Foorum
2010-09-02 12:20
Kuidas naine saab järsku muutuda lesbiks?Meil Haapsalus on üks selline.Kõik oli kena ja tore,käis meestega läbi,võibolla küll natuke liiast,tegi portsu lapsi mitmete meestega ja nüüd keskeas hakkas lesbiks.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 12:22
Inimene on pidevas muutumises ja arengus. Ei midagi hullu ju
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 12:25
Järelikult olid tal siis koguaeg mehe geenid,et järsku meheks hakkas.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 12:31
kuidas ta lesbikas muutudes meheks hakatakse?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 12:32
Huvitav kas gaymehed järsku naisteks sisi muutuvad või hea irw
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 12:35
Nimelt temale pidavat meeldima ainult mehe osa.Ju siis saab teiste lakkumisest rahuldust.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 12:38
ma olen ka teatavas hämmingus
kaaga, võib-olla peaksid enne endale selgeks tegema selle, kes ja mis on lesbid. kui sul on need teadmised omandatud, siis tuled ja räägid sellest meile. siis räägime edasi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 13:37
Omasoo iharaks ei hakata, vaid selleks sünnitakse. Ja lapsi saada tahavad ilmselt kõik naised sõltumata nende seksuaalsusest. Siis ei jäänud eelpool kirjeldatud proual lihtsalt muud varianti, kui seksida meestega.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 14:46
Ma saan aru lesbidest,aga,et vanaseas sellised asjad välja löövad,imelik.Noorena jahtis ju mehi,peeti suisa litsakaks,polnud nagu lesbilusest mingit märki,isegi lõpuks abiellus.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 17:29
Kaaga, ega sina see õnnetu mees ei ole kes teise naise pärast maha jäeti?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 21:54
Jumalale tänu,ei ole.Tema mees vist ei teagi naise kalduvusi.Kes teisele tahab ütlema minna.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 15:03
Ilmselt ta on seda koguaeg olnud. Lihtsalt elas ühiskonna normidejärgi ja lõpuks tunnistas endale kes ta on. Seda ei olegi alati nii kerge teha ja seda eriti Haapsalus. Tallinnas ei oleks sul ju õrna aimugi sellest kes ta on. Haapsalus teab seda varsti terve linn ja seda ilma kellegi osaluseta
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 15:51
Eks Haapsalu on tõesti väike linn,aga ta usub,et keegi ei tea,kuigi nii mitmetki teavad.Kunagi oli meil siin ka üks Eda,aga see ei salanudki.Nüüd on uus.See tuli ühel naiste peol avalikuks.Kuigi ennem oli ka vaikselt kuulda,nii siin kui seal.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 15:59
Kui lesbi, siis lesbi, mis seal siis ikka. Iga inimene elab oma elu nii nagu oskab. Sellise "kuulsusega" väikeses kohas pole ilmselt tõeasti kerge elada.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 18:07
kaaga ... ta elab mehega koos? Mh ... huvitav miks see siis sulle nii suureks probleemiks on? Sa ei saa olla ise selle naise armuke? Kui see naine oleks lesbi olnud nagu sa väidad, siis oleks ta oma mehe kiiremas korras maha jätnu ... tegemist ju kõigest väikse bikesega. Ja pealegi ... kas see on ikka petmine kui ta teise naisega on? Või on siiski. Ja mis on üleüldse petmine
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 00:13
Mina ei taha olla ei tema armuke,ega keegi muu.Lihtsalt huvitas,kuidas seelline asi võimalik on,et vanemas heas lesbisus väljalööb.Ma isegi ei tunne teda ,ainult näo järgi,teised on näidanud.Ja pole see tal midagi nii ühe - kahekorralugu,nagu kuulda.See on imelik,et kuidas inimene siis 50 aastani oma olemust varjas.Meestel lasi vanasti panna kõikjale,kuhu keegi ainult tahtis.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 00:14
Mina ei taha olla ei tema armuke,ega keegi muu.Lihtsalt huvitas,kuidas seelline asi võimalik on,et vanemas heas lesbisus väljalööb.Ma isegi ei tunne teda ,ainult näo järgi,teised on näidanud.Ja pole see tal midagi nii ühe - kahekorralugu,nagu kuulda.See on imelik,et kuidas inimene siis 50 aastani oma olemust varjas.Meestel lasi vanasti panna kõikjale,kuhu keegi ainult tahtis.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 00:17
Mis seal imelikku on? Tüütas ära lihtsalt need mehed kes igasse auku panid. Täitsa normaalne ju. Sul ei viska vahel pihkupanek ära ja tahaks ka päris naist on ju. Oled siis imelik kohe?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 08:45
Tõsine probleem ma vaatan siin arutlusel. Kuhu küll sedasi elu jõuab ? ei me ette tea.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 20:22
Kuhui ei jõua,see on sul õigus.Mina ei saa neist poolte vahetajaiest aru,tee või tina.Neid asju aetakse tiskreetselt,aga ei käida nurumas,et las ma lakunsul.See on nõme.Seda see R..A jjust teeb.Minu naine tuli koju ja oli väga sokeeritud sellest.Vat sulle lasteaia töötajate pidu.Siin aga komenteeritakse minu vaateid.Keegi ei saa oma vaateid teistele peala suruda.Me pole ju loomad.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 20:30
Kuule minu arust on sulle kõige õigema vastuse andja tema ise. Kui ikka rahu ei anna siis tuleb siit jalga lasta ja tema juurde minna ja viisakalt küsida. Mul selline mure et, kuda suga ikka nüüd on ja kuda see juhtus.
Ma ei usu et, siit keegi oskaks Sind premini aidata kui tema.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 20:32
kaaga aga kui sa ise ei julge, siis ma võin küsida tema käest. Et las ta räägib mulle miks ja kuidas ta seda v..tu ikka lakub.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 20:40
parma- ole viisakas
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 20:45
Mulle on kirjutanud ja ettepanekuid teinud mitmed mehed,kes ankeedi järgi on heterod.Kui mehed isegi siin anonüümses keskkonnas ei julge oma homoseksuaalsust tunnistada,miks peaks siis naisterahvas väikelinnas seda avalikult tegema.igatahes julge naine,kui kapist välja tuli.Aga äkki ongi tegu vaid kadedate külaeitede klatÅ¡iga?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 20:49
Seda usun ka mina. Väike koht hall ja igav vaja teha midagi siis aetakse lollusi suust välja.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 21:09
Vahel võib naaber ka teada ja tahta teada rohkem kui inimene ise?
Tegemist võib olla bi- huvilise inimesega?
Ja miks peaks keegi enda seksuaalseid eelistusi kellegile kolmandatele jagama, teadustama.?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 21:46
Asi on selles,et ta töötab lasteasutuses,sealt see asi välja tuligi.Muidugi algul oli see nende asutuse sisene värk,aga alati leidub keegi,kes selle välja lobiseb.Kes tahab last sinna viia,kui hommikuti üks naine rahuldab neid,kes kodus meestelt mingil põhjusel ei saanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 21:47
Asi on selles,et ta töötab lasteasutuses,sealt see asi välja tuligi.Muidugi algul oli see nende asutuse sisene värk,aga alati leidub keegi,kes selle välja lobiseb.Kes tahab last sinna viia,kui hommikuti üks naine rahuldab neid,kes kodus meestelt mingil põhjusel ei saanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 21:58
Ma ei usu ühtegi sõna sellisest lollusest. Haige värk. Tõsine väike koha naiste klazz vaja kellelgi keerata siis nähakse ka sääses helikopterit. Mis mees sa küll oled et sellist teemat endale lubad.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 22:53
Kas siis naised valetavad teise naise kohta.Siis peab küll olema teistele pinnuks silmas.Mina pole kohtumõistja,ma ju teemat algatades küüsisin,kas selline asi on võimalik.Muide igal klazil on tõepõhi all.Minu naine tunneb ühte tema töökaaslast ja see ütles,et mingi värk seal siiski on.Väike linn,siit ja sealt on midagi enne ka kostunud.Muidugi mina pole näinud ja nagu ma eespool ütlesin ,pole ta minu teretuttav.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 23:13
Püha lihtsameelsust. Ma täiesti tumm. Elus tuleb ikka ttõesti kõike ette, peale oma taguotsa.
Ütle nüüd avalikult et, sulle tuleb see uudisena et, inimesed üksteisepeale valetavad?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 23:25
Noh,aga kui mitmed naised räägivad,miks nad siis just kõik ühe nii maatasa tahavad teha?Ma saan aru,et oled väga kena inimene,nagu pildilt näha,aga ma siiski vaidleks sulle vastu.Või on siis naised tõesti sellised?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 00:56
Jah kaaga, naised ongi sellised, egas muidu ei ütelda, et ussisugu. Nad lausa nii hullud, et seda isegi endakohta ütlevad. Hoia end kuni suudad
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 11:31
kaaga kui sa nüüd mu viimast postitust kunagi loed siis pole seal mainitud naisi (nimme). Valetavad kõik nii mehed kui naised. Kummad rohkem ma tõesti ei tea. Pole kusagilt andmeid võtte ja kas neid ka uskuda ja aluseks võtta on teine küsimus.
Aix64 ussid on väga vajalikud roomajad ja peetakse oluliselt arukamateks kui sigu.
˅ näita rohkem ˅