Foorum
2010-09-05 10:13
Mees on erutunud normaalselt, aga nagu kondoom peale panna, vajub riist kurvaks.
Kohe mingid nipid ei aita...
Ütleb, et kondoomiga on riista tundlikkus kadunud.
Mida teha, arstile suguhaiguste teste pole ka mõtet minna uue tuttavaga ju kohe, sest ei tunne veel inimest piisavalt?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 10:31
suguhaigust testima? kuidas see tema erektsiooniga kadumisega seotud on? või tundub, et tal on ka muid probleeme?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 10:36
Alustuseks proovi kas ilma seisab!
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 10:45
muude, kaslane. see ütlus "kondoomiga ei tunne midagi" võib olla ka lihtsalt nende püüd varjata tegelikku probleemi. võib-olla tal ongi erektsiooniga midagi. seda inimeste ja sind tundmata on teistel inimestel siin suhteliselt raske midagi paika panna ja vaevalt siin urolooge vms leidub. vahest räägid enne selle mehega. kui probleem on pidevam, siis tuleks teha juttu ka spetsialistidega
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 11:13
kaslane-probleem võib paraku ka peituda naises?
kondoomiga või ilma ei oma mingit vahet ,kui puudub õige partner.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 11:33
ilma kondoomita seisab väga hästi
aga nagu kondoom peale panna, hakkab riist trikitama
suguhaiguste testimisega pidasin silmas seda, et saaks peale seda ju ilma kondoomita teha, kui kõik korras
kuid kuna inimest piisavalt ei tunne, siis arstile pole ju kah kohe mõtet minna
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 11:43
kaslane - vahetult peale kondoomi peale panekut st ei ole enam erektsiooni? või tekkisid need probleemid tal vahekorra ajal?
ma üritan aru saada, millega see tundlikkuse kadumine seotud on.. kas kondoomi materjaliga, vähese hõõrdumisega vms psühholoogilise barjääriga
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:25
no tavaliselt peale kondoomi paigaldamist algabki kohe vahekord
ja siis lähebki riist kurvaks
ta ise väidab, et eelmise partneriga oli ilma kondoomita ja nüüd kondoom häirib teda - et otsa tundlikkus on kondoomiga kadunud
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:34
Aga,kui kondoomiga suhu võtad?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:36
no siis peate selle probleemi kuidagi omavahel ära lahendama. kui kondoomiga teil midagi välja ei tule ja tahate normaalset vahekorda kogeda, siis üritage kondoomi kasutamisest loobuda vms. leidke siis kompromiss. või leia mingi nipp, kuidas teda kondoomiga harjutada ja see talle meeldivamaks teha. mõtle, naine
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:40
Äkki ei sexiks inimesega keda ei usalda??
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:41
kui kondoom peal, ei aita enam mingid nipid
selles ongi jama
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:42
Aike, usaldus tekib ajaga
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:43
kaslane - tekkis huvi, kui vana sa oled?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:43
kaslane: Kas suuseksi teed läbi kummi?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:49
Tegemist on psühholoogilise barjääriga ja see on ületatav. Tundlikusega pole seal midagi pistmist.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:57
ma pigem kaldun ka seda varianti uskuma
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:02
LOOMULIKULT käib ikka kõik kummiga, muidu pole ju kummil mõtetki???
ja aike: ega siis ei saa usaldada inimest, keda esimest korda nt näed?
kellelegi pole otsaette kirjutatud, mis tõbesid tal seal allpool võib leiduda
ja minu vanus ei puutu siin üldse asjasse...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:04
asi võib olla ka vales kondoomivalikus, kui riist keskmisest suurem ei pruugi tavalised nn poekondoomid peale minna , tähendab lähevad küll peale aga pigistavad nii kõvasti et asi pole enam nauditav. mina näiteks ostan väikeameerika sexpoest sellist kummi nagu mysize, sellel tootjal 5 erineva läbimõõdu ja pikkusega kummivarianti. ka keskmisest väiksemale riistale mysizel variandid olemas.
kui aga erektsiooni või psühholoogilised probleemid siis ma nagu olen kuulnud et mingid kummid mis seest mingi erektsiooni parandava ainega töödeldud olemas on. nendest võiks ju abi olla. täpsemalt ei tea aga kindlasti netist leiad infot. edu
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:07
Mehed üldjoontes suuseksi läbi kummi ei naudi, olen ka ise seisukohal et see oleks poolik asi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:08
ma lisan, et tegelikult võiks olla nii, et kui mehel on probleeme ja ta soovib seda lahendada, siis ta leiab ka mingi alternatiivi. nt hakkab sellele lahendusi otsima, mitte ei tee seda naine. mille pärast peaks naine tegelema mehe probleemiga. kui see on teil alles algav suhe, te alles tutvusite, enne suhelnud ei ole ja väga hästi ei tunne jne... mida mees ise teinud on?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:08
aitäh, paan, aga kondoomi suurus on õige
ei ole tegemist xxl riistaga
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:15
juuksur, olen tegelikult sinuga nõus
aga inimene on tore ja tahaks nagu mingi lahenduse leida
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:20
Oh,jummel,milles küsimus?Tee ilma kummita ja kõik toimib Kumm on samasugune võõrkeha nagu vibraatorgi,millest siin teema alles oligi.Seksi,keda usaldad?See on imelihtne.Ka paljud naised ei taha sellest kummist kuuldagi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:26
kaslane - selle pärast ma uuringi ju, et kas tema ka selle lahendamisest huvitatud. tee kindlaks temaga rääkidas, miks ta ei taha või ei saa ja siis liigu edasi. minu mõte oli selles, et sageli püüavad naised hakata meeste probleeme lahendama, aga mehed jäävad n-ö äraootavale seisukohale. kui teist on saanud partnerid ja teine vahel on vastastikune austus, usaldus jne mingilgi määral olemas, siis rääkige sellest ja otsige koos lahendusi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:27
Paraku on nii, et senikaua, kui mees mõtleb, et tal kummiga ei seisa, siis tal ka ei seisa. Ja iga ebaõnnestumine tal ainult süvendab seda veendumust. Asi on kinni mõtlemises ja naine siin kahjuks midagi muuta ei saa. Ainus, mida naine saaks teha, on mees korralikult (rõhutan - korralikult) üles erutada ja alles siis kondoom mängu tuua. Aga kui tegemist sellise isendiga, kes enne korralikku üleserutust lõpetama kipub, siis asi keerulisem...
Mees ise saaks oma probleemist üle vägagi lihtsalt - õige mõtete juhtimine on tegelikult tunduvalt lihtsam, kui ette kujutatakse. Kahjuks ainult kõik ei tea, et nii peaks tegema...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:44
jällegi samal arvamusel duracellman-iga. kui meest ennast see huvitab ja see on tema jaoks probleem, siis leiab ta ka ise sellele mingi lahenduse, või vähemalt püüab. tal tuleb ainult endaga natuke tegeleda. kui tema on selle endale selle selgeks teinud, siis oskab ta selle ka sulle arusaadavaks teha. kui sa inimest vähe tunned, siis on raske ütelda. kuna see teema puudutab ka sind, kaslane, siis on sinu uurimine arusaadav, kuid sa pead olema enne veenduma selles, et tema ka on valmis lahendusi leidma ja seda probleemiks peab.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:51
aitäh, juuksur ja duracellman, püüan siis veidi uurida seda asja psühholoogilisel tasandil
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:55
Esimene kepp läheb alati aitaha.
Aga mis super meestest te räägite üldse? Miks mina ei saa nii, et mõtlen ja kohe läheb kõvaks. Mõtle krt kuidas tahad, ikka ei lähe.

Ja no kui naine on selline "laip", et kaasa ei aita kuidagi, siis kas mees vaatab uue naise või vaatab enne mingit porri, mis kõvaks ajab. Vahel kui on selline naine aga tegema peab, siis tuleb natsa käega kaasa aidata.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:55
doktor paan tegi siin natuke teadustööd netis ja leidis sellised tooted nagu SECURA VÕIMSAMA POTENTSIGA KONDOOMID ja veel mingi
POTENZ CONDOM.
JA SIIS VEEL:
Kondoomid Goliath peeniserõngaga
Brandi uued uuendused Securalekondoomid integreeritud potentsi-rõngaga. Iga kondoom sobib tihedalt peenise nahale, ei libise ära. Vereringet toetab ning peenise hoiab "kindla" pikka aega. Koos määrdeaine ning mahutiga tipus. 24 tükki karbis.
http://www.sekspood.eu/kondoomid/page/3?trk=1704363 siin saidil siis info nende asjade kohta
usun et äkki neist toodetest saate abi, ja kui ei saagi siis vähemalt palju fanni ja tegevust.
igaljuhul , mis ma oskan öelda... nael kummi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:56
Tegelt, minul sama teema.Ehk olen valel ajal sündinud....Tea kas see on ravitav
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:56
Minumeelest on sellised mehed kes toovad ettekäändeks et kumm on segav jne, lihtsalt äpud. Õige mehe puhul ei ole selline asi takistuseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:59
Kle Barb ag akui naine on ikka paras koll, siis tee mis tahad aga ei seisa.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:01
parma, aga kui mehe jaoks naine selline koll on, siis miks ta temaga üldse voodisse läheb. et siis pärast ütelda, et naine on süüdi, et nii kole on?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:02
ksik- mis teema sul on?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:04
Just! Et kui naine ikka paras õudukas siis kas mees on laksu all või pole ammu saanud. Ükskõik kas kummiga või kummita, õige mehe puhul pole miski takistuseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:04
parma- aga kuidas sinul on selle seismisega?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:08
to Parmaleikin

Mõtete juhtimisega saab ka kõvaks ajada, aga see rohkem edasijõudnute teema...
Küll aga on suhteliselt lihtne mitte mõelda neid mõtteid, millest tingituna ära kukub ja sõltuvalt siis olukorrast, kas mõelda või mitte mõelda õigeid mõtteid, juhtimaks nii erektsiooni pikkust, taset kui ka seda kuna lõpetada. Omandades selle suhteliselt lihtsa oskuse, on võimalik alati samaaegselt naisega lõpetada või kui soovi on, siis üldse mitte lõpetada (vähemalt esimese raundi ajal)...
Tegelikult on väga paljudel naistel üks sarnane probleem selle psühholoogilise barjääriga seotud - nad nimelt ei saa orgasmi (mõned kujutavad ettte et saavad, aga kuna nad pole veel orgasmi kogenud, siis nad ju ei teagi, mis see on). Ja selliseid on ikka väga palju ja igas vanuses. Aga ok, see teema juba väljub siin lahatava probleemi piirest...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:09
No isiklikult mina ei süüdista naist, selles et mul ei seisa. No kui kohe alguses ei saa ära öeldud, et koll oled ja ei seksi, siis peab asja kuidagi ju ära tegema. Ja võimalikult meeldivalt. Eriti veel kui teine ise tahab ka teha. Palju on selliseid naisi kes ise tahavad? Ega sellist võimalust ei tohi käest lasta! Minul tuleb appi rohke porri vaatamine (kujutan ette ja onaneerin ja lõpks seisab). Seda juhul kui see naine laip on.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:10
Barb,elus on sageli nii..kui mul sinu peale seisab siis ta ei pruugi Juuksuri peale ei seista.Nii oli ta mu 20-neselt ja nii ka 60 -mneselt.Juuksur ärgu pahandagi...see oli lihtne näide
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:11
Ma selle mõtlemise ja seismise all pidasin silmas, et otse kohe nii mõtlengi "krt seisa nüüd!" Ma aran et sa mõtlesid seda mõtlemist nagu fantaseerimist hoopis. Siis toimib jah.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:15
juuksur: Sa ei taha teada!Kõvaks läheb küll, aga maha ei jahtu....
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:16
parma: Neid naisi ikka leidub, no neid kes ise tahavad Kui mina juba seksiga nõustun siis see tähendab seda et see mees mulle meeldib või et meil on tekkinud klapp. Päris niisama, igaühega voodi ei roni. Jah, meestel hea loogika, tuleb võimalus ära kasutada
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:18
Ma mõtlesin seda naiste ise tahatmist, mitte voodisse minekut vaid ka voodis midagi tegemise tahtmist. See kui voodipeale pikali viskad ei ole veel seksi tahtmine.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:20
Ega ikka ei leidu küll. Minu 60 nest seksisõbrannast on kõigest 2 kes ise aktiivsed on ja hea, et pükse puruks ei rebita kohe.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:20
mis sa nüüd, elmar. sa meelitad mind
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:38
Juuksur,mina ei meelita...lihtsad elukogemused kogenenud naiste jaoks Kurb on vahel lugeda kui mõni nooremapoolne pole vist elus rohkem millegagi tegelenud kui seksimisega
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 14:40
elmar: Kuikaua aega võtab sinul keskmiselt seksimine? Tundi, minutit, päeva?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 15:10
Parma,mul võtab seksimine aega väga erinevalt.Vahel õhtul alustad ja hommikul lõpetad...teinekord olenevalt naisest,mõned minutid.Teinekord kõht läheb tühjaks,mis ajab pealt maha.lähed sööd ja siis enam ei viitsi...kähkukad on välistatud
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 15:12
elmar aga palju sul sekspartenreid on olnud? See ei ole uhkustamiseks vaid siis saab välja arvutada, kuipalju sina seksimise peale aega raiskad ja kunas sa midagi muud jõuad teha.
˅ näita rohkem ˅