Foorum
1
2
2010-07-24 17:33
Jah mitte kõik aga on osa mehi kes miski pärast tahavad,et naised oleksid just sellised milline mees tahab,et naine on ja mitte ainult välimuselt vaid ka tegudelt.MIKS?????
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 17:53
loomulik,et naine oleks meelepärane mehele
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 18:08
Inimene, sõltumata soost soovib ikka ideaali, mille/kelle, ta enese peas on loonud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 18:21
kiisuoma, ju sul jääb midagi vajaka ja mees soovib näha sinus arengut. kui mehel on intelligentsem maitse riietumise osas, loomulikult ta nõuab enda kõrvale korrektsema välimusega naist.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 18:22
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 18:43
Kas teemaalgataja leidis vastuse oma küsimusele?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 19:37
kiisuoma, ta lihtsalt tahaks teistsugust naist aga ei viitsi otsida. Või siis need keda ta tahaks teda ennast ei taha. Siis püüab olemasoleva oma käe järgi ümber kujundada. Aga sa kujunda ta ise oma käe järgi ümber. Tee kohe kont kondi vastu. Tema ütleb, et värvi juuksed lillaks. Sina ütle; ok, lähme koos juuksurisse ja tema blondeerib tuka ära. Ega osad inimesed tahavad, et neile peeglit näidatakse. Enne aru ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 19:50
miks mees peaks tuka blondeerima? kuhu sa siis lähed sellise mehega NSM? friik shoule või...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 19:58
Ja Sina oled mures? Kas muutuda või ei? Kujutaette kui sa muutuksid tema tahtsi ja siis ta vastab et, ei see pole see mis tema tahab või siis vajab. Muutud uuesti? Pea asi et, tema Sinuga rahul oleks?
Kulla inimene vaata ja mõtle. Kui sa ei meeldi talle sellisena nagu sa oled, täiuslikult kaunis ja arenenud siis ei meeldi talle sa ka mutununa.
Ehk tegemist põhjuse otsimisega Sinust vabanemiseks kuna sa ei osutunud pikemal suhtlemisel temale vajalikuks. Võikalt valus? Solvav? On aga ma millegi pärast olen eemalt sellist suhet näinud.
Kui inimesest taheti vabaneda ilma ektsessiteta kuna oldi valetatud mis ähvardas avalikus tulla. Hakkati inimest kritiseerima ja esitama talle nõudesid mis olid idiootlikud. Sul pole haridust, mine õppima. Sa ei saa sellega mida ma vajan hakkama. Sa võiksid oma välimust muuta selliseks ja selliseks.

See on muidugi minu arvamus ja nägemus asjast.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 20:02
aike, mis sind ei solva?

mis siis on kui mehel on ütleme kõrgharidus ja soovib ja võimaldab naisel näiteks kaugõppes endalegi kraad võimaldada? on see siis tõesti vabaduse piiramine. mis mõte on aretada suhet inimesega kellele mitte miski ei sobi ja kes ei soovi areneda, kuhugi jõuda.
võib olla vanemad inimesed juba räämas ja enam pole ambitsioone, motivatsioone ja iga partneri soov on õiguste piiramine.

aga kõige parem on leida endale nii sarnane inimene kui võimalik, siis on vähem kivide jahvatamist.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 20:02
uman, ära solvu, aga loe nüüd NSM-i postitus uuesti läbi ja kui siis ka ei mõika mine juukseid blondeerima...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 20:07
mis mul solvuda oleks? NSM räägib enamus juttu iseendale vastu
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 20:50
Tihtipeale ei tea mehed ise ka mida nad tahavad. Elasid mees ja naine koos. Mees heitis naisele ülekaalu ette, et muudki võta aga maha jne. Nii. Läksid lõpuks lahku ja mida tegi mees? Võttis eelmisest veelgi kaalukama naise. Teinegi näide: ühes portaalis on ülevaade naise kaalulangetamise teekonnast, pildid enne ja pärast on teineteisest totaalselt erinevad ( kena nägi ta neil mõlemil välja kui kaal väljaarvata ). Nägi hullult vaeva, terve toitumine tuli ümberhinnata, trennid ja muud värgid. Tulemus - pärast megamuutust jättis mees maha.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 20:51
uman, mul küsimus Sulle. Kas sa vahel heas tujus ka oled? Mis sinu selle pideva tujutu oleku tingib? Kas sul vahel mõnes teemas ka mõni positivne arvamus on või oledki selline ks elab oma maailmaviha siin välja? Eriti paistab välja sinu viha naissoo vastu. Uskumatu kui verine võib mõni inimene ikka olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 20:53
Mis neid naisi ikka muuta. Tuleb hoopis mitu muretseda. Iga tuju ja tahtmise jaoks oma.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:02
Kui meie, naised ka nii hakkaksime mõtlema
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:07
siis olemegi valmis litsid
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:09
Mis sõna siis meeste kohta paslik?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:12
Naised mõtlevad ka nii. Näiteks torumeest ei kutsu ju kui auto remonti vajab.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:14
Kus sa tead, et ei kutsu. Äkki on väga nutikas torumees. Selline mutimees. Oskab kõike
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:15
Barb- häid sõnu ikka jagub
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:17
nsm: mis mu tujul viga peaks oleks? mis krdi maailmaviha... sinu jutt ei oma suurt pointi minujaoks ja seda ma võin ometi öelda, ilma et mul mingit viha peaks olema sinu või kellegi teise vastu.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:20
barb: eks mees hakkas kartma. kobedale naisele tekib rohkem austajaid jne. üldse ma ei saa aru miks peab elama koos inimesega kes sulle midagi näkku pidevalt hõõrub. sellisel juhul pole ammu enam õiget suhet vaid mingi vegeteerimine.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:32
No soss-sepp oskab üldse kõiki asju kõigeparemini. Üldiselt osataksegi aga kogemus on see mis teeb oskajast oskaja. Sama on ka naiste muutmisega. Mees vbla on rohkem kogenum ja siis hakkab naist busshima, et see ka järgi jõuaks või vastupidi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:41
Nu jah selle peale ma ei tulnud. Loomulikult, kui mees on zenja fokin, siis ma meeleldi kuulaks mis häid nõuandeid ta jagaks. Aga nali naljaks. Mul oli kunagi üks hästi lahe tuttav homopoiss. Ta töötas parfüümide osakonnas ja siiani pole keegi paremini mulle parfüüme suutnud soovitada kui tema. Mulle meeldisid ja tuttavad ka pidevalt hämmeldusid, et kui hästi just see või teine lõhn minu isikupäraga sobis. Pealegi pidid mehed ka paremad juuksurid olema. Eks see tuleb sellest, et mees siiski vaatab naist läbi mehe silmade.
Mees naljalt poes mulle traksidega kottpükse soovitama ei tule, nagu seda hiljuti üks sõbranna tegi Aga noh, kõik sõltub nõuandest ja sellest kuidas seda tehakse.
Kui ikka mul mees tuleks koju jutuga, et talle meeldivad siilisoenguga naised ja ma võiks ka nüüd juuksed maha ajada, siis ma arvan, et ma saadaks ta lihtsalt põrgu koos oma soovidega.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:46
NSM: Vastavalt vajadusele mõned naised teevad seda. st ajavad ennast kasvõi kiilaks. Aga see kuulub rohkem sinna soome mehe ja slaavi tüdruku armastuse alla.
Aga saab küll inimest muuta. Aega võtab kõvasti aga ssab. Mitte ainult naisi.

ps. sõbrannad ongi sellised, kes teevad su inetumaks ja annavad paha nõu. Et ikka ise ilusamad välja paistaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:53
Mina vaidleks vastu, no selle peale et sõbrannad nimme halba soovivad. Sa võid soovitada kõrvaltvaatajana just seda mis sõbrannat tõepoolest ilusamaks teeks aga on teine nii jäärapäine ja endas kinni " ei, ma ei kannaks seda, mulle ei sobi jne ", et teeb ikka omatahtsi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 21:55
Jah juhul kui mõlemad naised on lesbid, siis on ok. Aga muuljuhul on ikka mehe arvamus adekvaatsem naise väljanägemise üle.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 22:01
parma-oi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 22:05
No vaata kasvõi teema autorit. Mis ta tahb siis mees olla või, et vägisi sunnitakse naine olema?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 22:16
parma-teema algatajal ,,,, suhted slaavlastega muideks need ongi sellised kes tahaks kõike muuta jah mees olla,et vägisi sunnitakse naine olema teema ongi liiga keeruliseks aetud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 22:18
Sul on mingi värk nende smiledega vä?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 22:37
parma-sulle pidid teatud smiled meeldima
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 07:40
mnjah mis ma oskan kosta-mees ma olla ei soovi .saan nn mehe tegusi ka ilma meheks olemiseta teha kui v.a mõni pisiasi Aga lihtsalt kui hakata mõtlema siis mehed kes jah tahavad,et naised kaalust alla võtakisd,kes tahavad ,et nende maitse kohaselt käituksime ,riietuksime jne.Aga kuhu jääb siis oma MINA??????kui kõik teeks nii nagu ette öeldakse siis mis meist vaestest väetitest naistest saaks????
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 07:50
Aga palju on neid naisi,kes usuvad,et suudavad meest muuta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 09:22
Üks, kaks, kolm........ palju
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 09:24
Miks üldse kedagi muuta ..kas ei suudeta leppida inimesega nagu ta on..ei mõista neid kes meeletult tööd selle nimel teevad ,et keegi nende kriteeriumitele vastaks ..aga ise kas ka siis täiuslikkus..jälle on unustatud seega peeglisse vaadata
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 10:06
naised üritavad samuti meest muuta, isegi palju rohkem kui mehed naisi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 10:20
mehed ju vajavadki naise toetust,nõuandeid ja suunamisi!!! NAISED HOIAVAD PERET JA kodu-see nii enamasti
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 10:41
ei tea kas vajavad. ma saan küll ise hakkama
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 10:47
pere ja kodu ühine mida hoida,kaitsta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 11:13
kiisuoma. Sulle ei meeldi, et mehed sulle nõuandeid jagavad aga ise tahad küll neid suunata. Kas sa arvad, et talle meeldib see sinu pidev suunamine ja nõuannete jagamine. Kui Sa tahad, et sind aktsepteeritakse nagu isiksust, siis peaks sa ise teist inimest aktsepteerima.
Ka mina olen see inimene kes ei saa aru sellest teise inimese n.ö ümberkujundamise vajadusest. Kui ma olen kellegi valinud kaaslaseks, siis hindan teda kui tervikut ja sellisena nagu ta on.
Ajas inimesed arenevad. Siin ei peaks mitte inimest kujundama vaid pigem mõistlikud inimesed suudavad rääkida oma soovidest. Just soovid, mitte käsud. Igas terves ja toimivas suhtes arvestab teine pool sinu soovidega. Aga loota nüüd, et ma olen kuldkalake kes peremehe kolm änd enam soovi täidab ka ei tasu. Soovid on ikka soovituslikud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 14:42
kiisuoma: :$

˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 15:18
kiisuoma- soovid soovituslikeks kuid vaadata veidi endasse ja teha järeldusi,kas mehel võib tõesti midagi soovituslikku olla et oleksid temale parem,meeldivam..... soovitused vastastikused
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 15:45
kõike võib, aga kõike tuleb õigesti teha - väga taktitundeliselt, et teine pool ei tunneks end alaväärsena...näide:"Sa oled selles ... kena, aga tean, et sinu võimete juures oled sa veel rohkemaks võimeline", või siis soovitada kõike " meie" vormis, mitte "mina" või
"sina" vormis.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 15:48
lisett-mina ,sina,tema
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 15:52
Et me läheme juuksurisse ja laeme end kiilakas või mida iganes. Või et, me hakame käituma teisiti noh nii nagu me õigeks ja soovituslikuks peame. JNE,jne...
Lahe edu ja õnne.

Ei sa ma kah aru miks peab inimene teisele ettekirjutusi tegema olemuslikuse ja välimuse paasilt. Suhtlemine ei ole ju kohustuslik. Kui ei soov kõnni mine ma leia see kes Sind võlub ja köidab, kes vastab Sinu ootustele kas või näiliselt ja lootustele.
Mulle ikka inimene ei meeldi siis eemaldun suht koht kiiresti ja lõplikult. Ei hakka ma ennast ja oma laska keha ja vaimu vaevama kellegi ümber tegemisele ja kust ma tean et, see muutmine mulle pärast meeldib.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 15:53
Komytea - ilus, kuid emotikonid olid vähemuses. miks?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 16:07
Meenutan siin enda kõige pikemat suhet kus mõlemad üritasid teineteist muuta. On meeles kuidas mulle tehti ettekirjutusi küll riietumise, küll meikimis - stiili suhtes. Riietumise suhtes andsin mõnes mõttes alla ning võtsin soovitusi kuulda. Kui aga üritasin ise soovitusi jagada just riietumise suhtes ( tema maitse oli äärmiselt konservatiivne ja järeleandmatu ), sain kuulda et minu soovi järgi riietudes tuntaks end pedena ning ei mingil juhul. No vahest sain oma tahtmise küll, näit. kui ostsin talle ise mõne T - särgi, siis pandi see selga ja kanti. Samas, kuigi minu maitse eelistusi ei järgitud, käidi alati uute riiete jahtimisel peale et kaasa tuleksin ja soovitada aitaksin kuid see oli suht mõttetu, enam juhtudest osteti see mis endale meelepärane. Lõpuks ütlesin et minu kaasatulek on ju mõttetu, puhas ajaraisk, sa ostad ikka seda mida ise tahad.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 17:16
TO AIKE: ei, mitte nii, vaid: "me läheme juuksurisse ja mida arvad, kui sina kiilakaks ja mina pikendused...." -"meie" ei tähenda seda, et ühtemoodi peaks kõike tegema....ma ei jõuaks ju kõike siin sõna-sõnalt lahti seletada.....ja alati ikka ei saa inimest, kui prügi prügikasti loopida, kui miski tema juures häirib - vahel tuleb ikka end harjutada leppima teise iseärasustega - usun, et kõigil on miski kiiks või väike viga küljes - ei tohiks olla nii isekas.....
˅ näita rohkem ˅
1
2