Foorum
2015-04-01 11:18
http://pluss.postimees.ee/3141615/ulikooli-teadur-lubas-seksi-eest-eksamitulemusi-voltsida
Ma olen täiesti shokeeritud.Minu sõbranna käis ka selle mehega kohtumas.Tartus.Issand mis pervertsed mehed on maailams olemas.Kuulutavad lehes et aitavad konsultastiooniga eksami hindeid parandada,garanteerivad suisa selle ja kui kohtuma lähed,tuleb välja et pead tema armuke olema 3 kuu

Iuuu,värdjad on need Tartu mehed.Terve foorum69 on neid samu perverte täis.Ise kõvad kepimehed aga ei arva et ajakirjanikud teevad ka kaameratega selliste pervode tuvastamiseks kõvasti tööd.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 12:10
möttetu teema
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 12:35
elu on lihtsam, kui selliste teemadesse ei süvene
ei ole vaja endale ise halba energiat peale kallata

pervod, litsid ja muu "suleline " glamuur " oli, on ja jääb

elu ongi OLEMINE,
vaatame rohkem päikese poole, siis jäävad varjud selja taha
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 14:25
http://www.physic.ut.ee/gdl/fred/fred.html jätke see nägu meelde . teadur tahtis valku lasta. mine pekki. ta noolis ka siin ihas noori tüdrukuid
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 16:23
kui teemaalgataja ise ka juhuslikult ülikoolis juhtub käima, siis...
on tema harimisele kuluv raha ilmselgelt mahavisatud. ja muud moodi arvestustest läbi ei saagi saada.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 16:40
ja samas oleks huvitav teada, kui paljud "noored tüdrukud" ise sellist eksamitegemist pakuvad?
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 17:12
2015-04-01 12:35:15 eespoolt loetud kommentaar jätab nõutusse seisu – n-ö “halbade” teemade eest põgenemisega “probleemi lahendamine” ei ole minu arvates lahendus, aga jäägu see selle ütleja enda südamele.
Postimehe lugu täisversioonis lugemata on raske siin midagi tagajärgede kohta täpsemat öelda, kuid ma loodan ja ühtlasi usun seda, et see saadud õppetund teeb lõpu igasugustele sarnastele tulevikuplaanidele tal. Üks libisemine allapoole ja kogu elu on päevapealt muutunud.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 17:18
Kas see 1.aprilli nali ei või olla?
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 17:58
Kui 19 aastased möllavad õppimise asemel ihas ja foorum69, no ma vabsee inglike.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 18:49
Las ta jääda samaks , aga jääb vaid selgusetuks, miks sa mul suud nii äkki sulgeda tahad?
Kas öeldi valesti midagi? Mis sind häirib tegelikult?
Kas see asjaolu, et selle teemaga seoses võidakse selle taga ka teistsuguseid probleeme aimata, mille ees oma silmade sulgemisega nende kadumise endale ette kujutamist pehmelt öeldes lihtsameelseks peetakse, täitis sinu nii “õrnu” tundeid täis rinna taas solvumistundega?
Need nõndanimetatud varjud, mida sa siin teistel selja taha jätta soovitad, on vist juba su enda kätte saanud või sind kätte saamas ja tundub, et see vägisi ära peidetud halb energia tahab välja pääsemist

Silmakirjalikkusega segatud otsekohesus – kallis, vabandused ja muu “öak “ sealjuures- ei ole väga otsekohese inimese käitumine, üldse ei ole
Soovitaks sulle seepeale sitta süüa, aga ma jätan selle tegemata, sest ma näen, et seda on sul sees küllaga niigi.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 20:01
kisub sujuvalt üle fekaalimängudeks
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 20:04
Kes sööb sitta,kes sööb maasikaid vahukoorega
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 20:08
vastus sulle Utha on lihtne, lühidalt ja otse:

Sina väitsid, et ei valda teemat ( ei ole lugenud lehest )
aga sissejuhatust alustad "paraadiga" lahmides minu arvamust asjast,
Kui ei valda teemat, ole vait
tahad meid õpetada, tutvu enne materjaliga
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 20:14
Seks seksiks, üks altkäemaks kõik. Põhimõtteliselt on tegemist ametiseisundi kuritarvitamisega isikliku kasu saamise eesmärgil ja see on igal juhul taunitav.
Hale muidugi, et üks mees ei suuda muudmoodi seksi saada.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 20:17
lisaks haledale mehele on haledad ka need litsikesed kes on õppimise asemel nõus jalgu laiali ajama.kas me sellist eestit tahtsime?
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 20:18
Aga, kas panite tähele, et juhtum ei vääri kriminaalasja alustamist?
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 20:24
Actionit ju tegelikult ei olnud, isegi selle katset ei olnud.
Vend kehitab pärast õlgu, et lubasin ja misiis
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 20:24
Nagu ma Innove pressiteatest aru sain, siis see tüüp bluffis ja tegelikult tal ligipääsu neile hinnetele ei olnud. Ehk siis tüdrukud oleksid keppi saanud, aga hinne oleks tulnud ikka ainult teadmiste eest.
Ma ei teagi, mis paragrahvi alla selline asi läheks? Pettuse teel võrgutamine ei ole vist karistatav?
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 20:29
minuarust jõudis lugu meediasse just sellepärast, et "litsikene" POLNUD nõus jalgu laiali ajama (nagu limpsin ütleb).
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 20:44
ÜKS ei nõustunud aga mitukümmend enne seda nõustus?!
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 20:46
Sucker, sul on vist ilge tahtmine mulle nö hambasse panna? Teeb viha, onju, kuidas keegi su arvamust ja sind eirab? Võid üritada muidugi ja ma võin isegi kaasa mängida seda näoga, et said oma tahtmise.
Tea, sucker, et ma ei ole vait üksnes seepärast, et üks iha sitapea arvab heaks seda mulle öelda. Teiseks soovitan – lõpeta ülereageerimine ja võta saadud tagasisidet oma arvamusele sellisena nagu see oli ja on, ehk lihtsalt arvamusena. Mingit õpetamise pläma siit tuletada ei maksa.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 20:46
Hommikul oli asi veel delfis peauudisena, aga praeguseks on taandunud asi vaid postimehe tasemele.
Algul oli juttu teadlasest, siis vallandas ülikool mingi inseneri. Jutt oli, et mees esines vale nime all ja kui kohtumine toimus ja kuulis, et tegemist on ajakirjanikuga lasi jalga. Kuidas saadi siis teada mehe õige nimi, et teda vallandada?
Mina ootaksin küll ära, mida homme asjast kirjutatakse, kui üldse kirjutatakse.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 20:59
jah 10 litsikest ajasid ennem jalad laiali ja siis tuli vähemalt üka ainus korralik tüdruk kes asja paljastas
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 21:05
nojah pärast hea kiidelda et näete teie lollidõppisite mina aga nikkusin diplomi välja
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 21:11
Mul tekib küsimus teemaalgatajale, kes siis lõppude lõpuks perv on, kas see insener või sinu lipakast sõbranna?
Üks küsib, teine vastab kas jah või ei, mis siin spekuleerida, ma leian, et see insener igati mõistlik mees, ta ju kedagi ei sundinud, pigem mõni nö.neiukene kujutas endale ette, et nüüd saab vennikese ära kasutada.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 21:12
see oli kuskil kirjas, et paljud teised enne seda tüdrukut alla kirjutasid?
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 21:16
aga äkki hoopis lugu vastupidi oli? pipi venditas vandi lonti pisut ja kui ei läind nagu lootis, orkunnis kerge lõksukese?
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 21:18
Usun ma jee, et see oli selle tegelase elu esimene pakkumine tüdrukule ja kohe jäi vahele?
Arvestades, kuipalju on siin sponsiotsimisel tudengineiusi, siis ma ei imestaks selliste tehingute üle.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 21:20
Sellepärast need ametnikud sellised kuivikud ongi, ajavad näpuga seadusi taga, ise ei taipa asjadest sittagi ehk ongi pooled neist läbi vitu oma diplomi saanud?
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 21:22
Siin on ka kõrgharidusega kirjaoskamatuid
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 21:30
Ega kõrgharidus inimesest veel inimest tee.
Ma tean küla parmusid, kes annavad oma elukogemustega(teadmistega)paljudele nn.haritlastele silmad ette.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 21:36
mitte ainult foorum69 vaid kah iha.ee on perverte täis.Enamusel siin elukohaks Tartu märgitud. iha.ee kah ju Tartus tehtud, järelikult peabki pervode koht olema
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 21:51
jah koolis nikutakse diplomomi eest tööl karjääri ja palga eest aga asju ei aja keegi,neti sulle et ei olnud kuskilkirjas,samas ega see ka kuskil kirjas pole et sa natuke puudulik oled aga ometi oled ju
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 21:52
Velts, ühes teemas ju kirjutasid, et oled Haapsalust pärit
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 21:55
kus see teema on
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 21:58
velt ära jama võta rohud sisse nägin kui sanitar sulle ka tõi
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 22:00
sitasti nägid
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 22:01
tiiduke veel puudub.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 22:01
tõi ju ma nägin kui tõi see paksu tagumiku ja punase peaga sanitar
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 22:04
Velts, see oli teema, kus rääkisid isa ja poja hauast.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 22:10
limpsin, mis kärbes sind persest hammustas? mis mina sulle ette jäin?
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 22:19
kus see on siis
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 22:37
mind ei hammustanud keegipersest ja mina jäin ikka sulle ette alguses
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 22:43
pole vaja ette kujutada...
˅ näita rohkem ˅
2015-04-02 19:06
kuulge haiged trossid, miks naised kohe litsid kui siin mingid vanamehe närakad moosivad noori tüdrukuid? lugege ise kuidas üks pooletoobine õppejõud üritab siin tibisid moosida?


Autor:
Monti
Saaja:

Teema:
Saadeti:
kustuta kiri
Mul oli kunagi aastaid tagasi üks äärmiselt kena naisüliõpilane. Meil oli siiski vaid selline tüüpiline õppejõu-üliõpilase vaheline suhe, st. et kohtusime vaid loengutes ja ehk ka kooli teemadel midagi rääkisime. Siis lõppesid loengud ära ja rohkem me ei kohtunudki.

Abielus (või kooselus) oli ta kah ja mul oli ka nagu natuke imelik hakata talle meile saatma või telefoniga tülitama. Aga ma võtsin ta algul Orkutis ja hiljem Facebookis endale sõbraks (kuigi ka seal me ei suhelnud) ja siis kui ma jälle tema järele igatsema hakkasin (ja seda juhtus tihti) siis vaatasin ikka ja jälle ta ilusaid pilte. Ma avastasin ta CV ka CV Keskuse portaalis ja piilusin regulaarselt ka seda (sinna jäi muidugi jälg järgi).

Ja nii käis see ühepoolne virtuaalne kiimlemine mingi 5 (viis!) aastat

Ja siis sattusin ma siinsamas IHA-s ühe naise kontole, kel oli profiilis kohe väljakutsuvalt kirjas et „Otsin armukest“. Ja kuigi minu jaoks on "armuke" selline veidi halvamaigulise kõlzga sõna (inimesed, kellest ma tõesti lugu pean, nende kohta ma sellist väljendit ei kasuta - olgu need suhted millised tahes) ma siiski kirjutasin talle. Mõned päevad vestlesime ja siis ta saatis mulle oma FB konto.

Ja oli seesama kunagine üliõpilane!!!

Siis ma mõtlesin, et nüüd lõpuks on saatus mu peale halastanud

Me saime ka korra kokku, ta oli kole õnnelik, et oli just mõned päevad tagasi siitsamast endale mingi korralikuma armukese leidnud... Aga noh pärast seda esimest pikemat vestlust ta enam päris selline ei tundunud ka, nagu mina teda aastaid ette olin kujutanud.

Nii et eks siin mõningaid veidi iroonilise varjundiga lõbusaid lugusid on juhtunud küll.

Poolteist aastat tagasi kohtasin siinsamas üht äsja Londoni olümpialt saabunud naistippsportlast ja tema saime küll suurteks sõpradeks, oleme seda siiani ning vahel isegi teeme koos trenni .

Aga tervikuna on see olukord suhteliselt masendav;.

Märgi kiri


[vasta kirjale]
˅ näita rohkem ˅
2015-04-02 19:29
Mis kohaga see noor naine mõtleb?
˅ näita rohkem ˅
2015-04-02 19:38
Jäi ka nagu tiba arusaamatuks, kus asja point on. Või, kus see nilbus nüüd oli
˅ näita rohkem ˅
2015-04-02 19:47
Mulle meeldis see osa, kus tibin leidis ihast korralikuma armukese ja ikka oli vaja veel kohtama minna
Nii nunnu.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-02 19:57
Pooletoobine õppejõud?
Hmm, minu arvates vägagi intelligentne kirjake, muide preili doremisafol ehk sul aastaid napib veel, hetkel oleks sul targem rates ringi uidata.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-02 20:14
Pole ju vahet kelle see tibin ihast leidis, nagu ma kirjast aru sain siis mehel ei olnudki mingit soovi seda tütarlast hoovi tõmmata, vaid lihtsalt ta meeldis sellele mehele. Muidugi ei saa välistada, et mees väikest lootus hellitas.
˅ näita rohkem ˅