Foorum
2015-05-31 19:30
Naljakas, et kui satud naiste profiilile vahib sealt vastu kas tissipilt või vaatad säärt, siis vaatad isikukirjeldust, seksi ei paku, samas vastava pildiga tundub see nii naljakas, et pakutakse vastupidist. Et siis naistel on ka mingi trend käimas.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 19:34
Noormees, kas sa edevusest oled midagi kuulnud?
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 19:43
asi pole edevuses vaid selles et vaja näidata kui madalale nad oskavad langeda millegi saamiseks. Niipalju kupliall on et kui pea ei jaga,siis peab puts jagama.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 19:45
Edevus, otsivad edevat meest, mees päeva lõpuks ainult seksiga lepib.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 19:47
Ma ei saa aru sellest, miks siin niipalju tillipilte on? Kõik ilusad, üle keskmise suured, aga millegipärast töötud
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 19:48
Velts, kui pea ei jaga, siis pole türast ka tolku
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 19:53
millegi pärast töötu, tundub et see käib ka sinu kohta kuna tundub et liiga palju aega veedad siin
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 19:55
sellepärast ei tahagi siia pilte panna, need tillipildid tõmbasid selle lehe IQ nii madalaks.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 19:57
kas sellel lehel on kungi iq olnudki.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 20:07
imeja Andres on jälle varastatud pildi üles pannud. käib modedele pugemas, et mul oli võõras pilt ja mingi mode kohe uskus ja minu pildi kustutad, kuid Andres ole mureta varsti saab see pilt tagasi pandud. tropp sa oled ja selleks jääd ja seepärast isegi Jaanika ei taha sind.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 21:32
Muide, see tilli, mis Veltsi pildil, pikkus jääb kusagile 10 ja 15cm vahele. Seega kõvasti alla keskmise
Võite ise katsetada. Võtke telefon ja asetage see umbes naba kõrgusele nii, et jalad sama moodi kaadrisse jääks ja siis mõõtke, kui pikk kaadrisse mahuks. 20cm enam hästi ei mahu, aga see, mis Veltsi pildil, katab ainult 2/3 kaadrist.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 21:54
ha ha ha, penskarile ei andnud rahu ja mõõtis üle.nii
oodi mõõtes ei saa sa iialgi ôiget tulemust.19,5cm ja läbimôôt 5cm on ôiged numbrid
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 22:09
imeja Andres unistab sellisest riistast, kuid pead veel kõvasti venitama. sul siin oli kunagi teine konto tellinkaupa, kus pakkusid lihtsameelsetele mingit venitamise jubinat. venita veel oma kusenahka, kuid vaevalt selliste mõõtudeni jõuad. sul siin isegi olid mingid pildid sinisest riistast. eks see vist oli venitamise tagajärg.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 22:18
Velts, seda juttu võid enda vanaemale rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 22:22
tunnen ka sulle penskar kaasa et sul sellist pole nagu minul
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 22:27
kuule jopski, lubasid mu varikad siia kirja panna mida oli sinu jutu järgi yle kümmne.kus see list on siis vôi ei tunne sa numbreid nii palju.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 23:04
Velts, erinevalt sinust, olen ma enda omaga rahul sellisena, nagu ta loodud. Pole olnud põhjust häbenemiseks.
Kui aga suur mees on nii loll, et ei suuda väikemehele tööd leida, pole mõtet viimast süüdistada.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 23:23
Alati vaadatakse järgi tänaval naisele kellel on suuremad rinnad ja mõeldakse küll oleks vägev..... jne. või siis mehele kellel on kallim ja uhkem auto kui teistel.Sama on ka siin.
Kadedus on selle asja nimi kui sulle ei meeldi et mul uhkem riist on kui sinul.Loomulikult sa peadki rahul olema kui pole võimalust oma riista muuta.Tänapäeval on kõik võimalik.
Vahest pole ka kasutajal younghotcock selline riist vaid on kuskilt virutatud need pildid.Ka kasutajal Dragunov olid kunagi oma riistast pildid siin ja tean et on ka uhke riist,kuid nii sina kui jaanika oma paljude kontodega ei usu ju seda.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 23:40
imeja Andres, sul pole mitte munnigi ja seepärast siin pidevalt kasutad võõraid pilte et ka haljale oksale jõuda. kuid sa kallaste parm näpi oma 2 cm kusenahka ja unista edadi sellest millest siin eespool kirjutasid. võta oma kunagi pakutud tillivenitaja enda käsutusse ja venita pealegi. tropp oled.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 23:44
Velts, erinevalt sinust, fännan ma just väiksemaid rindu, B-C mitte suuremaid. Ja kui ma tänaval mõnele suurerinnalisele järgi vaatan, siis pigem kaastundest, kui ahvatlusest.
Tühjad tünnid kõmisevad hästi, aga neid tuleb pidevalt värvida, sest rooste närib nii seest, kui väljast.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 23:47
sul imeja Andres on juba mitu korda siin võõrad pildid üleval olnud. ja vaevalt seegi pilt sul enda oma on. kui oled juba mitu korda valetanud ja teiste pilte varastanud siis sul on juba plekk küljes ja sind ei saa mitte kuidagi enam uskuda ega usaldada.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-31 23:52
oled "imeiavelts" mu riista peos hoidnud? oled sa teda reaalselt näinud? kui ei ole siis ära plärise.Lubasid minu kontod mina sinu jutu järgi on üle 10 ette lugeda.
Anna tulla nüüd. Loe ette.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-01 00:02
imeja Andres, piisas ju sellest kui oma nahka siin rohkem kui aasta tagasi näitasid. oli teine siniseks tõmmanud ja 2 cm pikkune. nii et reaalselt nähtud. aga need viimased pildid on sul kõik varastatud.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-01 00:20
kas oled reaalselt pihus hoidnud vôi livena näinud? OLED VÔI???
kui ei siis on arusaada miks su mees su maha jättis.Ega su exile Andresele ei meeldi selline pläkutaja.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-01 23:18
Saage üle sellest eks, saan aru te vajadustest ja varjatud hirmudest ja siin ja ka mujal foorumites kaagutamine ei kanna vilja.
˅ näita rohkem ˅