Foorum
2010-07-01 10:50
Poeglaps magab sünnist saati koos oma emaga. Kui laps tuleb isa juurde, siis magab isa koos lapsega. Isa elukaaslase väitele, et lapsed peavad magama oma voodis ja vanematest eraldi, vastab isa, et tema magas ka koos oma vanematega ja et elukaaslane on lapse peale lihtsalt armukade.
Teie arvamus vanemate ja laste koosmagamisest?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-01 10:52
oleneb lapse vanusest. aga sekselule paneb see paugu. vanemad vaikselt kaugenevad üksteisest, mees leiab armukese ja suhe lõpuks lõhki. 5 aastane ei peaks kohe kindlasti enam vanematega magama
˅ näita rohkem ˅
2010-07-01 10:55
Minu pojad magasid eraldi ja aeg-ajalt käisid kaisus nt nädalavahetuse hommikuti või kui paha und nägid.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-01 16:03
Poolt ja vastu. Pooldan kui väikelaps magab kuni lasteaeda saamiseni ema - isa kõrval. Hiljem võiks hakata vaikselt koolitama teda juba omaette magama . Esialgu on see kindlasti raske. Minu ühel sõbrannal on teist aastat koolis käiv poeg ning elutingimusi silmaspidades on nad sunnitud ühes voodis magama kuigi elutoas olemas diivanid kuid sõbrannal põhimõte et nendel istutakse mitte ei magata.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-02 13:32
kui seda uuritakse www.perekool.ee foorumis, saaksin ma sellest aru.. aga iha.ee-s?
apelsin - kui vanast lapsest jutt on? ega see laps ei ole kolmekümne aastane vm? kui seksuaalse poole pealt vaadata, siis võib ju ka siit mingi hälbe vs väärarengu leida, aga vaevalt see eesmärk on. ei tahaks ka kellegi teise elu ja tegemisi kommenteerima hakata.
oleneb asjaoludest, miks seda tehakse
˅ näita rohkem ˅
2010-07-02 13:39
Mind huvitas lihtsalt, kuidas selline asi paarisuhtele mõjub?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-02 13:57
kui üks suhte osapool peab seda probleemiks ja teine mitte, siis juba see suhte mõjutamine. kes seda teab, millised probleemid neil enne olid
˅ näita rohkem ˅
2010-07-02 16:27
Ei kiida heaks...Minu poisid magasid oma "kepivoodis" ja käisid vaid tissi otsas ja ninnunännutamas.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-02 16:42
minu poja oli ta isast tähtsam-poja minu kõrval,mehe peksin teise voodi.aga hiljem ikka laps oma voodi siianigi kui ma üksi voodis siis öösiti ta jookseb mu kõrvale magama aga kui keegi veel on siis laps püsib oma voodis.a la 3a oli kui hakkasin teda harjutama ta oma voodis magama aga kahjuks mu vend 12a siiani magab vanematega aga mina sain keppi ka mujal tehtud kui voodis
˅ näita rohkem ˅
2010-07-02 18:11
omast kogemusest tean, et kui last läen magama panema siis magan ammu enne last, iva seisnebki äkki selles. naine sama moodi, ja kui juba magama jääd siis sellest kepist enam niiväga ei hooligi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-02 20:24
Tõeliselt jobu elukaaslane siis küll. Armukade lapse peale???? Ma ei usu seda.
Lapsel on oma voodi ja vanematel oma. Nii lihtne see ongi. Elagu oma lapsele ja jätku täiskasvanute maailm teistele.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-02 22:21
lapsele ikka harjutada eraldi magamist.laps ei peaks ema,isaga üht sängi jagama.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-02 23:03
Ise väikese lapse emana leian et väga normaalne on kui laps magab esimesel eluaastal vanemate juures. Ja mu mees arvab samamoodi. Tegelt see ongi nii, et kui mõlemad on ühel meelel siis ei juhtu selle paarisuhtega midagi. Kes armukadetseb sellise asja peale, on tõeline jobu...

Ema kõrval on soe ja turvaline, esimesed elukuud (või isegi aasta) isegi soovitatakse last mitte eraldi magama panna, see mõjub ta turvatundele hästi. Ja värskele emale mõjub ka väga hästi.
Ja mehed peaksid sellesse mõistvalt suhtuma mitte oma õigust taga ajama ja armukesi võtma nii need pereelud lõhki lähevadki.
Sekselu muutub ju suht endiseks tagasi mingi aeg, tuleb lihtsalt asjast niikaua üle olla ja naist mõista ning toetada.

Lasteaiaealine võiks muidugi eraldi magada juba enamuse ajast. Minu oma magas esimesed kuud 100% minu kõrval, mingi 7-kuusena vist hakkasin natuke oma voodisse ka panema aga eelistasin siiski et ta minu kõrval oli. Talle ka meeldis rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-02 23:19
Perekooli teemaks ei lähe?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-02 23:41
Teemaalgataja küsib, teised vastavad siin ju võib igasuguseid teemasid olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 10:42
kõigel on piirid ja kui asjad tasakaalus on kõik väga OK. samas ei saa asjale läheneda must-valgelt nüüd oled suur ja nüüd oled väike ... minu 2 aastane ronib vastuhommikut kaissu ja reeglina sellepärast, et pole õigelajal pissile jõudnud ja oma voodi märg .. ja miks ei või see pisike inimene kaisus käia ja olla.. kaua nad ikka väiksed on

aga armukadedus lastepihta.. see on juba laus lollus ja siis peaks kaaluma elukaaslase vahetust
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 12:18
Et naine peaks oma elukaaslase maha jätma, kuna see magab koos lapsega, mitte siis oma uue naisega???
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 12:23
Nii tuleb vist välja jah. Ma ei usu et ükski naine on armukade lapse peale. Pigem on probleem mehes kes on sätinud lapse endast kõrgemale ja ei peab selle eiramist tohutuks veaks. On selliseid kes ei saa aru et, suhet vajades tuleb endale selgeks teha keda vaja kas lastele ema-isa või endale meest või naist. Üks neist on ees teine taga kumb on ees ja kumb on taga on muidugi tohutult subjektiivne.
apelsin: Anna talle nõu. Saatku see mees (issi) kus seda teist ja kolmandat.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 14:04
et kui tuleb uus mees/naine majja, peaks sõrme nipsukeste saatel kohe toimuma muudatused? väikesele inimesele tuleb ka anda aega harjuda uute elukorraldustega ja tahete pealesurumisega ei saavutata mittemidagi, kes tuleb "võõrasse"kodusse peab andma uuel kodule aega, et asjad hakkaksid sujuma uues rütmis pisikesed putukad kaisus on armsad ja igal juhul on nemad nr1 ... mehed/naised tulevad ja lähevad, kuid vastustus väikeste inimeste ees jääb kõigele on olemas ju lahendused.. aga siiski leian, et armukadedus lapse peale on haiglane ja sellist inimest lapseligi kaua küll hoida ei julgeks... aja küsimus millal kasvab sealt välja vaimne terror või isegi füüsiline lisaks... kuid eks igaüks teeb oma valikud ise. aeg näitab, kas valik oli õige või vale valepuhul tuleb vaid loota, et veel on aega....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 14:14
armukadedus lapse suhtes on rõve ja haiglane,millele eiole õigustust
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 14:28
juba täiskasvanutele soovitatakse igale oma tuba, miks see laps siis peaks teie süsihappegaasi sisse hingama...kas ei jõua päeval nii palju oma last hellitada, et öösel peab varu võtma - või on südametunnistusepiinad....viga tehaksegi sellega, et soovitakse, et laps vanemaid armastaks, aga lapse tervisele ei mõtle keegi - peaasi, et laps sind kalliks peab....see laps saab ruttu täiskasvanuks ja saab väga kiiresti aru, kus talle poetud, kus õiglane oldud ja kus asja eest nahutada saanud.....
valikut pole muidugi neil, kel väike korter, aga lapsevoodi ikka sinna mahub - kui see ka sinna ei mahu, siis pole paar nagunii valmiski ei last muretsema ega ka kasvatama.....ja mis tähtsusejutt - perekonnas kõik võrdselt tähtsad....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 14:47
lisett-ära rohkem peale võta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 14:54
Sa oled mu vari, risto
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 15:12
lisett-ära jälle rõõmusta ei ole ja jällegi sulle pettumus käes lendle edasi
˅ näita rohkem ˅