Foorum
2015-03-31 15:23
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/24-aastane-mees-olen-juba-aastaid-ostnud-seksi-raha-eest?id=71135343
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 15:33
Viimane lõik ütleb kõik.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 15:34
jah litsidele tuleks väljastada kollased passid ja kehtestada kohustuslik tervisekontroll koos medraamatuga,samuti panna peale maksud.teha seadus et lits peab kliendi esimesel nõudmisel esitama kollase passi ja medraamatu.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 15:54
see artikkel tõestab selgelt ,kui hädised on meie riigis pealekavav meesusugu, et isegi juba 24 aastane mees peab seksi ostma ! tase!
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 16:00
samas ka seda kui mannetud on naised et ei suuda kas laiskusest või lollusest tööl käia ja hargitavad jalgu kuna see pingutust ei nõua erilist
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 16:06
vana uudis juba.sellist tüüpi jutte sai juba ammu lugeda.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 16:10
minujaoks pole neis mingit väärtust.pole vahet kas kuulutad siin või nuiad hinnet 10. ühtmoodi libu oled ikka.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 16:31
See on juba vana ütlemine, et kui sul veab kaardimängus, siis ei vea armastuses.
Kui sind armastab raha, siis tiirlevad sinu ümber naised, kes vaid raha armastavad ja tõrjuvad eemale need, kes ehk sindki armastaksid.
Antud noormehe puhul on ju selgelt väljaöeldud, et naine on vaid auk, kuhu ennast rahuldada. Mina soovitaksin tal vahelduseks mõnel mehel lasta lahtiimeda, äkki sünnib midagi enamat.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 18:46
Kahtlased soovitused sul
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 18:52
Aga artiklis ju on öeldud, et talle ei meeldi naised, kes tahavad ka seksuaalset rahuldust saada. Äkki mehed meeldiks rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 18:52
Erinevalt jfjm-ist mina loen sellest viimasest lõigust välja pigem totaalse naiste eneseväärikuse puudumise. Naine on valmis 30-50 euro eest seksima mehega, kes suhtub temasse nagu kõntsa. Jah, mees on laisk ja hoolimatu, samuti puudub tal fantaasia, aga need naised on oluliselt madalamal tasemel. Raha nimel müüakse sisuliselt kõik. Elatakse rahale.
Masendav. Ma loodan, et elu mind ühegi sellise naisega kokku ei vii.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 19:03
Brilla, iga siga leiab pori.
Teda huvitab vaid teatud osa naistest ja teisi pole tema jaoks olemaski. Tema hindab kõiki naisi nende paarikümne prostituudi järgi, keda tal on õnnestunud keppida. See, et ümbruses liigub ka tuhandeid korralike naisi teda üldse ei huvitagi.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 19:20
Mis siis?
Rõhuasetus peaks ikkagi olema sellel, et Eestis on piisavalt palju naisi, kes on valmis end alandama suvalise tölliga keppimiseni, et vaid mõnikümmend eurot teenida. Mind kui meest selline asi segab märksa rohkem kui meeste olemasolu, kes ei viitsi naisi muudmoodi sebida.

Omaette mõiste on see "korralik naine". Kui palju on Eestis naisi, keda ei saa osta 100 euro eest? Aga 1000 euro eest? 5000 euro eest? Miskipärast on mul tunne, et mida suuremaks kasvab summa, seda väiksemaks neid "korralikke" jääb. Tõsi, teatud summast rääkides ei saa ma enam naist hukka mõista, sest näiteks 5000 euro puhul võtaks juba isegi kaalumisele ettepaneku.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 19:33
ma ei ole korralik. mis nüüd saab, saadate tuleriidale või limpsijale surnuks lakkumiseks
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 19:34
Paljuga Sa ennast siis müüd, Emalind?
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 19:36
ma ei ole korralik!
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 19:41
Ühesugused leiavad üksteist varem või hiljem. Selles äris saavad nad teineteisega kokku, aga ei tunne teineteist ära. Mõlemad kokkusaanud osapooled selles äris on tegelikult alla andnud ja normaalsest tundeelust ennast “välja kirjutanud”. Võrdsuse koha pealt on see piir , mis nende vahelt läbi läheb, erinev ja seepärast võrdseks lausa neid ma ei pea, aga kui suuremat pilti vaadata, siis minu silmis ei ole need teenindajad meestest inimesena halvemad. Õnnelik sellesse ärisse pidama jäädes (olgu kliendi või teenindajana) ei ole keegi, ma arvan. Kasu lõikamine käib vastastikku.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 20:02
Peab ikka väga palju naistes pettunud mees olema, kui esimene mõte, mis mittekorralikuga päheb tuleb, kohe enesemüümisega seostub. Vahel seostatakse vabameelsust ka mittekorralikuks olemisega - siis ju võiks ehk sedagi languse alguseks pidada? Kõigepealt teed vaid mõne mehe jaoks ennast n-ö vabaks, siis juba kõigi jaoks. "Müüdav" ole sa nii või teisiti.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 20:05
https://www.youtube.com/watch?v=oLUEd7KheIc
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 20:05
ja naine olgu kodus voodis ainult ühe mehe jaoks mittekorralik, siis on ta korralik.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 20:12
Tahate midagi, meeldib teile midagi - andke minna, tehke seda! Aga interneti ajastul, mil end kommentaariumites välja elatakse, tahaksin veel meenutada ka seda, et kui te ütlete teiste kohta midagi halba, siis teadke, et te ise olete seda. Me ei väljenda kunagi seda, mida me sisemiselt ise ei ole. Ja kas peab ikka nii avalikult kõikidele iseennast kritiseerima. Palun õppige kõigepealt iseennast armastama, iseendast lugu pidama, iseennast väärtustama ja iseennast tunnustama. Sest kõik see, mida te teiste peale välja paiskate, see kõik on teie enda sees.

Ei ole küll otse teemasse aga mõtisklemiseks küll.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 20:13
ah unustage ära. nii nagu on mehi, kellele erinevad naised meeldivad, nii on ka selliseid naisi. iseasi, kui paljud nendest seda endale tunnistada julgevad. ja on selliseid, kes seda mitte teenusena vaid elu loomuliku osana, naudinguna, serveerivad.
korralik, mittekorralik...who the fck cares?
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 20:22
Brilla, kuimitut naist sa tunned? Usun, et see arv võiks kuskil saja ümber olla. Sa tee proovi ja paku neist kõigile sadat euri. Usun, et selle eksperimendiga sa palju vaesemaks ei jääks, aga jääämbriväljakutse oleksid küll kohe valmis vastuvõtma.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 20:34
Kõik ei ole alati selline nagu ta välja paistab.
Peale raha andmise ja saamise tulevad tihti mängu sügavamad "mängud", hingede tasandil.
“Veenus karusnahas” lõpus lausub Severin: “Et naine, nagu loodus on ta loonud ja nagu ta meest praegu külge tõmbab, on mehe vaenlane ja võib olla ainult ta orjatar või despoot, aga ei iial ta kaaslane. (. . .)
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 20:46
Koristustöödel on palju võimalike varjante:
1. Ühekordne teenus - Kutsud ainult selleks korraks näiteks korterit koristama
2. Lühiajalise projektipõhine - näiteks firma pidu on tulekul tellitakse see, kes valmistab ruumid ette, peol kannab sööke jooke ja pärast koristab kogu selle laga jälle ära.
3. Hooajatöö - Ajutine tööleping kehtib seni, kuniks tööd jätkub
4. Alalise tähtajatu töölepinguga.

Aga leidub ka selliseid, kes korjavad maast prügi üles, või pesevad trepikojas aknaid, ilma et keegi neid käsiks või selle eest maksaks. Lihtsalt neile meeldib, kui kõik on puhas.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 21:32
Ma juhiksin tähelepanu, et see teema käib enesemüümisest ning jfjm'i "korralikku" mõiste käis ilmselgelt naise kohta, kes ennast ei müü. Vastand sellele korralikule on seega ennast müüv naine. (Seda siis Uthale ja Emalinnule, kes jõudsid mingi oma definitsiooni tuletada.)

Eksperimenti 100 euro pakkumisega ma loomulikult tegema ei hakka. Mul on tutvusringkonnas kindlasti üle 100 naise, kellest enamus saaksid mind tundes ilmselt kohe aru, et ma teen nalja. Võib-olla mõni üksik võtaks ka tõsiselt, aga ma ei kavatse hakata oma reaalelu imidžit rikkuma. Liiatigi saaksin ma hea tahtmise puhul mingi osa neist naistest ka ilma igasuguse rahata voodisse.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 21:43
Ei tea, kas see on mingi hea ajakirjanduse tava või suisa kohustus, et vähemalt aastas korra peab rääkima prostitutsioonist või äärmisel juhul kasvõi iha.ee lehest ajalehes. Ilmselt tuleb jälle mõni kekatsist ajaleheneeger ja teeb mõne ägeda eksperimendi, et oi avastasin roosamummu lehe.
Kas mõni lehesoperdis kah siin ringi tuulab, ehk oskab valgustada, et mis värk sellega on?
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 21:45
ma otsustasin hakata korralikuks nii et sina emane lind ära pane minu kannatust proovile ja sind ma ei lakuks isegi siis kui sa peale maksaksid öäk
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 21:58
Harutaks seda asja nii.
iha'naiste arvates on seksi eest raha küsimine õige ja ühe targa naise tegu. Kes ei küsi on loll.
Mees, kes seksi ostab on loll ja saamatu töll on ju. Kes ei maksa on mõistlik vend.

Aga sedasi tuleb välja, et "targad" naised kepivad lollide meestega ja targad mehed kepivad lollide naistega.
Paradoks?
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 21:59
Ära tee ega saa tünni, Iha lööklause.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:00
varem võeti siin asju mõnusa huumoriga, nüüd on kohe limps ja puuri
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:11
irw, parma, kuradi hea point iseenesest
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:13
Ma siiski arvan, et ka ihas on küllaga neid, kelle jaoks raha ei ole ainus mõte seksimiseks. Tõsi, nende sponsoriotsijate puhul see Parmaleikini paradoks kummalisel kombel eksisteerib. Paratamatult müümine ja ostmine tunduvad alandavana nii ühe kui teise jaoks. Ostja vaatab, et naine on lits, müüja vaatab, et mees on saamatu.

Nagu ma enne kirjutasin, siis on suure raha vastuvõtja käitumine mõistetav. Kui ikka paar-kolm kuupalka ühe kirgliku öö eest lauale pannakse, siis see on ahvatlus, eriti kui partner on vähegi atraktiivne. Samas selline raha eest seksimine on üsna haruldane. Väikese raha eest ebaatraktiivse partneri madratsiks hakkamine kõlab aga halvasti. Kui naine ikka 50 euro eest on valmis ennast suvalisele müüma, siis on ta odav naine, pole midagi teha.
Ja milline mees see ikka odavat naist tahaks?

Lõbu pärast seksiv naine, ükstapuha kui palju tal partnereid ka ei ole, ei liigitu odavate hulka.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:14
Bri, igal inimesel on sõnadega väga isiklik suhe.
Viitasin sellele, et emalinnul võis olla selle üheainsa sõnaga (“korralik”) täielikult teistsugune suhe, mis ei olnud eelneva teemaga seotud ja viisakas oleks olnud see suhe enne küsimusega peale lendamist välja selgitada. Üks arvudes mõtlev meesterahvas siin seda ei teinud. Viisakas mees, kes tahab, et teda peetaks meheks, kes naisi austab, ei küsi ühelt naiselt kunagi nii.
Sinu arusaam naiste müüdavusest teeb mind lihtsalt kurvaks.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:19
Isiklik arvamus on mul selline, et rahaeest nii sotja kui müüja on mõlemad väheke napakad ja ma ei pea neist kummastki lugu.
Sama on ka tiheda partnerivahetusega tasuta seksivate meeste/naistega. Pole need kah sittagi midagi väärt.
Heakene küll, 2-3 partnerit pikema aja jooksul ei ole veel nii sügavale allakäigutrepil ronimine aga siiski on see allakäik.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:28
Mida sa selle "pikema aja" all mõtled, Parma?

Inimestel on sageli väga erinevad fantaasiad ja eesmärgid, ka võib erinevatel eluetappidel märkimisväärselt erineda mingi vajadus. Tean kaht naist, kes üsna lühikese perioodi (3-4 kuud) jooksul magasid 5-6 mehega. Mõlemal oli sama teema - lahkuminek elukaaslasest. Mõlemad elasid end sel kombel kuidagi välja, neist üks tegi sisuliselt pimekohtinguid ja teine tutvud ööklubides. Mõlemad on tänaseks tublid pereemad.

Kehvem lugu on nendega, kes sõltuvuses alkoholist ja purjuspäi end pea igaühel noppida lubavad. Üldse igasugused sõltuvused on kurjast. Aga kui inimene ei soovi püsisuhteid ning tahab sellest hoolimata kord-paar kuus seksida, siis minu jaoks on ööklubist üheks-kaheks ööks partneri leidmine mõistetav samm. Kõik ei taha perekonda ja seotust.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:31
"pikem aeg" on nii umbes aasta või sedasi, minu ajaarvamise järgi.
Ka mina tean, paari kolme "äsja lahutanud" tädi, kes annavad aga muudkui minna, et lahkudes teed alt ukse juba järgmisele lahti.
Minuarust on ka selline "tasuta seks" jube.
ah maitea, muutun pehmoks vist.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:32
Mõtlesin sama, et mis on see pikk aeg?!?!? Samas ajamäärus pole üldse eriti hea võrdlusnäitaja. Kindlasti on kooselupaare, kes selle arvu juba ühel grupiseksiõhtul/ööl täis saavad ja järgmine päev taas korralikud pereinimesed on .......kuni järgmise peoni........
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:35
Ma ei räägi korralikkuset või midagi säärast.
Lihtsalt sellisel järjest andmisel puudub "tunne", saate aru küll, see seksi tunne noh krt küll. Mehed, teate küll millest räägin.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:38
Sellega täiesti päri, et järjest mitmega seksides EI SAA IIAL seda õiget tunnet olla. Noõus, et kirel ja sellesl heal fiilingul on täiesti erinevus olemas!
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:39
Ühesõnaga kõrge tasu eest ja esimese sellelaadse pakkumise teinud mehega (välimust ei hakka täpsustama praegu) seksima nõustuv naine asetub teisest, sellest kordades väiksema tasu eest sama tööd tegema nõustuvast nais(t)est kõrgemale?
Ma ei eita, et ma olen vähe Å¡okeeritud sellest arusaamast sul.
Kui ma õigesti brist nüüd aru sain, siis raha vastu võtmine seksi eest kõlab tema jaoks hästi. Väljavabandajateks on a – mehe välimus, b- mehe raha ja 3- naise ahnus raha järele.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:41
noh, leheneegrid otsivad klikke. klikke toovad elik siis müüvad juba aegade hämatusest ikka seks ja vägivald. nu ja poliitikute jalutama läinud jalad.
ja teenuse ostmisest. aegajalt võivad seda teha ka inimesed, kes on võõras kohas aga isutaks, inimesed kes ei viitsi pikalt ennem moosida, aga loodus nõuab oma jne. vaim ja ihu ei pruugi alati käsikäes käia. mina ei hakkaks kedagi ainult üldpildi puhul hukka mõistma.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:45
Jah Vaba. Kõik see siin on teoreetiline arutelu.
Päriselt ei tea me kunagi, kuidas mis situatsioonis käitume ja oleme.
Bri kaitseks võin öelda, et ka Bri kindlasti praegu tegeleb teoreetilise aruteluga abstraktsetel teemadel.
Alati ei pruugi siinne arutelu olla paadunud põhimõtete/veendumuste väljaütlemine. Või on?
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:48
Jah, loomulikult on suur vahe selles, kas lähed kuhugi iha foorumisse või Sõle parklasse 30-50 euro eest suhuvõtmist pakkuma või nõustud peale mõningast mõtlemist pakkumisega 5000 eurot öö eest.
Jah, loomulikutl on suur vahe selles, kas seksid kellegagi, kes sulle välimuselt ei meeldi, või sellega, kes meeldib.
Mis siin Å¡okeerivat on?

Püsipartner, kellega on peale seksi veel ühisosasid ja kelle keha on juba tuttav, on teistsugune tunne jah. Samas kellegagi esimest korda olles on uudsuse võlu, mida ka väga alahinnata ei maksa. Ehkki mingist hulgast partneritest alates see uudsus võib kaduma hakata. Mul on piisavalt vähe neid olnud, nii et suudan veel "liblikaid" tunda.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:52
Usu Brill kuskil 200. juures need liblikad kaduma hakkavad ja peale 300. kipud unustama, et need üldse iial olnud on........
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:52
ühes teises teemas üks litsike üritas tõestada et kui tema raha eest kepib siis on tal selle eest eneseväärikus alles.absurd ju kuubis. kuidas saab olla inimesel eneseväärikust üldse kui ta ennast müüb kasutamiseks selline inimene ei tea selle sõna tähenduski.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:53
ka teoreetiliselt arutledes valgustame me mõnevõrra omi põhimõtteid
aga - selleks ju foorumid ongi.
aga, inimesi on erinevaid, on inimesi, kellele meeldib pikk püsipartnerlus, on inimesi, kellele see ei lähe. on inimesi, kes ühest ja samast partnerist leiavad naudinguid, on inimesi, kellele on vaja uut "liha". on neid, kes vaid loevad menüüd, on neid, kes seda ka proovida tahaks ja ka proovivad...
erinevused rikastavad
huhh, nüüdseks olen ma vist teema kenasti rappavedanud...
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:54
vaba postil on mõte sees tegelikult
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:56
Äärmiselt vähetõenäoline, et ma kunagi numbrini 200 jõuan. Aga eks paista - kui jõuan, siis annan teada, mis tunne on.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-31 22:56
no kunagi üks tasuline üritas mulle jumalakeeli selgeks teha, et naistel seksist peale raha ei olegi midagi meestelt saada. mis siin salata, ma avaldasin talle kaastunnet ja lootsin, et ta kunagi avastab ka seksi tõelise olemuse...
˅ näita rohkem ˅