Foorum
2010-09-20 15:35
USA Texase ülikooli psühholoogide sõnul valivad mehed endale kohtinguks naiskaaslase, mitte tema näo vaid keha järgi.

Psühholoogid väitsid, et mehed valivad naisi kehakuju järgi siis, kui nad soovivad lühiajalist suhet. Kui mehed otsivad omale pikaajalist kaaslast, kellega tahetaks võib olla ka abielluda, siis vaadatakse kõigepealt nägu, vahendab Daily Mail.

Teadlased uurisid 375 mehe ja naise partneri valikuid. Neil paluti näo ja kehakuju põhjal välja valida isikud, kellega nad tahaksid kohtingule minna. Samuti paluti katsealustel selgitada, miks nad vastassoost kaaslase valivad kas näo või kehakuju põhjal.

"Nii naise nägu kui ka keha annavad vihjeid ta viljakuse kohta. Meie uuring näitas, et meeste jaoks on lühiajalises suhtes tähtis naise keha, mitte nägu. Pikaajalise suhte plaanimisel hakkab naise nägu kehast tähtsamat rolli mängima," selgitasid uurijad.

Naisted keskenduvad nii lühiajalise kui ka pikaajalise partneri otsingutes mehe näole, keha pööratakse tähelepanu oluliselt vähem.




Mille järgi valid sina oma kohtingukaaslase - näo või keha?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 15:40
no siin ju alati pole nägu näha,kehast ainult teatud elemendid...siis järelikult valin kirja järgi kuigi küsimus oli kindlasti mõeldud üldisemas mõttes vast
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 15:42
aga, coya, kui sul on valida kas ilusa silmnäo või suurepärase, ütleme siis nii figuuri vahel, mis oleks sinu valik?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 15:52
mina valin , kui ainult kahest variandist ühte saab siis kindlasti keha. Mind ei eruta toekamad, volüümikamad. Super oleks kahtlemata keha ja nägu mõlemad.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 15:55
siis vast ikka näo järgi,sest alasti ju ei õnnestu kohe näha
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 15:57
keha järgi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 15:58
...siin neid alasti kohti näha sageli
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 16:03
Mind valitakse näo järgi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 16:10
Kui neist kahest valida, siis....n'gu on see, mis valiku otsustab
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 17:30
khhmm,,ma ei tohiks yldse..siin miskit piiksudagi -- ma pildita ju))... või äkki ma siiski olen PILT ILUS .. egas jeahh,,kõik võiks olla nagu tasakaalus ntks ,, .. ja õnneks siiamaani pole mul olnud endapuhul tegemist koledusega . (pole suudetud veel väita ,,et inetu olen) ). ,,,aga nagu ikka - ilu see ei ole kõigile,, sest meil on erinevaid maitseid...jnejne
... ..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 17:33
aga siis minujaoks peab olema kõik tasakaalus.. Kaunis !!::))...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 17:41
Whayme...Sa riputa oma pilt üles, et me veenduksime Sinu sõnades ja ehk ma valiks Su kohtingu ja muukski kaaslaseks...ah...mis!?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 17:52
mina valin lihtsalt selle, kes tuleb
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 17:53
Whayme - et kui sina valima peaksid hakkama, siis sina valiksid selleks ennast? muudkui räägid endast. räägi sellest ka, kuidas sina valiksid

mis teemasse puutub, siis ma valiks selle järgi, mida ma teisest ei näe. kui see nähtamatu temas mind huvitama hakkab, siis hakkab huvitama ka teise nägu jne.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 17:54
siin olles valin eelkõige suhtlusoskuse järgi...siis vaatan silma ja siis kogu keha ja eriti peput
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 18:20
sellised ninnu ja nännu mesikeeled on out...ei tule kõne allagi...ja mees peab ikka olema mees ,mitte sellises kaalus ,et kahe silmaga ka pihta ei saa ,kes seal kohtingul sind siis ootab..seega tõelise mehemõõtu mees
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 18:34
Ma juba nii vana,et enam valida eriti ei saa Aga tegelikult ka,mida vanemaks mehed saavad,seda nooremaid ja ilusamaid naisi tahavad Lihtne on ilusat valida,kui lastakse valida,aga õppige selgeks ilu otsimine ja te ei jää kunagi kuivale
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 18:41
Aga noore näki jaoks on vana mees ainult raha väljapumpamise allikas ja need mõned rõõmuhetked ,mis ta jagab ...ons see piisav enne kui ta rõõmsalt lehvitab ja oma noore kuti BMW-sse istub..võib olla tõesti
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 19:19
Vata aikoniga läheks ma küll ja kaasa krabaks veel ifimi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 19:23
keha
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 20:05
Juba jälle mina teine number
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 20:21
Vanemaks saades on jäänud peale kõike ilusa üks huvitav ja tore asi,mis vanemaid prouasid väga härritab,et saab vaadata ja ka leida endast palju nooremaid naisi Nii imelik kui see ka pole...see on tõsi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 20:21
No ää nüüd solvu ma pidin ju teistele kah mõtlema. Äkki krabab keegi Sinu esimesena ja teist ei tulegi. Nii et ää nukrutse
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 20:23
kirjutan vastu neile, kelle profiilis on midagi minu huvidega ühtivat ja vahel vastan konkreetse "ei" ka neile, kes mu profiili kas pole lugenud või on sellest valesti aru saanud. nendega olen enamasti nõus ka kohtuma kuskil neutraalses paigas, ja edasist näitab juba aeg. välimus pole sõprade valikul minu jaoks oluline, aga just sõpra ma ju (esialgu ) otsingi .
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 20:26
Vat nüüd pani pirni.
Välimus ei ole oluline?? Vau!!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 20:33
kuueas meel e.sisetunne ütleb ette tihtipeale...
juuksuriga sada prossa nõus, huvitama hakkab just see, mida ei näe kuidagi, aga, hirmsasti tahaks
ja, ehmatavalt koleda, aga, huvitava mehega ongi ohutum suhelda, keegi kõrvalolijatest ei vaata, et:2 "oiijumal, kuidas see kõõm nii kena mehe õnge on saanud"
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 20:34
No need kes enda välimust nii tähtsaks peavad,neil ei jää ju sõprade jaoks aegagi Mehest ja lastest rääkimata Vahest mõne kähkuka tarvis leiab aega ja sedagi une arvelt
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 20:41
Viime nüüd asja ha maximumini. Need kes ei näegi teisi peale enda.
Ma pidasin ikka silmas elementaarset enese eest hoolitsemist. Viisakas riietus, pestud keha ka hambad muide. Haisvad suud on kohutavad. Ma ikka mõtlesin seda.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 20:47
No kui mehe ilu hinnata siis vaatan tõesti kõigepealt näkku
suhet otsides vaataks mingil määral vb nägu aga keha küll eriti oluline ei ole, loeb rohkem see kuidas tüübiga suhelda on, kas on millest rääkida, kas on üldse omavahelist keemiat jne. Nägu loeb, kahtlemata, aga see pole kindlasti mitte esmajärguline.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 20:54
tegelikult saab ka sellest pesemata ja nn viisakuseta tegelasest väärt inimese teha. võib-olla saab temast ka midagi enamat, kes teab.
(see ei pea kindlasti puudutama parnteriks vms hakkamist). tahtmist ja huvi peab selleks olema. ei ole see hügieen millegi valikul nüüd peamine midagi. kui inimene sind muidu huvitab, siis saab ka muuga hakkama. see on parandatav ju.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 21:17
Issver?? Nüüd siis hakkavad ka kujundama!! Tule taevas appi milleks naised valmis pole.
Ma vist tõesti loll mis loll. Mind kasvatati teadmises et, esimene lugupidamis avaldus teisele inimesele on see kui sa kohtumisele või kas või välja minnes riietud viisakalt ja oled väliselt meeldiv ( mitte ilu) vaid meeldiv.
Kas tõesti oma elu natukesega pole muud teha kui ennast ja teisi kujundada??
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 21:25
Aike - on mingi häda sellega? ma ei rääkinud deidile minemisest, vaid sõbraks olemisest teisele inimesele, olenemata tema välimusest. sind näis enne häirivad see, mida mittetibi teatas. ta ütles, et talle ei ole teise välimus oluline, kuna ta ei vali selle järgi sõpra.
selleks on muud kriteeriumid teatavasti
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 21:37
Minul häda ei ole, ma avaldan siin kogu aeg igal pool oma subjektiivset arvamust. Sinu subjektiivset arvamust ma enda kohta tean.
Kuid nüüd jään vaikima. Muidu läheb teemast väga välja.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 22:31
1. Julge pealehakkmine,
2. Soov ja tahe seda kõike teha.

Muud omadused ja väljanägemine pole oluline. Neid kõiki ananb muuta nii kuidas aga vaja.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 23:01
aga parma, kas sa ei leia, et kui sa hakkad oma kaaslase juures midagi muutma, siis see pole ju enam see inimene, kellega kohtusid. kas poleks siis mitte juba lihtsam otsidagi kohe selline inimene enda kõrvale, keda polegi vaja muuta?
ja veel- kui hoolid kellestki ja tahad teda õnnelikuks teha, lase tal olla ikka tema ise, mitte ära sunni teda muutuma kellekski teiseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 23:07
Keha on minu jaoks kindlasti tähtis.
Liigsed kilod lähemal suhtlemisel mulle kohe kuidagi ei meeldi (pean silmas ülekaalulisust).
Seepärast küsin kohe algul inimese kaalu ja pikkuse ära, et poleks pärast ebameeldivaid üllatusi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 23:08
mittetibi. Ära provotseeri.
Muutumine toimub nii või naa. Ma ei viitsi siin sellest pikklt loengut pidada, aga muutmine ja muutumine käivad selles armastuse loos alati.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 23:31
see küsimus on ikka rohkem meestele enamus eesti naisi valib kohtingukaaslast muu asja järgi :$
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 23:33
Elu ongi muutumine, nii meie ümber kui ka meie sees. Iga suhtlemine võib meid muuta... juhul kui kokku juhtuvad kaks huvitavat ja mõlevat inimest. Muidugi võib ka elust läbi trampida kedagi või midagi nägemata....
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 23:34
parma, miks sa arvad, et ma provotseerin siin kedagi või midagi? aga otse loomulikult on elu ja inimesed pidevas muutumises. ja ma ei ole sugugi mitte selle vastu, kui inimene ise tahab ennast muuta. aga ma ei kujuta küll ette, et keegi mulle tuleks ütlema, et ma võiksin teistmoodi riietuma või teatris käima hakata või mida iganes. minusugune paras egoist pigem lõpetaks selle inimesega suhtlemise, kui ennast vastu tahtmist muutma hakkaks et kaaslasele meeldida
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 23:35
marimus: lisan et kui on läbi trampimine, siis on see asi kohtingust väga kaugel.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 23:43
Parma: trambib läbi kohtingu ja sinu kah, võtab mida soovib ja trambib edasi... pärast mõtled, et mis toimus Kõigiga muidugi läbi ei lähe, aga trambib ikka edasi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 23:49
marimus: Kõiki uksi ei tohi kohe avada, et saaks läbi trampida.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 00:00
parma - väga õige tähelepanek! Aga räägi sa seda nendele, kes lasevad seda endaga teha. Nendele võiks see lausa lipukiri olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 00:05
Aga uks ei tohi ka jäigalt kinni olla. Tead seda laulu "jätke võtmed väljapoole ... blaa blaa" Mõnele meeldibki selline läbitrampimine.
Tagakambri uks peab ikka seestpoolt lukus olema. "Külaliste" jaoks on külalistetuba.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 00:06
mittetibi: Tuletan meelde sulle, et sa oled praegu üksi. Ilma kellegita. Mõtle miks sa sedasi oled.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 00:08
Kui inimene kannab oma välimuse välja, siis meeldib, kui ei, siis ei meeldi. Mõni naine on ilus oma saleduses ja laitmatus meigis-minis-topis, mõni teine jälle oma vormikuses ja kodususes. Nii et nii nägu kui keha on olulised, mina neid küll lahutada ei oska. (Samamoodi ei oska ka kindlalt öelda, et mulle nüüd meeldivad ainult näiteks bürnetid 1.72 pikad ja 62 kg rasked range pükskostüümi ja punaste küüntega näitsikud - sellisel juhul on ütlejal raudselt juba konkreetne tädi välja valitud ja puudu jääb vaid julgusest otsesemat lähenemiskatset teha, vihjates selle asemel kaudselt, ümber nurga.)
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 00:13
Ära ütle iial iial.... et mulle meeldivad sellised ja teistsugused kohe kindlasti mitte. Ole olemas ja meeled valla. küll siis tuleb ka.... see keda ootad.... või mis ta ikka tuleb... ega magavale kassile hiir suhue ie jookse... ise pead ka hoolega kaasa aitama. Ja kui küsimusel vastata, siis mina valin vaistu järgi Naisterahva värk
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 00:22
marimus: Et siis peab ise see hiir olema ja kassi juurde jooksma?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 01:40
Juuksuris on märgata iva Temaga läheks pimesi kohtingule .. ei ole oluline keha ei nägu ...

Siit ka järgnev, et kohtingule läheks naisega, kellega eelnevalt suheldes on silma jäänud mõni iva ja ei ole ilmnenud midagi sellist, mis varjutaks selle iva.

Ja Parmaga läeks rüüpaks mõne õlle küll
˅ näita rohkem ˅