Foorum
2010-06-20 10:45
Kas on kuidagi võimalik mingit sorti meeste blokk peale panna, et Mehed üldse vaadata ei saaks?!
Kõik peded käivad oma kortsus tillide piltidega 10x päevas lehelt läbi. Siis naudin neid rõvedaid tille oma ankeedil päevast päeva mis ajab igasuguse naistega suhtlemise isu kah pealt ära!

Kui sellist võimalust ei ole siis ma küsin miks?

Kasvõi võiks olla selline variant, et moded kui pilte üle vaatavad tähistavad kõik tilli ja tuti pildid ja kontoomanikul on võimalik blokkida avataridena need pildid kus on ainult see organ peal! vms

ei tohiks ju raske olla!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 11:43
Idee iseenesest ju hea...kas ka teostav...praegult lihtsalt võimalik igaleühele personaalselt blokk peale panna
Aga sa keela tsenseeritud pildid ära, siis ei riiva nii silma
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 11:54
Selle peale polegi enam midagi kosta ! Mees on rääkinud ! Uuuh !
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 12:03
Ära võta asja nii valuliselt.Kõik ei ole peded.Sinu lehele võivad piltide hindamise käigus täiesti tahtmatult sattuda ka heterod,ja ka lesbid,kuigi nad pole sust üldse huvitatud.Peale tänast kirjutust ,tulevad sinu ankeeti kindlasti vaatama paljud foorumi külalised.Käisin isegi.Blokeerimine siin ei aita.Ainuke lahendus oleks,kui konto seadetes oleks piltide vaatamisel(näitamisel) samad valikud nagu postkastil,siis jääksid juhukülastused ära.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 15:33
Mind vaatavad homoseksuaalid päevast-päeva, olen sellega harjunud ja selle vastu mul ka midagi ei ole. Kui kirju samapalju peaks tulema, kui vaatamisi, siis on vähemalt võimalik blokeerida ära kõikide meeste kirjad. Samuti satun ka ise tihtipeale (just modereerimise tõttu) meeste kontosid ja pilte vaatama, kuid see ei pea veel minust omasooiharat tegema
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 16:02
No see on ju tavaline, et kõik mind vaatavad. Sajad tuhanded silmad on minupeale pööratud ja seda päevast päeva. Õues ka ju vaadatakse sind igapäev ja enamustel on tillid kortsus sellelajal. Vahest ei ole ka aga seda sa ei näe
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 18:26
aga ole siis õnnlik, et "till kortsus" on.. jama oleks siis ju rohkem kui ta oleks mitte kortsus ja vahiks sind
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 18:34
huvitavad probleemid siin. ühtedel on probleemiks see, et tahaks, aga ei näe.. teistel jälle see, et nähakse sinust midagi, mida näidata nagu ei taha. aga mis sa näitad? peaks ju teada olema, et uuritakse. mis hirm see küll on, mis teeb vaatajatest "peded" ja mis peale selle paneb nende "tille" veel päevast päeva nautima kah
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 18:36
kui juba paljalt kellegi tilli nägemisest naiste isu pealt ära läheb, siis peaks küll doktori juurde minema
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 18:37
väga hea, parmaleikin!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 18:43
Küllap mees vihastabki selle peale,et tillid kortsus
minul küll tilli nägemine naisteisu ära ei võta Huvitav,miks ta siis üldse vip konto tegi,kui suguelundeid näha ei taha
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 19:03
aga mõelge mida lenin veel tundis
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 19:05
ja, „fantastilise“ vip-iga tuleks valmistuda ka sellega kaasuvateks fantastilisteks "nägemusteks".
jfjm - ju ta ei olnud valmis
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 19:15
Vaatasin ka teemaalgatajat (kortsus tilliga)Ma ültse ei imesta miks teda mehed naa palju vahivad Gey välimus ja puha.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 19:41
punk: Hästi öeldud
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 19:42
Küsimusi tekkib mitmeid-kas on mida või keda vaadata kas teema algatajal mingid kompleksid. Omapärane nähtus ,et võõra mehe riista nägemine võtab isu ära naist tahta varjatud omasooiharus ise omada VIP kontot vajab inimene kindlasti aega endaga toime tulla,saada hakkama
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 22:35
IRW IRW. Teema algataja tahtis meeste tähelepanu ja sai selle . Sinu rõõmuks ma vaatan sind kah nüüd üle. Tillipilti mul ei ole aga võibolla erutab sind ka see konks mis mul pildikohal on!?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 22:38
OMG! Mingid kõverad jalad ainult! Aga muidu poiss nagu ponks .
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 00:48
milline on "gay välimus"? mina ei näinud seda, vs ehk ma ei teanud, mida ma peaksn vaatama. Risto - sa saaksid mulle ütelda, millisest välimusest punk rääkis?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 01:11
ei saa ka aru,egas see gay välimus ka alati pole nii kindel alati vast et kohe vaatad inimesele peale ja paned paika kes gay,kes miski muu orientatsiooniga
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 01:42
kui sinagi ütled mulle, et ei tea... tundub, et ma pean usaldama sinu teadmisi
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 01:59
mõni väga mehelik kuju võib osutuda liialt passiivseks gayks siin määravaks paljud omadused
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 02:22
Suur osa supermeestest on tegelikult varjatud gayd,nad vaid ei julge seda endale tunnistada ja nii nad üritavadki iga hinna eest võimalikult mehised olla.Nemad on ka põhilised prostituutide kasutajad.Ei mingeid tundeid,ainult järjekordne võimalus tõestada,et mees on.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 02:33
millise mängleva kergusega inimesi paika pannakse ja täpselt teatakse mida keegi tunneb ja endale tunnistab
ma väidaks et prostituute ei kasutata millegi tõestamiseks vaid et munadest surve maha saada, täiesti lihtlabaselt
selline loogiline seos võmalik muidugi eksisteerib et suur libiido tõukab eksperimenteerima, see aga eeldab ka suuremat fantaasiat ja kujutlusvõimet, ehk ka püsimatust selles mõttes et sama värk ei rahulda püsivalt. Ma tegelikult spekuleerin, ausalt öelda ei tunne ma ühtki geid ega oskaks ka ära tunda, ja kahtlustan et ega sinagi ifim eriline dei ega supermeheekspert ei ole
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 02:37
tunded on kindlasti kas oled varjatud või avalik.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 02:59
Mikhan,erinevalt sinust oli mul nooruses võimalus küllaltki palju suhelda gaydega.Töötasin suures vabrikus ja seal oli neid kümmekond.Nad olid koondunud vabatahtlikusse tuletõrjesse.Olin ka priitahtlik pritsumeesja alguses tehti mulle ka paar korda siivutuid ettepanekuid,aga kui ma ei võtnud vedu,siis jäeti rahule
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 20:41
polegi teemat vaadanud pikalt. Peded lõik kihevile kohe

Kõverad jalad lol need on jalgpalluri jalad
Teile jah meeldivad rohkem siledad ja sirged siis on mõnusam sukki jalga panna ja seelikuid kanda.

Punkti tegevust ma ei hakka üldse kommima.

Ilmselge kadedus kõrend nagu ta on!

Faking munnid mu ankeedil ajavad mind sõna otseses mõttes oksele. Kui keegi vargatud keid kuskilt sellest välja joeb siis ehk aeg ise teraapiasse minna!

edu
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 21:04
Kus suitsu seal tuld.Tõmbad nöörist ja läheb käima
Aga jõudu,tigetse edasi
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 21:18
_Kõverad jalad lol need on jalgpalluri jalad _
Irw- irw . Mis mõttes? et siis on lihtsam palli kahe jalavahelt läbi lüia või? Aga kas seda ohtu pole siis, et kui pall liiga kõvasti tuleb viib kerad kah minema? Muidu jääks veel jalgevahele pidama aga sul küll pääsu pole .
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 07:57
Lase vabaks-lase vabaks MARMORSETT.....ei taha sind mitte üks gay selliste hiilgavate mõttevälgatuste peale ja miks mulle tundub, et vähemalt siinsed iha naissoo esindajad hakkavad ka sind vältima kui selliste lollustega esinema siin hakkad. Aaaa....mina nüüd gayde alla ei kuulu just ja reaaliti gay mehed ei huvitu minust seksuaalselt, küll aga saan sinu " ärritamiseks " öelda, et millegi pärast olen palju kogenud seda kuidas täitsa hetero naised on minust sisse võetud....ei no exole mõtled sa nüüd ja tahaks mulle ka tappa anda, et ma nüüd naisi eest ära rebin aga põhjused on väga lihtsad....number üks põhjus on see, et ma ei tee lihtsatest asjadest paanikat ja suhtun neutraalselt erinevatesse maailmavaadetesse ja seda peaks sina ka tegema, siis ei jookse gayd sind vaatama kuna nad ei teagi, et sa olemas oled siin lehel ja naistele meeldib see rohkem kui mees on rahulik ja ei tõmble iga pisikese asja pärast ! Sellised mõttetud ärplemised ainult tõrjuvad eemale normaalseid naisi ja ega jah sõprade leidmisegagi läheb raskeks. Usu mind mina tean...eks olen minagi olnud keeva verega ja sellega tekitanud paksu verd kuid mina olen neist asjust õppinud seega soovitan ka sulle LASE VABAKS !
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 16:45
kui inimesel pole riist ja tarkvara kooskõlas,ei saa ta kunagi vabaks rohkem tolerantsust teiste suhtes -saad alati ka soovitud tulemuse kergemini ja võib olla ka loodetust enamgi igasugune kibestumine ja ärritumine ei muuda miskit paremaks Rohkem päikest ja seda ka enda sisemusse
˅ näita rohkem ˅