Foorum
2015-07-18 18:43
Mõtlesin täna siis taas siin lehel tutvust teha- vaevalt olin saanud olla 2 minutit konto omanik kui postkast täitus kirjadega. Nüüd on kaks võimalust- kas on naissoost kirjasõprade puudus või on lihtsalt meil siin kiired poisid
Aga ega ma kurda- õhtud on sisustatud vähemalt
˅ näita rohkem ˅
2015-07-18 19:47
Pole viitsinud otsida aga ilmselt on võimalik mingi scriptiga, uuest naiskasutajast, kuidagi imekiiresti teada saada.
Kuigi samas saaks hea teenuse orgunnida, et VIP ja saad kohe uuest naisest teada Võimalik et seda juba omades tutvusringkondades ka kasutatakse.

Aga õnneks kestab see pommitamine 2 nädalat ja kui vedu ei võta, siis jäetakse rahule, kuni pildi paned või...


Kirjatuvisi ja rahatibisi on sitaks palju siin, pigem loodetakse, et äkki see "uus" nüüd on ka asjalik.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-18 20:02
Teades (ühe) viimase kasutaja numbrit pole raske googliga leida uuemat, uuemat jne uuemat kasutajat isegi mitte-arvutiinimesel. AGA arvestades, et antud kasutajal oli postituse tegemise ajal eht ca 10 kontovaatamist, ei usu, et postkast kirjade alla lookas oli. Isegi kui nähtamatuid kasutajaid arvestada. Pigem on tegemist Vaadake-nüüd-mind foorumiteemaga.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-18 20:55
Kuluaarides sahistatakse Parma, et sa olla mingit testi teinud, olles ise naiskasutaja.
See võib isegi tõene olla, kui tead, et vaid 2 nädalat pommitatakse
Aga eksperiment on minu silmis aktsepteeritav, saab vähemalt näha, kui kaugele lollmehed lähevad.
Vaadates piltide all olevaid kommentaare, siis esmamulje jääb selline, et iga vähemalt kolmas mees paneb ykskõik mida, keda, peaasi, et veel soe on ja liigutab.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-18 20:57
Njah, tervelt 10minti nuputasin. Okei funkab tõesti.

Kas siis kohe uuele kasutajale kirjutamine aitab, et saad suurema tõenäosusega löögile?
˅ näita rohkem ˅
2015-07-18 23:05
Ma olen aastatepikkuse kogemusega aru saanud, et siin pole uusi kasutajaid. On vanad kasutajad uute nimede ja võibolla ka natuke uuemate piltidega, mis võivad olla ka varastatud.

˅ näita rohkem ˅
2015-07-18 23:51
Tsirkus ruudus
˅ näita rohkem ˅
2015-07-19 13:34
See uue kasutaja asi on tõsi jah, pole küll kogemust naiskasutaja kontoga kuid kui ise tegin ja esimesed pildid üles sai siis olin üllatunud haiglasest tähelepanust meeskasutajate poolt, isegi kontrollisin, et kas mul pole kogemata märgitud gay vms.
˅ näita rohkem ˅