Foorum
1
2
2010-07-15 17:30
Mis on meeste rida?.(Punki huvitav teema)
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 17:31
Mis on see, mis on vaid meestele paslik tegevus, töö??
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 18:18
Sellel teemal ei saa arvamust avaldada, sest koheselt hakatakse mind süüdistama antifeminismis ning naiste õiguste jalge all tallamises.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 18:20
pole vist olemas meeste- ega naistetöid, vaid on meestele sobilikumad tööd ja naistele sobilikumad tööd ja kusjuures see on veel ebaausalt ritta pandud....õnneks on olemas nüüd nõudepesumasinad ja muu tehnika, milliste puudumine varem naistenuhtlus oli - nn. meestevaldkonda kuuluvad tööd on palju huvitavamad ja põnevamad.....ka naisi on palju põnevam taga ajada, kui meest oodata.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 18:24
mis suhtes see Punki huvitas? mulle paistis, et tal oli suhteliselt üks sellest, kuidas need mehed reastatud on. kui muidugi v.a see tema teade, et riimimine nendesse ridadesse ei kuulu

Komytea- ütle ütle
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 18:26
juuksuriks mehed ei sobi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 18:31
lisett - kas sul oleks ka huvi naiste vastu vs millest sa tead, et see parem on?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 18:34
kas naha- ja suguhaiguste arstide vahet käimine kuulub ka nn põnevuse alla? ja juhul, kui need uksed leidmata jäävad, siis on pärast ka naisel "põnevust" küllaga
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 19:45
aikon
meeste ridon olla mees
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 19:47
sry
meesre rida on olla mees
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 19:54
proovi veel : )
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 19:59
Kui panna ehk viis meest ritta siis vist on meeste rida? Või peaks neid rohkem olema et, reaks neid nimetada.
Huvitav kas puk on kirjutamise ära unustanud?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 20:11
Mina arvan sedasi, et pole ei naiste ega meeste töid...asi on kokkuleppes ja vajaduses....Noh...sünnitama meie...mehed muidugi ei hakka
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 20:16
küll sa nutad ja hakkad kui ikka tuleb üks vinge eit ja sulle taha keerab
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 20:28
Huvitav asi, kas Aikon saab sel juhul isaks või emaks?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 20:40
Väga macholik lähenemine Sul Komytea.....Vaataksime küsimust veidi laiema pilguga.... Kas naine on vaid supikulbi keerutaja või tohiks seda teha ka mees...Kas naine peas hakkama saama naele seina löömisega või jääb see vaid meeste "privileegiks"?
Samas....kas mees võib pesta pesu, kududa sokki jne...?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 20:43
tast saab kas esa või ima : )
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 20:50
juuksur!, ei huvita mind naised - mul on lihtsalt hea kujutlusvõime.....
aikon, kõrge egoga mehed võivad kõike teha ja seda mehelikumad nad on....madala enesehinnanguga mehed aga kannatavad valehäbide all......
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 20:58
mikhan: tulevikus on lastel ainult issid või ainult emmed, kui samasooliste abielud seadustatakse.
Kuidas kurat need soorollid siis küll jaotuvad?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 21:00
Kokkuleppe küsimus....õieti küll....tehakse asju koos....Mis voodis toimub, see polnud teema küsimus
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 21:04
Praegu on samuti kokkuleppe küsimus segatuna ajalooliselt välja kujunenud traditsioonidega.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 21:08
Ja millised oleks need traditsioonid?...Inimesed arenevad ja nende vajadused ja soovid, oskused koos sellega....Miski pole igavene ega jääv. Eilne õmbleja, võib täna osutuda kaevuriks..Kas see on taunitav nähtus?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 21:12
Nii jälgin vaikselt teemat ja seguma hakkab vist see et, n.n. meeste rida polegi. Või ikka kellelegi on? Minuga on küll nii et, kui jõud ja mõistus üle käivad siis teen ise. Hakka teistele lootma võidki jääda ootama. Ise tehtud hästi tehtud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 21:14
80-ndate aastate alguses hakati Valgevenes videomakke kokku panema ning seda tööd tegid puuraidurid, kellele suvel lihtsalt muud tööd ei olnud... kvaliteeti polnud ollagi.
Jutu point on selles, et õmblejast siiski kaevurit ei saa. Vastupidi on sama lugu.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 21:21
Jutu point oleks siiski see, et pole tegelikult olemas ei naiste ega meeste töid....Igat tööd võib teha nii naine, kui mees. Asi ju vaid suhtumises.
Kus on öeldud, et naine ei võiks laduda müüri ja teha seda hästi!? sama ka olukorra kohta, kus mees on nn. "medõde" ja teeb oma tööd hästi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 21:25
Aga millisele ühiskonnale seda supermega perekonda vaja on, kus kõik oskavad kõike teha? Mina olen oma lolli aruga täheldanud, et kui sa teed kõike, siis ei oska sa eriti midagi teha.
Traditsioone ei ole vaja lõhkuda, vaid arendada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 21:32
Asi pole selles, et kõik peaksid tegema kõike, vaid selles, et keegi ei sea piire tegevusele.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 21:39
Huvitav mis traditsioonidest me siin räägime? Kuhu ja kuidas neid peaks arendama?
Ma siiski arvan et, kõik ei pea kõike oskama. Kuid võiksid olla võimelised arenema ja laskma ka teistel seda teha. Kui palju kauneid unisusi jäävadki unistusteks kuna kramp "Mis teiset (tema) arvab, paneb ette takstuse millest naljalt üle ei saada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 21:53
Rahval vist on kuuma ilmaga igav hakanud Pole mõtet taga ajada traditsioone vaid ühes asjas. Pole olemas enam traditsioonilist peremudelit, pole olemas enam seda loomulikku perejaotust, kus mees peab suutma pere ära toita ja naine kodu korras hoidma ja lapsi kasvatama. Ajad ja olud on teised ja mind isiklikult ajaks vihale kui mees miski asja jätaks vaid sellepärast tegemata, et see on tema arvates naiste töö. Oluline on see, et töö tehtud saaks ja mida kiiremini seda parem. Igal perel on küll ehk oma väljakujunenud kodukord, kuid pole olemas piire, mis keelaks mehel pesu pesta või naisel naela seina lüüa Töö, mis ootab tegemist tuleb lihtsalt ära teha
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 22:55
Kah õige. Ja kui test poolt pole oled ise laisk (mina) ja teed kõik tööd millest jõud ja mõistus üle käivad ise ära. Ja need millest ei käi jäävad teistele.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 23:56
No on ju üksikemad ja üksikisad. Need teevad ise ju kõik ära. Kuigi on see suht ligadi-logadi mõlemil.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 00:10
mina teen kõik ise, minu elu ongi minu rida. mis töödesse puutub, siis igaüks tehku seda mida ta tahab teha, nii teeb ta seda hästi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 06:49
Jumal tänatud uman ei olegi toksimist ära unustanud. Mina tahan nüüd tööle minna ja seda teen kah.
parma: On ka neil mõnedel ligadi, olgadi. Kui inimene teha tahab siis teeb hästi ja korralikult kui aga peab ja sunnitakse siis võib asi muutuda sunnitööks ja seda ei taha ju keegi. Sellest mõttest "Ma pean aga ei taha." Ongi alguse saanud lohakus ja kõrvale hiilimine.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 08:11
siit kooruks juba teema - mis kuradi eided siin käivad, nagu mehed-
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 08:30
Kunagi kuulsin sellist nalja, et kuidas saada naisest nõudepesu masinat? V: anna nuustik kätte Tampige nüüd mind, sest arvan, et siiski ei maksaks kõiki asju segamini ajada nagu pudru ja kapsad....paljudele ametitele paneb piirangud ka fakt, et mehed on füüsiliselt tugevamad. Jääme ausaks naisest puuraidurit ei saa ega ka kaevurit, sest nad on füüsiliselt nõrgemad kui mehed
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 08:50
Aikon! Kas punk ei julgenud ise küsida või???
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 08:59
minust kohe kindlasti enam puuraidurit ega kaevurit ei saa, aga nooruses oli naljaasi kolm kutti läbi kolkida - asi see puuraiduriks oleks saada olnud, kui oleks tahtnud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 09:05
Lisett sa oled eriline...me räägime keskmisest naisest Kas need mehed sind vastu ka lõid?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 11:01
Apelsin! Ma ei tea, kas Punk oleks ise küsinud aga nüüd on see tehtud ja sõnad lendu lastud minu poolt
Akasala! Hiljutistel metsameeste päevadel oli üks väga "kõva" tegija puude langetamisel....naine Nii et naised saavad olla küll puuraidurid ja muide ka kaevurid on olnud naised, seda küll ajal, m,il suur sõda laastas me maad ja mehed olid ametis vennatapuga
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 11:10
Aikon ka mees on sünnitanud Kuid need siiski erandid, mis kinnitavad reeglit. No näed ja sõduri amet ka pigem mehe amet.....ei tea ühtegi sõda, kus oleks toimunud õetapmine ja mehed oleks kodus rindel olevatele kaasadele käpikuid kudunud. Ausalt öeldes ma vist liiga konservatiivne inimene ja ei poolda väga seda nö segunemist.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 11:23
Tegelikult Aksala, ei poolda ka mina seda...segunemist aga kui ta olemas on, siis peab seda ka aksepteerima. Igaüks langetab oma valikud ise
Aga kui sõtta tagasi minna, siis naised olid seal ka ikka väga "verised vennad" , kui meenutada seda, kes pommitas 1944.-l aastal Tallinnat....NAISED olid need
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 11:29
Jällegi õigus....kuid vaadates üldarve, siis reaalselt lahingutegevuses osalenud naiste protsent on praktiliselt olematu võrreldes meeste omaga Kunagi vanaisa rääkis, et tema vanavanavanavanavanavanavanavanavanavanaisa mäletas karme ja sõjakaid naisõiguslasi, keda nimetati amatsoonideks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 11:36
Jaa jaa....ka mina mäletan neid kaunitare, kes odade ja nuiadega meeste karju nottisid
Aga kuigi reaalses lahingutegevuses oli naisi vähe, siis selleks, et mehed saaksid tegeleda rahumeelselt vaenlase hävitamisega, töötasid naised tagalas
Seal juba ei lugenud see, kas oled naine. Kui oli vaja sokki kududa, kooti...oli vaja sütt kühveldada...kühveldati. Edu pant, peitus tagalas....ja naistes
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 11:48
postimehes oli hea artikkel võrdõiguslikkusest. oli see rootslasest teadlane vist, igatahes ühiskond seisab meeste õlul. ükskõik kuidas naised ka ei protesteeriks ja ei tooks manipuleerivaid näiteid, mehed teevad naistest rohkem tööd, produktiivsemat tööd. kogu see võrdsed palgad jne on üks suur bullshit. aga kuna mehed tahavad naistega hästi läbisaada siis selline asi on võimalik.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 11:51
näiteks mul tuttav paarike tülitses kodutööde pärast. lõpuks panid kuu kirja mis keegi tegi ja naine jäi ikka väga vähemusse. nad üritasid olla ausad ja mitte see üks kuu spetsiaalselt võimelda võidu nimel.

muidugi võib lõpmatuseni rääkida eranditest, eriti laiskadest inimestest kes isegi vetsus vett peale tõmmata ei jaksa, aga sellised me keegi õnneks pole
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 12:02
aikon: Mäletad kui Luki all sokke kudusime?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 12:14
neljakümnekolmandal või?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 12:19
Minule näiteks meeldib nõusid pesta ja korda hoida. Teinekord riietan ennast seksikasse teenijakostüümi ja lihtsalt teen kodus majapidamistöid....väga meeldib
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 12:58
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 13:36
Lisaks pole kaunimat vaatepilti kui näost punane, tatti pritsiv näitsik sind taignarulliga toas taga ajab...kas seda võib ka kodutöö alla liigitada?
˅ näita rohkem ˅
1
2