Foorum
2022-04-09 08:49
Kas keegi veel arvab et antud isend on debiil?
˅ näita rohkem ˅
2022-04-09 11:10
Ühinen arvamusega!
Nii kuradi tark oma arust,et isegi kuradile ei oska saata teda
˅ näita rohkem ˅
2022-04-09 23:42
korjake siia punti veel - meestartus1 , kes lolluseid postkasti kirjutab ja hundipass , kes kommenteerib ehk lagastab teiste pilte võõraid iseloomustades jne.
Teiseks, teie algatatud teema on juba ammu olnud, see näitab teie debiilsust kuidas te lihtsalt summite endale loorbereid koguda , tegelikkuses vastupidine efekt
Ühinen arvamusega - see näitab juba debiilsust, NSVL aegseid partei koosolekuid või tänase päeva mõne erakonna programmi - ma usume...., me loome..., me soovime...
Ühesõnaga lobamokkade ja iluduste teema - pildita pensionärid, võimalik et isegi topelt või varikontodega.

Nautige oma kirjutisi, meestartust1 - temal oligi probleem, et nagu oleks mina teema teinud ja lugusid pole , kirjutage ...
nt. caprichosa kirjutab oma imelistest kirjadest, MrTarts kirjutab oma , jfjm jt., (foorum ikkagi vabateemas) jne., mind see absoluutselt ei häiri, seega kosuge siin - ehk saate heterohomo või homohetero seksi ka nagu te kontol parasjagu olete või kuulutamas olete
˅ näita rohkem ˅
2022-04-10 00:05
millal ellips siis viimati reaalselt sai seda heterohomo-seksi? siin keskkonnas pigem käib kirumas seksi mittepakkujaid- nagu postituste põhjal on mulje jäänud.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-10 00:09
caprichosa - sa pöörad ikka oma lainele , ma pole kirunud seksipakkujaid - vaid pakkujaid, kes tegelikult on tühikargajad siin(ka raha ja kingi soovidega, lisaks vanuse 18+ eiramine reeglistikust iha-s). Kui sa ikka saaksid nüüd veel täiskasvanuks ning jõuaks sinuni , millest on kirjutistes.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-10 07:05
Capi ajab kohtudes ka lolli juttu tal ainult niks peas
˅ näita rohkem ˅
2022-04-10 08:34
Miks on vaja ellipsist nii palju teemasid teha? Rohkem tundub teemaalgataja debiil.
˅ näita rohkem ˅