Foorum
1
2
2010-07-23 19:32
nunii mida te arvate naistest/neidudest kes lubavad midagi aga seda siis ei täida näiteks kokkusaamist et peab siis seepärast oma väärtuslikku aega raiskama.
Mida teie siis sellistest arvate
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 19:56
ei arva midagi kokkulepetest mitte kinnipidav inimene on täielikult mitte arvestatav partner
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 20:10
Kellelgi on varvastel tammutud. Seda arvan.
Kui su aeg nii väärtuslik siis ära raska seda. Otsi endale kaaslased kes väärivad Sinu väärtusliku aega.
Mina olen ka oma kokkulepetest taganenud. Viimati mõistsin enne kohtumist et, inimene ei ole see kellena ma teda netis suheldes adusin. Läks jupike aega enne kui mõistsin täelikult kellega tegemist. Kindlasti kellelegi vapustav kaaslane aga ma pole nii kõrgelt arnenud. Nii jäingi vaikima ja panin ta kasti mille peale on kirjutatud "Elust kogemused"
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 20:27
Ähh poisid,poisid.Naised ongi juba sellised Harjuge ära
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 20:39
Tohib ma pisut parandaks? Inimesed on erinevad ja neid tuleb võtta just sellistena nagu nad on. Kui sobib ja meeldib siis suhtled kui ei siis mitte suhelda. Hakkata selle pärast emotsioneerima on tõesti aja raskamine.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 20:59
Aike-asi pole meeldimises või mitte meeldivuses kui on kokku lepitud eelnevalt,siis seda ka täidetakse,ja kui miskit jääb häirima või tekib arvamus mitte sobivuses,siis ka sellest teatatakse teisele inimesele aeg on kallis ja väärtuslik kõigile
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 20:59
No ega ikka nii ka pole et naised kokkulepetest taganevad Vastupidiseid näiteid võiks tooma jäädagi st kuidas mehed naistele vingerpusse mängivad. No kasvõi siitki mõningaid tutvusi silmaspidades. Ühe näitena võin tuua : sooviti siin tutvuda, pildid olid tal olemas, kõik mulle meeldis jne. Peale mõningat messengeri suhtlust otsustasime kokku saada. Kui üle kivide ja kändude see käis! Nii palju aegade kokkuklapitamist ja mässamist polnud mul tükk aega olnud. Kui juba neljas kokkulepitud kord ka ära öeldi, siis mõtlesin et milleks mulle. Olin juba käega löömas kui siiski veel võimaluse andsin. Lõpuks saime ikka kokku. Ühesõnaga, ärge alati naisi süüdistage!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 21:01
to aike, see, et inimene on sõnaosav ja alp, ei tähenda, et ta on kõrgelt arenenud - see 1-2 %i, mida me oma ajust kasutame, on siiski nii vähe, et olla kõrgelt arenenud ja et teha vahet, kes rohkem, kes vähem arenenud....iga inimene on ainulaadne - kordumatu....on selge, et me ei suhtle väga rumalate ja öelate inimestega aga iialgi ei leia Sa endale sellist sõpra, kes on täpselt samasuguse maailmavaatega, kui Sa ise ja kes käitub samamoodi, kui Sa ise.....parim on, kui sõber tahab endast Sinu jaoks parima anda ja tõepoolest peab kinni sellest, mida lubanud ja väga tähtis on sõpruse puhul see, et julgetakse kõik välja õelda, mida mõeldakse, Sa võid sõbrale õelda, mida arvad temast, aga samas pead laskma tal olla tema ise......Aike, Sa oled väga halb inimeste tundja ja Sa ei pea sellepärast põdema, Sina oled ehk eetilisest küljest väärt inimene - igal oma head ja vead....kardan, et tegid ennatliku otsuse....ehk võtad ta sealt "Elust kogemused" välja - see pole ju mingi elukogemus......
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 21:12
Barb-loomulikult sama ka meeste suhtes,mina ei süüdista naisi ainult selles
˅ näita rohkem ˅
2010-07-24 23:57
Nu aga asi selles ongi et kui inimene on miskit lubanud siis elementaarne ongi et ta tuleb ka kohale. Mina olen sõnapidaja inimene et kui luban kohale ilmuda siis ka ilmun. Aga see teine lubas teada anda kui ei tule ega miskit aga ta ei andnud teada ega miskit ja nyyd väldib ka veel takkaotsa. See ei ole normaalne inimese tegu ja see ei ole esimene kord kui nii juhtub
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 00:11
raul-sellistega ei ole mõtet tegemist teha elementaarne oleks lubadust täita...hinda end ja oma aega
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 00:26
risto aga kui inimene lubab et vat see kell olen seal isegi et kohtumispaikk kokkulepitud siis peaks ikka kohale tulema mitte huiama
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 00:41
mina sellistega tegemist ei tee kindlasti rohkem kui juhtub mingi põhjus olema mitte tulema,siis ka sellest antakse teada
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 01:40
risto aga ta ei andnud teadagi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 10:09
ah noh jah, ikka tuleb midagi ette... aga jah viisakas oleks ära öelda, kui korduvalt lampi jääd ootama siis on inimesel suht suva.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 10:20
Ma jätsin ka mõned aastad tagasi tüdruku ootama. Tulin pikalt lennureisilt ja olin surmväsinud, ei suutnud peale magamise muud teha.
Eks ta pisut kuri oli nii umbes-täpselt pool aastat. Aga viha möödus lõpuks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 13:41
raul18: No aga kas siis telefonitsi ei saanud järgi uurida et kaugel oled, mis toimub jne? Või lähetegi kõik lampi kohtamisele, ilma nre vahetamata?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 15:08
raul-edaspidiseks õppetunniks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 17:16
BarbWire: ega ta lubaski mulle oma nri saata sest andsin oma nri aga ei saatnud siis mõtlesin et äkki annab siis kui kokku saame aga ta ei tulnud kohalegi
Risto18: kas sul siis pole selliseid kogemusi olnud w
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 17:27
paistab, et tüdrukul ei olnud huvi, või olid tal muud põhjused sinu vältimiseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 17:36
raul-kogemusi igat laadi kuid reeglina,kes eirab kokkuleppeid põhjenduseta,siis sellistega ma edaspidi mingeid suhteid ei loo.loomulikult annan ka sellest inimesele teada,öeldes ka põhjuse miks ei suhtle edaspidi,,,,muidugi võib tulla ette igasugu ootamatusi,on olemas ju kõik võimalused,teist inimest teavitada-telef,meili teel...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 19:49
Raul sa uuri, kas tal on kuskil profiilis kirjas, et ta on otsekohene või on ta seda kuskil omas jutus maininud. Tavaliselt "otsekohesed" tegelased ongi sellied vaikselt ärakadujad. Kui see otsekohene kuskil lauses sees on, siis võd kohe asja katki jätta.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 20:22
Muide nii käituvad ka need, kes kas on vähe kohtunud, siis kardavad, et tont teab või lihtsalt löövad araks. Mina nimetan saavad kaineks. Mingi osa pidi seda tegema, et tegelikult tulevad kohale aga vaatavad eemalt ja siis kaovad ära.
Ka minul on jäänud mõned kohtumised ära. Enamalt jaolt on neil ka põhjused olnd. Zakon bodlasti: kui muidu midagi ei juhtu, siis siis kindlasti. Seniste kogemuste põhjal võin öelda, et kui midagi vahele tuleb, siis millegi pärast nedega, kelle vastu nagu eriti huvi on. Vot ei tea miks just nii.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 20:31
huvitav,mis siin karta on inimene peaks olema ikka varem endas jõudnud selgusele keda tahab ja mis eesmärgil,soovil
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 20:32
Eks nede kohtamistega ole jah nii nagu ta on. Mõnel hirm jah nii suur et, äkki.... mida iganes. Hiljuti antsin ise selle võimaluse kuna juba kirjade järgi ei tundunud see inimene eriti tugev olevat.
Pärast üritas küll uuestu sebida aga jah ei soovi ma kaks korda lolli mängida või mine tea ehk ma olengi, ei mängigi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 22:21
Nu mida nad kardavad. Kurat seda teab, kes ahv välja ilmub. Ma ei ütleks, et ma väga arakene olen. Aga ka mina olen vahel mõelnud, et mis nüüd siis? Mind teevad ettevaatlikuks need, kes jube kärsitult käituvad. Kui ma ütlen, et järgmine nädal on kahtlane. Tegemist palju jne. Kui miskit, siis annan teada. Peale seda hakkab iga päev kirju tuleme küsimustega, kuidas täna ajaga lood jne. Sellistel puhkudel tekib minul näiteks väga kahtlane tunne. Mis ma ikka kokku saan, kui juba enne tõrge inimese vastu.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 22:26
aga mis sa ise siis kardad kui nii palju on tegemist? see tegemiste jutt on suitsukate tavaliselt ju sa siis pole nii tegija nagu paista lased.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 22:43
No mida juttu, annab siis kui kokku saame? Ma ei tõstaks jalgagi sellise suunas, veelvähem läheksin huupi kohtuma kui inimene pole mulle nii elementaarset asja kui mobiili nr andnud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 23:00
Barb: Ah sellepärast sa siis ei tulnudki.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 23:03
See vastab tõele, mehed on tõepoolest kärsitud. Tahab tutvuda ning kohe, samal päeval ka kohtuda. Isegi kui olen inimese pildikoguga tutvunud, mõned read messengeris vestelnud, siiski soovin teda natukene rohkem tundma õppida kui pelgalt õnnetu päevakese. No on ka olnud spontaansemaid kohtumisi a´ la saan järgmisel päeval kokku kuid need on üliharvad juhtumid ning siinsetest tutvustest mäletan vaid ühte. Vahest on juhtunud ka nii et suhtled virtuaalselt päevakese - kaks kuid siis jõuad tõdemuseni et ei, pigem jäägugi nii. Kõige pikem virtuaal tutvus kestis mul aasta ehk täpselt aasta vaagisin ja kaalusin kas on selle inimesega mõtet kohtuda. Lõpuks siiski kohtusime. Niiet võib ka nii minna.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 23:04
parmaleikin: Kuhu?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 23:05
Hea, et sa ei mäleta.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 23:25
Oli siis nii hull et ei peaks mäletama?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 23:26
igasugune kartus on nõme aeg ajalt võidakse näha tonti seal ,kust seda lootagi pole muidugi on elementaarne vahetada enne kohtumist telef nr-t,,,, kui inimene sedagi ei tee,siis edasine ju mõtetu aja raiskamine.... eelnevalt ikka aimdus ka kellega kohtuma minnakse.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 23:27
Üldjoontes on nii jah, et ma välistan reaalse kohtumise isikuga kes numbrit ei anna.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 23:57
uman, ma tead vahel juhtumisi teen tööd, vahel juhtumisi on mul veel mõni sõber ja vahel lihtsalt ei viitsi iga vile peale joosta. Laseme poisil ikka veidi küpseda. Kui kanantust pole, siis pole temaga nagunii midagi teha. Naisi sin jagub. Ega ma ainuke ole. Mingu siis kellegi teisega kohtuma.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 01:00
Kui kokku on lepitud tuleks oma lubadust ka täita. Kui tekib mingi asi vahele siis oleks kena sellest teatada, et kahjuks jääb kohtumine ära. Samas olen ka mina algselt lubanud mõnega kohtuda (esmane mulje on igati ok olnud). Kui aga mingil hetkel ütleb mu sisetunne, et asi pole päris nii kui mina ette kujutasin siis olen ka üldse suhtlemisest loobunud. Parem usaldada ennast kui sundida minema kokkusaamisele mis on juba ette teada, et ei õnnestu. Viisakas inimene põhjendab siiski ära miks asjad just nii läksid nagu nad läksid.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 10:25
Jah aeg on loomulikult väärtuslik,aga küsiksin teema algatajalt,et kumb aeg on väärtuslikum,kas see tunnike mis kulus luhtunud kohtumisele või need tunnid mis eelnevalt netis moosimisele kulutatud?Poiss peaks olema õnnelik,et selle näitsiku peale ta rohkem aega ei pea kulutama
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 14:03
Jep, time is mony.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 14:34
ma olen Desire777-ga nõus sest seda ma mõtlesingi silmas
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 14:35
Oh oleks neid viisakaid rohkem kui üks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 16:32
Lihtsam on blokk peale panna ja asi korras....pole inimest, pole probleemi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 16:43
NSM: nu siis oledki täpselt selline kes lubab, aga kohale ei ilmu. selleks tuleb natuke inimest torkida ja kohe näed kellega reaalselt on tegu - mull mull inimene
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 16:56
uman, väga aus vastus sulle. Sulle ma ei lubaks ega kohale ka ei tuleks. Mitte, et mul isiklikult sinu vastu midagi oleks. Ma väldin lihtsalt väga negatiivseid inimesi. Neid kibestunud mehi kirjutab mulle piisavalt, kes virisevad, et naised välja ei ilmu ja kohale ei tule. Selline nutt ja hala näitab, et midagi peab nende meestega tõsiselt lahti olema kui kõik minema jooksevad. Normaalse inimese eest ei jookse keegi minema.

See, et sa inimesi kõiki torgid ja pidevalt neile midagi nina peale viskad, näitab sinu suhtumist ja see on lihtsalt labaselt ülbe.
Aga eks sa ise tead. Sinu elu. Kõik ei saagi sarnased olla. Siis oleks maailm liiga kiivas.

Mis kohale minemistesse puutub, siis las räägivad need kes mind näinud siit on.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 17:02
NSM: kes on sind ometi kuhugi kutsunud on
selleks ei pea mees kibestunud olema kui ta avastab trolliva naise ise ju räägid, keegi sulle sõnu suhu ei pane. jutu järgi hull tegija, tegelikuses mull-mull. keegi sulle mull-mull teeb, jooksed foorumisse teemat tegema...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 17:05
Jäägu Sulle Sinu arvamus. Aamen!

PS: Tänan komplimendi eest: hull tegija.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 21:51
ma vaatan et paljudel meestel siis selline mure
mitte ainult minul
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 20:10
Raul,kui lollitavad naised sulle mureks on,siis oled ikka omadega päris metsas
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 20:56
Inimeste vajadused on erinevad, seda ei saa neile pahaks panna ju.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 21:24
Aike,ega need vajadused nii erinevad ka pole.Mulle tuleb oma noorus meelde.Võimalused olid siis küll teised,aga tüdrukud olid sama õelad Minul vähemalt oli niipalju uhkust,et kui tillika sain,siis kaebama ei jooksnud
˅ näita rohkem ˅
1
2