Foorum
2022-05-31 08:12
https://naine.postimees.ee/7524535/test-kontrolli-oma-teadmisi-kas-tegemist-on-seksimuutide-voi-seksifaktidega
Teeme testi ära ja pärast arutleme tulemuste üle. Mina sain tulemuseks kõigest 8/11.
Mõne vastuse osas tahaks vastu vaielda, aga ma ei hakka veel vastuseid ette ütlema.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-31 19:57
sama. tegelikkuses on paar vastust või küsimust tegelikult valed, tegelikkus on teine.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-31 20:11
9/11.. 🙃
˅ näita rohkem ˅
2022-05-31 20:23
9/11
˅ näita rohkem ˅
2022-05-31 22:28
10/11
˅ näita rohkem ˅
2022-06-07 09:01
Tundub, et siin foorumis ainult 4 aktiivset kasutajat ongi
Aga läheme siis teemaga edasi. Millised olid teie ämbrid?
Ma panin kohe alguses meeste pillidega mööda, sest ma ei olnud kindel nende töökindluses ja ma ei tea, kas Eestis ongi neid üldse saada ja kas mõni Eesti mees kasutab ka? Kuidas need toimivad? Sisuliselt keemiline steriliseerimine?
Seksuaalsuse tipu osas ka eksisin, aga ma ei saa aru, kuidas see müüt saab olla, et meeste seksuaalne tippaeg on teismelisena ja naistel 30ndates? Elu on ju näidanud, et see enamasti ikkagi nii on ja ei ole see teooria tekkinud tühja koha pealt. Erandeid kindlasti leidub, aga emakeele tunnist ju teame, et erand ei tee reeglist müüti, vaid hoopis kinnitab reeglit.
Tupetihkuse osas vastasin õigesti, aga järele mõeldes on mu elus siiski kogemus harjumatult lõdva tupega, mis aastate jooksul kohanes riistaga ja läks järk-järgult aina tihkemaks, seega ei saa öelda, et regulaarse seksi ja tihkuse vahel üldse mingit seost ei ole.
Ja viimase küsimuse osas nad ka valetavad. Kuidas seks ei mõjuta sporditulemusi? Kui pärast seksi on jalad nii nõrgad, et raske on kõndidagi, kuidas siis ei mõjuta tulemusi? Maratonile ju selliste vaevu püsti hoidvate jalgadega ei lähe, küll aga võib ennast tulemustega üllatada, kui hirmsa seksinäljaga jõusaali või metsarajale lähed. Mis mõttes nagu ei mõjuta? Selle vastuse autor ei ole kas elu sees kunagi sporti teinud või ootas vastupidiseid tulemusi, millest järeldas, et mingit mõju ei ole.
Tundub, et mingid algajad seksperdid on selle testi koostanud.
˅ näita rohkem ˅
2022-06-07 19:43
Over 9000!!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅