Foorum
2010-07-25 11:54
Ikka väga veidraid inimesi leidub siin ihas. Mul on üks salajane austaja, kes mind on ära blokkinud ja saadab aegajalt igasugu huvitavaid kirjakesi. Tal huvitav fetiÅ¡ saata solvava sisuga kirjakesi. Täna sain kirja jälle, kus nüüd ma olen väidetavalt mees ja peaks oma konto kinni panema.
Aga jah, huvitavad inimesed ja omapärase fantaasiatega.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 12:20
Äkki ütled ta nime ka meile! Muidu pole üldse huvitav!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 12:34
See pole viisakas. Ma väga ei austa inimesi, kes siin avalikult kedagi kiruvad. Lihtsalt see sitatsioon teeb mulle parjalat nalja. Äkki ta proovib, et millal ma ta ära blokeerin. Aga seda rõõmu ma küll ei valmista naljalt kellegile.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 13:24
Teema ja sisu ei lähe kuidagi kokku. Alguses on nagu mingi teema, siis mingi halamine ja siis vapralt õnnis nägu peas kannatuse talumine. Või fetish ongi selliste kirjade saamine? Segaseks jäi...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 13:30
uman, miks mul on tunne,et sa iffistud tasapisi,aga järjekindlalt? kas kellelegi veel asi sedapidi paistab?üldjuhul loodus tühja kohta ei salli
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 13:31
parem räägiks jah siis juba muudest fetishitest kui sellest, mida keegi kellelegi saatnud on jälle.
kas nüüd seda fethsi alla paigutama peaks, see on vaieldav. lõpuks võib igasuguseid asju, mis meile teiste puhul veidrana tunduvad, selleks pidada. fetish vist ikka midagi muud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 13:36
Antud juhul ei saa umanit kottida.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 13:39
Mina jah nimetan sellist kirjade saatmist, kus vastu saata ei saa fetišiks. Inimene saab rahulduse sellest. Kui see pole fetiš. Mis see siis on?
See on samalaadne tegevus nagu liputajad. Käivad õrritamas ja saavad sellest rahulduse kui sa kiludes minema jooksed. Kui aga tahad juurde astuda, et tavi poiss teeme ära, siis jooksevad nad ise minema. Neid ei eruta sex ise.
Sama on tõenäoliselt selle kirjatuviga. Saadab omast arust jube solvava kirja teele ja vaikselt naudib, et küll teine pool võib vihane olla.

Uman, väljas paistab päike. Oled seda märganud?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 13:40
NSM - ma puhtalt kurjast uudishimust uurin, et ega tema siinne nimi k-tähega ei alanud ja ega see naine ei olnud?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 13:42
Kaisukassike, umanil on ka vist fetiÅ¡. Saab rahulduse sellistest postitustest. Tema fetiÅ¡i täpset olemust pole ma veel suutnud tuvastada aga küll ta ise aitab meid selles
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 13:47
ma lugesin teema pealkirja ja siis teemat, no ei lähe sisu kokku. kirjateemad võiks olla kirjateemades, pole vaja igapäev neid juurde vorpida. saage aru, ihas ongi selliseid kirjad nagu elu osa, palju peab seda teemat üldse lahkama?

pealegi fetish on tõesti midagi muud... fetish oleks kui mõni inimene saadab selliseid kirju samalajal end rahuldades. kuna seda pole teada siis ei saa see olla kuidagi fetish kellegi kolmanda arvamusest.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 13:48
Siin leidub üpris huvitavaid isendeid. Saadavad sulle mustmiljon ülistavat kirjakest, siis äkki aga miski ei meeldi, sõimavad näo täis ning blokivad koheselt. Üritaksin mõista kui selliselt toimiksid alles puberteedi üleelanud poisikesed aga kui tegutsejaks on 40 - nendates papikesed siis jääb küll arusaamatuks. Huvitav, millest see blokeering? Sõimleb oma sõimlemised ära ning blokib, et mida nad siis pelgavad?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 13:52
siis häbeneb
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 13:59
Äkki nad rahuldavadki end sel moel. Istuvad arvuti taga, riist peos ja kui kiri läinud kujutavad ette kuidas sa võiksid reageerida sellele. Tõenäoliselt loodavad, et sa solvud, vihastud või mis iganes. Selleks, et oma unistuses (solvunud/vihane naine) mitte pettud blokeerivad. Äkki sa saadad vastu midagi sellist, mis nende erutuse maha jahutab. Nagu virtuaalliputajad või midagi säärast.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 14:04
Huvitav. Ka mina olen analoogse kirja saanud kus arvati, et ma tegelikult mees. Mul oli võimalus vastu kirjutada, et miks ta küll sellisel arvamusel on. Vastuseks sain, et no vaata oma pilte. Vaatasin küll hoolega aga ühtegi riista kuskil rippumas ei näinud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 14:37
Irw, uus sünonüüm - virtuaalliputajad
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 14:39
Virtuaalliputajad on pigem need tegelased, kes ennast veebikaamerast näitavad.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 16:01
Surmkindlalt on see fetish, kahjuks selle fetishi harrastajad suure tõenäosusega siia muljetama ei tule...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 22:01
Neid virtuaalseid liputajaid on ikka väga palju. Õnneks nad enne kirjutavad, et tahad ma näitan kuidas ma onan. Annaks jumal, et see poleks nii ootamatu kui vanasti kui liputaja äkki põõsa tagant välja hüppas. Ma ei kujuta ette kui ühel päeval pahaaimamatult netis surfates äkki suurelt ekraanil mõni liputama kukuks. Praegu on võimalus ignoreerida selliseid. Aga selliste huvidega on väga palju ikka.
˅ näita rohkem ˅
2023-09-11 22:43
Mul on fetis mistej le kannaga näkku peksta
˅ näita rohkem ˅
2023-11-24 02:27
huvitav, kas see liigitub ka fetiši alla - kui MM kuulutustes on 90...80% heterod, kes tahavad MM vahekorda ja 60% umbes on märkinud , et soovivad selle eest kinki
Tundub olevat uus fetiš, mitte varjatud huvi.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-24 07:29
Kas sa pole ikka aru saanud, et nad nimetavad ennast meelega valesti, et oleks põnevam?
˅ näita rohkem ˅