Foorum
2010-07-31 13:53
Eile ühe ihalejaga trehvates kerkis jutu sees üles küsimus, et huvitav, kui palju on siin selliseid jutulinde (pean silmas mõlema soo esindajaid), kes põgenevad virtuaalmaailma oma alaväärsust ja muid komplekse alla suruma, postitades kommentaare, nagu "sind paneks täiega"... ega ikka ei paneks küll, ma usun. Võibolla, et see küsimus on igav ja banaalne aga siiski tahaks alati teiste inimeste arvamust kõrvale, seega pakkuge välja oma mõtteid ja võibolla mingisugune umbkaudne protsent, palju neid siis tegelikult on. Ise arvan, vaadates kui palju kõvamehejuttu siin tiirleb ja naisi, kes jooksevad võpsikusse peitu, kui kuulevad midagi reaalsusest... et neid on piisavalt, et sellest kõneainet tekitada. Pakun hetkel huupi, et üsna lähedal 50%, kui mitte rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 14:17
Mind häirib just see, et ei tunnistata, et soovitaksegi ainult virtuaalselt suhelda/mängida. Mul oli ühe tegelasega suisa raske. Ta muudkui küsis igasugu asju. Kas seda või toda teen. Ja loomulikult kogu aeg rääkis, et oi peaks ikka reaalselt kohtuma. Kui lõpuks küsisin, et milles küssa lepime kohtumisaja kokku siis jäi jutt kohe katki. Lõpetasin temaga suhtlemise, sest viimane kord avaldasin oma arvamust, et tal on mäluga probleeme (ei ole ju võimalik kogu aeg uuesti üle küsida üht ja sama asja) ja et ta rahuldab ennast arvuti ees mu tekste lugedes ja reaalselt kokku ei soovigi saada. Oleks ta seda kohe maininud, et soovib ainult virtuaalselt alluda poleks ma vihastanud. Muide kui kohe alguses ära mainida, et reaalne kohtumine ei huvitagi siis ei vihastaks tõenäoliselt keegi. Vihastabki ju see, et ei tunnistata teisele seda. Ja selliseid virtuaalmängijaid on päris palju. Elavadki oma fantaasiaid nii välja ja savad juba sellest rahulduse.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 14:23
huwiline, ise astud hetkel oma teema täpselt samuti ämbrisse. inimesi on mustmiljon, mis eluseaduseid nüüd jälle luuakse. suhelge nendega kellega meeldib ja pole mõtet ohkida teemal miks teistsuguseid inimesi on ka olemas.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 14:27
Uman, astun ämbrisse jah, virisedes teiste üle ja ülistades ennast. Aga siiski, lihtsalt tõstatasin küsimuse arutluseks, mitte et kedagi maha teha, ma olen väga tolerantne inimene ja ei häiri mind keegi, pigem oli naljakas ja kommentaaride peale tuli mõte, et pagan, mis toimub, kas tõesti nii paljud on õnnetud ja raiskavad ennast siin.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 14:29
Meeste puhul on veits lihtsam neid jutumehi eristada(vähemalt osasid).Kui mehe,kes kogu aeg kommib,ankeedil on näha,et tuleb vaid 1-2 vaatamist päeva kohta,siis pole tegemist just eriti populaarse ja aktiivse suhtlejaga.Loomulikult ei tähenda suur vaadatavus veel,et tegudeni jõutakse,aga vähemalt on neis potensiaali
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 14:44
Uman, astun ämbrisse jah, virisedes teiste üle ja ülistades ennast. Aga siiski, lihtsalt tõstatasin küsimuse arutluseks, mitte et kedagi maha teha, ma olen väga tolerantne inimene ja ei häiri mind keegi, pigem oli naljakas ja kommentaaride peale tuli mõte, et pagan, mis toimub, kas tõesti nii paljud on õnnetud ja raiskavad ennast siin.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 15:04
Täna jutulind, homme tegia võis siis täna tegia ja homme jutulind. Ei mõika milles probe.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 15:19
Mõni jah nii kõva tegija,et lakuks kõik pildid üle
Tuli meelde see lugu,kuidas mees läks arsti juurde,suur pind keele sees.Kuidas juhtus?Aga plangu peale oli joonistatud.......
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 15:28
erinevad inimesed kelledel ka erinevad soovid,mõtted kes on jutulind las olla,tahabki end sellega välja elada ja saada rahuldust.tegija selgub igale individuaalselt voodis. tähtis ikka kes keda soovib,kas suhtlejat või seksis partnerit
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 15:28
Haha jaa, olen ka seda kuulnud. Seda ma silmas pidasingi, jfjm, et neid pildilakkujaid on nii hämmastavalt kopsakas kogukond, võibolla nad peaksid oma portaali asutama, teisalt eks see käib ihas asja juurde, midagi pole teha. Ükskord peaks katse tegema, et kui mõni jutulind jälle kirja saadab, küsimusega kas ma üht või teist asja suutäiteks tahan või midagi samast kategooriast, peaks kohe ära vastama, et ikka ikka, millal ää? Siis vast saab kohe end vaevast säästa.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 15:47
ma ka hommikuti eriti kõva tegija aga õhtul ei viitsi peale pudeli õlle ja televiisori voodissegi minna.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 16:26
see on ajaviiteleht. tahad vaatad pilte, kommenteerid, jutustad jutukas või foorumis. kus on kohustus midagi rohkemat teha?
Huwiline, sa vast oled valesse kohta sattunud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 16:28
jfjm: mis sa loed ankeetide vaatamisi v jutukas on nii palju cam inimesi kellel pole ei pilti ega ankeedis andmeid. siiski suhtlemine käib täiel rinnal.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 16:34
Ei miks valesse kohta, eks igaüks teeb sellest endale sellise pesa nagu tahab... ma saan aru, et ei ole kohustust ja igaüks paneb selle oma tõsidusastme alla, aga siis see võiks ka välja paista.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 17:12
Ok ma saan aru, et mõned eelistavadki netisuhtlust ainult. Aga siis olgu nii enda kui teiste suhtes niipalju aus, et sellest ka kohe teada anda. Mitte lubada kohtumist aga seda polegi plaanis teha. Ma isegi tean miks mõni eelistav valetada. Nad on teadlikud, et sel juhul suhtlemine lõpetatakse ja neil poleks enam vestlusparnerit ja põhjust arvuti ees onada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 17:18
Uman,jutukas on jah palju tegijaid,aga sama palju on seal ka tühikargajaid ja lootusetuid üritajaid.Või pead sina tegijateks mehi,kes käivad seal rahvale enda onaneerimiskunsti näitamas?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 17:40
oleme tolerantsemad. keegi ju ei sunni midagi,kedagi mis on vastuolus oma põhimõtetega,vaatama,suhtlema kõigil vaba valik
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 18:05
Risto,siin pole praegu tegu tolerantsusega.Praegu ei sõimata ega mõisteta hukka siin kedagi.Arutletakse lihtsalt statistilistes küsimustes.
aga kuidas arvestada varikontosid?Mina tean siin hulgi inimesi,kellel on siin kolm või enam kehtivat kontot.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 18:09
jah. risto - õigus....mina ei laku pilte, ei võta kedagi ega kellegi juttu tõsiselt, ei kommi ega hinda ja ikka käin siin ja mitte ainult foorumis, vaid suhtlen ka kirjateel jne....ja lubadusi annan mustmiljoneid - kõigile luban mehele minna ja pärast hüppan alt ära.....kas olen haige siis sellepärast, irw - naeruväärne.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 18:13
vaba valik .... mõnel juhul olen hakanud kahtlema kas ikka on ...kui julged kellegile öelda otse ,et ei kohtu,siis saad sõimu osaliseks ,et mis siin kükitad..minu oma vaba valik kus ma olen ..kas siin imelehel nagu mulle paistab või oled sa kuskil mujal.....viimane sõna jääb niiöelda ikkagi mulle
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 18:19
ja kui keegi sõimab, siis las sõimab - ta oma närve ju kulutab - ise loll, kui kõike usub....väikesi lapsi hoiatatakse kasutajate ees - täiskasvanud peaks juba teadma, et just sellistes portaalides enim maniakke, pervosid jne. leidub.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 18:40
on kahtlemata varikontod ja mida veel sõimajaid,laimajaid ja mida veel-iga täiskasvanu teeb endale omad järeldused.kuid kas on vajalik oma energiat kõigele raisata ja mis analüüsimisse,järeldustesse puutub,siis seda teeb iga inimene endale isiklikult oma meeldivuste ja suhtlemiste põhjal leidub kõike ja kõigile on olnud juhtum,kus inimene oma kiituseks toonud näite kui hästi teeb suusexi,kuid kohtudes ja reaalselt paraku ei tea sellest midagi.on loomulikult sõnades suur tegija kuid tegelikkuses saamatu.kiitlemist ja hooplemist liialt ja siis kurvastused,et keegi ei taha temaga rohkemat kohtuda
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 18:41
Loomulikult on kõik enda otsustada kellega suhelda või kellega kohtuda. Aga mulle ei meeldi valetamine. Viisakas inimene on aus ja julgeb oma soove tunnistada. Ainult nõrgad ei julge tõtt tunnistada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 18:45
Desire, aga enamus inimesed ongi nõrgad - küll satud mõne tugeva otsa ka ja päriselus kindlasti......
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 18:48
Mis see tõde on? Paljud on neid kes seda julgevad või noh kas see nüüd julgus on aga öelda " Ma ei taha Sinuga suhelda" või et, " Ma ei tule Sinuga kohtuma kuna sa ei meeldi mulle."
Ja kas see nüüd mingi välimääraja on, on muidugi ise küsimus.
Kummaline kuidass inimeste see korda läheb? Ütleb ei ütle, tuleb ei tule. Võtaks asju vabamalt oleks ehk kergem elus elada. Loobuda pisiprobleemidest.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 18:49
üks tendents siin siiski ongi,et valetatakse ennast paremaks ,mida ka ühel ja ainumal korral kogenud..ja sellest piisas..seega on jutulinde ..olen pikk ja kena ja oskan naisega ringi käia ..ma ei mõtle tänaval kõndimist ...vaid et tõsteti ennast tõelise mehe seisusesse..ja ups unustas reaalis samasugune olla lihtsalt ...ju võiksid paljud selle peale mõelda ,et ära unusta mida siin räägid ..ja kui kohtama kipud juba poole tunni pärast
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 18:57
olen sellega nõus täielikult ,et liialt palju valetatakse enda kohta,kuid see tuleb ju koheselt välja nõmedus anda lubadusi mida ei suudeta täita.ja tuleb harjuda anda eitavaid vastuseid kohtumiste,suhtlemiste kohta. kui ikka oled kindel ,et inimene on ebameeldiv või mingil muul moel vastuvõetamatu,siis ka öelda. ka ei on vastus-seda saades kui andes
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 19:02
jah, valetada võivad ainult targad inimesed - rumalad jäävad vahele. iseasi, kas targal ja enesekindlal inimesel on tarvis valetada, aga vahel hädavale siiski on õigustatud....
arvan ka seda, et inimesed ei valeta niivõrd enda kohta - nad ehk tõsimeeli ise ka usuvad, mida räägivad, irw - haiged ju noh...terve inimene ei pea küll vajalikuks end ilustada......
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 20:07
lisett-kõigil meil on miski häda kes haige kes terve seda meie kahjuks väita ei saa ja polegi vajadust jätame miskit meditsiinile ka inimene peab ikka endasse uskuma
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 20:08
ah las onavad, mina neid ei vahi, aga ju mõned siis vaatavad, mõni homo vms.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 20:18
No nii kui inimene ei vasta meie arusaamale normaalsest inimesest siis on ja rautselt haige, rumal, nõrk ja tont teab mis veel. Meie oleme need kes on ilusad, kenad, toredad,targad ja head.
Kui ma inimesega ei soovi suhelda siis pole häda tas vaid mus. Minu areng ei ole nii võimas et, oskaksin suhelda temaga. See pärst taandun neist eel pool nimetatud iusatest, tarkadest, toredatest ja headest. Lähen elan oma elu ja suhtlen nedega kellega mul on midagi ühist. Madala laubaliste kubiga.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 20:31
egas onaneerimine pole kuritegu kes tahab see vaatab ja nautigu aga terviseks on selleks vaatajaks homo või hetero-savi sellest
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 21:09
ei, aike - kõik ei ole rumalad, mõned on nii madala enesehinnanguga, et lausa kardavad endast targemaid - ilusamaid - toredamaid ja keda iganes.....tuleb osata käituda vastavalt olukorrale ja kõigiga suhelda. ega siis endast rumalamatelt ka suurt palju ei õpi.....mina käisin kaheksandas klassis alles, kui juba suhtlesin üliõpilastega ja mis seal salata - oli nende hulgaski minust rumalamaid - eluvõõraid.....
mina küll ei karda suhelda endast targematega ja ei karda ka loll välja paista, sest alati on keegi meist targem - ilusam ja ka toredam.....ALATI!!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 22:00
Kõik me oleme nii ilusad targad ja tugevad nagu oleme ja midagi olulist sellele lisada pole võimalik.Kui väga püüda võib lisatu osutuda miinusmärgiks üldtulemuse ees,nii et ilust saab inetus,tarkusest lollus ja tugevusest nõrkus.Näiteks meikimisega ei tee naine ennast ilusamaks,kõik see ilu on juba olemas.Ta lihtsalt rõhutab ilusamaid ja varjab vähem ilusaid detaine.Oskamatu ja liiga tugev meik võib aga anda hoopis vastupidise tulemuse.Jõulupuud me ehime ka,aga ega see puud ennast ilusamaks muuda,kõver kuusk jääb ikka kõveraks.Oskusliku ehete paigutamisega saab seda vaid varjata
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 22:45
Aeg - ajalt saan siin provotseerivaid kirju stiilis " kas kõvatad siin niisama või tutvud ka? " Eks ma ikka tutvu ka, mõttetu oleks ju eksisteerida tutvumisportaalis ning olla kategooriliselt tutvumiste vastu. Arvan et selle aja peale mil siia registreerusin, olen kohtunud piisava arvu inimestega, loonud huvitavaid tutvusi ning leidnud häid sõpru, vahest lihtsalt tunned et ei vaja lisa ning lihtsalt... oled. Üritan aru saada, tutvuda soovijaid on tõesti äärmiselt palju, kuid mind on vaid üks. Ka mina ju valin ning vaagin kellega tasub kokku saada, kellega mitte. Nendest kellega reaalselt kokku olen soovinud saada, pole ükski alt hüpanud, kõigiga on tõepoolest kohtutud ning alt pole keegi vedanud. Vaid ühte n. ö. jutulindu olen kohanud. Võttis ise ühendust, tegi kokkusaamis ettepanekuid ning siis hüppas alt ära. Kuna tean milles on tema probleem siis üritan mõistev olla ning jätan talle hingamisruumi.., ehk kunagi
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 00:41
Et see protsent teada saada, tuleks kõikide kasutajatega suhelda ja välja uurida. Aga see läheks vist jube pikaks ajaliselt. Ja oleneb kuipalju see teema algataja jutulinde ise on leidun. Mina näitkeks ei ole teinud täpset statistikat. Kokku olen saanud vast 5 iha kastuajaga. Kui seda arvesse võtta, siis ühega on tegudeks läinud. Seega on see protsent ikka kole jube. Umbmäärse arvu võib vist nii 10 suurusjärku lisada, kes on väljakutsele vastamata jätnud. Aga ega see ainult ihas nii ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 00:47
parma-see eksperiment läheks väga pikale ja kellele seda statistikat vajagi oleks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 00:53
parma-see eksperiment läheks väga pikale ja kellele seda statistikat vajagi oleks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 01:29
parma, vabanda minu uudishimu aga miks vaid ühega? Mis siis teiste puhul vajaka jäi?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 07:03
Ma ei "halanud" siin, et keegi minuga kohtuda ei soovi Teema oli sellest, et on siin isendeid kes ei julge tunnistada, et nad reaalelus ei julgeks iial kohtuda. Mis selles nii häbiväärset on? Tunnista, et mind huvitabki ainult virtuaalne suhtlemine. Aga ei, ta üritab niikaua kui võimalik muljet jätta, et virtuaalne pole kohe üldse tema teema ja kohe hullupööra soovitakse reaalselt kohtuda. See panebki hämmastama.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 08:26
Ei ole ka õnneks ühegi jutulinnu otsa sattunud, naiste puhul see vast tiba keerulisem ka... aga kui teema algatasin, siis konkreetselt vaadates ühe kaunitari pilte ja seal all kommentaare "Küll sind paneks" ja "Tule külla, teeme miskit põnevat" jne jne... ja mõtlesin, et suhti selge, et need inimesed ei ela seal kus meie, kus pilkude vahetus, tõmme ja muud pudinad ka rolli mängivad enne kui tegudeks läheb.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 08:51
Minu arvates igasugune pikk kirjavahetus on mõtetu tegevus ja tühine ajaraiskamine.Vaba aega saab ju sisustada teistmoodi.Ega see kokkusaamine pole üldse keeruline.Huvitav miks mehed peaks seda üldse kartma ja vältima.Kohtingul räägi ennast tühjaks,milleks arvutit asjata piinata Seda arvan küll.et virtuaali tullakse lihtsalt ennast välja elama ja midagi muud ei tahetagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 09:24
Jah eks ta ole kellel võimalik ja vajalik tormab ühelt kohtingult teisele ja mine ütle et, see vale on või paha. Teine jälle kirjutab ja uudistab asju rahulikult kah ei saa ju öelda et vale. Kõik tegutsevad vastavalt oma sisetundele.
Pikemad kirjavahetused annavad võimaluse inimest tundmaõpida ja selgusele saada kellega on tegemist. Ei ole ju alati võimalik ja ka vajalik tormata õhest maailma otsast teise selleks et, veenduda asja mõtetuses.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 09:28
nu ei saa elmari kirjast ikka aru...et ära pikalt joruta ,torma kohe niiöelda võitlusse...siin terve rida perverte ära toodud hoiatustes ja sina muudkui lenda kohtingult kohtingule ..ole nüüd ..nii loll annab ka ikka olla
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 09:39
Loe ta viimaseid ridu. Mõned käivad ennast väljaelamas. Ja seegi täiesti õige. Käiaksegi ennast välja elamas. Mehed näevad ja mõistavad asju teisiti kui naised. Sinna pole mitte midagi parata.
Väga paljud muidugi ka prvotseerivad naisi ja miks mitte naised ka mehi. Visatakse lause õhku ja jälgitakse kuidas tulemus tuleb. Kuid need tunnetab ju iga inimene ära kui tegemist on provotseeriaga.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 09:45
Loogiline,et vanemal mehel on asjaga kiire ja ega meestel pole ka sellist ohtu nagu naistel,et satub mõne jõhkardi või muidu perverdi otsa.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 09:46
seda ka ..aga need väljaelajad tõmitavad pigem postkastis ,et mida mutti ..kae kabeli poole ja nii edasi ...sorry aga nii on kirjutatud ...aga need tümitajad ei taha kohtuda ...aga see niinimetatud hälvik ..see pagan tahab kokku ka saada kuigi kirjapildis saad aru küll ,et kõik selle mehe kupli all pole paigas
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 09:56
Leidub ju reaaliski mehi,kes peavad arvet,palju naisi nad on rajalt maha saanud.Tõsi,nemad peavad lõpuni minema.Aga netis on ju turvalisem.Näiteks ei saa kodus naine kunagi teada,mida mees tööl arvutiga teeb
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 10:02
Need siis moodustavad selle jutulinnu %. Rahulduvad sellest kui saavad mõnele halvasti öelda või lollusi kirjutada. Eriti suure rahulduse saavad nad tavaliselt siis kui mõni neile isegi reageerib umbes sama laatselt. Siis on nad täiega õnnelikud.
Kui aga reageerinut ei tule möllavad nad nagu segased ringi ja ei leia rahu kohe mitu aega. Kuid l'puks ikka keegi reageerib ja nad jälle rahulikud ja rõõmsad.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-01 10:08
see elu peab ringlema ja isegi siin...kui see kuskile toppama jääks ,siis poleks sel lehel ka ju enam mõtet ..kui üks ei reageeri ,siis võtab aga järgmise ...ja mõni neist läheb kindla peale ka liimile ja nalja rohkem kui krooni eest...
˅ näita rohkem ˅