Foorum
2010-05-02 10:41
Kui meelsasti nendega suhtlete?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 10:45
Saabki pikemalt suhtlema,kuni pildi näitamiseni või mingi esmase kohtumiseni.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 11:17
aga kui meelsasti suhtled näiteks sellisega kes igapäev kustutab ja lisab oma pildi uuesti. teeb seda nädalast nädalasse, kuust kuusse?
parem siis juba pilditu kui meeleheitel koduperenaine
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 11:30
pildita ...kui endale huvi pakub ,siis pole ma ka laisk seda kohe küsima ..ja kui vastu puikleb ,siis good bye ..pikalt ma moosida ei kavatse ...
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 11:39
Minu jaoks isiklikult vahet pole. Kui kiri on midagi omav siis suhtlen kui ei siis olgu ta pildigaga või piditatata ei paku pinget. Pilt on vaid murdosa sekundist ja annab vaid hetke. Väga paljud ju hoiavad üleval tõeliselt vanu pilte. Kohtudes on pilt hoopis teine.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 11:44
uman: Vähemalt see meeleheitel koduperenaine teeb midagi ning kui välja kukuvad head pildid siis miks mitte neid ka teistele jagada. Muidugi, lihtsam oleks ju teha sada pilditut kasutajat ja taguda rinnule oi, kui kõva mees ma olen!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 11:46
Barb miks nii äkiliselt
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 11:50
Üldjoontes üritan asju rahumeelselt lahendada aga kui ühel ja samal pidevalt mingi probleem näib olevat, siis ajab ikka harja punaseks küll Selliste pärast mõtledki et why the hell siin üldse pingutada, istuks ka mõnusalt oma tühjal ankeedil ja vinguks
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 11:55
sinu puhul on kvantiteet selgelt ülemuslik.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 11:55
Pilditute juures on vähemalt see hea,et pole tegemist niisama eputajatega
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 11:58
Mulle näit. eputajad meeldivad rohkem
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 11:58
BarbWire tõesti pinguta vähem ja kui pingutad siis postita üks pilt, mitte 20 pilti pisikeste erinevustega nagu filmikaadrid. aksepteeri kriitikat eks ma pole ainust keda sinu tegevus üle viskab. ma olen vbl ainuke kes selle välja ütleb.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:00
oot,oot kuidas näeb välja tühjal ankeedil isumine ja vingumine?
Ma olen siin olnud nii pidiga kui nüüd taas pildita. Vahe on ehk ainult selles et, mõtetute n.n. tühjade kirjade vool on oluliselt langenud.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:02
Parem siis juba 20 pilti erinevusteta kui tühjal kontol igavusest surra Kriitika kriitikaks, las koerad hauguvad, karavan ...
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:03
haige inimene oled
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:03
Aike: Respect! Sinu kohta ei saa seda just öelda, pigem oli suunitlus mõne teise kohta
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:05
BarbWire: sul on mingi keskeakriis ma vaatan
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:05
uman: Kuidas kellegile Pole ma ainus kellelt massiliselt pilte tuleb, vaadakem kasvõi ükskõik keda enimvaadatut naiskasutajat kel päevast - päeva aina uusi ja uusi pilte tuleb, ma pole siin ainuke!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:05
Ei saa küll kuidagi nõus olla väitega, et tühjal kontol peab igavusest surema...
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:06
BarbWire: Miks Sind häirivad pildita kasutajad?
uman: Me kõik oleme kuskilt tõbised ja kiiksuga aga see teebki maalima nii kirevaks ja vahvaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:06
ksik: Võib nõustuda, olen ka ise siin pilditu kasutaja olnud ning ammugi plaan senisest loobuda.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:08
vot mina ka ei saa sellest aru miks need korduvad pildid üles lähevad. mul on üha rohkem tunne, et siin omajagu sellised kersti toots nimelisi naisi kes muud eesmärki elus enam ei näe kui kuskil esiplaanil figureerida. ma saan aru kui noorem naine mehe üle lõi, aga tõesti siis meeleheide on nii suur? nagu pubekad reidis juba...
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:09
Aike: Häirivad küll, liialt palju sebimist nendega, samuti liigagi tihti ilmneb et selle taga on haige inimene kellele teeb oi kui palju nalja lolli mängimine. Ega eriti nendega suhtlema kipu, tee mis tahad.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:10
Siis peaksid inimesed siin rohkem reaalselt kohtuma yritustest osa v6tma ,et teada kes on tegelikult kes
Sama hästi v6ib ka see pildiga inimene olla yks suur töll v6i siis väga hea suhtleja ja seltskondlik inimene
Meil k6igil on omad ideaalid ole sa siis pilditu v6i siis pildiga.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:10
Aike: kiiks kiiksuks, aga see on juba haigus. meeleheitlik eksponeerimise vajadus, tõesti siis elust jääb midagi väga vajaka kui inimene nii teeb?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:10
Barb:respekt.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:14
uman: Ma ei saa aru mis on sinu probleem? Ma küsin inimestelt: kui meelsasti nad loovad tutvusi pilditutega, sina aga kukud mind kui teemapüstitajat kottima? See siin on tutvumisportaal millega kaasneb ka piltide ülespanek. Ma ei näe halba miks peab see nii hirmsasti kellegile pinda käima. Kui ma leian vajalikuks siia 100 x 100 pildi ülespanekut siis ma teen seda, vaatamata sellele et kellegile umanile ( või jumal teab kellele veel ) see ei meeldi
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:16
uman: Meil kõigil on midagi vajaka. Kui inimene tunneb ennast hästi kui suudab selle koguse ka välja kanda siis mis see teiste asi on? Pangu või sada kaks ülesse.
Meil kõigil on kiiksud ja kääksud. Mul neid kindlasti normaalsusest kõvasti rohkem
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:16
Kas pildiga või pilditu profiil---suhtlemise paneb paikka siiski isiksuse sisu. Suure piidiseeria siin eksponeerimine viitab siiski inimese edevusele ja tähelepanu puudusele. Samas--mis kasu on pildistki, kui mõni daam esineb siin tegelikkusest 10 aastat nooremana. Kui ikka tekib mingi soov lähemalt tutvuda--on alati võimalik pilte vahetada ja suhtega edasi areneda....
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:17
barb: miks sina kotid mind oma ühtede ja samade piltidega? tulen ihasse ja ma näen ainult sind ja seda hullu kodukassi. päevast päeva ma näen teid kahte avalehel, no on haige ju. mul probleemiks kas sul on pilt või mitte, mu probleemiks on see pidev kustutan, laadin, kustutan, laadin - kohe mitu korda päevas. ütle mis sul viga on?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:18
Barb:See on tutvumis portaal, millega kaasneb ka piltide ülespanek.
Vabandust ei kaasne, see ikkagi iga kasutaja enda soov.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:19
uman: Targem annab järele Ei viitsi enam sinuga siin kembelda. Ehk siis jälle teemasse:
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:19
Veel kord vabandust.Mitte soov vaid valik.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:20
ksik: Vabandust, seda jah, ikka omal soovil
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:21
kassXL: Olen ka ise tähelepannud et naised miskipärast eelistavad ennast noorematena näida, mis minu meelest on väär. Pigem siis vanust üldse mitte välja tuua kui anda valeinformatsiooni.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:26
Aga pildid genitaalidest??Kellega,millega ma siis suhtlen siin?Kas riistadega?Minu isiklik nägemus on selline ,et pigem olgu pilditu kui lihtsalt pildil mingi suvaline v..t v6i m..n.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:31
barb: inimesed kes ignoreerivad oma probleeme on nõmedad. sama nagu sul oleks naaber kes kuulab koguaeg muusikat nii et sa oma kodus enam olla ei saa. lähed räägid talle tema probleemist, ta ei mõista seda ja kuulab edasi. sa oled täpselt samasugune ignorant
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:37
siniar: naised vahivad vändapilte küll ja küll, nad seda sulle ei taha ainult tunnistada. tussipiltide vastu pole mul vähimadki juhul kui pole tegu rõveda tussiga
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:37
Ignorandid jõuavad kaugele
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 12:39
Vaadakem või Anu Saagimit. Tal on pohh mida temast mõeldakse või mida tema kohta öeldakse, miski ei hoia teda tagasi. Tegus ja aktiivne naine, suu peale pole ka kukkunud.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 13:02
väliselt võib saagimil pohh olla aga sisemiselt? ta isegi tunnistas et sõpru tal suurt enam polegi. einohh kui sa ise samasugune nartsisslik madalaenesehinnaguga oled siis ütle, siis on teada et natuke mööda inimesega tegu ja ei kiusa sind edaspidi enam.
kui põhjust tead, siis on kergem andestada, tead isegi ju
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 13:04
Kulla uman! Mulle on juba kohale jõudnud mis sulle vastumeelt on ja mis sulle ei meeldi. Ma olen sellest juba ARU SAANUD On sul midagi teemasse ka öelda ehk siis pilditud kasutajad?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 13:08
Tüüpiline eestlus. Saaks ainult pasunasse väänata, solvaks ja tänitaks.
uman : Sinu solvangud hakavad näitama juba Sinu n.n saabuvat keskeakriisi. Tõmba tagasi sa oled ju siiski mees.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 13:15
Tegelikult kui aus olla, oligi mul plaanis siin vähe tagasitõmmata, mõtlesin et lisan veel viimased pildid ja siis konto puhtaks, nüüd sain selleks viimase tõuke Ega jah, vahet polegi on sul siin pildid või mitte, tutvuda annab igatmoodi. Lihtsalt inimesed kes on aktiivsemad ning julgevad kuskil portaalis oma näo all eksisteerida, saavad alati kottida Ikka ja jälle leidub neid kellele nad hirmsasti pinda käivad, olgu neil siis üks või mitukümmend pilti
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 13:25
aike: kus sa solvamist näed? ma küll omameelest ei solva kedagi. okei sa oled naine ja naistelt konstruktiivsust on natuke raske oodata eriti kui see puudutab naiste tegevust tegelikult oled sa isegi siin väga kriitiline meeste suhtes ja eriti kummaline tundub sinu pahameel kui probleem on mõne naise käitumises.

barb: kuidas sa aru saad millest ma räägin kui sa tegelikult ei saa aru? sinu korduv pildipostitamine on haige tegevus, siin pole mitte üks teps tegu sinu kui aktiivse inimese kottimisega. pane omale nii palju kõige paremaid pilte üles kui sul on ja aitab. pole vaja neid igapäev jälle ära kustutada ja 2 korda päevas uuesti need samad pildid üles laadida.

tõesti on raske endale tunnistada et vot ma olen liiale selle asjaga läinud?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 13:28
aike: sa protesteerisid kui ma rääkisin et valega on kõik uksed lahti. ma olen aus ja ütlen selline asi käib närvidele ja siis on ving lahti. aga kui ma valetaks nagu mingi tühiajuline kärss, siis oleksin õige mees ja lemmik
naised soovivad et nendega ollakse aus, aga ainult siis kui see ausus nende endi pihta ei käi
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 13:31
Sovamist näen ja näevad ka teised selles et, sa isegi ei osak nimesid korralikult kirjutada. Äärmiselt ebaviisakas käikumine ühe inimese poolt kes peab ennast meheks.
Minu nimi algab suuretähega.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 13:33
uman: Sinu jaoks liiale, kellegi teise jaoks ehk mitte. Ma ei saa aru milleks sa seda kummi venitad? Sinu poolt kirjapandu on kõigile arusaadavaks tehtud, sinu kriitika ei pane mind rohkem või vähem tegutsema, talitan ikka nii kuidas ise targemaks pean. Kas me jäämegi nüüd siia väitlema ja üksteise kallal võtma?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 13:38
aike: ehhhhh. sa oled tõesti mega solvuja

barb: pole ju mina ainuke, isegi moded on tunnistanud et nad ei saa sellisest pildipanemisest aru. muidugi ignoreeri oma probleemi, ega su ego ju ei suuda aksepteerida kriitikat. mina olen oma panuse andnud ja võibolla keegi teine suudab sind mõistuteele kutsuda.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 13:45
Milleks modesi kaasata? Minule näit. on mitmed meesmoded postkasti kirjutanud ning oma poolehoidu üles näidanud. Nemad saavad ju otsest kasu kui minusugused oma pilte lisavad ( 10 - nete panekust ) . Minule endale ei tule sellest mingisugustki kasu, ainus mida ma juurde saan on mõned mõttetud kirjad, sekka ka mõni mõistlik tutvumissoov sestap isegi nõustun sinu arvamusega et vaja vähe koomamale tõmmata, mida sa ikka nende piltidega mässad ja jamad kui vastu saad vaid üleolevat suhtumist. Jäägu sulle siis sinu õigus!
˅ näita rohkem ˅