------------------------------------------------------------

"See mis foorumis juhtus oli sellepärast,et suhtlesin Violiinaga ja ja jutt läks äkki sinu peale. Ta hakkas sind vaikselt maha tegema..."
˅ näita rohkem ˅
2022-09-10 12:27
vanaema Capi, miks sa siin üritad kõike maha teha?
˅ näita rohkem ˅
2022-09-10 13:13
mis vaarisa okil mureks? kas vanaemad ei anna kätte?
˅ näita rohkem ˅
2022-09-10 13:47
Mis seal foorumis siis juhtus?
Antud tola küsis, et mis meil kõigil caprichosa vastu on. Ma ütlesin talle, et mind pole vaja meietada ja mul pole sinu vastu midagi, sa lihtsalt pakud mulle nalja. ja üritasin talle selgeks teha, et mulle ei paku mingit huvi sinust kirjavahetust pidada. Ta ei saanust sellest aru... samas soovitasin tal ka sinu foorumikommentaare teiste suhtes lugeda. ... mida sa ise nimetad suvaliseks repliigiks
mis sa nüüd siis kiunud, ma ei saa aru, kui sinu pihta mõni suvaline repliik visatakse?
Ah, mis ma toladele seletan. Üritage sellest kuidagi nüüd üle olla.

Mul on see kirjavahetus alles
˅ näita rohkem ˅
2022-09-10 17:10
Päris hea lugemine
Mina igatahes olen violiina poolt! (ei püüa pugeda et... saaks! See cabri lihtsalt tundub üks haige ja kole vanamutt olema, kes jookseb siin ajaga võidu, et ikka rohkem härrasmehi läbi töödelda....
˅ näita rohkem ˅
2022-09-10 19:31
see Capi on üks räuskav vanaeit siin koos miisu1102 virussa
˅ näita rohkem ˅
2022-09-10 21:03
eks sinagi, violiina, pakud piisavalt nalja...sulle täiesti võõraid inimesi toladeks tituleerides ja mind foorumis laimates (jah, ka need sinu postitused on siin täitsa olemas, muide).
ja huumor on teatavasti terviseks nii et lase aga hoogsalt edasi...klounina lööd kindlasti läbi, kui praegusest ametist ära väsid
˅ näita rohkem ˅
2022-09-10 21:42
Lihtne, paneme caprichosa ja violiina puuri ja siis selgub kumb on tugevaim IHA naine, teisel juhul saaksime erootilise mudamaadluse
˅ näita rohkem ˅
2022-09-10 21:52
Mul läks selle peale igatahes kõvaks.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-11 00:25
loetelus on 3 erinevat varianti, mille peale siis?
˅ näita rohkem ˅
2022-09-11 00:59
eks ikka sinu peale, mullips
˅ näita rohkem ˅
2022-09-11 14:50
Dragunov - kui tähelepanna neid kahte teemat , siis rammunaine ei pruugi olla tugevaim ? vaat seepärast nagu teises teemas veidi arusaamatus tekkiski
˅ näita rohkem ˅
2022-09-11 16:08
Aga mis tekitas arusaamatuse? Keegi ei maininud nt. vaimset rammu või vaimuteravust, kui nii sulle paremini sobib, ja seega jäigi ju alles vaid füüsiline variant.
Samahästi võiks ka öelda, et rammumees pole mitte see, kes raskuseid kannab, tirib ja tõmbab, vaid kes pealtvaatajana osaleb.
Lihtne ja loogiline ning arusaamatuse kui sellise tekkimine on minule täiesti... arusaamatu.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-11 17:43
Capit ei tohi puuri panna, vaata kui need silikoon udarad puruks rebitakse, siis kõik seda ila täis
˅ näita rohkem ˅
2022-09-12 07:59
miks siis 2 teemat - need ju üks ja sama ? või ongi - ühed pealtvaatajaks ja teised füüsiliselt ? Aga kriteeriumid , kus see selgitatakse ? mille alusel ?
˅ näita rohkem ˅
1
2