Foorum
1
2
3
...
8
9
10
2017-08-03 22:53
pleku, kas majanduspagulased püüavad sulle kambakat teha täna või on need kõik -- käekirja vaadates, et igasse teemasse kopivad -- ühe susliku erinevad "näod"? karrrru on tegelikult noku on tegelikult randomacc on justkui et seikleja?
˅ näita rohkem ˅
2017-08-03 22:57
TH, jälle mööda proua PushUp'iga esineb meil küll ajutisi lahkarvamusi, aga täieliku ignoreerimiseni pole me jõudnud.
˅ näita rohkem ˅
2017-08-03 22:59
darn, siis ma enam äraarvamismänge ei mängi, aeg põhku pugeda
˅ näita rohkem ˅
2017-08-03 23:00
TH tra teab kes need klounid on mingi mandar11ni unustasid mainida.aga ära minu pärast muretse neil pole kellegil minu vastu saamiseks mune
˅ näita rohkem ˅
2017-08-03 23:08
Kasutaja mandar11n ilmus äkki kusagilt urust välja.Kas ajasid vahelduseks kasutaja Urukassi urgu.
˅ näita rohkem ˅
2017-08-03 23:25
Ärge nüüd kõike kah Tuti kaela ajage, tal isegi rasked ajad. Tahab kontot kustutada, aga moded ei võta asja tõsiselt.
˅ näita rohkem ˅
2017-08-03 23:45
No ega see kuigi keeruline ei ole jott pöördugu mõne kohaliku kitse poole küll see aitab
˅ näita rohkem ˅
2017-08-04 20:26
Jott. Aprikoos?
˅ näita rohkem ˅
2017-08-04 22:03
Aprikoos on surnud, ma küsisin elavatest.
˅ näita rohkem ˅
2017-08-07 11:22
Tussujanoku on mind blokeerinud. Huvitav, miks? Kas vaatasin su kontot?
˅ näita rohkem ˅
2017-08-07 12:15
Palju õnne siis
˅ näita rohkem ˅
2017-08-09 21:28
Ma olen nii kurb et mind nii vähesed blokkinud, list nõnna lühike, vaid 2lk ja 36 nime

Tüüpilised Push ja Kena, mul just heas listis
˅ näita rohkem ˅
2017-08-09 21:43
Mind on blokeeritud viie siinse poolt. Esmase arusaama järgi tundub, et kolm neist blokeerivad kõike ja kõiki
Ise blokeerin enamasti omasooiharad mehepojad, kes päevad läbi mu kontol kollavad.
˅ näita rohkem ˅
2017-08-09 22:39
Krt ei saanudki ühte nime lisaks
˅ näita rohkem ˅
2017-08-09 22:44
Vaatasin jah, et katsetasid
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 10:59
Siin on väga huvitavaid persoone, mõni näiteks paneb bloki ainuüksi vaatamise eest, nagu wtf?? oleks ma siis 100 korda vaadanud siis... Esimene kord oli lihtsalt huvi ja teine kord miss click. Aga ega ma siis kah kade polnud, lisasin tema ka blokki.
Esimene üldse kes blokki läks mul. Ja osade puhul kehtivad üldse topelt standardid, infos kirjutatakse et pilditutele ei vastata, suguelundite piltidele ei reageerita ja perverset juttu pole mõtet ajada, aga samas pilt on olemas, suguelundi pilte ei saada ja pervert ka pole.
Ja ikkagi ei ole mingit vastust, kus on siis huvitav loogika? Ma kardan et see loogika läks neil metsa seenele
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 11:22
See, et sul pilt on ja seksijuttu ei aja, ei tähenda, et automaatselt parim partner oled. Lihtsalt nood teised ei ole valikuski. Sa oled valikus, aga kui vastust ei tule, siis pole sobiv valik. Loogiline.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 11:52
wolfil nüüd põhjust jälle listi täiendada
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 12:27
sweetd - aga mis on siis parim partner? Kas selline kel välimust on, aga mõistust on antud teelusikaga ja võetud kopaga, täpsustan karjäärikopaga. Hetke olukorras peab tõdema et lihtsam on võtta pilt maha, guugeldada suguelundi pilte ja neid naistele saata, pluss hakata perverset juttu ajama, tundub nagu suurem võimalus et vastatakse.
Ja naiste puhul on siin kohe näha info põhjal kes on kes, kui ikka korralik informatsioon, siis on näha et vaeva nähtud, sest ausalt öeldes mida ma teen ilusa õunaga mis on seest mäda?
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 12:39
Eks see ole koleda komplekides vaevleva inimese jutt, et ilusad inimesed on tühjad või et neil mõistust pole. Ära ole kade, see veel koledam kui tühjus või mõistusetus. Füüsiline tõmme on elementaarne. Igal inimesel on füüsilised eelistused.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 13:36
2JZ, kõik on siin omast vabast tahtest ja kõigil on ka õigus valida, kellega tahab suhelda ja kellega mitte. Mitte kellelgi ei ole kohustust sinuga suhelda. Seega, milles küsimus?
Ja enne, kui hakkad midagi blokeerimiste teemadel ja blokeerijate vaimsest tervisest rääkima, mõtle sellele, miks on sinu postkast meestele suletud. See on ju täpselt samasugune blokeerimine.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 13:47
2JZ ava oma postkast. Jott tahab sulle kirjutada privaatselt. Ta tunneb ennast blokeerituna.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 18:33
jfjm - ah et vabast tahtest ja õigus valida? Elementaarne viisakus peaks ikka säiluma, eriti veel kui kiri on viisakas.
Muideks, vastamata jätmine ei ole vastus, see võib tähendada paljutki, näiteks - luges aga ei saa kohe vastata, luges aga ainult viivuks ja ei ole lugenud veel. Kumma vastustest ma siis valin? A, b või c? Ühest vastust ei ole.
Ära nüüd torma, esiteks ma pole ei gei ega bi, nii et miks ma peaks kõiki kirju postkasti laskma? Vaevalt et keegi neist niisama rääkima tuleb.
Ja siis ma peaks neile copy-paste kirja valmis kirjutama, oo ei veel parem mõte, ma EI VASTA, on nüüd parem või? Ma arvan et mitte.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 18:38
Võtsin keelu maha, olete nüüd rõõmsad või?
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 19:37
2JR, sinul on aastaga vaid 50 vaatamist kogunenud, see tähendab, et ka kirju satub sinu postkasti väga harva. Aktiivsete naiskasutajate puhul ei ole mingi haruldane nähtus, kui päevas saadakse sada kirja. Ega nad ei istu kogu päeva ihas ja see aeg mis nad sees on, kulub sõpradega suhtlemisele. Kui sul on korraga liinil näiteks kolm sõpra, ega siis palju aega üle ei jää, et juhukülastajatele viisakusavaldusi saata. Ega sina pole ju ainus, kes enda tutvumistaotluse mingile konkreetsele naisele saatis. Ta võibolla sai veel paarkümmend sama sooviga kirja sel päeval. Enamasti on naistel juba oma sõprade ring väljakujunenud ja sinna lisatakse mõni vaid siis, kui tundub väga eriline olevat.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 20:14
Jah, 2JZ, sul pole aimugi, mis tähendab olla naine siin saidil Neid kirju tuleb ikka lademetes. Ei jõua mina kõigile vastata. Ei peagi. Kõik arvavad siin, et nad saadavad viisakaid kirju ja nõuavad vastust, olgu see siis lihtsalt lambist ühesõnaline tere kiri või kollane nilbe smailimeri.
Pealegi, miks peaks ma oma kirjalimiiti "viisakusest" võõraste peale raiskama ning seadma nn ohtu nendega suhtlemise, kellega ma juba pikemalt suhtlen. Sest, kui palju kirjutad, tuleb sund-vip peale.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 20:16
Ja miks peaks naine nn "kõiki kirju postkasti laskma. Vaevalt et keegi neist niisama rääkima tuleb."?
Ise just ütlesid ära, millised mehed siin ringi liiguvad, et ei taha sellistega suhelda. Miks peavad naised nendega "viisakad" olema ja kõigile ilusti vastama?
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 20:45
Olen kuulnud, et võlusõna "ei" pidi viisakad härrasmehed hetkega labasteks matsideks muutma. Ükskõik, kui viisakalt see ka kirjutatud oli. Milleks siis üldse vastata?
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 20:55
jfjm - ja sa arvad et nüüd hakkan kõiki sõpradeks lisama? kui nad ei suvatse isegi vastata vaevalt nad nüüd nii agarad seda nuppu klõpsama on.
Ahjaa tulles selle valiku juurde, et kes saab kirjutada ja kes mitte, see on puhtalt saidi enda valik. See ei käi kuidagigi kokku selle blokkimisega mida tehakse personaalselt konkreetsetele inimestele. Naljakas küll kui pelgalt vaatamise eest saadakse blokke, eks?
Nüüd tahaks teada mille järgi neid erilisi inimesi valitakse? Välimuse? Riista? Guugeldatud piltide järgi?

sweetd - ooo, usu mind, ma olen mõnega siit rääkinud, nende ütlused ja teadmine missugune mõttemaailm meestel on... Ma võiks ka vabalt hakata niimoodi kirjutama, aga ma ei näe sellel mõtet.
Mõnele võiks ikka vastata ju, eriti veel kui profiilipildiks pole mõnda suguelundit.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:02
Eks igaüks otsustab ise, kellega suhtleb ja kellega mitte. Ega lihtsa ei peale ka kohe ära joosta. Ikka proovitakse ümber veenda jne Ei ole viitsimist sellega tegeleda. meestel tundub ikka olevat mõtlemine, et kui naine ei ütleb, siis kõhkleb või mütleb tegelikult jah. Ei on ei.
Kui oleks huvi, siis vastataks. Kui ei ole huvi, ei vastata. Ei ole vaja mõelda, et ei ole aega hetkel vms.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:03
Ja mittevastamine on enamikel juhtudel kindlasti viisakam, kui vastamine. Kui sa naisele ei meeldi, siis sa ei taha tegelt kuulda, mida ta täpselt sust arvab ja miks ta huvitatud pole. Nii et ole mittevastamisega rahul
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:08
"olen mõnega siit rääkinud" ja tead kohe, millised KÕIK on? Tegelikult on selles suhtlusportaalis rahvast seinast seina, igaüks isesugune. Jah, mölakad kisavad kõvemini ja paistavad paremini silma, see ei tähenda, et siin ainult nemad on.

Said mõnedelt psüühikahäirega kodanikelt (topisõltlastelt) ennetava bloki ja põed seda siin juba kaks päeva? Osa neist blokeerivad pildi ülespanemise, osa juba konto tegemise eest. Vedas ju, kui vaatama jõudsid

Proovi palderjani. Või piparmünditeed. Chill!
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:10
No mina jätan küll pärast ei-d asja sinna paika, eks natuke mõru ole aga alla peab neelama...uhkuse. Minu jaoks on "ei" suurema väärtusega kui tühi leht. Nüüd vaatasin mq täpsemalt järgi, mind on kolm naist blokeerinud ainult ühe vaatamise pärasr, äkki keegi selgitab seda fenomeni?
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:15
sweetlove1 - kus Sa tead et kaks päeva? Ma olen siin juba peaaegu aasta olnud
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:17
Vaata noormees, iha.ee pole imede põld, kus ilma ajusid vaevamata tutvused tekivad. Siin on kordades raskem jutule saada, kui reaalis. Esiteks reaalis nähakse, kes sa oled, kuidas käitud, milline väljanäed. Teiseks siin on iga naise kohta viis meest ja väga suur seltskond saadab kirju kõigile naistele, kelle konto leiavad. Seega peavad naised valima sadade meeste seast seda ühte kellega suhelda.
Selleeks, et eriliseks saada, pead sa kõigepealt kirjutama kirja, millest naine saab aru, et see on mõeldud talle ja ainult talle. Teiseks peab see kiri äratama temas huvi sinu kui inimese vastu. Unusta ära, et sul on till püksis ja tahad kohtuda, neid ilaseid kepiküsimisi on tema postkastis sadade kaupa. Mõtle midagi originaalsemat välja.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:19
Las ma vaatan kohvipaksu pealt, need kolm on angerjasving, kenasuudlus ja kiisuke75. OK, varuvariandid Boaaa ja Marla, kui esimese hooga mõni täppi ei läinud. Täpsustusi küsi raviarstidelt.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:20
Kaks päeva oled sa siin teemas halanud, kui sa juhtumisi ise tähele pole pannud.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:29
Jumala eest, ma pean siin hakkama screene tegema enda kirjadest et näidata kuidas ma kirjutan? Ma võin vabalt seda teha aga siis saadan teile igale ühele individuaalselt dropboxi lingi. Siis näete et ma pole selline nagu iga teine.
Muideks mul on väga huvitav anne, ma näen läbi kirjapildi missugune on inimene, mul pole vaja selleks isegi inimest reaalselt kohata.

sweetlove1 - äkäää aga Sa võid alati uuesti proovida
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:31
sweetlove1 - ma olin peidus
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:31
seedi mutt kah sõna võtma tulnud. Käisid julgust indias koguma. Pane ikk apilt tagasi kus sa jott masseerisid lootuses ehk saab keppigi.
Kuuldavasti oli jott kõva peapesu saanud et teistes naises alasti oli.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:32
Mind paneb imestama see, kuidas Poiss on pääsenud aasta jooksul ainult 50 vaatamisega. Tänane päev on olnud eriti viljakas(lisandus 10), aga eks oli põhjust ka vaatamiseks. Minul oli kolme kuuga tuhat täis. Naistest ei tasu rääkidagi. Nägin kuidas üks sai esimese päevaga 3000 vaatamist.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:46
Keprik - hea soovitus aga see oleks pigem enesepetmine. Geide kohapealt on mul nulltolerants. Nad võivad elada, olla, kurikaga peksmas ei käi neid. Juhul kui nad ise kurikaga ei tule, aga siis on see pelgalt enesekaitse.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:48
Just jott ära ülba. minul on 9 aasta jooksul 15035 vaatamist. Kui sa räägid et said esimese kolme kuuga 1000 vaatamist täis, miks siis poole rohkem minust ainult? Kas su kuulsus on siis langenud meeletult.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:50
Mul veel kuu-kaks aega, ehk tuleb 100 täis
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:52
2JZ, sinul võib ju selline anne olla, aga enamusel naistest seda pole või kui ongi siis nad ei kasuta seda. Pole lihtsalt aega. Neil on hoopis teine anne. Nad nimelt oskavad sinu tänaste postituste põhjal ja ilma sind reaalselt nägemata öelda, et oled täiesti tavaline egotsentriline ning parajalt kibestunud iha jobu. Ja kui naine on juba milleski veendunud, siis on teda ümberveenda peaaegu võimatu.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:58
Qwerty, aga sellepärast, et ma kasutan privaatvestluseks kiiremaid suhtluskanaleid ja mul pole põhjust paaniliselt siin uusi tutvusi otsida.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 21:59
jfjm - selle kohta on ilus ütlus, "Because I am hard, you will not like me. But the more you hate me, the more you will learn. I am hard, but I am fair"
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 22:02
Kirjuta see lause soome keeles. Soome keel on joti teine emakeel, mis siis et ta seal mõnda aega juba aastaid 5 umbes olnud on.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 22:05
Keprik - oky, eks ma mõtlen midagi välja, aga vaevalt sellestki midagi välja tuleb.
Oot, mina ei paku midagi, igatahes mitte raha. Seks ja kõik muu tulevad siis kui olen naist rohkem tundma õppinud, see on minu põhimõte. Ma ei tegutse kunagi uisa-päisa, võib olla seepärast et olen kaljukits ja uhkus on sellest et draakoni aastal sündinud
˅ näita rohkem ˅
2017-09-02 22:14
2JZ, elu pole merejalaväe treeninglaager! Ka elus võid sa õppida läbi vihkamise, aga usu, palju paremaid tulemusi võid saada armastades.
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
8
9
10