Foorum
1
2
3
...
6
7
8
2010-09-09 09:49
SAIN KA SIIS OMA ESIMESE BLOKI- )))).... JESSSSS..!!!!!!..)):.....YLDSE TEGELIKULT EI KOTI !!!aga kahju mõneti..... SIIA on kutsutud INIMESED KEL NÄRVID IKKA VÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄGA LÄBI-- ma niiiiiiiiiii VÄGA TAHAKS TEIEGA SÕNU VAHETADA,, JA MITTE VÄHE..!!! ,, MUL ON SÕNU PALJU TEEN TEILE HÄBIPOSTI SIIA ,, KUI VAJA ;::: ,,ja samas TEADMISEKS OLEN IGATI KINDLUSTATUD !! : IGAL TASANDIL !!! .ja samas suurim tänu ette --,minuga- minus..ehk siis minu pooldajatele!! ..kuileidub ...parim nali ,,eks !!??!!... aga te nyyd saate (blokkijad) ,, kuigi ma tean,, te olete sisimas niiiiiiiii arad ,, ja MINU ÕIGUS POLE TEIE YLE KOHUT MÕISTA !! ;; AGA :: ise Supi keerasite JA SEDA KA Lurbite.. KASVÕI VÄGISI---!!!!!! ,, KOOS MINUGA !!.. ,, khhmm .....
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 10:40
Mul on ka mõni blokk,,aga missiis ei tee lihtsalt välja
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 10:52
katsu olla nüüd ja ära rohkem peale võta
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 10:58
Blokkimine on mingi uus feimikogumisasi? Mul pole ühtegi veel, kas keegi tahaks mind äkki blokkida? Muidu tunnen end nagu luuser varsti.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 11:03
to sonofares2 : aga siis oled lahedam kui äkki ise hakkad blokkima (samas mina kah ei taipa,mis mõtet sellel on--aga ma siin jutujätkuks )
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 11:08
Hm, blokiks kõik inimesed siin ära? Siis istuks üksinda ja naudiks "kuulsust".
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 11:17
Alles nüüd? Ei viitsi kokkulugedagi, palju mulle blokke pandud on, paar lehekülge igatahes Mõnedki neist igavikuhõngu vajunud, st kontod mahajäetud või sootuks likvideeritud. Huvitaval kombel kasutavad blokeeringut ka need kes mingil moel on üritanud mind provotseerivalt solvata. Võin olla väga hea kuid vajadusel ka äärmiselt raske vastane. Nii mõnigi poisike ( või papi ) pole läbenud oodata kuniks tagasisidet annan ning peale sellise imekiire provotseeringu mind koheselt blokkinud. Mida nad kardavad?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 14:37
barb ,, kallike ,,nad kardavad enda peegelpilti,,teatud nurga alt ..kahjuks
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 14:43
Aga seda parem ju minule, kui troppidest vabanen
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 14:45
ja sonofares2 .. kuhu me selle feimikogumisega jõuaksime,,tead raskeks läheb kanda aga ikkagi feimi ja sulli ... .ja SEE EI MÕJUmulle,,meelitamisena ..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 18:22
Suppi pakutakse või? Kas siin kusagil asub supiköök? Hurraaaaaaaaaaaa!
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 18:33
Minu kümnest blokkijast on valdav enamus mehed.Peale tuntud luuviljalise on vaid üks naine ja seegi lesbi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 18:39
6 blokkijat ja nendest 1 mees. Mingi paarike ka blokkis ag akonto on kustunud. Mul on ka see luuviljaline. Ühel auväärsel ihakasutajal peab lihtalt selle luuviljalise blokk olema.
Ise olen blokkinud natuke rohkem, et noh lihtsalt meeles seisaks, kellega pole mõtet kirjutada ja kelle kirju ise ka ei oota. Pärast läheb sassi veel ja mingil meeltesegaduse hetkel äkki veel kirjutangi isegi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 18:45
ja nüüd on teil närvid läbi?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 18:51
mul on jälle selline tunne, et siia võib tekitada mis teemasid tahes, ikkagi räägivad inimesed teemas peamiselt sellest, mis neid endid huvitab. võtame näiteks selle teema kui teemas on kuskil mainitud blokeerimist (ei ole oluline, kus), siis varem või hiljem päädib see blokeeritute või blokeerijate üles loetlemisega selline tähelepanek lihtsalt
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 18:53
Juuksur. Tähtis ei ol võit vaid osavõtt!! Tulin, nägin, võitsin. Seda siin rakendada ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 18:56
saab, parmaleikin. ma tulin, nägin ja olen sellega ka üht-teist võitnud
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 18:58
Aga loomulikult sa võitsid. Ksuta oma eelist ära. Sinu eeliseks on suur IHA seltskond (mulle meeldib see panga reklaam)

Ja sellepärast jutustagi foorumis edasi. Muidu oled kadunud.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 18:58
aga nüüd ütle, mida sa sellega ütelda tahtsid kas sa praegu võtsid osa või taotlesid sa võitu?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 18:59
parma, kuhu ma kaon?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:00
Võtsin osa! Et kadunud oled? See on see kui oled vaikselt omas nurgas. Lihtsalt vegteerid kuskil saidil. Ajad vaiskel toma asjakest ja keegi ei tea sinust midagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:04
et kui ma olen siin teiega, siis st et ma olen olemas? hurraaa selle peale
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:08
Jah. Õigel teel oled. kui sa kaod IHA foorumist, siis sind ei ole olemas. Vaata kuipalju on kasutajaid. tuhandeid. Aga palju sa tead neist?
Mittemidagit. Aga näe, tänu sellele, et sa siin oled teame me juba sinust päris palju ja minust ja teistest ka kes sõna on võtnud.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:12
väga hea, siis ma võin rahuliku meelega siit kaduda
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:16
Juuksur
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:23
Samas kui vaagida nii poolt kui ka vastuargumente siis kas siin eksisteerimine on ikka kõige õigem samm? Jah, me oleme saanud üksteisest piisavat infot, mis meile meeldib ja mis meile ei meeldi. Samas on neid kes seda kõike jälgivad, kõrvaltvaatajad Nemad on need kes loevad, arutavad ( mõtetes ) kaasa ning ka nendel on tekkinud siit omad lemmikud ja ehk ka mitte niiväga lemmikud
Vahest võtan hoo maha, mõeldes kas ma ikka pean välja ütlema seda, mida ma mõtlen, tean. Ehk ei ole see arukas? Mine võta kinni Samas olen leidnud siit mitmed kasutajad kellega foorumiväliselt teemadesse põhjalikumalt süveneda, nii mõnedki teist on mind sõbralisti lisanud ( tänud! ) ning nii mõnedki on mulle südamesse pugenud ( ). On omad lemmikud ning special kellegi peale vimma ei pea. Mõnus ajaviiteks lugeda, mis toimub ja süüvida probleemidesse ja nöökimistesse
Viimased paar kuud on minu postkasti laekunud kirju kus inimesed mainivad et nad hoiavad siinsel silma peal, paljud loevad foorumit kuid nad ei ütle kunagi sõna sekka või siis teevad seda minimaalselt. Mulle saadetud kirjad on olnud tunnustavad, on otsesõnalisi kiitusi ja poolehoidu, et mõnus on su kirjutisi lugeda, oled meeldiv jne. Tore ju on , samas vahest panebki mõtlema et kui nii suur vaatajaskond taga siis kas minu tegevus ja kaasarääkimine on õigustatud st äkki see ei tule mulle kasuks? Mida iganes
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:23
ja. mina saan minna rahulikult siit minema, kuna see olematus, mis peale seda saabub, ei hirmuta mind enam. hirmutama hakkaks mind see siis, kui ma teieta enam olla ei saaks
olgu.
tegelikult ma oleksin tahtnud teada, keda selles teemas nahutama peaks
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:28
Barb: Mismoodi, et kas tuleb kasuks? Kas sa siis kellegagi rääkides ka arutad, et ei tea kas see oli nüüd kasulik, et ültesin mida mõtlesin ja ei tea kas ikka on minu arvamus see kõige õigem. Nii ei saa ju. Jah valida tuleb ikka mida ütled aga arvestades selle lehe omapära, siis ega elulistest asjadest ei räägitagi ju. Näiteks poliitilised veendumused ja rassisim ja vihkamine jne...

Juuksur sul hakkab ilma meiet a igav ja hirmus tühimik tekib. Käid rahutult mööda tuba ringi nagu oleks midagi puudu kuskilt.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:38
Barb,see kasuks tulek sõltub sinu eesmärgist siin lehel.See võib küll mingil määral vähendada tunglemist sinu ümber,aga kvaliteet ei alane,sest eemale jääb just prügikala
See et saad toetuskirju,näitab,et sind võetakse nagu oma inimest parlamendis
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:40
Et äkki räägin enda kahjuks Ei, päris nii ei aruta st ütlen seda, mida parasjagu ise õigeks pean ning toon seejuures näiteid.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:44
jfjm: Jumal tänatud Tunglemine tunglemiseks, pigem näib nagu vastupidi, et tunnustatakse ja siis koheselt soovitakse privaatsemat tutvumist Samas tekitab see ettevaatlikust et mis eesmärgil ja miks minuga tutvuda soovitakse? On selle ajendiks minu väljaöeldu?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:45
parma – mingid tühimikud tekivad tahes tahtmata. tegevusetult ma ka ei oleks, mul saaks olema tegemist sellega, et täita neid hirmsaid tühimikke, mis siis tekkima peaksid. ja mh hakkaksin sinust puudust tundma. mis mul teistest
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:46
Ma tean seda, et sa minust puudust hakkaksid tundma
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:47
muidugi, selle pärast ma minema mina ei saanudki ju
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:52
Aga mina? Tunnen ennast nii mahajäetuna , Juuksur sa hülgad mu?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:54
parma, ja kust sina sellist informatsiooni saad? kuidas sa seda tead?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 19:58
Juuksur sa ise räägid seda, sellest tean
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 20:13
Barb, sina tuled minuga.. .vs pean mina sinuga tulema, aga sind ma talle ei jäta
parma, mina räägin? millal? ei tea sa midagi ma lihtsalt tahtsin uurida, et kas sa sul on mingeid muid andmeid. tundusid olevat kuidagi kindel selles
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 20:21
Egas midagi, noored - teil on tõmmet! Kuulutan välja foorumi esikpaari - Pr. Juuksuri ja Hr. parmaleikini
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 20:24
Barb, halvad naljad sul
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 20:26
Barb Põrr.
Juuksur kas sa siis ei räägigi foorumis kindlalt? Pluhhvid endast?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 20:26
Minu naljadel on vahest tõepõhi all
Muide, teema pealkirigi nagu rusikas silmaauku
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 20:28
Kus on saluut ja rõõmuhõisked? Shampanja? miks ma ei näe punast vaipa ja sähvivaid lambikesi?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 20:35
parma - hm, blufin? oleneb sellest, millal ja kellega ma midagi rääkinud on. kui bluffijaga suhelda siis peab ka bluffima. muidu ma seda teinud ei ole. tunnistan sulle, et ei tea, mida sina teemades näinud oled. ma ei tea, et ma oleksin midagi sellist sinust rääkinud. paluksin näiteid
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 20:39
parma- vaibad, orkestrid ja trummimängud tulevad sinu auks varu kannatust ja jätka eksperimentidega seni.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 20:42
ah, peaks parma blokeerima. siis oleks midagi, mis ka teemas oleks ja saaks sellest teistelegi rääkima hakata
blokeeringupaariline
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 21:10
---- jumal tänatud!!!!..------milline harmoonia !!!!---- ,, mille mina ise nyyd muidugi ,, rikkusin )),vist.. .. aaga barb kallis --- barb ---- olen ju täheldanud,see tähendab ka ,, et väitnud,,,,,et selliste käitumistingimustega näidete puhul mida sina oled kogeda saand...- sind hinnatakse,ju,--ole ikka võlutud ,,mitte ära minema jookse.. JOOKsmine kuhugi ,millekski,,, kellekski .kellestki.. jne jne jne ,,sel pole vajadust, sest vajalik põhjus elamiseks on pime... ,,elagem ikka ,,edasi valguses ,, väga tublid olete - te suudate.!!. seda ,mida tegelikult..paljud ei suuda tunnistada... tuleb ju yksteist hoida,austada ,, ykskõiksiis ,,mis pidi ,,mis asendis )) ja olekus... ja --,kui kaua...aga AUSTUS on VÄGA TÄHTIS.tnks
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 21:24
Juuksur ma uurisin, et kas plufid kui endast räägid, mitte ei süüdistanud. Oot vaatan kas oled blokkinud juba. Kes esimesena blokib?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 21:32
kuule parma,,mina ju võin ,,aga usu olen mis ma olen ,,aga sydametu ma ei ole.. pääsed,kui --- väga vajad ..headust veel,,aga - ÕIGE - SA EI MÕISTNUD SEDA PRAEGUST Teksti siin NII;; ET - MA IKKAGI VÕIKS SIND JU Blokkida eks )))),, meelde mul ju ikkagi ei jääks,,kui sa just ... aii seda sõna ma sulle ei kingi.. prae ,,kullake - prae. .
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 21:49
parma - sa ei süüdistanud jah, niisugust tunnet mul ei tekkinudki. mind lihtsalt huvitas see, kus sa oled näinud mind seda rääkimas. kas sa tahad ,et ma tunneksin sinust puudust, parma? bluffimise peale ma vastasin sulle enne.
kes blokib? kui sina enne mind seda teeksid, ei muutukski nagu midagi.. v.a see, et minu list pikeneks selle tulemusena.
kui ma sind blokeeriksin, siis saaks sinust teatav näide. suhteliselt üksildane näine mh. mul nimelt ei ole seal praegu kedagi blokeeritud. oli kunagi, aga mul ei olnud tahtmist neid säilitada ja tegin selle tühjaks.
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
6
7
8