Foorum
2017-03-14 16:13
mees tahab tulla massaazile, räägib ja uurib ja siis lõpuks ütleb: mulle ei meeldi maksta teenuse eest, sest muidu ei jää "head" tunnet, "ma tahan tasuta täit seanssi"
uskumatu mis juttu aetakse,

teine grupp mehi:
"kas hinnaalandust ei saaks, seda on liialt küsitud"
isik tahab kahte neidu 45 min seansile, kes teda masseerivad, tahab 30 eur. eest
isiku kontol kirjas" olen sponsor, raha ei mängi rolli

algul mõtlesin, et tehakse lihtsalt nalja, aga tegelikult oli meestel tõsi taga
ja neid pole vähe siin, kes on nö "sponsorid, raha pole tähtis"
issand, issand
˅ näita rohkem ˅
2017-03-14 17:58
Eks ta turunduse valdkonda kalduv küsimus.
Tegelikult saab mõlemal juhul öelda: ok, teeme tasuta, jääb TEILE hea tunne ja n.ö hinnaalanduse mekk. Aga et see kohtumise heaolu tunne poleks liiga ühepoolne, siis nõustute vabatahtlikult "hea tunde" eest kinkima nt 50% algselt küsitu eest rohkem. Põhjendus ju olemas - lisaks füüsilisele heaolule pakume ju ka emotsionaalset heaolu. Tunnet, et saite allahindluse või suisa tasuta. Aga see tunne on ju midagi väärt.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-14 20:05
Kogenematu, ma lihtsalt pean, kuna tahan, aplodeerima, nii täiuslikule kokkuvõttele asjast ja soovitusele.
Nii oleks tõesti kõigil lihtsam asju mõista ja inimesed oleksid kõik rahul ja rahuldatud, et teenus on täiesti tasuta, kõik kliendi rõõmuks ja täiesti niisama, vaid sulaselge andumus ja andmine ....
Lihtsalt vabatahtlik rahuloluannetus maksab nii ja nii palju ja see on täiesti vabatahtlik, aga tasuda tuleb.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-14 20:11
Kas umbes nii, et kui maksad 100€ siis ma kohtun sinuga ja saad tasuta massaaži kaubapeale
˅ näita rohkem ˅
2017-03-14 21:35
J, siiski pisut teisiti
Saad neiult tasuta massaaži ja ehk muudki sinna juurde. Neiule aga KINGID nt hunniku tugrikuid. Maksmisest juttu ei tohi ju teha, muidu mõne emotsionaalne rahulolu kukub olematusesse.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-14 22:35
Soome keeles on kaks sarnast sõna: lahja ja lahjus. Mõlemad tähendavad kingitust, ainult et viimane kohustab tegema vastukingitust ning kui asi väljatuleb, võib riigitöötaja riiklikule ülalpidamisele sattuda.
˅ näita rohkem ˅
2017-03-15 20:28
Asi on tegelikult lihtsamast lihtsam.
Kõigil on oma arusaam asjadedest.No ja selle õige arusaama ära tabamine ongi edu võti ....
Kui ikka mehe rahulolu sõltub sellest, et justkui ta nopib elult kingitusi, nagu lilli väljalt, siis see tunne tulebki talle kinkida ....Peaasi, et mees rahul on.
Maksab mees aga hoopis millegi muu eest. Olgu selleks kasvõi maamaks, et maa eest, millel ta elab ja hingab ...
... või siis diskreetsuse maks, mida riiklikul tasemel nimetatakse erisoodustuseks või mis iganes muu protesti mitte tekitav ja õiglane maksmine. . .
˅ näita rohkem ˅