Foorum
2015-06-19 14:52
Ilu hinnatakse erinevalt-ja minu arvates on üldse väine ilu ülehinnatud. Kui sul ikka seespool selle väliskohi alla on rumal loll lammas,siis mis sa selle iluga ainuüksi peale hakkad. Kepi saab ka inetu pardipoeg,see on ammu tuntud tõde. Ja ilusat aga Lolli naist paneb vaid rumal mees.
****************************

Selline kena tekst seisab ühe 24 aastase kaunitari pildi all.
Ei saagi nüüd päriselt aru, kas see on mõeldud lollide meelitamiseks või tarkade peletamiseks. Pigem küll vist viimane, sest kes see ikka tahab tunnistada, et loll on
˅ näita rohkem ˅
2015-06-19 15:36
Kõige õiglasemalt jaotatud asi maailmas olla mõistus: harva, kui keegi leiab, et talle seda vähe on antud.
Ju neiuke kirjaoskust mõistuse tunnuseks ei pea
˅ näita rohkem ˅
2015-06-19 19:02
huvitav, kas väliskohi on hullem kui sisekohi?...
˅ näita rohkem ˅
2015-06-19 19:19
Aga neid ikka leidub, kes kümnetega moosivad
Hakka või alusmüüri toetama
˅ näita rohkem ˅
2015-06-20 08:18
Kas mulle ainult on hakanud tunduma, et siia on juurde tulnud hulk inimesi, kelle mõistusega ei ole päris korras? Avalikes foorumites ja kommentaariumites on igasuguseid fanaatikuid ja agressiivseid kasutajaid üha enam näha, samuti on siin ihas nii foorumi, kuulutuste kui jututoa tasemel mitmeid selliseid, keda võib ikka üsna otseselt pidada vaimuhaigeteks. Mõned neist esinevad lausa paarikaupa.

Teine variant on muidugi, et mina olen vanaks jäänud ja ei saa enam küberruumi suhtluskeelest aru.

Igatahes mõlemal juhul peab tõdema, et minu aeg siin on lõppenud.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-20 08:27
Internet levib, arvutid odavnevad, haridus devalveerub (nt on loomkatsetega tõestatud: kui neiuke kilkab, et teeb kolmandat magistrit, pole ta tegelikult veel lugema õppinud). Kasutajatering laieneb põhiliselt nende tegurite najal.

Ja eks siinne modereerimatus annab ka tunda
˅ näita rohkem ˅
2015-06-20 08:44
Anonüümses keskkonnas üritatakse ikka kiidelda sellega, mida pole ja mille puudumine tekitab alaväärsuskompleksi. Paraku kuna reaalses elus puudub vastav kogemus, siis kukub see esitus ebausutavalt välja.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-20 09:03
Kui brilla hakkab yritama piirata sõnaõigust, siis tuleb enese sisse vaadata.
Jumal tänatud, et teatud protsessides aktiviste on, muidu oleks stsenaarium MUST.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-20 09:42
Õigused on ühed head ja ilusad asjad, aga liiga tihti jäetakse tähelepanemata, et iga õigusega kaasnevad ka kohustused, et iga õigus tuleb kohustuste täitmisega väljateenia.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-20 10:05
Ega suurt õigust enam polegi, Brysselis ju võeti vastu otsus, mis piirab sõnavabadust, vastasel juhul, yle piiri astudes, tuleb vastutada.
Seda nimetatakse demokraatiaks uut moodi.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-20 10:19
Mis teha, kui paljud ei saa aru, et sõnavabadus ei tähenda sõimamisvabadust.
Reaalses maailmas on ka sõnavabadus, aga paljud netikommentaatorid oleksid seal sama teksti eest juba ammu mahalöödud.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-20 11:30
Huvitav kas wunda selles teemas ei tahagi olla kõige kõige?
Aaa, ega ta loll pole.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-20 19:37
brill, 100% nõus. idiootsus lokkab ja idioodid ise veel õnnelikud kah. aga antagu minna, igal lollil oma lõbu.
˅ näita rohkem ˅
2022-03-22 07:21
Näha ju
˅ näita rohkem ˅
2022-04-10 08:43
Loll suure algustähega on see, kellele seda öeldakse lause esimese sõnana.
˅ näita rohkem ˅