Foorum
2010-09-08 17:18
aga kui väsin siit plte vaatamisest ja tahaks päriselus midagi näha... kas keegi oskab õelda kus on tallinna parim striptiis? Kus neiud ilusad ja sõbralikud ning joogid mõistliku hinnaga
˅ näita rohkem ˅
2010-09-08 17:26
eestis polegi ühtegi avalikku kohta kus joogid oleks mõistliku hinnaga. isegi kinos on tops coca-colat pool pilte hinnast.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 11:05
jah, jookide hinnad igal pool kõrged, eriti stripiklubides
selle pealt nad ju teenivadki
mulle meeldis Soho stripiklubi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 11:13
Stripiklubides on neiud head ja sõbralikud siis, kui sa oled valmis väga palju kulutama. Muidu oled mõttetu mees ja keegi ei viitsi sinuga tegeleda.
Ja mis on mõistlik hind? Üks ja sama veinipudel võib olla müügis poes 100 krooniga ja klubis 1000 krooniga. Sa maksad ikkagi selle eest, et seal klubis istuda.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 11:29
Kalliks ta läheb. Mäletan kui esimene kutt viis mind kuskile Lasna mingisse stripiklubisse. Enne kui sisse astuma hakkasime, küsiti ukselt näo eest 100.- Kutt muidugi üritas üle kavaldada, vihjates et soovime lihtsalt kohvi juua jne. Sotte igatahes meie käest ei saadud. Sees tellisime kohvid ja napsud ja tsekkides nägime et mingi linnuke hööritab end. Saime oma jutud aetud ja mingeid lisakulusi pähe ei määritud, lihtsalt ajasime baaridaamiga mõnusat möla ja tellisime suusoojaks aga kohvi juurde.
Päris õiges stripiklubis ( seda Lasna oma õigeks siiski ei peaks ) pole ma kordagi käinud kuid sõpradelt üht - koma teist kuulnud. Mu tuttav töötab ajakirjanikuna ning temagi käest kuulnud vääääga huvitavaid lugusi sellistest stripiklubi käikudest ning sealsest elust - olust. Hea sõber rääkis kuidas asjad Las Vegase klubides käivad, käis paar aastat tagasi kohapeal, just oma megasilikoonboobsidega lemmikuid vaatamas. Krt, oleks nii tahtnud kaasa minna
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 11:55
mmm, kui kaslane (naine) ütleb, et soho meeldib, äkki see oleks tõesti huvitav
muidu, arvan et sissepääs 100.- ning õlu 50.- on ok, nagu tavaklubis, nt venuses, aga ainult juhul kui strip on hea
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 18:51
Soho tasub minna
˅ näita rohkem ˅