Foorum
2010-08-30 15:18
Pikaajalise suhte tagatised?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 15:19
Hea seks, uni, suhtlemine ja tervislik toitumine!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 15:29
garantiikiri peab olema
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 15:33
Juuksur, mis garantiikirja sisuks?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 15:33
Tuleb kaua elada. Ja manuaal peab kindlasti kaasas olema ja muidugi garaniikiri.
Ühe sõnaga tagatist ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 15:41
aha ... ja ometigi elatakse koos aastakümneid ... näe boomi seoks tema väitel hea seks, uni, suhtlemine ja tervislik toitumine. Et talle sobiks seksilembeline kodukana
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 16:22
üksteise mõistmine kõige olulisem.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 16:29
riivatu - nu selleks garantiikirjaks võib olla mis tahes.nt lepitakse omavahel kokku, mida mõlemad selle suhte jooksul järgima peavad ja siis panevad selle nt paberilipiku peale kirja ja lipiku magamistoa kapiukse külge. näiteks. tehke, milline tahes kui garantiikirja vaja peaks olema. tegelikult see garantiikirja pakkumine oli tegelikult mõeldud vastupidiselt. ma oleksin vastanud midagi sellist nagu Aikegi, et mingit garantiid ei ole. kui sa garantiid teada tahad, siis peaksid defineerima selle, milline on see pikaajaline suhe, millest me räägime. millise pikkusega?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 16:46
Kui mees tahab minuga pikka suhet, siis ta peab olema hea! Minu jaoks isiklikult on voodielu peaaegu kõige tähtsam, aga
seda siiski juhul, kui ma olen avastanud mehe head iseloomuomadused, sest hea iseloomuta ei tuleks ka hea seks välja
ja kui pole head seksi, siis pole ka head suhet, ei lühikest ega pikka. Üldiselt on soovitav, et mees oleks hea inimesetundja,
oleks mõistev ja arusaav, ei sunniks mulle peale asju, mis mulle ei meeldi. Ühesõnaga, ta peaks olema ideaali näidis.
Ahjaa, väga tähtis on mulle ka nupukus, arukus, hea kõneand, oskus ära rääkida, oskus rääkida, ilma selleta ma kaotan
mehe vastu päris ruttu huvi. Palju tahan vist, aga need on asjad, mis mind erutavad. Hea kõneanniga mees võtab mind alati jalust
nõrgaks.
Minu garantii!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 16:51
Kooselu elu lõpuni pidasin silmas. garantiikirja juures jäi puudu minu poolt .

Ehk on seal, lisaks paljule muule, palju kompromissse, partneri arvestamist sellisena nagu ta on, mikks mitte ka heatahtlikku torinat, kindlasti palju "tööd".
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 17:00
Sinu poolt? Ei tunne ju sind. Aga kui esitasin nõudmised mehele, siis eks sinagi ju oled mees ja võid selle kõrva taha
panna, mida üks naine soovib ja ootab. Muidugi, erudeeritus on enam-vähem kaasasündinud, aga mingil määral saab
seda kindlasti arendada, lobisev mees on minu nõrkus näiteks.
Tööd kindlasti ja palju ehk kindlustunne peab naisel olema, et sa annad kõik, et rahaasjad sujuks. Ja kui nad ei suju, siis
ikkagi annad endast kõik, naine peab kindlust selles vallas tundma, ta peab tundma, et sa oled asjalik ja sulle tasub loota.
Turvatunnet peavad naised tähtsaks.
Tööd ka selles mõttes jah, et igasugust hoolitsust naise eest, tähelepanelikkust, mitte ringi hulkumist ja ei tea kuhu ära
kadumist. 1000 ja üks asja kindalsti ehk paras orjatöö , aga tasu on ka seda väärt.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 17:35
Mitte miski siin maamunal pole kindel ega garanteeritud...täiuslikku suhet pole olemas,on vaid inimesed,kes püüavad vastavalt oskustele säilitada seda,mida oluliseks peavad...
Ja materialismis näevad suhte tugevust ja püsivust vaid pimedad...
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 17:39
Mina isklikult usun et, see on teema mida ei saa otsida see moodustub. Moodustub ta aga tundete pisitetailide koos mõjul. Alguse kuud ja siis aastad ja siis kümned aastad. Elada koos aastaid kogudes ja selle nimel rikuda teine teise närve ja elu oleks püsti sigadus.
Minule isiklikult ei avalda need pikeaelised suhted millest omanikud kilkavad mitte mingisugust muljet. Hind mille nad on selle eest maksnud on tänapäeval võimatu maksta. Mitte keegi eo too selliseid ohvreid. Tena ise päris paljusid n.n 30,50 60 aasta abielus olevaid ja olnuid. Ma küll neid ei kadesat.

See muidugi minu subjektiivne arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 17:40
Ühine eluasemelaen ....kindel laks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 18:35
domassa ... karmilt otsekohene aga tõene ... samas täiuslik suhe ikkagi eksisteerib. Kõrvaltvaatajana sa ei pruugi sellest aru saada aga asjaosaliste jaoks on see täiuslik. Aga kas üks pikaaegne suhe ka täiuslik saab olla ...

aksala ... mida moodi see eluasemelaen küll liidab? Äkki hoopis kiiremaks lahutajaks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 18:54
...mida kauem on inimesed koos olnud,seda enam iseenesestmõistetavalt nad teineteist võtavad...lõpuks jääb harjumus,mis ajapikku asendub omakorda suure tühimikuga,millele julgemad asuvad täidet otsima...
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 12:44
Domakene mina armastan sind teistmoodi...
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 13:00
enam ei taha mingist elulõpuni koos isegi mitte kuulda. abs ei imponeeri, sest olgem realistid, see kas kujuneb ise või läheb kummivenituseks. äärmustesse ei tasu laskuda

memmega täitsa päri. mul on üks elu, ma ei taha enam raisata kellelegi millegi tõestamiseks. kui suhtes on rohkem miinuseid kui plusse siis tuleb eluga edasi minna, mitte üritada fixida fiximatuid asju.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 13:04
Aamen....Üks pikaajalise suhte nippe on sündroom nimega Siiami kaksikud...
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 13:11
Kui pikaks võib lugeda pikaajalist?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 13:23
ma arvan et üle 10ne oleks see alguspiir
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 13:47
Ma olen käinud kuldpulmas ja ka briljantpulmas. Vaat need on pikaajalised suhted. Ja võib öelda, et olid ka oma pulmapäeval väga õnnelikud. selliseid inimesi võib ainult kadestada. Ja pole neid nii vähe üldse. Vägisi kooselamist laste nimel küll ei poolda, lapsed on targad ja saavad väga hästi aru kui vanemate kooselu ei toimi. ja mis peremudeli nad siis kaasa võtavad? Parem kakas õnnelikku esivanemat eraldi elamas ja laste jaoks alati olemas kui kaks vanemat kes üksteisest ei hooli või mis veel hullem lausa kaklevad.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 14:37
Marimus...Sa oled väga õigel teel ja kuldsed Sinu sõnad on
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 17:07
Marimus just ...

boom ... kui miinuseid on rohkem kui plusse, siis nõus sinuga ... mis sa sest suhtest ikka vägistad ...

Samuti ei ole tühimikuga vaja suhet hoida ... aga selle tühimiku puhul annab rääkides ääkki midagi ette siiski võtta, et mees selles tühimikuga suhtes domassat otsima ei pea hakkama
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 18:35
...minu suhtega on veel kõik õnneks korras ...aga vaadates siinsete kasutajate ankeete(kes,mida otsib)pole sellisele järeldusele jõudmiseks just kuldaju vaja omada...
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 18:42
Hoia siis seda, mis Sul on Domakene....Purustada on oh kui kerge...aga kokku liimida....
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 19:06
...luban,et ei mingeid kilde...loobin seda ettevaatlikult
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 19:15
Jaa jaa...seda me kõik kord lubasime ...aga hea mees/naine, kes lubabki
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 21:26
Et siis Domassa suhte aastapäevaks kingime uue kasti vatti .... on turvalisem loopida
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 22:22
Väga armas Sinust,kuid oskan ka vatita turvaliselt mängida...
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 22:24
Domassa ... tühjus on selline huvitav asi, mida annab alati täita

Professor tuleb loengusse ja asetab lauale klaaspurgi ... võtab portfellist suuremaid kive ja paigutab need tihedalt, tihedalt purki ... nüüd näitab purki tudengitele - kas see purk on nüüd piisavalt täis ja sinna ei mahu enam midagi?
Jaaa, see purk on täis, kõlab tudengite vastus.
professor võtab nüüd kotist väiksemaid kive ja valab purki ... purki vahepeal raputades ... väiksed kivid täidavad suurte kivide vahemikud ...
Jällegi kinnitavad tudengid, et see purk on nüüd täis.
Nüüd võtab professor kotikese liiva ja valab purki vahepeal raputades ... kui enam liivagi ei mahu ...
Jaa, purk on täis ja enam ei mahu midagi ...
Nüüd võtab professor ühe õllepurgi, korgib selle lahti ja valab aeglaselt purki ja sõnab:
Siit moraal, kui tundub, et tõesti mitte midagi ei mahu, siis üks hea eesti õlle mahub ikkagi ja aitab veel pealegi mõtiskleda
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 22:35
...aga ma ei joo üldse õlut ja kui siiski prooviksin,oleksin nähtavasti peale esimest pudelit täiesti mõtlemisvõimetu...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 22:04
Pole hullu ... muretseme suurema purgi ja mahutame veini siina ära ... ja milleks õllet juua ja üksi mõtiskleda .... veini juues mõnus veetleva naisega juttu puhuda
˅ näita rohkem ˅
2010-09-08 14:02
vaadake Domassake kallike .. oot!!!! jätan lahtised otsad ..---- kuniks see veetlus siia ise isiklikult tagasi jõuab... teate,mina ootan ja ootan, ,AA,,Palvetada võis ka ..palvetame siisss.!!,,.. ..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-08 22:00
suhtlemine...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 21:47
Oh jummel küll ... whay on nüüd juba Kõikse Kõrgemaga sina peale saanud ... atab palvetamisest ... tegudele nüüd
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 08:54
Mitte miski ei taga pikaajalist suhet. Elul on alati üllatusi varuks.
Küll aga suurendavad kaks asja oluliselt tõenäosust. Esiteks - ära peta! Mtte ainult füüsiliselt, vaid üldse igas mõttes. Valetamine on väga usaldust hävitav.
Teiseks - suhtle! Avatud igaõhtune vestlus südamest südamesse on suurim ühendaja.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 09:50
siinkohal see sõltub pigem naisest.
naiste lubadused on pigem liiva peale kirjutatu mis unustatakse. eluasemete puudus ja ühised laenud hoiavad paremini kinni kui lubadused.
sinisilmne loota et see lind sinu juures püsib 21 sajandil kus on "pakkumisi" iga nurga peal.

no kes siis sellist asja koju toob mis peost ära lendab? (nõiamoor ütles sedasi oma pojale "Nukitsamehes".
naistel on praegu nii palju vabadust ja arvatakse et eks kusagil on veel suurem parem pakkumine. Miks siis arvad et ta sinu juures püsib ja veel sinu armust?
Ning kui pikaajaline suhe on "pikaajaline"? Naiste jaoks ehk on pikaajaline juba paar kuud, sest hakatakse sedasi juba käituma seades tingimusi ja nõudeid, unustades suisa ära et kelle juurde ta kolida tahab. Tullakse kraesse ja tahetakse ikka ühel hetkel kõike oma tingimuste kohaselt ja kui ei saada siis käitutakse nagu 7 aastane, Muidugist selliste nõudmistega naised jäävad üksi ja leiavad 101 õigustust et miks nad üksi jäävad.
hakatakse "ringi vaatama", olgugi et omal mees kodus olemas, ning alati leitakse õigustus oma petmiseks. Miks ta siis sinu juures peaks püsima?

Naiste lubaduste osas tuleb tõesti kirjalikult kinni panna ja garantiikiri võtta, et siis nina all näidata et vaat mis ta lubas aastat kaks tagasi, et vot milline laks et sa sõna ei pea. Nad vihkavad sisimas sind selle eest.

-- eestis on 9 juhul 10-st naine kodus see "peremees", vähem kui 5% suhteid ka seetõttu püsib koos, 80% abielulahutustest on naiste algatatud.
On muidugist ju ka variant et igaüks oma koju iga tüki aja pärast et kui ei mahu sama katuse alla ja teine kipub "laiutama"

praeguste 20..25 aastaste puhul -- vallaliseks jäämise protsent on pigem 99.999 vist. Ennem juhtub see et ingel su kinni püüab kõrgelt kukkumisel, kui see et leiad end ühe ja ainsaga algusest peale kauakestvast õnnelikust suhtest .
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 10:59
Suhe on siiski alati kahepoolne ja tobe oleks arvata, et mehed peavad alati oma lubadusi ning kogu süü suhete rappa jooksmisel lasub vaid naistel.
Armastust ei saa garanteerida ühegi kirjaliku lubadusega.
Kui tekib vajadus kedagi "kinni hoida", on tunded ilmselgelt otsa saanud. Mis mõtet oleks üritada jahtunud suppi lõputult soojendada?

Eelmine šovinistliku kräpi tootja "kauakestvate õnnelike suhete ekspert" elab oma jutu järgi koos kassiga. Siinkohal peaks vist kassile kaasa tundma, sest erinevalt tänapäeva iseseisvatest naistest pole tal nii palju võimalusi omapead hakkama saada.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 11:32
Ausalt nagu, rahu ? Sa oled vist vene perest kus mees võib teha mida tahab ja naine peab alati kõigega nõus olema, kui piuksatab saab tappa ja pärast keppi ka .
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 11:50
Capri, Kassid on väga isepäised elukad, kes elavad ainult seal, kus neil on kasulik elada. Korterikass jah peab leppima peremehega, sest talle ei anta muud võimalust, aga vabalt liikuv kass valib ise endale peremehe.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 12:53
Kass valib omale peremeest siis kui kodunt süüa ja peavarju ei saa. Nii on ka inimesega , kui elukoht ei sobi kolib mujale. See on lihtsalt rumal kes kõike kannatab ja püsib .
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 13:10
jfjm,
kass eeldab, et peremees talle regulaarselt süüa annaks ja hea, kui kastis liiva ka vahetaks
endal kogemus kolme suures maamaja aias elutseva kaslasega, kes hiirte püüdmise ja kalameestelt kala lunimise kõrvalt vähemalt kaks korda päevas ilmusid näljaste nägudega ukse taha
aga et tänapäeva iseseisvate naiste elukvaliteet tingimata mehe armulikkusest ei sõltu, see ajab šoviniste muidugi hullult marru
kui naine ikka teenib mehest kaks korda rohkem, ei hoia teda miski kinni kui mees osutub loruks
tundub, et mõne jaoks seisnebki suhe teise meeleheitlikus "kinni hoidmises".
tegelikult piisab, kui kahekesi koos on hea ja mõnus. ilma mingite laenude või pühalikult pitseeritud lubadusteta.
aga eks eesti ühiskonnas on alati leidunud neid, kes leiavad vabanduse meeste pere juurest minema jalutamisele ning samas kiruvad perelõhkujatest naisi.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 13:15
mind kass väga hoiab ja on alati koju ööseks naasev.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 13:16
Teema sisutühjaks muutunud
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 13:34
kiisuke75, tuleta meelde, ega vanal eesti ajal kah ju tütar kihutati talust minema et kui too hakkas "ringi vaatama". Ning õigusega, mis sest et enam kui 100 aasta tagune karm komme. Selle peale oleks igasugused naisõigushakatised tagajalgadel kui midagi sellist toimuks praegusel ajal. Aga vanal hallil ajal vanavanavanemad lihtsalt ei lubanud oma tütreid linna. Nüüd aga on naistel linnas nii palju vabadust et ei osata midagi peale hakata.
mingeid "vene pere kombeid" mul pole, küll aga leidsin et on mõte, sest olin eksperimentaalselt juba saanud tõestuse et ega ikka pole mõtet mehel järele anda -- see lihtsalt ei tööta. Kombatakse piire ja jälle üritatakse midagist ja hakatakse uuesti jama ajama.
Samas see oleks ikka ju naise poolt eriline ülbus et tuleb võõrasse kohta ja hakkab oma reegleid tegema, ainult selleks et hiljem kaduda kui oma (egoistlikku) tahtmist ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 14:49
Igasuguseid mehi ja naisi on. Mõni on aus ja vooruslik, teine on valelik ja probleemne. Aga kui ise oled heatahtlik ja aus, siis leiad enda kõrvale ka sellise inimese.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 17:33
Hea suhtlus oskus , ühised hobid ja huvid , ühised tegevused , sallivus , kannatus , hea seks ja kallis advokaat
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 19:30
Mingit tagatist ei ole.
Kui veab, et iseloomud sobivad hästi ja on viitsimist probleeme lahendada, siis ka kestab.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 19:47
Ole inimene ja pea teist ka inimeseks.
On ütlemine, et kui armastad, siis lase vabaks. Ta kas läheb või tuleb et jääda.
Igasugused piirid on väljamõeldud selleks, et oleks mida ületada.
˅ näita rohkem ˅