Foorum
2015-07-31 12:49
Vanajumal ei ole inimesele kirge lõputult kinkinud.
Inimesed, kes ei ole siinsest mullimaailma väravast lõplikult väljunud, kas ei ole leidnud, mida nad soovivad siit leida; või ei ole nad endas selgusele jõudnud, mida nad soovivad siit leida.
Peaaegu igast kuulutusest kõlab soov leida midagi erilist, põnevat, jalustrabavat jne jne.
Kohtumistes pettutakse, vau-efekti polnudki: täiesti tavalised inimesed!
...
Ärge püüdke muuta inimesi. See ei õnnestu. Muudke asju. Muudke tegevusi. Muudke suhtumist.
Paaridele ja suhtes inimestele mõtlemiseks- teie vau-efekt võiks olla kodus.
Ilma kirge tundmata, lihtsalt toppimisest ma ei räägi eksole, on seda tõelist tulevärki raske saavutada.
Tõelist kirge aga tunneme me elus väga üksikute inimeste suhtes.
...
Ärge elage illusioonides, et aia taga on muru rohelisem.
Hoolitsege enda aialapi eest. Ja kui tuleb kihk seigelda, siis seigelge, elu on lühike. Ent pidage alati meeles, etteie pika seikluse ajal võib kodune muru kastmata olles ära kuivada.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 12:58
Kahjuks ei saa mina kõike järgida sest olen lesk aga muidu vägagi asjakohane tekst
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 13:53
Kirg tagab hea kepi, aga koduloomiseks on mõistust ka vaja.
Kire ajel püstitatakse telklaagreid, mõistusega ehitatakse linnasid.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 19:58
Kohtumisel vau- efekte olnud mitu aga siin tulebki mängu mõistus..... Iga vauga kokku ei koli ja pole see ka alati eesmärk.
Üksik hunt sobib isepäise kassiga sest peale meeldiva õhtu veetmist on hea oma pessa pugeda ja teada, et hea tuttav on olemas. Teadmine, mis sageli olulisem kui mingi suvaline vorst diivanil, kes lihtsalt mingist sotsiaalsest kohustusest on võetud....
Maailmas on olulisimaid asju kui kohe kellegi rõngastamine.... aga seleks on vaja elementaarset oskust inimesi kuulata
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 20:23
Õigust räägid, ano, vorsti koht on külmkapis, mitte diivanil! Suisel ajal läheb vorst diivanil ruttu hapuks. Kuigi, vorstid on säilitusaineid nii täistopitud, et ...
Teemaga haakub kenasti arvamus, et "üksik hunt ja isepäine kass" sobivad kokku.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 20:26
Pean tunnistama, et mainitud isenditel oli väga häid kohtumisi, mida ikka tagasi igatsen
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 20:30
Kogume emotsioone, mitte asju Aga äkki need "isendid" oleksid kodustades need head omadused kaotanud...lohuta end sellega
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 20:48
Kyyslauk kindlasti ei sobi kokku jäätisega.
Inimrassil on teatud kokkusobitumine olemas, kysimus selles, kes kellega ja kuidas elu trehvab.
Ehk eestikeeli, kuidas veab.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 21:05
Pigem on oluline see, kuidas valitakse
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 21:33
Ära vali, võta järjest, küll jumal näeb su usinust ja annab paremaidki sekka.
See filosoofia on tark küllalt aga keegi ei keela üle hüppamist, meenub mingi film kus mees pidi kõigele "jah" ütlema.
Isiklikult segan neid ja paljusi teisi filosoofiaid, kuigi jah otsingu kriteeriumid on madala pulgaga, õigemini proovin leida isikuid kes on nemad ise.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 21:40
Järjest karabada kõike, mis pakutakse?
See näitab seda, et ennast ei pea millegi parema vääriliseks kui see, mis teeveeres vedeleb.
Tarbin siin ühe tuttava mõtet: rootsi lauas söömine, et tähenda enda oksendamiseni valimatult täispuukimist vaid viisakat valikute tegemist kõige pakutava vahel.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 22:00
Mis seal ikka filosofeerida. Asi on palju lihtsam: Kes valib vittu, saab vähe nikku!
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 22:09
No minu tee kulgeb kõrbes ja iga oaas mis tee äärde jääb lausa kutsub ennast värskendama. Ja Rootsi lauas saab viisakalt kõike proovida, juhul kui dieet, allergiad ja muud sellised asjaolud lubavad.
Pigem on see madal enesehinnang kui jäädakse esimesse oaasi elama ja Rootsi lauas süüakse lähim lauanurk puhtaks
See ei käi nende kohta kes juhtumisi sattusid kõige-kõige ... oaasi või neile kel ainult üks toit maitseb.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 22:11
Jah, parma, sul on õigus. Ent ka teistpidi on võimalik. Kõike proovides tekib küllastumus, isegi tuimus. Ja siis avastataksegi, et kodus on see vau-efekt. Oma kaasa.
Poisid ja plikad. Vitt on vitt ja munn on munn. Adrenaliin on see, mida ihaldatakse. Muud vahet ei olegi. Adrenaliin tõstab veresuhkrutaset ning nõrgendab pikapeale ka immuunsüsteemi. Seepärast" kukuvad" kõvad elumehed tihti kopsti kokku vanemas eas. Tühjaks pigistatud sidrunid.
Minu hea tuttava sõnadega: mis tast(riistast) ikka niisama solgutada ja igale poole toppida.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 22:17
Seesamune, et ilma adrekata elu on ka porgandi elu.
Et küllastumus tekiks, peab vist ikke peris kõvasti päevast-päeva ekstreemselt keppima.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 22:26
Õige mees vajab kahte asja, mängu ja ohtu. Just seepärast on ta valinud naise oma kõige ohtlikumaks mänguasjaks.
Friedrich Nietzsche
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 22:29
Kui seks on millegi asendustegevus, ainuke pingete maandusviis vmt, siis võib jääda muidugi sõltuvusse.
Ja tihti ei ole mitte seksuaalne rahuldus see, mida otsitakse vaid hoopis miski muu. Sõnaga, teostades end mujal, kaob ära ka see "paaniline tõmblemine".
Hea uudis on see, et pärast sadat partnerit saab südamerahuga öelda, et "oma on parim". Kes viitsib sinu tujusid, tsükleid, keha iga millimeetrit nõnda tundma õppida? Ja mis tast ikka niisama solgutada. Ei viitsi enam. Ausalt, poisid ja plikad.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 22:33
Asi ongi selles, poisid ja plikad peavad selle ise selgeks saama, osa asju õpitakse ainult läbi kogemuse
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 22:39
Naabri aias on õunad ikka magusamad ja nende laual on leival ka parem maitse.
Tegelikult on ju seks sama, ainult inimene on teine.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 22:43
Autod on ka samad, sisuliselt on sapikas sama mis Maybach
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 22:47
Just. Ma olen naisena näinud (ja mitte ainult näinud )lähedalt teiste naiste "värke". Kallis suguõed, kes te kardate. Erinevused on väga väikesed. Ja ma tean, millest ma räägin.
Inimesed, emotsioonid...just, Jott...käiakse naabrite juures "õunaraksus" ära ja lööbki selgeks Meie aju mõtleb juurde, millest me parajasti soovuneleme. Jah, seks on ikka seks.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 23:03
Autodega on tiba teine värk. Maybach on kallim, ilusam, mugavam, võimsam ja kiirem kui Sapikas. Sõidumõnu on ikka hoopis teine. Naiste puhul võid aga saada vaese ja keskpärase välimusega töölisnaiselt saada palju paremat keppi, kui missi välimusega miljonäritütrelt.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 23:12
Siiski siiski hind ja välimus ei loe, point on selles,et vahetevahel on vahel vahe.
Ja karvased jah nõus võibolla kõige parem asi on kodus, juhul kui seal on keegi ehk siis päris palju siin on üksikud
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 23:13
Jotiga taas päri. Proovige ära, mida te ihaldate. Suur riist ei ole parem, kui pisem. Noor neiu ei ole parem kui küps daam. Seda võrdlusnimekirja võiks jätkata. Seks toimub ajus. Ja inimese aju, teatud juhtudel, ei tee suurt vahet reaalsuse ja ilusiooni vahel.

Seega, kes jookseb ringi, see avastab ühe päeval, et ta jooksebki ringiratast.

Alguses ja lõpus me oleme sarnased. Tühjad. Alguses avatud kogemustele, lõpus elu poolt tühjaks imetud.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 23:20
Üksikutele...riskige. Suhtes tuleb näha higi, vaeva ja pisaraid. Igas suhtes. Printse ja printsesse ei ole olemas. Vähemasti Eestis mitte
Kes jääbki valima, ano, kõrvad kinni ,sulle see jutt ei meeldi, ma tean, aga jah, kes jääbki ootama ja valima ...see jääbki...

Minu jutt ei pretendeeri absoluutsele tõele, need on lihtsalt minu arvamused ja aastatepikkused tähelepanekud. Nii siin, ihas kui ka väljaspool seda saiti.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 23:28
Enamasti on selle valimisega nii, et alguses pole aega ja pärast pole julgust ning lõpuks jääbki vaid see popsiuhkus: mul pole, sest ma ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 23:30
Alguses pole kleiti, millega ballile minna, pärast pole aga enam balli...
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 23:39
Alguses võetakse esimene ettejuhtuv.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-31 23:53
Alati polegi see määrav kas oma on kõige parem või mitte või naabri aia õunadmaitsevad magusamalt. Aegajalt on määrav ka see, et kaua sa ühte raamatut loed või ühte nätsu närid. Tahaks lihtsalt ringi vaadata ja näha mis maailmas toimub. Teha proovisõitu Ziguliiga, kuigi endal on Lexus. Ja kolmekäigulise lõuna asemel süüa lihtsalt praekartuleid
˅ näita rohkem ˅
2015-08-01 00:47
Parem varblane peos, kui tuvi katusel. Minnes tuvi püüdma avad peo ja oledki mõlemast ilma.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-01 01:42
Niipalju kui siin on erinevaid kasutajaid, niipalju on ka arvamusi miks ta siin saidil kontot/kontosi omab. Teema algas tegelikult kommentaariga kuulutuste rubriigiga, vaatasin huvipärast kõik viimased üle ja tõesti umbes pooled üritavad poole tunni eest saada Eesti keskmise palga ja mingi osa üritab ca sama asja eest saada jumal teab mida, majandusega võiks mõlemad osapooled kursis olla.
Ja siis jääb üle kes otsivad kedagi, missuguste lootuste ja ootustega seda ei tea aga enamus elab tõesti pilvepiiril roosas lossis
˅ näita rohkem ˅
2015-08-01 04:02
Kõige hullem, otsid ja ootad aga aeg lendab ja lõpuks võtad ikka esimese ettejuhtuva nagu Jott väidab, nooorus päevilt.
Pilvepiiril ehk siis roosas mullis olesklejaid on terve elu täis, nad ei adu aega, mis möödub kiiremini,kui arvata oskame.
Teisel ringil või isegi kolmandal oleval inimesel võiks tegelikult peas olla selge, keda või mida ta otsib, soovib, mitte luua enesele roosasid maailmu.
Jonxul õigus viimas kommiga, absull nõus.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-01 09:14
Ihas on minul teada vähemalt viis abielupaari, keda ma isiklikult tean; kes on siin kohtunud ja ka kokku jäänud. Ja neil läheb hästi, koos ollakse juba aastaid.
Ka "esimese ettejuhtuvaga" võib õnnestuda. Kuid minu andmetel on mainitud inimesed kõik nö teisel ringil.
Kõige rohkem riskib see, kes üldse ei riski.

Tore oli eile öösel lugeda ühe härrasmehe kirju, kes tänas mind "kainestamise" eest ja momendil peaks loodetvasti tegelema enda abielu päästmisega. Kõik ei julge ega soovi foorumisse, mille maine pole viimasel ajal eriti kiita, kommenteerima tulla.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-02 18:47
....., et ikkagi jõuame sinna, et rootsi lauas tuleb õgida kõike, mis ette topitakse
...... muide selle printsi ootamise kohalt võin paljudele pettumuse valmistada: üksnes suures rahapakist ja kallist tillipikendist ei piisa heaks suhteks
Siin ühte eelnevat mõtet võib rõõmuga teisipidigi väänata: rikas prints võib ahvatluselt keskmisele mehele alla hoopis jääda.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-02 20:08
naised mul haha pole ja tillipikendus puudub hoopis,on lihtsalt suur munn võtke mind
˅ näita rohkem ˅
2015-08-02 21:09
Rootsi lauas ei topi keegi midagi kellelegi ette, seal toiduvalik ikkagi, kuidas ja mida keegi valib pole kellegi asi.
On selliseid kes kühveldavad end silmini täis ja topivad ülejäägid kilekotti nö "koerale" ja samas on ka neid kes ei puutu sealt midagi.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-02 21:22
Siin aga tehakse selgeks, et krabada tuleb kõike, mis ette juhtub ja see välistatakse täiesti, et midagi koju ei veeta
˅ näita rohkem ˅
2015-08-02 21:27
Kas võtad nõu kuulda siis ja hakkad kõike krabama? See teema on igivana kana ja muna vaidlus, igaühel on õigus
˅ näita rohkem ˅
2015-08-02 21:33
Mõtet on krabada vaid siis kui leiad selle, kellega mõte ja nö keemia kokku klapib. Lihtsalt selleks, et keegi ära saaks kodustatud pole mõtet teineteist murdma hakata- lõpuks kaks kibestunud ja vastasoole vimma pidavat hinge jälle juures, kes siin üksteise tagaselja maandamis võimalust otsivad
˅ näita rohkem ˅
2015-08-02 21:42
Ano, mõte oli selles, et krabatakse siis, kui tuleks valida ja pärast ei julgeta enam validagi.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-02 21:56
Pigem oli see pisut ikka krabamisele kutsuv moraaliloeng kui tiba juurelda loetu üle
Pigem peaks alustama sellest, et on neid, kes ei oskagi üksi elada ning seega on neil keeruline mõista neid, kes on isemajandavad ja seda igas mõttes. Samuti on neid, kes ei suugagi kellegiga koos elada.... Ning siis jäävad need, kes ei satu paanikasse kui üksi peavad hakkama saama aga ei jookse ka peitu kui tõeliselt hea kaaslane silmapiirie satub.
Peale ühte suhet kohe ülepea uude tormata on pisut kärsitu tegu.
Kui inimene kasvõi tibagi moraalselt täiskasvanu on siis on ilmselge, et erinevate suhete vahele tuleb tiba ka hingamisruumi ja aega endale jätta
˅ näita rohkem ˅
2015-08-02 22:21
Vat mina pole veel kohanud täielikult iseseisvat naist, küll aga neid kellele iseseisvus on vahejaamaks ja alati kuulutavad nad, et see on lõpppeatus.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-02 22:29
Ma ise pean end küll täiesti iseseisvaks ja nii mõnigi mu sõbrannadest on isemajandav. Samas pole me kunagi öelnud, et igavesti üksikuks plaanime jääda- lihtsalt ei kipu me vedama oma diivanile kõike, mis ripakil juhtub olema
˅ näita rohkem ˅
2015-08-03 08:19
Õiged mehed ongi ripakil.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-03 23:11
kindel pauk et see oli minu nimekaim kes isegi oma nime ei oska korrektselt kirjutada.Vahest lootis et saad talle veduri persse pista.
Ta oleks ehk minu poole pöördunud aga ma oli oma kodukohas Jõgestel.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-03 23:44
velt tekitab tõsise vau efekti aga tegelikultolin see hoopis mina
˅ näita rohkem ˅