Foorum
2015-07-25 14:51
Tere! Huvitaks siinsete naiste investeeringud rindadesse. Mis maksab näiteks rindade kohendamine, ehk siis suuremate rindade sättimine , mis pisut väsinud peale 3me lapse toitmist? et oleka taas .
˅ näita rohkem ˅
2015-07-26 16:02
Isiklikult ei usu tuunimisse, on nagu on, vaadates Ameerika nn. staare tunduvad need naised pehmelt öelduna värdjatena, nahk kortsus aga rind punnis , suht ebamäärane, kui mitte öelda loll kysimus naistele.
Ei poolda.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-27 18:20
Naturaalset võib ikka mõnuga mudida, pole hirmu, et äralõhud. Minu jaoks ei tee küll see sünteetika kedagi ahvatlevamaks.
Veltsitaolised fännid vaid süvendavad naiste alaväärsuskompleksi. Aga tublimad on sellest üle ja ei osta odavat populaarsust, mis läheb küllaltki kalliks maksma, sest enamasti ei piirduta ühe korraga.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-27 19:56
Jh Jotil õigus, selleks peab alaväärsuskompleksi põdema, pigem teeks selle rahaga midagi kasulikku.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-27 20:06
Alatasa naised kuravad, et mehed näevad neis ainult seksiobjekti, aga suurendatud rinnad on signaaliks, et just seda soovitaksegi.
Ja meestele on neid suuri rindasid vaja ainult sõpradele näitamiseks.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-27 20:37
Ka mulle kumminaised ei meeldi
˅ näita rohkem ˅
2015-07-27 20:51
Velts, mina ei pea ennast nii tähtsaks, et naine ennast minupärast tuunima peaks. Kuida ilma selleta ei saa, siis selliseid superjobusid küll, kellele normaalne naine ei kõlba.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-27 20:52
Kyse pole penskaris, pigem on naturaalne ehedam, paraku on Vello faktid.
KAS KEPPIDA KUMMINAIST, KES IGATI TRIMMIS või naist, kes naturaalne.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-27 21:07
Velts, kunagi sa vist üritasid tillivenitamise riistadega äri teha, seega oledki ehk asjatundja, aga mina paraku eelistan naturaalset ja lollid võid endale hoida.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-27 21:09
jänkidel olla moes meestele sixpacki implantaat kõhule opereerida. imeja, mis implantaate käte jaoks olemas on ja kumb sul selle sai, kas pille või kati?
˅ näita rohkem ˅