Foorum
2010-09-09 03:42
suht kohutav on näha naiste profiilide seas riistadega nö. naisi
poleks neid ju eriti sobiv naisteks nimetada, kui jalgevahel ripub midagi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 07:25
Jajahh kõik võiks kohe eraldi välja tuua. Ka need, kes vahest harva armastavad naiste sukki kanda
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 09:04
see oli VIST see sama teema nagu selle kirjutamisegagi,..., kui ei oska- siis HAKKAMA EI SAA. . aga minul isiklikult EI OLE KELLEGI VASTU MITTE MISKIT.. nad ka ju inimesed.. tehku nii nagu soovivad... ja MUIDEKS ;MIS YLDSE SIIS seksite ja veel ILMA vürtsita .. aru ma ei saa .... ...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 11:02
õnneks pole ma selliste "naiste" otsa komistanud...
aga ega ma muidugi naiste kontosid vaata kah eriti
kui oleksin mees ja otsiksin naist, siis kindlasti häiriks
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 11:39
Aga nad on ju ilusad , need noksidega naised Mind sellised ei häiri ja kui hindamisel, vaatamisel miskit säärast ette juhtub siis vaatan huviga. Mulle meeldivad igat masti inimesed, mida kirevam seltskond seda põnevam Näit. pole mul midagi homode vastu ( juhul kui on tegu ilusate, noorte meestega ). Kunagi ühe sõbranna juures " Maajat " sirivides küsisin et mis teda huvitavad sellised ajakirjad we, kuulsin vastust et ei, üldjoontes selliseid ei osta ja see number on erand. Küsisin et mis puhul siis? Vastuseks sain et noh, seal seeria meeste omavahelisest seksist. Olin üllatunud, et mida f***i, milleks sulle? sellised asjad. Tema vastu et tal ongi selline kiiks ja põnev on sellist asja vaadata ning et omavat paari gay - videotki. Ma nii ekstreemseks pole läinud et nüüd special sp ostaks miskit aga kenade, trimmis meeste omavaheliselt tegevusele sõrme ka just ei viibuta
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 11:48
Jah,seni kuni nad mind ei sega ei sega ka mina neid.võib ju selle ühe kliki teha ja oledki järgmisel lehel ja näed uut mees-naist
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 11:50
no aga selliseid on ju suht tobe vaadata kellele meeldib ennast aeg ajal naiseks maskeeruda ning siia registreerinud ka ennast kohe naisterahvaks
see ju küll pole päris normaalne... need mehed peaks ikka siis meeste ridadesse jääma vist
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 11:54
Õnneks neid ei ole palju,,ei näe suurt probleemi -veel
Aga jh,mina tahan ka vaid selliseid näha,kes mulle meeldivad,kes pole paksud,kes on pikad,musklis,,jne miks ma pean vaatama endale ebameeldivaid tüüpe.?
Ei oska enam muud lisada...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 11:58
no OneWish sind on küll ikka väga hea vaadata mõnna sale seksikas tüdruk
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 12:03
to fun4you :Aga kui ma nüüd mees oleksin??sa ju ei tea
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 12:07
aga sina seda küll kindlasti pole
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 12:09
Ma nii lootsin,et saan kah huvitav olla,teistmoodi noh saan ise valida kas vetsus istun või seisan
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 12:33
mis sind praegu takistab valimast,kas istuda või seista?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 15:15
OneWish ,kallike,, vaata,mina viisakusest seisaks ikka aga istuma paneks,,,..oot jooksis kokku .... YHESÕNAGA OneWish,, sa jää ikka endaks eks !!,, ja kõik on siis ,,kui allikavesi... .. ,,aga luba ,, et sa,,sydamest nutma ei hakka eks .. tea siin varitseb see oht ..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 15:59
Ei hakka,mul pole ammu juba südant,ma südametu-halastamatu aga omasid ma armastan
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 16:13
Onewish varsti tulevad müüki spest vidinad et saaks seistes...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 16:35
just ma olen juba järjekorrast ,,tead ,, KES VEEL TULEB ..??!!??:::)).... aga ma ikkagi tõesti ei tea lubada ,,kui ilusad nad on ..aga egas ilu see polegi ju alati kõiges kõige tähtsam ,, nagu teemat aimatesgi...- .. äkki kallis boom,.uupSS.. oskab.,meile juba kirjeldada veits ,, vaatame kas oleks ootamist väärt ..::. ...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 16:43
Barb, maksimum punktid sulle maksimumist ... mõnus oli su arvamust lugeda

One ... kui sa ainult ilueedisid sirvida tahaksid, siis ju vale koha peal ... iha nagu väike eesti ... rahvast mitmesugust ... ja tolerantsus säästab teie endi närve ...

Kuigi jah vahest ennastki häirib, et mitte transvestiit ennast naiseks on tituleerinud aga ju see on tema tunnetus ... tahab mehele naine olla ... las ta siis olla ... nagu One ütles, et teeme klõpsti ja oleme järgmise pildi juures ...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 16:54
Boom:ma tahaks seistes vaid sügiseses metsas... (ussid võivad naksata)
riivatu:ei,sa ei saanud aru minust.kuna mõnel siin soovid,et tahab vaid enda maitsele pilte ,siis mina andsin ka soovi sisse,,mulle minu maitsele
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 17:04
OneiWish,,kullake vaata,, riivatu kaliike see piilus ju oma mättaotsast,, ja siuhh ta jälle kaduma saiii ...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 17:07
One...kene seda "liidest" saab vabalt igale poole kaasa võtta...ka kuivkäimlasse..jajaa
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 17:44
Jah .. tunnistan ... kiirustasin ...

Eeeh One ... metsas püsti laskmine on ohtlik ju... vaata keski ehmatab ja oledki nagu püksi lasknud sell
ja jälle poen mätta taha peitiu
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 18:15
Te muidugi pole mitte midagi sellest kuulnud sellistest meestest, kes teevad läbi soovahetusoperatsiooni? Või kas te tõesti arvasite, et esimese asjana kaksatakse riist maha?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 06:40
Oi mis teema mina siit leidsin....ui-ui-ui.... Esiteks mind huvitab see, et kes need transad on ??? Ma pole veel pihta saanud, transportöölised + Ma ei tea see kuidagi minu meelest halvustav natuke tööinimese kohta öeldult, transseksuaalid...oi ma küll ei oskaks transat seostada transseksuaaliga, transvestiidid...ei tea, minu meelest mitte, Shemaled ? Ei tule kuidagi seost ette sõna transa ja shemale...iiik . Aga kui juba jutuks läks siis...transvestiit on inimene kes kannab aeg-ajalt vastasoo riideid reeglina seda seksuaalse erutuse saamiseks, pre-op transseksuaalid on operatsioonieelsed soovahetajad, post-op on operatsiooni läbinud tegelased. Meil eestis ei ole seaduses eraldi välja toodud transseksuaale on mehed ja naised seega kuna mina olen pre-op transseksuaal aga dokumendid on juba korda aetud ja sooks tunnistatud naine, siis ma ei saa aru miks ma peaks ilutsema kusagil eraldi sektsioonis nimega transa ? Seaduslikult olen naine, siis ma ka olen naissoo konto all ja kobiseda ei ole kellegil mitte midagi. Oma tutvustuses on mul ka ära mainitud see eripära ja mina ei näe probleemi. Neile teadmiseks, et kes tahaks transseksuaale saata hullumajja ravile, siis soovahetajad ei saa alustada soovahetustoiminguid ja dokumentide ajamist enne kui nad ei ole läbinud psühhiaatrilist kontrolli ( kusjuures see on väga korralik ) , inimene peab läbima komisjoni, siis on kaks aastat ooteaeg kus inimene peab elama vastassoo rollis ( kõige raskem aeg, dokumendid vana soo järgi aga elama pead soo järgi mida hinges soovid ) , siis tuleb uuesti komisjon kes uurib ja puurib sind nagu ma ei tea mis asja ja siis alles otsustatakse, et kas anname loa, kas anname veel katseaega või ei annagi luba. Minul on see kõik läbitud ja ma olen väga õnnelik selle üle aga on ka neid kes hinges tahavad aga ei ole saanud isegi esimesest komisjonist läbi. Tehke järeldused targutajad. Kes siin on hull või mitte! Tasuks enne uurida asju ja siis tulla ja võtta sõna tarkurid.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 07:17
Ah-jaa veel üks asi...kui juba läks andmiseks siis anname. See osa on meestele lugemiseks paljuski ja järelduste tegemiseks. Mille poolest on transseksuaalid halvemad teistest ? Pagan, mul on tuttavaid vähe ja sõpru üks-kaks, kuid need inimesed võivad kinnitada, et tegelikkuses olen mina inimene kes saab oma eluga ja saab kõik mis ma tahan. Arvamus, et transseksuaalid on ühed ninnu-nännud mis paljudel on täiesti vale. Ma suudan ollaväga beibe kui ma seda soovin samas suudan ma visata laudast sitta välja ja ma ei tee nägusi, ma võin visata viina meestega ja rääkida autodest, ehitusest jne, ma võin nautida veini ja shampust naiste seltskonnas ja rääkida roosadest seelikutest ja meikimisest. Mul puudub vajadus eelistada ühte sugu teisele sest ma suudan mõlemaga lävida võrdselt kui ma seda soovin. Ma olen saanud endale oma enda toimiva firma, mis on minu oma, ma olen ise enda kätega seda ehitanud( krohvinud, värvinud jne ), mul on meelekindlus teha asju ja mul on meelekindlus jääda just selleks kes ma soovin olla ja ma ei häbene olla sellisena nagu olen. Ma tean mida teen, ma tean mida tahan ja ma tean, et elus ei ole olemas tasuta lõunaid, ma tean, et eesmärkide saavutamiseks ma pean tegutsema. Miks mulle tundub, et naised saavad sellest aru ja neil on rohkem kohusetunnet ja nad on tegelikult edukamad ja ma austan neid seepärast ja ma olen ise uhke, et ma soovin elada ühena neist. Miks ma näen nii palju lauslollust meeste poolt, miks ma näen nii palju alla ja põhja käinud mehi kes otsivad head elu naissoo kulul. Mees peaks olema see kes teeb, on võimas ja pakub tuge. Sama tahan minagi aga kahjuks peab mees olema , minust targem, võimekam, enesekindlam ja paistama välja minu kõrval ja olema kuningas...kahju, et need kuningad on ära võetud enamik. Minu parim sõber on taoline kuningas, mees kes teeb tööd, tal on pere, tal on kõik mida ta tahab, ta hindab mind. Ma naudin selliseid mehi ja austan...sets ta on MEES mitte poisike ja ninnu-nännu. Kuid ma ei aja talle kätt külge sest minu jaoks ta saab jääda ainult sõbraks kuigi mina võiks tahta ju rohkemat aga ma ei hakka mitte kunagi hävitama tema tasakaalu ja austan seda. Seega ma ma olen naine hinge-põhjani aga Mees minu jaoks on see kes on suur hingelt, tasakaalukas ja iseloomult ja olemuselt kui viiking, karm vaenlastele aga oma naisele hell ja õrn aga peab oskama ka naiste plärast üle olla . Ma ei tahtnud oma etteastega kedagi solvata ja palun sügavalt vabandust kui keegi mehepoegadest solvus aga sel juhul ei ole sa minu jaoks mees kui solvusid vaid ikkagi veel kel on palju-palju elust õppida ja muutuda alles MEHEKS ! Selline on minu kui naise nägemus elust ja meestest.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 07:28
No nüüd peaks küll kõigile see teema ka selge olema. Ega keegi teine seda polekski paremini kirjutada saanud, kui sina Redlight1. Kuna tunnen teda isiklikult siis võin ta sõnu kinnitada. Ta on naiselikum kui nii mõnigi naine. Mina võtan teda sõbrannana, mitte sõbrana. Ta on ju naine. Nii oma hingelt kui välimuselt. Ma ei lähe ju ühegi sõbranna pükstesse piiluma mis suguorgan tal seal on.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 07:42
No selge või mitte on küsitav sest iagüks ikka loeb seda välja mida tema tahab aga ma ütlesin asju nii nagu mina näen ja tean ning mida mina arvan asjadest. Eks igaühel on õigus jääda oma seisukohtade juurde ja kui need ei ühti minu seisukohtadega, siis ma lihtsalt proovin neid aksepteerida seni kuni need ei muutu idiotismiks Aga Sinule Desire tänud komplimentide eest
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 08:27
ma arvan sedasi, et jumal on loonud mehele tilli. kui tilliga isik mees eitaha olla, siis lase ära lõigata. peab ikka lammas olema, kui ei oska endale sugu valida. täna tahan mees olla ja täna naine.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 08:47
Peab ikka lammas olema, et kui inimene ei sa aru, et tilli ära lõikamisks on vaja suht suurt summat raha ja seda ei otsusta patsient ainuisikuliselt, et millal till lõigatakse vaid seda otsustab arst, eluvõõrad tegelased ikka olete
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 08:49
Mina transaks ei sobi Mul selg haige Aga teie tassige edasi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 08:49
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 09:42
punk- sa oled lahe
teemaalgataja- miks pead end laskma häirida inimestest, kellest sa midagi ei tea?Püüa endas selgust saada - keda, mida soovid. Naudi elu.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 12:18
kas keegi ka teab, mitu seda trans...(seda kes siis oleks selle kolmanda soo sihtgrupp, misiganes staadiumis ta siis parajasti on), siin lehel üldse on, ja kui paljud neist üldse seda võimalust kasutaks? Kui ta on juba ümber lõigatud ja kõik on valmis, paberid ja värgid, kas ta siis on ikka see trans, või on juba valmis naine või mees, elab seda elu ja asi ühel pool, et pole mingit vajadust enam ennast kolmandat moodi identifitseerida?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 16:25
Red ... tänud, vabandust, et pole nimetuste eripära omale selgeks teinud ja kasutasin valet nimetust. Peale su kirjutist mõistan ka neid mehi, kes tituleerivad end naisteks kuid nende naiseks olemine tähendab vaid naiste riiete kandmist. Kuid hinges nad tunnevad end naisena ja ootavad ilmselt selle kadalipu läbimist, millest sa Red kirjutasid.

http://et.wikipedia.org/wiki/Transvestiit
http://et.wikipedia.org/wiki/Transseksuaal
˅ näita rohkem ˅
2010-09-11 04:43
ok, ma võin ise ka lammas olla aga ma olen sündinud mehena ja suren ka mehena. aga äkki olen üldse lesbi, sest minule meeldivad ka naised?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-11 05:44
Palju on neid,kes küll jääraks sündinud,aga surevad ikka oinana
˅ näita rohkem ˅
2010-09-12 01:49
RedLight1, ära aja lolli juttu minuarust sa muutud väga ruttu väga labaseks ja enesekiitus pole auasi.

nokudega transad võiks kõik meesteks panna modede poolt. keda nad lollitavad, nokuga mees ei saa kunagi olla naine. mul endal pole nende vastu midagi, aga naise konto all teisi lollitada pole ilus. ma ei kujuta ka ette naisi kes tahaks naisteriietes mehi - reaalselt.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-12 01:54
RedLight1: see et sa naiste riideid kannad ei tee sinust naist. sisult oled ju tavaline jorss
˅ näita rohkem ˅
2010-09-13 14:48
väga uuenduslik ja võrdõiguslik oleks üldse vältida selliseid sugu rõhutavaid sõnu nagu mees ja naine, las olla ankeedis lihtsalt märgitud primaarsed sugutunnused ja sõna persoon. siis nokuga persoon ja praoga persoon ja olekski ks mõtetu vaidlus jälle vähem Kuulutustes siis nokuga persoon otsib... ja praoga persoon otsib..., poleks mitutpidi marusaamist kuhu lahtrisse käivad kõikvõimalikku tüüpi transformaatorid
˅ näita rohkem ˅