Foorum
1
2
3
...
8
9
10
2017-09-02 22:20
Ega see seksitahe pole ainuke faktor, mis naisi eemale peletab
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 22:25
Välimus kindlasti on järgmine faktor
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 22:32
Väkimus ka, aga üldine jutt ja mulje peab ka normaalne olema. Kui ikka õiget vibe'i ei saa, siis ei saa asja kah.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 22:35
Hirm suhte ja sidumise ees on ka üks asi mis paneb naisi ummisjalu põgenema.
Tean seda omastkäest, sügavam side hakkab tekkima ja nii kui olen maininud enda tunnete kohta naise suhtes, siis olen näinud vaid päkkade välkumist ja tolmupilve.... Või siis öeldakse et sõbrad võime olla, aga ei midagi enamat... Jaaa väga lohutav tõesti....
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 22:38
2JZ, mööda panid. Kõige tähtsam on mõtlemine.
Õiglus on ilus ja hea omadus, aga alustada tuleb iseendast ja alles siis vaadata teiste poole.
Sina leiad, et pole õiglane, kui sind ei taheta, aga kas see on õiglane, kui keegi teine peab sinu pärast midagi vastutahtmist tegema?
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 22:39
No siin seda suhte ja sidumishirmu küll pole. Pole selliseid pakkumisigi
See, mis väljaspool iha toimub, on teine teema. Jutt käib ju ikkagi kirjale vastamisest siin. Või nö blokkimisest
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 22:41
Oot-oot, kes siin taibukas pole? Kõrgemal tasemel haridust mul tõesti pole, aga ma olen haritud. Ja noor ma ka nüüd pole, igatahes mitte mõistuselt, see on mul kaugel ees füüsilisest vanusest.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 22:43
jfjm - nagu näiteks?
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 22:48
Mis mõistusesse puutub, siis selleüle ei saa ise otsustada. Teised otsustavad, aga ära usu mida nad sulle ütlevad. Nad võibolla ei taha sind lihtsalt solvata.
Loll on see, kes teab, tark kahtleb.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 22:55
Rahuneme nüüd maha, mõlemal on õigus. Sellepärast pole veel vaja kaklema minna.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 23:02
Kõigil kolmel, kaasaarvatud sinul
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 23:06
Aga kogemus ongi kõige parem õpetaja
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 23:16
.... Ma ei rääkinud hetkel seksuaalkogemusest, see kisub jälle kuhugile ära. See jutt pole mingilgi määral seotud seksiga. Vaimselt võib ka kogemusi saada, seda nimetatakse teadmisteks.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 23:24
Kui tahad vorsti, siis ei piisa toorest lihakäntsakast. On vaja veel hulk muid komponente ja oskus vorst valmis teha.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 23:40
Või lihtsalt tegi uue konto.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 00:22
jotil teevad kõik uue konto või kasutavad varikaid?
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 00:36
qwerty'le on suureks pettumuseks muidugi see, et ta ei pea minu pärast uut kontot tegema, saab mulle rahulikult ülepäeva ühe kirja panna. Mind päris huvitab, et millal ta ennast idioodina tundma hakkab Aga võibolla ei hakkagi
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 01:00
jotti huvitab millal teised idioodina ennast tunnevad. No ütleks siis nii et idioot aravb alati et teised on idioodid.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 01:13
Paraku nii see on, eks teised näevad ikka paremini. Ka parim peegel moonutab ja mis kõige tähtsam - näitab asju tagurpidi.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 12:29
Teete siin nalja we? Otsin enda pildiga seksi õpetajat?
Selliseid asju otsitakse ikka anonüümselt, ilma pildita.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 12:46
Ilma pildita ei saa elu sees seksi Ei õpetuseks ega lõbuks.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 12:55
Alati saab guugeldada pildi aga see ei garanteeri et midagi saab.
Enda pilti kasutades ei saa midagi, peale blokkide muidugi.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 12:57
Arvad, et kui saadad vale pildi ja kohale jalutades päriselt sind nähakse, visatakse püskid kohe jalast?
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 13:08
No kui mõlemal on vale pilt siis ehk viskavad mõlemad püksid jalast
Või teevad elu kiireima kodujooksu
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 13:24
No kui naine ise midagi asjalikku otsib, siis paneb ikka õiged pildid.
Need valed pildid naistel on rohkem raha jaoks.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 13:53
Mõnel on valede piltidega konto ka kontrollimiseks.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 13:55
Ah mis te jahute, pildi puudumine pole tutvumisel küll mingiks takistuseks.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 14:05
Niipalju ikka on, et pilditut ei märgata. Kui ta just mingil muul moel tähelepanu ei tõmba.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 15:36
madleen - missugust tutvumist Sa hetkel mõtled?
Kui seksi, siis jah erilist vahet pole mis sisse läheb või peale tuleb nkn ühekordne asi ju.
Aga näiteks kui tahetakse midagi kestvamat, siis ei saa ilma pildita kuhugile. Ja no siis on muidugi sellised kes ajavad perfektsust taga, aga uudis neile - mitte keegi pole perfektne.
Kui hakatakse perfektsust taga ajama siis enne vaadaku peeglisse ning siis saavad aru et sealt ei vaata perfektsus vastu.
Üks blokeerimise põhjuseid võib ka olla näiteks vanus, ei mäleta enam mis vanuses need olid kes mind blokeerisid, aga see on ka imelik, blokeerid inimese kes lihtsalt vaatab korra ja kui see persoon pole õiges vanusevahes siis saab bloki. Siis ma peaks ka lükkama kõik kes on alla 25-e ja üle 35-e blokk listi. Aga see oleks lihtsalt diskrimineerimine, või mis te arvate?
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 16:21
Selliseid blokeerijaid, kes lihtsalt välistavad sinu, kui sobimatuga, suhtlemise on üksikud. Põhjusteks on ikka mingid muud kriteeriumid. Siin juba mainiti kirjade limiiti. Käisid vaatamas ja äkki plaanid ka kirjutamist ning vaene kosilane, kellega jutt pooleli, ei saa enam kirjutada. Uued kontod, mis panevad ühe pildi, võivad olla mingi ühekahuri varikad ja igaks juhuks blokeeritakse. Noh ja siis leidub siin veel hulgi neid, kes arvavad, et "5" on hea hinne. Ongi, aga vaid siis, kui keskmine hinne pole sellest oluliselt kõrgem.
Enamasti on sellised blokeerimised automaatne tegevus ja neid pole mõtet isikliku solvamisena võtta.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 16:41
Mina küll igast träni sisse ei lase. Ka ühekordseks kohtumiseks on pilte vaja.

Ja perfektsus on olemas, ka inimestes

Ja, 2JZ, ära ole nii ego. Said bloki, siis said. Suur asi. Ega keegi ei olegi siin ju ainult sinu jaoks. Suhtu objektiivsemalt asja. Nii ebakindlana ei saa siin saidil olla, kui iga bloki pärast muretsed, miks just sind blokeeriti.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 17:15
Jfjm - üksikud? Et nagu mis mõttes üksikud? Vähesed või üksi olevad inimesed?
Kui sa mõtlesid selle all väheseid inimesi, siis - hahahaahahahahaa.
Ma isegi vaatan väheseid kellel on mingigi konkreetne info seal, kui ma igale ettejuhtuvale kirjutaks, siis ma kasutaks lihtsalt copy-paste taktikat.
Ja ühe pildi? Kas ma peaks siis enda jäsemetest tegema fotoseeria, ülesse laadima siia ja siis saadakse mosaiikpilt minust koostada, see peaks siis ju väga hea ülevaate andma.

sweetd - ma ei ole ego.
Ei ega polegi minu jaoks, nad on siis kõigi teiste jaoks.
Vastamata jätmine ja blokeerimine lisavad tõesti meeletult enesekindlust? Oh, ma juba tunnen kuidas enesekindlus läks läbi lae.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 17:38
Nagu ütlesin, nii ebakindlana ei saa siin olla ning suhtu objektiivselt.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 17:50
Vaata selle ühe pildi mõte on selles, et need ühekahurid kasutavad enamasti varastatud pilte ja et kontot kasutatakse vaid mõned päevad, pole mõtet piltidega vaeva näha. Hindamiseks piisab ühest pildist ja see ka leitakse.
Aga need, kes käivad su kontot uurimas ja siis blokeerivad, kui mittesobiva, on tõesti üksikud(vähesed). Mind on kogu ihas veedetud aja jooksul sedasi blokeerinud umbes kümmekond naist
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 17:53
Aga nagu näed, saab ikka küll. Sunni mind siis objektiivselt käituma (inglise keeles oleks selleks sõnaks- make me, palju normaalsem sõna kui eesti keeles sunni mind, igaksjuhuks kirjutasin eesti keeles ja lisasin selgituse )
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 17:58
jfjm - no mina ei ole midagi varastanud ja reaalselt näen ka selline välja. No lihtne profiili vaatamine tegelikult aitaks palju, kuna ma olen siin varsti juba aasta olnud ja viimane sisselogimine on täna, see siis tähendab et ma olen aktiivne
Aga no need ei suvatse ju isegi vaadata, nagu öeldakse - usalda, aga kontrolli.
Ei, need kes mind blokeerinud on, need isegi pole külastanud minu profiili, võib olla siis nähtamatuna, aga see ei lähe arvesse.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 18:05
Ma pole su psühholoog
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 18:18
Aga võiksid olla minul poleks selle vastu midagi, rõõmuga tuleks Su vastuvõtule.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 19:14
Ei, kellegi võõra areng ja isiklikud probleemid ei kuulu minu huvidesse.
Räägin siin kaasa ainult ajaviiteks.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 19:31
Kes rääkis psühholoogiast?
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 19:41
Ma kõigest soovitasin su jutu põhjal.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 19:50
No teeme siis vastupidi, ma võin Sinu psühholoog olla
Väike vein(lõõgastuseks), siis midagi näksimist, mingit sorti juustu, viinamarju või maasikaid.
Meeldivalt hämar tuba, küünla valgusega näiteks?
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 19:53
Mul pole psühholoogi vaja
Ja ma ei joo alkoholi.
Ja ma ei tutvu hetkel.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 20:39
No teeme siis nii et alkoholi asendame mahla või veega, nii kuidas Sulle parem on
Ja kes rääkis tutvusest? See on lihtsalt sessioon. Sõbraliku vestluse sessioon.
PS! Mul pole psühholoogia pabereid, nii et ma pole psühholoog.
Kuidas Sa seda tutvust üldse ettekujutad? Ma arvan küll et Sa mõtled praegu sellist "maha ja taha" tutvust. Mina seda ei mõtle.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 22:01
Ma ei soovi mingit tutvust hetkel
˅ näita rohkem ˅
2017-09-03 22:12
Aga nüüd? Võib olla äkki nüüd? Ehk juba nüüd?
Tead, iga nüüd vahel oli hetk, nii et jah see hetk läks mööda ja nüüd võiks küll tutvuda juba, neli hetke on sellest juba möödunud, ehk isegi rohkem kui arvestada nüüd kas nüüd-e või tühikuid
Varsti jookseb Sul aju kinni ja siis tuleb see nüüd hetk
Ma tean-ma tean, ma oskan väga aju kinni jooksutavaid lauseid mõelda.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-04 12:30
Hakkab vaikselt kogunema, juba neljas kes blokeeris mind
sweetlove1 kui loed seda, siis tea, ega mina vastust võlgu et jäänud.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-04 12:35
No palju õnne siis. Eks neid blokeerijaid ole siin piisavalt.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-08 18:54
Tunniste vahedega kolm massiliste ühtede ladujat ja kohe blokeerisid, tundub, et ma astun siinsete topi tegeleaste kandadele, irw, oi vot see on mõnus, mnjäääääu : alex1985, Isokaveri, hardikas ... kõik need kolm alles suht uued kontod
˅ näita rohkem ˅
2017-09-09 08:47
Ilmselge käitumismuster on näha, need ühtede ladujad on kellegi varikontod.
Annad neile mingigi põhjuse hirmu tunda enda top-i koha pärast
Ja muideks......väga imelikud inimesed kes muretsevad enda top koha pärast ja üritavad teha kõik et nad sinna jääksid.
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
8
9
10