Foorum
2017-03-20 19:14
Mister, kui suudlesid seal kinolina ees enne filmi, kui saal rahvast täis, siis arvestame asja ära!
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:15
Hmm, ma ei armasta klubisid ja muud rahvarohked üritused - näiteks teater või miks mitte veekeskus pole vist sobilikud Luu mainitud tegevuseks ja seda mitte vabameelsuse puudumisest, vaid pigem viisakusreeglite järgimisest tingituna. Samas võiks ju viisakusele vilistada, aga ausaltöeldes pole kunagi pähe tulnud midagi säärast katsetada antud asutustes.


Jott, perverssus on pigem loomuvastane üldisemas tähenduses - mitte ainult see, et "mina ei julge".
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:16
jep vabameelsus pole perverrsus ka perverssus pole ka vabameelsus. Kuid mulle meeldis siin kellegi eelnev postitus ,et kui daam soovib siis härra ka teeb kuigi jah hr.Luu kriba järgi nende ekskrementidega tõesti ka kellegi soovilorral ei mängi ja alati on võimalik uks sulgeda väljaspoolt
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:18
Veekeskustes on piisavalt mõnusaid kohti, kus ei riiva avalikult korralike inimeste viisakusreegleid
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:18
Just loomuvastane. Ülikoolis oli üks kursaõde, kes käskis enne tule ära kustutada. Selle võime vist ka perverssuse alla liigitada
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:18
Jott..ma olen üllatunud, et sa nii vastasid..Olen siinkohal luceroga sama meelt..Pervert ei ole jah "mina ei julge",,vaid loomuvastane olemus..Haige inimene, kes peaks istuma kinnipidamisasutuses...ja seda elu lõpuni..
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:20
Vants kas sa sunnik oled veekeskuses seksinud???
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:21
Jah, otse keset basseini keset valget päeva
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:22
Ära pabista ega keegi nagunii ei näinud
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:23
Pervertsus on vastandlikkus. Üle teise/teiste piiride.
Kakamängud on loomuvastased, sest väljaheites on parasiidid. Kakaga mängimine ei ole perverssus ega julgustükk. Ega ilmaasjata seda sitaks ei kutsuta ja haiseb rõvedalt.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:24
.............kahju, et Otepääl Bernhard maha põletati. .......seal oli üks kõrvaline hämar veealune koobas, kus vee bioloogilise koostise tõttu naised lihtsalt rasedaks jääda võisid.......ma arvan, et vähe oli külastajaid, kes seal seksimas ei käinud .........suudluse kohta andmed puuduvad
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:26
Luuuuuu- võõraga suudelda- võehhhhh, mingi pervert oled väääää
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:28
Sirruke, sa vaata millise smailiga ma jutu lõpetasin.
Loomulikult on pervert see, kes teeb midagi eriti rõvedat, aga tihti jagatakse seda aunimetust liiga kergekäeliselt.
Teine näide: Kes on lits?
Siin on vahe kas ütleja on mees või naine. Kui ütleb naine siis see tähendab, et kepib kõigiga, ise kepiks ka, aga ei kõlba ju. Kui ütleb mees, siis tähendab, et kepib kõigiga, väljaarvatud tema.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:33
aga ma ei saa ka sellest aru..kardetakse olla mitte vabameelne, kuna 100 inimest äkki arvavad, et see ei ole ilus ja normaalne..aga MIKS ei kardeta seda, et 1000 inimest arvabki, et seks ja armastus käivad käsikäes ja et õige ongi abielluda, siis lapsed jne..ei mingeid kõrvalsuhteid, ei mingit vaheldust..Mina oma tutvusringkonnas tunnen igatahes vaid selliseid, kes on oma meestele truud..Ma teistsugustega ei suhtlekski..Mingid armukese rolli mängivad naised ei kuulu minu tutvusringkonda ..Ja oma lapsed ka olen kasvatanud "kompleksides "inimesteks, kes ei pea mitut meest, vaid ongi pere loonud ja elavadki normaalset elu. Ma pigem sureks, kui hakkan kärgperedele vanaemaks..Õnneks mul seda probleemi ei ole..Kompleksides olen..mis siis..ma olen isegi uhke oma komplekside üle..Ikka uhkem , kui Vabameelne olla..Las vabameelsus jääb libude teemaks..
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:39
Õudne. Kuna ma ise arvan, et iga inimene elab oma elu ja ei ole kellegi asi, kes kellega, kus ja kuidas kepib. Siis on päris õõvastav lugeda, et on inimesi, kellel on prioriteediks teiste inimeste suguelu. Rõve
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:39
Selles litsiteemas jõudsime tookord arusaamisele, et "lits" on kristliku maailma pärandsõna. Ehk siis abieluväline suhe ja sõna on tuletatud naiste poolt sõimusõnaks.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 19:43
Sirruke, ma ei kasutanud juhuslikult seda fraasi tuntud telemängust. Seal ju küsitakse lihtsaid küsimusi, aga päris tihti jääb osa õigeid vastuseid äraarvamata.
Sinul võib ka olla sada sõpra-tuttavat, aga sina saad vaid oletada, mida nemad arvavad. Kui küsid kõigilt järgi, siis tuleks kindlasti mitu varjanti ning sinu arvatu võib jääda hoopis väljaütlemata.
Liiga tihti üritame me teiste eest mõelda.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 20:57
Ladina sõnast liberalis ehk vabameelsus on poliitiline filosoofia(mitte elufilosoofia:-D), mille eesmärk on,kindlustada isukuvabaduse teostamine tarvilikud poliitilised tingimused...algsele tähendusele on lisatud, liikumisvabadud, kodanike poliitiliste ja inimõiguste konstitutsiooniline kaitsmine.liberealismist on m õjutatud majandus, poliitika ja filosoofia, et lähtuda kõigi inimeste vabadusest ja õigusest mida kaitseb riik..... vabandan, aga teemast rääkides, kena õhtut
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 21:08
Antud keskkonnas tõlgendatakse vabameelsust tabude puudumiseks.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 21:10
Konservatiivse naisterahva subjektiivne arvamus lihtsalt.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 21:10
Asi taandub otsustamisvabadusele. Vabameelne inimene otsustab ise, kuidas ta endale antud vabadusi kasutab.
Konservatiiv teeb nii, nagu alati on tehtud, nagu on kombeks. Demokraat teeb nii nagu enamus tahab. Liberaal kõigub nende vahel ja teeb nii, nagu momendil tundub parem.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 21:20
Oleme kõik tavalised inimesed:-:-D siltidest olenemata.... seega igayks vaatab oma mätta pealt..
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 21:31
Tutt, vabameelset ei huvita teiste tabud, tema tunnistab ainult omi.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 21:40
Näiteks konservatiiv kutsub ühe inimese uusi kontosi ka 10 aastat hiljem selle esimese ammu kustunud kontonimega, sest on ise nii harjunud.......olgugi et see pisiasi uuele foorumikülastajale palju segadust tekitada võib
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 21:44
Vabal hingel pole ju piire ega tabusi..
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 21:45
Andestust Luu, et sind segadusse ajasin.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 21:51
Teekond vabaduseni on sillutatud perverssustega.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 21:51
See mida me loeme sõltub sellest, mida me mõtleme luuuu
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 22:13
Olgu see hing kui vaba tahes, mingid tabud ikka eksisteerivad. Aga need põhinevad isiklikel kogemustel.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 22:24
Inimesel on õigus olla inimene:-Pkõigi oma puuduste ja voorustega, aga tal on kohustus elada INIMESENA, seega vabadus pole privileeg vaid see on kingitus...
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 22:27
Vabadus on raske kohustus
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 22:31
Hmm, kas vabameelsus võiks assotsieeruda enesekindlusega?
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 22:32
Teatud määral ikka
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 22:38
Ole vastutav oma mõtete eest...
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 22:48
Vastutust saad nõuda vaid nende mõtete eest, mida sa avalikustad või muul moel realiseerid.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-20 23:03
Ma vastutan oma kõigi mõtete eest, ka nende eest mis jäävad teistele nähtamatuks:-D, ma vastutan, seega olen vaba teiste arvamusest..
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 16:07
Siinses kontekstis, nagu luceo seda kirjeldas, on vabameelne naine pigem selline, kes ennast laseb rahulikult keppida ja ei nõua küünlavalgel õhtusööke ja muid romantika pakette.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 16:44
vabameelne inimene on vaba piirangutest,valmis katsetama uusi asju,teda ei häiri teiste arvamus,ega ühiskondlikud normid-vaba nii seksuaalselt,kui mõtlemiselt ja sirruke-vabameelne inimene seksib siis,kui tal isu tuleb,isegi siis,kui tal see üks ja kindel armastus puudu on
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 16:56
X, romantika ja vabameelsus küll sedasorti korrelatsioonis ei ole, nagu sa väidad.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 17:04
Kas mõni naine/tüdruk sooviks lihtsalt vabameelset/rumalat juttu ajada



Sellise kuulutuse leidsin - kas kuulutaja tahab rääkida seksist, lihtsalt maast-ilmast lamiseda või mida täpsemalt?
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 17:12
Hm. Ja te siin püüate ära defineerida vabameelset inimest. Just a thought, aga äkki te olete lihtsalt näiteks...rumalad või nii
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 17:49
Pigem ikka mõistet kui niisugust ning just siinse saidi kontekstis. Aga härra Valgustatu võib alati vastava loenguga lagedale tulla, saaksid rumalad ka targemateks .
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 18:04
Härra Valgustatu- kas nagu mr. Luceo ...ei tea kas see on vabameelne tõlgendus või klasiifitseeruks see kuskile sinna kategooriasse, et in your dreams
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 18:10
See on sinu meelevaldne tuletis, seega klassifitseeri oma soovi kohaselt. Ja Luceo täpsem vaste oleks sädelev, särav.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 18:23
so che ce no luce in una stanza quando manca il sooo-lee
ma siis klassifitseerin hästi vabameelselt, mis muidugi tegelikult on hoopis meelevaldne, aga kuna see ei huvita siis ikkagi vabameelne
Kui teemasse, kus on seitse lehekülge targutusi, lisada veel üks, kas keegi saaks sellest targemaks?
Sädelev, särav kõlab kaunimalt jah kui see valguse värk
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 18:26
Siia võib ükskõik missuguse sõna kirjutada ja rõõmsalt arutleda, mida keegi selle all mõtleb. Siis saab ka mõni kolmeline vend siin hiilata ja visata õhku küsimuse rumalusest. Kõik on rahul. Hr micchan võiks siit rumalate juurest kuhugi füüsika või teormehhi foorumisse kolida ja seal hiilata.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 18:34
Sädeleda, särada
Teie rahulolu nimel võiksin täita kõiki teie hiilgavaid juhtnööre, huvitav kas see oleks vabameelne, rumal, või poleks sel üldse mingit tähtsust
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 18:34
Õigupoolest on mu kasutajanimi tuletatud ladinakeelsest mõistest botaanikas.

X, arutelu on etem, kui monoloog ja võid alati uue teema välja pakkuda.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 18:38
Nät. Ma just kirjutasin seda sama. Justkui sinu kaitseks või nii, aga välja tuli nagu alati
˅ näita rohkem ˅
2017-03-21 18:43
Mic on pisut okkaline.. või ma eksin?


Ja tegelikult pole millelgi siin mingit tähendust, tähenduse kõigele annab interpreteerija.
˅ näita rohkem ˅