Foorum
2010-07-24 20:52
kas esimesel kohtumisel peaks naine meesterahva enda juurde koju ka kutsuma ,või siis ise meesterahva juurde koju minema? mina seda ei poolda....kuidas on lood teistega?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:07
Ei soovita eriti kodu - visiiti kuigi on ka nii läinud. Oleneb inimesest. Mina igaüht küll ei usaldaks, teine asi see et olgu kohtumispaigaks mida iganes, kuigi virtuaalsel teel suheldud, pildid nähtud ning camistki ülevaade saadud, siiski eelistan mina otsuseid teha ( edasise suhtluse suhtes ) ikka peale esmakohtumist ehk enne näen ära ja siis juba vaatab nende muude asjadega ( kodukülastustega ). Kui aga kõiges juba kindel olla ning valida kahest variandist siis isiklikult teise juurde minna mina pelgaksin, omas kodus kõik ikkagi käe - jala ja teadmiste juures.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:15
Barb jah kõik vidinad kohe hea sahtlist võtta, mitte ei pea seljakotiga kaasas kandma. Jube mugav. Oleks kõikidel naistel selline mõtlemine, siis poleks mehel muud vaja võtta kui lips, till ja tuhvlid.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:23
oleneb. kui niisama seksida siis parem juba hotellis või motellis. jääb kodu privaatseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:29
parma- aga sinu kohvrike
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:39
parma: Mis suuremõõtmelisi vidinaid sina siis kasutad et neid suisa seljakotiga kaasa pead tarima?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:41
uman: Kui kohtumised kord kvartalis aset leiaksid, siis küll.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:41
No kui esimesele kohtamisele koju minna, siis ei tea ju kunagi et mis meedlib või mida parasjagu vaja võib minna. Esmamulje on ikka see kõigetähtsam ju.
Risto see kohvrike on rohkem nagu kiima-abi tarvis. Et noh igapäev vaja minevad vidinad. Nagu kiirabil on.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:45
Kindlasti mitte ei poolda...
Esimene kohtumine toimugu alati avalikus kohas, kunagi ju ei tea millise inimesega tegu. Kui kõik klapib ja sobib siis võib ju pärast embkumma koju edasi minna
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:57
No nii ja naa. Oleneb kuidas see tutvus üldse alguse on saanud, kaua on enne suheldud jne. Mul on kõigest müned kohtamised olnud, kus kohe koju ei lähe ja sinnapaika nad on ka jäänud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:58
barb, aga kui tegu juba tuttavaga siis teine lugu.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 22:19
Arusaadav
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 23:41
ikka neutraalsel pinnal esimene kohting siis alati võimalus haihtuda, kui inimene ei sobi või edasi suhelda, kui kõik klapib tänapäeval ju palju varjante kus ja kuidas, kodu on ju tavaliselt kindlus, kuhu igaühte ei lase
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 17:12
Ei saa midagi kindlat väita, elus tuleb ju kõike ette peale oma taguotsa Siiani on küll nagu kodu olnud see kuhu saavad siseneda väga, väha mulle meeldivad inimesed ja kellega olen ikka pikalt suhelnud ja hakkanud neid usaldama.
Ise kah ei kipu minema esimesel kohtamisel kohe kindlasti mitte. Rohkem kui tema kodu pakuks siiski inimene ise huvi ja kui ta ei paku siis kodu veel vähem.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 00:01
inimene,kes ei ole suuteline end ja oma kodu hindama,ei suuda ka teistest lugu pidada
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 00:54
Huvitav, et mina pole siiani kartnud kohtuda peale mõningast netisuhtlust kellegi kodus. Samas usaldan oma sisetunnet ja kõigi puhul küll nii julgelt käitunud pole. Ju on mu sisetunne mind õieti hoiatanud. Siiani pole ühessegi jamasse sattunud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 08:04
Siis kui tegemist pelgalt seksipartneri otsimisega,on vist tõesti targem kohtuda neutraalsel pinnal.Aga kui soovid teise inimesega tutvuda ja teda kui inimest tundma õppida,ei oma koht tähtsust.Ka kodus kohtudes võivad püksid jalga jääda.Kas tasub siinset suhtlemist muuta nii primitiivseks,et kui seksuaalset tõmmet pole,siis tuleb kohe suure kaarega mööda minna.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 10:11
jfjm, paraku siin keskkonnas viibides inimesed siiski alateadlikult vähemalt kui mitte teadlikult eeldavad ikkagi sexuaalsel tasandil suhtlemist. Vähemalt suurem enamus. Sellest ka hinnatakse eelkõige seda, et kas läheks asjaks või mitte.
Samas paraku suheldes tekib nagunii mõni olukordi, kus see sexuaalne huvi poe vastastikune aga inimene ise on sedavõrd huvitav või lihtsalt tore, et suhtledki kui sõbraga. Siis ka kohtud kui toreda inimesega lihtsalt seetõttu, et oled tunde rääkinud erinevatel teemadel ja tahad seda inimest lihtsalt silmast silma näha.
Minu jaoks siiski on igasuguse kohtumise aluseks usaldus. Kui seda pole, pole mõtet kohtuda. Kui on, siis minul pole vahet kus ma kohtun. Kui tekib usaldus, siis tunnen end mugavalt igal pool.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 11:36
Sellest need hädad algavadki,et otsitakse poolikuid lahendusi.Ja kui üks pool suudab neid lahus hoida,pole tal õigust nõuda,et ka teine pool seda teeks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 12:00
Nu miks mitte kui sa oled endale selgeks teinud mis ja mida. Kui oled otsustanud et kodu kuulub sulle ja su perele siis sa ju ei kutsu teist sinna, et lhed koju ja tutvustad näe mu hea sõbranna , sõber , muidugi kui ei ole peres asjad teisiti kokku lepitud , samas peaks siis ka kutsutav seda teadma.
Samas kui üksi elada ja usaldus teise inimese suhtes tekib siis miks mitte. kõik vastastikune tunnetamise küsimus
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 12:35
Viimasest postitusest on üks lause kummalisel kombel kadunud mõtlesin seda,et inimese hing ja ihu kuuluvad kokku.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 14:01
Oli mul ka tutvus. Suhtlesime netis jne. Plaanisime kohtuda. Noormees kutsus külla kuid elas terve kommuuniga koos - ema, isa, vanaema jne. Loobusin küllaminekust, ei taha küll kellegi vanaema - vanaisaga ukse peal kokku põrkuda, eriti veel kui tutvus nõnna noor ega tea teisest inimesest suurt midagi. Juhul kui tutvus kaugemale veniks siis poleks küllamineku vastu, ma ei pelga inimestega suhtlust ning üldjoontes saavutan ka vanema generatsiooniga hea klapi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 00:55
Barb-see nagu kellegi suguvõsa kokkutulekule sattuda
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 01:30
Paneb ju mõtlema?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 05:56
BarbWire, arvan, et too noormees, kes Su koju kutsus, oli alles rikkumata või siis kohtlane...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 08:51
lisett-kohtlane,,,, ei tähenda kui noormees elab koos vanemate ja esivanematega
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 10:18
No nii lahe ju. Kogu suguvõsa on kenasti koos ja siis sind tutvustatakse. See on nüüd see neiu sealt ihast. Pärast vaadatakse kogu perega koos iha pilte. Õhtu missugune
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 10:27
Leidub ikka debiilikuid Ta oleks siis võinud sõbrad, klassikaaslased ka kohale kutsuda!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 11:18
risto - Sina ikka oskad mõelda igasuguseid asju välja - kus ma kirjutasin, et vanematega kooselamine kohtlaseks teeb - äkki Sa ise natu-natu, irw...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 11:32
ja mis suhtes nad debiilsed on? kui inimest tundmata suhtlema hakatakse ja ollakse pärast pettunud, et ei läinud nii nagu taheti (kust teine teadis, mida sa tahtsid?), siis ei saa ju kedagi teist sellest süüdistada. mina tema valisin ju.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 12:35
No noored, eriti veel ülikoolis käivad ei saa paraku alati omale eraldi elamist muretseda sp elataksegi kas vanemate pool või üüritakse pinda koos sõbraga.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 12:39
On võimalusi ka mujal kohtuda esmakordselt kui kodus kus on ema, isa, vanaema, õed-vennad, võibolla ka nende perekonnad. Eks hiljem jõuab ka suguvõsaga kohtuda kui asjad klapivad. Aga suht kummaline on kohe koju kõiki tassida. Ei pruugi ju üldse omavahel sobida. Huvitav palju neid tüdrukuid sealt suguvõsaga täidetud elamisest juba läbi käinud on?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 12:40
lisett- loe enda kirjutatud siis mõistad ,kust midagi vajaka pole hullu midagi, läheb üle,sest ilmad ka jahenevad
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 13:30
Risto, Sa loe enda kirjutatuid....muide - õigesti kirjutatakse "enda kirjutatut" - nii et ära tule mulle midagi nina peale viskama, sest Sa jääd nagunii mulle alla, kui me õigekeelsuse üle vaidlema peaksime hakkama.....ma olen ennemgi tähele pannud, et Sa mõistad kirjutatut omamoodi, sest Su vastused ei haaku üldse, aga sõna võtma oled varmas.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 13:44
lisett- aga sinul on eriline nina,kuhu saab midagi visata sõna peab võtma alla või peale jäämisest me ei hakka täna arutama
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 14:08
alla- või pealejäämisest pole jah mõtet siin arutada
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 14:12
Huvitav kus siis veel arutada seda kas alla või peale kui mitte ihas?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 13:17
Desire777-sa mõistad väga hästi
˅ näita rohkem ˅