Foorum
2015-06-30 18:05
kas keeg teab kust võiks helsingi kandist proste leida kodulehte või miskit
˅ näita rohkem ˅
2015-07-01 17:09
Sinu rahustuseks mees võin öelda otsi raudteejaamast ja kysi neegrite käest, mul endal olukord oluliselt kehvem, kuna väisasin väikelinna Võrut, seal puudus igasugune informatsioon litside kohta.
Oled õigel teel John, anna minna.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-01 18:47
Kuradi pagulastest kalevipojad pekske pihku junnid.
Enne uuri elu kui kuhugile põgenete.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-01 19:12
Sulle tyraimeja tiiduke taovad varsti islamistid kinzalle perse ja ots võetakse ära, sest sa oled ju juudirahva esindaja.
Vähemalt nende silmis.
Niiet ära põgene, vaid oota oma lõputut otsatut otsa ahv.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-01 20:13
Ma lihtsalt vahest ei saa aru, kuidas inimene leiab üles iha foorumi, et siia oma küsimus panna, ja ta ei leia üles sommide prostilehti.

Jopa kolla, neid on mitmeid, vene litse on seal jalaga segada, tai masööre (üks koledam kui teine) samuti + iha tüüpi lehed...

Mitä vittua, John?
˅ näita rohkem ˅
2015-07-01 20:44
Mina olen tolereeriv kodanik ja paigutan kauboi Johni, mitte lollide lahtrisse vaid pigem metsikusse läände eksinule ratsanikule, kes saabudes nn. läände, kujutas endale ette, et siin liiderdavaid naisi karjakaupa hulkumas Helsinki mandunud tänavatel.
Aga hr Johni yllatus oli suur, kui ta hilisel öötunnil ainsamatki preilnat ei kohanud, nägi vaid pudeleid korjavaid ja kanepit suitsetavaid neegreid tyhjal linnatänaval uitamas.
Sealt see kysimus.
Gringo nagu mehhiklased ytlevad.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-01 20:54
Ju ta ei parkinud enda hobust siis Aleksis Kiven katu algusesse, seal oleksid näljased koiotid ta koos hobusega nahkapannud
˅ näita rohkem ˅
2015-07-01 21:11
Njah, pealegi apatÅ¡ihomod oleks ta hiljem lintÅ¡inud või halvemal juhul skalpellist ilma jätnud, kui hobu oleks ununenud kuhugile kõrtsi taha.
Vedas Johnil naisteotsingutel, mis luhta läksid.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-03 01:10
Ok, John, sixpäkk info eest:

LORI = ja ka normaalselt ülalpidamiseks €€€
˅ näita rohkem ˅
2015-07-03 01:22
Sinu pàrast pede estonia eesti rahvas kaobki.jooksete siit minema.juut oled sa ise tropp.tahad õiget eesti tyra perse siis kysi.
˅ näita rohkem ˅