Foorum
1
2
2010-06-13 14:07
naised peaks siin väga ettevaatlikud olema sest mehed siin ei tea mis on tegelikult diskreetsus. Need kes armukesi otsivad sest oma eit ei anan v on oma naisele ebaatraktiivsed hakkavad hiljem sind taga rääkima ja laimama ühes teises portaalis .Vahet ei ole oled sa temaga kohtunud v ei aga ,kui oled juba eitava vastuse andnud v teinud selgeks et ta pole sinu tyyp siis leiad hiljem ,yhets teisest foorumist ,kari tilliga eitesid ,kes sind taga kiruvad. Haiged vändagänksterid saage yle et teid ei taha ei siit keegi ega te oma naine
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 14:18
Kas mitte tasulistega nii ei tehta? Jääb arusaamatuks miks peaks hakatama kedagi tagalaimama kui on eelnevalt tehtud vastastikused kokkulepped ning mängureeglid läbiräägitud? Lapsik käitumine.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 14:22
sellepärast et mehed ei kannata äraütlemist ,nad ei saa aru ,et naistel siin on õigus valida ja igatyhte ei taha ja ei soovi isegi suhelda .Kui aga sa võtad julguse ytled ära yhele ,teisele jne siis tekakse kibestunud ja hyljatud meesteklubi ja hakatakse sinust tondijutte rääkima
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 14:26
See rohkem pubekalik käitumine, raske uskuda et keskealistel ka käitumiskultuurist vajaka
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 15:01
mina tegelikult usun. Intrigaanidel ja tagarääkijatel on sellised omadused lihtsalt, et nad leiavad kergesti üksteist üles, paljudes kohtades neid lihtsalt ei võeta kuulda, aga ilmselt seksiportaalides tunnevad nad ennast hästi, ma kahtlustan et need tüübid oleks taga rääkinud ka jaatava või mis iganes vastuse puhul
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 15:03
Kulbiga antud kopaga võetud. Mõned asjad maailmas ei muutu.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 19:19
Kus suitsu seal tuld. Ega niisama ka ei räägita taga.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 19:26
kui tahetakse rääkida, räägitakse ka. selleks ei peagi midagi teinud olema
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 19:28
Ka tegemata jätmine on tegemine.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 19:33
ma saan siis ütelda, et ma olen palju teinud
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 19:41
Ma üldse imestan, et selline kaunitar nagu seda on "kaunitar30" peab pead vaevama seksisaidi vändagängsteritega ja nende juttudega. Siin on 3 varianti - kas ei käi sa üldse väljas, on tõesti normaalsed mehed otsa lõppend või on sul midagi endal viga?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 20:13
kaunitar30 - aga kas sa selles teises foorumis oled ka nendele seda ütelnud? ehk nad ei kuulnud sind.
muidu on tulemuseks see, et ongi mingi rääkimine, aga midagi ei muutu. nagu laulus oli - "ma ei kuule sind, sa ei kuule mind"
sellal, kui sina meile neist räägid, räägitakse seal teistele ka midagi sinust. pealegi on nendel klubi ja sinul ei ole
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 20:41
eks eestlane ole ikka kade olnud ja nyyd ihas arvab et on suure tilliga ja k6igile naistele peakub see huvi.
yhest kyljest saan ma aru mis teemaalgataja oelda tahab teisest kyljest on ta v2ga n6rga n2rvisysteemiga.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 23:09
kui nüüd süveneda teemaalgataja varasematesse algatustesse, siis...on see tema saidilviibimine üleüldse olnud üks suur rist ja viletsus!
teda räägivad taga nii naised kui mehed, keskealised ja nooremad, sõimavad ja noomivad....
algata või uus teema, et...mis teemat see teemaalgataja siin saidil üldse arendab, et koguaeg põiki kõigil suus!?
kurb küll...
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 23:53
Tähelepanuvajadus. Või siis reklaam või siis niisama või siis lihtsalt aegajalt läheb igavaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-14 16:12
kaunitar30 raske on olla ilus...
˅ näita rohkem ˅
2010-06-14 16:48
onju ,ilus ja noor lilinobrel näiteks ju hakkab vanus juba tunda andma ,et õelutseb ,kui tema postitusi lugeda sisi pole ka kohta kus ta ei kobiseks
˅ näita rohkem ˅
2010-06-14 16:52
no ma ei tea mis te tüdrukud kitkute, võtke asja positiivselt, kõigile jätkub ilusaid mehi)))))))))))))

samas igal inimesel on midagi kobiseda ja see on tore!
meie eesvanemad istusid piisavalt vaixelt... meie teeme lärmi, POHH mis teemal
˅ näita rohkem ˅
2010-06-14 17:31
jah aga siin tundub olevat nii et esimesed 2 vastust lähevad teemasse ülejäänud kummikusse
˅ näita rohkem ˅
2010-06-14 17:38
Aga Sul Kaunitar on ilusad kummikud ja miks mitte neisse teemat arendada
˅ näita rohkem ˅
2010-06-14 18:31
suht rumal jutt ,mul pole kummikuid olemaski ja vihje oli see ,et esimesed 2 vastust lähevad kuidagigi teemaga kokku ylejäänud aga räägivad niisama oma päevatoimetustest
˅ näita rohkem ˅
2010-06-14 18:33
Kusjuures kummik on praegusel vihmaperioodil väga vajalik asjandus.Mul kahjuks ei ole veel aga luban et homme lähen ja ostan
˅ näita rohkem ˅
2010-06-14 18:38
Ma suht rumal mees kah
Ära nüüd Kaunitar kohe kõike tõe pähe võta. Nalja peab kah mõistma
˅ näita rohkem ˅
2010-06-14 18:41
kaunitar - aga ma rääkisin ju. pakkusin sulle tehingut - ehk siis seda, et sa peaksid ka teises foorumis sellest rääkima.
milliseid vastuseid sa kuulda tahtsid?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-15 12:10
Irw...muide anti-reklaam pidavat andma poole suuremat tagasisidet, seega las mulisevad seal kus tahavad. Pea püsti ja astu oma rada edasi...küll koidab päev mil Sa mõtled, et oh krt aga kasu oli isegi sellest "eitede mulast "
˅ näita rohkem ˅
2010-06-16 06:59
tuttav teema ....
mehed kellele EI ütled ei saa aru mida see sõna tegelikult tähendab ja siis sulle igasugu silte hakkavad külge riputama, ise aga pole reaalis inimest ehk näinudki , see ajab küll tigedaks ja tahaks vastu nägemist anda
aga paraku sellised inimesed on kibestunud ja pole miskit muud teha kui neid eirata
˅ näita rohkem ˅
2010-06-25 16:17
Ei ole mõtet lasta oma tuju lollide mölast küll rikkuda. See, et enamik elab oma frustratsiooni siin välja on täiesti loomulik interneti keskonnas liikudes. Internetis olles arvavad kõik, et nad on maailmavalitsejad ja loomulikult Sinu eitav vastus, olgu see kui viiakas tahes, ajab väikse kuninga marru.
Minu soovitus on eos ebameeldivate inimeste kirjadele üldse mitte vastata Jälgi mis kommentaare inimesed piltidele kirjutavad, mida nad foorumis erinevate teemade alla postitavad. Inimene, kelle iga teine avaldus on kellegi pildi või tegevuse kohta negatiivne ja halvustav ei ole väärt pikemat suhtlemist. Kes ei oska käituda teiste kontodel ja foorumis, see ei suuda ka sinuga viisakalt suhelda. Mullegi on postkasti potsatanud mõned siinsa portaali tuntud labatseja, kes hiilgab oma totaalse asjatudmatuse, rumaluse ja ebaviisakuse poolest kirjaread. Need ma lihtsalt kustutan ilma sisusse süvenemata.
Isegi, kui see inimene Sind kusagil taga ei räägi on kaheldav temaga mingi meeldiva kogemuse kogemine. Ehk olen ma veidi imelik, aga labase ja lolli mehega ma ei kujuta küll meeldivat sexi kahjuks ette! Olgu ta riist siis kui pikk ja jäme tahes ja olgu ta või prints Unistuse välimusega. Minu jaoks on see inimene väärt Sõle tänava 100-200 krooniseid ja ma nendega küll konkureeida ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-25 23:52
kui keegi kurdab, et tega aina taga räägitakse, siis ma soovitaks tal pisut mõelda, miks mõnd inimene on kogu aeg teistel "hammaste vahel" ja sealsamas mõne teise kohta võetakse üliharva sõna. kus suitsu, seal tuld. loomulikult on lihtsam ikka algpõhjust otsida igalt poolt mujalt, aga mitte enese juurest. see, kas sinust peetakse lugu või mitte, sõltub eelkõige ikka sinust enesest.
mis aga puutub sellesse valikuõigusse ja äraütlemisse jne. naised on küll agarad rõhutama oma õigusi, aga ei taha seejuures eriti midagi kuulda tõsiasjast, et ka mehed võivad samamoodi käituda. et mehed ei talu ära ütlemist? ok! aga niisamuti ei talu paljud naised seda, kui mehed hakkavad neid samamoodi "paika panema", nagu nad ise meeste puhul teevad. vanasõna ütleb, et pada sõimab katelt jne. vahe ehk ainult selles, et naised on selle üle agaramad kurtma kui mehed......
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 00:45
klemo - tekib tunne, nagu sa ka teaksid midagi nendest hammastest ja rääkimistest oled ka ehk suhelnud temaga ja tead süüdistada teda milleski? vs ei teadnud sa midagi ja tahtsid üldistada?
ja klemo, kas sa tunned ennast puudutatuna sellest, mida teised mehed teinud on? räägiti ju üldiselt sellest, kuidas suhtumine on
mis sundis sind nüüd naisi "paika panema"?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 10:40
Tegelikult tekib tahtmine küsida miks mõni mees siin nii pealetükkiv (järjekindel) on? Millegipärast ei taheta aru saada isegi sellest kui mitu korda juba on vastatud, et pole sellest suhtlusest huvitatud. Kas on mõnel tõesti niiiiiii igav või on meeleheide nii suur? Või loodetakse, et kui ikka hullult pinda käin siis küll ta lõpuks järgi annab? Äkki keegi teab sellele vastust?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 11:41
nii mõnigi saadab copy paste kirju ja kui ta juba viiekümnele saatnud on siis läheb meelest kellele saatis kellele mitte, hakkab jälle otsast,
aga sa äkki annad mõne nime ma võtaks ta koheselt tööle, kui ei õnnestu hakkab otsast peale, visadus, see mulle meeldib
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 14:55
Ma pole selliseid tüütusi oma sõbralisti lisanud, et vajadusel mõnele huvilisele edasi anda Praegu hetkel ei tule ühtegi konkreetset nime meelde aga mingile pildistamisele on mind üks eriti agar kutt juba 4 korda kutsunud. Kusjuures ongi copy & paste.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 15:41
Süstem tuleb luua, et sassi ei läheks. Mina nätieks plokin tegelased ära, kes ei vasta või on niisama ullikesed. Või palun , et kasutaja ise mu ära plokiks. Et ma kogemata sinna ämbrisse uuesti ei astuks.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 16:23
Blokkimine on kuidagi lapsik tegevus. Ikka loodad ju inimese kainele mõtlemisele Aga on ette tulnud, et mõne puhul on tulnud ka seda teha.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 17:49
kui ma kannatlikum olen ja mul ei ole suhtlemisest tüdimust tekkinud, ma ignoreern. kui ma ka sellest tüdinen, olen rahu saamiseks suhtlemisele 0:1 teinud. ei suuda suhelda mingite hulludega. kuigi... mul on ka huvitavaid hulle, kellest ma hakkaksin puudust tundma, kui ma nendega suhelda ei saa. nendega ma ei ole nagu midagi teinud, nendega mul on "suhe"
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 22:55
Desire: Ma mõtlesin, et ise plokid ära. Mitte, et keegi tüütaks ja seda tüütajat plokiks vaid ise plokid ära, et sa ise ei suhtleks kellegagi. No läks keeruliseks vist.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 08:04
Äkki kirjutad siis nii, et ise ka aru saad
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 12:50
Teeme siis punaseks.
Näiteks kirjutan sulle ja sina ei vasta või ajad niisama segast. Selleks , et ma sulle uuesti ei kirjutaks, plokin su ära või palun sul mind ära plokkida. Siis ei ole meeldejätmise probleemi ja kui tekibki kogemata tahmine uuesti kirjutada, siis lihtsalt ei saa.
Siis ei astu ma uuesti sinna ämbrisse ja ongi probleeme vähem. Lihtne.
Eelnev on kõik lihtsalt näide.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 18:33
Johhaidiiii. Mul pole ükski tüütus ennast ise ära blokkinud. Mitte mingi valemiga. Ma võin ilusti öelda, et tänan ei huvita. Võin kirjutada kurjalt, et loe mu konto läbi enne tuutu või üldse vastamata jätta. Millegipärast ikka kirjutavad. Kui juba päris mitmest kirjast välja ei tee, alles siis lõpeb see totaalse jura saamine.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 18:40
Mina plokin kõik vastamata jätjad ära. Las need tobedikud istuvad siis omaette. Palju lahedam elu. Ei tüüta mind ja mina teisi.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 18:49
Miks on plokkimine lapsik, mu meelest täiesti kasulik funktsioon, tõsi mul pole seda vaja läinud veel, aga muidu, väga adekvaatne reaktsioon teatud situatsioonis. Lapsik käitumine oleks vast see kui sõimad kellegi läbi ja siis ruttu blokid et ta vastata ei saaks. Mitte mida sa teed vaid kuidas teed
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 18:52
Jah päriselus lihtsalt ei räägiks, keeraks selja läheks minema aga internetis seda teha ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 19:08
ma jälle muigan...

aga ma polegi seda sorti mehi siin kohanud.... veel
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 20:40
normaalse mõistusega inimene saab aru ja mõistab mis on diskreetsus kui olla mõistev ise teiste suhtes siis loota sama vastu
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 13:19
Pole veel nende niinimetatud "eitede"kätte juhtunud...ja seega ei oska suurt sellest miskit arvata ..neid on ja kindlasti mitte vähe kelle kibestumine ei näol on kuskil mujal välja löönud..aga endal juhused puuduvad
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 13:50
plokkima: jalatsit liistu peale tõmbama, ehituses plokkideks ühendama!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 20:28
Just apelsin. Mina teen seda omamoodi ja plokin. See käib samamoodi nagu ullumajapuhveti järjekorras.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-29 09:03
Vot sellest ei tea ma midagi, kogemus puudub!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-29 13:47
on mõnel ikka raske elu
˅ näita rohkem ˅
2010-06-29 18:35
Raske õppustel, kerge lahingus.
IHA on nagu õppus ja päriselus on siis palju kergem
˅ näita rohkem ˅
1
2