Foorum
2010-09-27 16:09
0 o C – Soomlased avavad aknad, et suvesooja sisse lasta. Eestlased vinguvad jaheda ilma üle.
5 o C – Islandi meteoroloogia ja hüdroloogia instituut soovitab inimestel kuuma tõttu töölt koju jääda.
12 o C – Eestis teavitatakse erakordselt soojast suvest, Brasiilias - külmast talvest. suure kuumusega paisub nafta ja pressib mehhiko lahes maa seest välja.
15 o C – Õlu on soe. Sakslased on mornid.
19 o C – prantslased lõpetavad kütteperioodi, Rootsis kestab rannahooaeg.
20 o C – Islandil lakkab igasugune elu, Fääri saarte elanikud kasvatavad lõpused ning lähevad sooja rannavette elama. Eestis murrab ajalehtede esikülgedele sinivetikas.
21 o C – UNESCO erijõud paigutavad jõuluvana erakordselt suurde külmkappi. Päkapikkude paigutamiseks palutakse rahvusvahelist abi. Eesti on valmis paigutama kaks päkapikku Urmas Paeti ja ühe päkapiku Andrus Ansipi külmkappi. Läti nõustub viie päkapiku majutamisega.
22 o C – Eestlased vinguvad, et ilm on liiga hea, Marokos jagatakse kampsuneid vaestele peredele.
23 o C – Eesti ajalehed kirjutavad kuumalainest, Vahemere ääres ei lähe rahvas randa, vaid katsuvad külma kuidagi kodus üle elada, õlle ja jäätisetöösturid hõõruvad käsi.
24 o C – Kanada palub rahvusvahelist abi jääkottide ning külmaelementide näol. Californias keelduvad modellid külma tõttu väljas pildistamisest. Hakatakse rääkima metsade tuleohtlikkusest.
25 o C – Amazonase vesikonnas surevad külma tõttu välja kümned indiaanihõimud, Üllar Jörbergi vuntsid süttivad iseeneset.
26 o C – Gerd Kanter jääb EM-l medalita. Põhjenduseks toob, et higi tilkus silma.
30 o C – Eestis hakatakse rääkima rekordkuumusest, venelased panevad metsale tule otsa, et kuuma rohkem tuleks randades rokib sinivetikas.
32 o C – Trubetsky astub Keskerakonda.
35 o C – Aeg planeerida nädalast külma vanni. Havail tehakse aknad lahti
36 o C – Venemaal keelatakse sõna kuumarabandus, Guineas sõna "külmapühad". Alaskas leitakse, et termomeetrid, mille kõrgeim näit on +10 C` nigu ei päde, korraldatakse massiivne riigihange uute ostmiseks.
37 o C – Advokaadid lõdvendavad lipsu, norralased on välja surnud, Kassid lähevad vabatahtlikult külma dušši alla. Pirita rannas läheb vesi keema (nn muhvi spiraali efekt). Eestis vallandatakse ilmajaama töötajad
38 o C – Geiparaad kujuneb liputajate marsiks. Hiinas kleepuvad inimesed tänaval üksteise külge. Liibüas võetakse dressid seljast, Vatikanis redefineeritakse põrgu, Taani on muutumas kõrbeks. aafrika jooksumeeskond suundub tervistavale kõrbejooksule, sest ilm on meeldivalt jahe.
39 o C – Sulab põhjanaba, Egiptuse liinibussides avatakse aknad, tÅ¡ehhid on õnnetud, kuna õlu aurustub enne käärimisprotsessi algust. Jüri Lina leiab, et kuumus on vabamüürlaste vandenõu.
40 o C – Algab tavaline Miami Vice'i ja CSI Miami võttepäev, Peep Taimla vallandatakse kanal 2st liiga punase jume tõttu, Jan Uuspõld läheb Tartusse.
42 o C – Eestist saab ka tegelikult banaanivabariik. Dante alustab kirjutamist, Viiraltil valmib kuulus graafiline leht. Eestlased vinguvad liigse kuuma üle.
57 o C – Made in Chinat hakkab asendama made in Gambia. Ainsad elus Eesti kodanikud on Abdul Turay, Mike Emelai ja Moonika Tuvi.
78,3o C – Piiritus läheb keema. Venelased hakkavad uut moodi teed jooma ja muutuvad oluliselt rõõmsamaks.
80 o C – Gröönimaa muutub haljaks.
90 o C – Elu Euroopas ja Ameerikas lakkab, aafriklased on nõus, et kisub kuidagi soojaks.
95 o C – Soomlased võtavad kerge sauna, ülejäänud inimesed on põrgusse kolinud, sest seal on märksa jahedam.
100 o C – Soomlased lähevad kuuma eest köetud sauna end jahutama, Havai tavaline rannahooaeg, Saaremaalt leitakse krokodill. Vesi läheb keema ja maakerast saab universumi suurim kalasupp. Jaapanlased on rahul.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-27 16:37
uman Kallis -- siin Sul Puha (naiste kopsikute nr )))) ,,SuuRES NUMBRIS vaid).(lemmikud vist !!??!!)). valitud C .. ..aihhhhhh.. Kõik muutub haljaks .. , ,aga kui nyyd maapeale vähe tagasitulla siis ,.MIS SA MEIL SIIN NYYD TAOTLESID Ka ????::. kinnisvaratoetust - woi..????,,. tolerantselt kasutades SÕNa - suvi., või suvest ,,,.. SOOVID SA IKKA TEEMAS PYSIDA ,.-- aammmMMM ,, teate-- SIIN POLnudki KYSIMUST ju.. ja mina va loll hakkasin kohe kiiruga vastama 1 : 0 umani kasuks !! ,, EDU- umanile !! ..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-28 02:46
vabanda läbustamine, uman, aga sa oled ikka päris lapsik
˅ näita rohkem ˅
2010-09-28 05:55
nii lahe, kunagi oli selline asi miinuskraadide kohta ka
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 08:47
see siis oligi Juuksuri KIITUS umanile ,, tore ,,tore .._Juuksur- paku ka miskit - PIKEMAT !! .
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 09:09
Juuksur,,kuidas selle aasta suvi möödus ???..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 09:11
minul? kiitusega st peamiselt ennast kiites
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 12:39
kindel ????
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 12:54
no kui oleks uman, siis ma kiidaks umanit. ennast muidugi ma pean endaga tegelemist ka teatavaks kiituseks. muidu tegele muudkui teistega
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 07:45
Juuksur,kallis aga siin teemas tuleb rääkida möödunud suvest)...edu..)..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 08:36
tuleb? kuidas ma siis teisiti arvasin... mulle tundus et see on midagi meteoroloogia instituudi ja tuntud uudisteagentuuride (nt BNS)teadte-uudiste vahepealset.
tegelikult oli huvitav teada.

Whayme, aga sina räägi siis ja pane "miinuskraadid" jms ka siia, et oleks teada, mida sa teinud oled, kuidas riides olid vms
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 12:56
Juuksur-- nõmetsesid -- woi ?? -.. lahe .. kullake sa oledki valel teel)))...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 13:57
sa ei saanud minust aru. pakkusin sulle, et räägi sellest, mida oled teinud. räägi teemast.
kui ei taha ennast siin näidata, siis tegele millegi muuga või mine teise teemasse nt. mis sa nuhid
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 14:12
lolliks oled läind we ????... ..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 14:29
muidugi, sa ei olegi?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-21 01:07
Juuksur- kuidas möödunud suvi sinule mõjus? kas olid rahul suve perioodiga?
Kas sinu soovid täitusid?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-21 11:11
Oli pikk ja palav suvi
˅ näita rohkem ˅
2010-10-21 12:32
Just sellist suve me tahtsimegi
˅ näita rohkem ˅
2020-09-24 12:00
Oli meeldiv suvi. sai ringi reisitud eestis ja kepitud palju. Joodud kah.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-24 12:50
Pederass qwerty sai palju munni imeda.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-24 13:07
tussnokk sai ühtesid terve suve
˅ näita rohkem ˅
2020-09-24 13:59
Panin ka talle miskit olen nüüd pederass
˅ näita rohkem ˅
2020-09-24 14:30
Eks sa üks kakanoku oled ka.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-24 14:38
tussnokkul nutu võru.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-24 14:50
Sinul on ikka nutuvõru näol, et tussujanokul nii palju kümneid on. Tühine pede oled, aqamaryni meespool.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-24 15:06
keegi ei hinda tussnokku, siis peab ise hindama. Hinded 1 panid ka omale ise,et saaks siia nutma tulla.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-24 15:17
Mis sa pede inised.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-24 15:19
tussnokk on valust hullumas.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-24 15:25
Tussunoku on pede teeb sada kontut ja paneb teistele ühtesid 10 aastat vanad pilti endal naiskat pole pede mis pede
˅ näita rohkem ˅