Foorum
2015-07-19 07:11
Sugu naine
Nimi Taisi
Sünniaeg 1970-02-10 (45)
Riik Eesti
Elukoht Lääne-Virumaa
Lisainfo
Iga kohtumise eest sooviksin saada 20-,kui mitte rohkem
Ma ei suhtle skypes,ei meeldi pikad vestlused,kohtun ainult reaalselt.
Privaatset pinda ma ei oma.
Diskreetsus garanteeritud 100%.

NB:Mõndatel ei ole küll seal peas kõik korras ntma üllatuseks avastasin et sind on plokkinud isikud kes pole kirjutanud ega kelle PROFIILI pole pilkugi heita jõudnud-täitsa ajukääbused.

NB,Siin mõned kellega ei soovita tegemist teha(nimekiri kindlasti täieneb:
imejavelts:tuleb esmaselt su kontole ja hakkab halvustama ja sõimama,kohtumisel väga ülbik ja endast väga heal arvamusel.Pole teisel tegu ega nägu,pole õiget munnigi -seksist ma ei räägigi ,väga hale kuju,tühikargaja.
rekkaga:kasimatu,suguelundid haisevad ,kui naine seksi ei taha muutub vägivaltseks.pealmine kest kompu,sisemiselt täitsa vastant,silmakirjalik.
Udodirk:Kutsub kohtuma,algul hea ja lahke,varsti türanosaurus ise kui naine tahab sõna sekka öelda seksi kohapealt.
stigervert sõna otseses mõttes.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 07:14
NB!
Nimekiri kindlasti pikeneb, irw
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 08:48
Lisaks siia Oksana58,Hoor88,Miiijau.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 09:10
Nyyd saavad tänu Taisiprouale iha naiskasutajad teada, kellega seksida ja kui hea keegi parasjagu on.
Taisiproua võtab tule enda peale yritades seksida valimatult kõigi kättesaadavate meestega ja annab seejärel tasuta informatsiooni.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 17:46
Kui nüüd seda Taisi proua ankeeti edasi lugeda, siis tutvumise lehel seisab, et "diskreetsus garanteeritud"
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 17:56
Su parim sõber ka nimekirjas, Jott.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 18:24
Veltsile kindlasti väga meeldib, et tamale reklaami tehakse
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 18:44
Mul on Veltsist sesmõttes kahju, et käis prouale välja eurot 20.-või enamgi veel ja maksis kindlasti ka hotelli eest, kui nyyd proua profiili vaadata, et temal pind puudub.
Vastutasuks saab Vello sõimata kogu iharahva ees, selleest, et munn väike ja kole.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 18:56
ma olen seda pidevalt ja järjekindlalt öelnud, et imeja Andrese noku on 2 cm kusenahka. pildid kontol ei kuulu kindlasti talle. nüüd siis selle kohta ka tõestus, nagu Andres alati soovib. eks ta üks tropp ole. .
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 19:49
Noh, nii ja naa, mõnel daamil kasvab isu syyes ja alati jääb väheseks.
Ole sa kui suur tyra tahes, alati jääb väikeseks.
Nii ka Vello puhul.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 19:58
PEDe, mis hotelli sul suisel ajal vaja. Velts on praktiline mees ja talle kõlbab mõni teeäärne põõsas küll
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 21:27
Krt selle peale ma ei tulnudki, sõidad Tln L-Virumaale põõsa alla keppima.
Ainult 20.-euri.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 22:32
Elektriautoga, Ehh Teslasi siin suurt ei liigu ja krt ei kujuta ette kuidas ses asjanduses nikkuda kannatab millega sotsiaaltöötajad sõidavad vahest. Aga leidlik pea suudab lahenduse leida
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 22:35
PED, aga miks tallinnast? velts ju ise teada andnud, et elab kallastel, kundasse jupp maad lähem. ja pardon my french, aga nagu daami sõnadest aru võib saada, siis suppra/taisi ongi see kirglik punapea, keda velts rahuldada ei suuda
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 22:45
TTA, enam kellegi teise arvamus siin foorumis ei loegi, kui ainult mingi veltsi ja pere omad
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 23:12
Sheeba, mis parata, on olnud hapukurgiaasta
˅ näita rohkem ˅
2015-07-20 10:38
Iha on juba aastaid hapukurgi ja heeringa haisune lihaturg. 20€ on iga teine jutu järgi nõus siin õnnelikku lõppu pakkuma. Päriselt pole pakkujaid ega maksjaid, vaid tühikargajad
˅ näita rohkem ˅
2015-07-22 19:04
muig

inimesed jätavad endast jälgi ka mujale kui siia saidile. kui ikka mujal korduvalt kirjeldatakse, mis juhtub, kui iha.ee-s suppra kuulutusele reageerida, ning sama sõnavara, haridustaseme ja sarnase väljanägemisega, samas kandis samasuguseid teenuseid müütav taisi seal supprat kaitsta räuskab, on enam kui piisavalt põhjust uskuda teiste foorumlaste kinnitust, et tegemist on sama isikuga

kui taisi ja suppra seejärel kümneminutise vahega (aeg kulus siinse postituse kribamiseks) mind blokeerimas käivad, toetab see kaasfoorumlaste väiteid sajaga
˅ näita rohkem ˅
2015-07-22 20:21
mõistust mustlaseidel sama palju,kui karul sittumiseks
˅ näita rohkem ˅