Foorum
2015-02-01 19:42
Aga kui see mees tooks kimbu roose? Need saab ju kaasa võtta. Puhas tulu või kuidas? Järelikult prostitutsioon.....või
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 19:44
Ihapaarike. Siin on deklareerimise küsimus. Las see üksik mees võtab hotelli ja limusiini ja veel midagi head aga TEIE lähete sinna ometi reis ümber maailma mängima näiteks. No ja mäng on nii kuum, et läheb kohe seksiks. j.o.k.k. ja kõik on häpid. Seda juhtub iga päev. See on selline kaudne ja väga sõnademänguga prostitutsioon ja see ei lähe arvesse, kui ainult folosofeerimise mõttes.

Aga siin räägiti sellistest paaridest, kes otse ütlevad, et anna pappi siis tuleme ja seksime, või saad minu naist keppida ja või minu meest keppida jne jne. Vahel ikka tuleb selliseid pakkumisi. See on puhas ja otsene prostitutsioon.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 19:44
Täitsa tahumatu tüüp see Brill... Isiklikult tunnen naisi, kes raha eest kepivad, omades PhD kraadi ja oma isiklikku erapraksist, elavad südalinna penthouse korteris ja sõidavad Lexusega. Antud teguviis pakub mõnele lihtsalt põnevat ja erutavat väljakutset, kuna nö tavaelu mõistes on inimesed saavutanud tipu. Sinu implitsiitne, stereotüüpne statement prostitutsiooni suhtes näitab sinu otsest madalat intellekti, Brill.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 19:45
Kui mees toob kingitusi või ka raha omal vabal tahtel, siis see on tähelepanuavaldus. Kui ta toob neid seetõttu, et see on kohtumise või seksi eeltingimus, siis see on prostitutsioon.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 19:46
- ehk siis ülalpidamine, ehk siis sponsoreerimine. Minu meelest ei ole sellel seost prostitutsiooniga.
Oot, ja kui ma olen hotelli ise kinni maksnud ning raha küsin, siis olen prostituut? Tegelikult ei teeni ma ju ka sellel juhul, saan ainult kulud nulli.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 19:46
Mis ma oskan öelda. Võta sõnaraamat ette ja vaata definitsioon järele, stansmith. Seks raha eest on prostitutsioon.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 19:49
Urukass, kui ülalpidamise eelduseks on kohustus seksida, siis ülalpeetav müüb ennast raha eest. See on prostitutsioon.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 19:50
Aga kui ei seksi raha eest? Raha küsitakse, ent kulude katteks, kuidas neid saaks ära sildistada? Mingisuguse templi tahaks neile otsaette ikka lüüa.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 19:52
Täpselt, see piir on väga ähmane. Võibolla peaks pool kimbust hotelli jätma, et prostitutsioonina ei tunduks
Nii et parmaleikin sulle soovitus kui vähegi soovi paaride üritustest osa võtta siis ole lahke, aga ära seda mingil juhul hakka defineerima, isegi mitte j.o.k.k. skeemiks.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 19:56
Inimene ei saa üle oma prostitutsioonist... Sellisel juhul võime me kolmekümmet aastat abielu ka prostitutsioonina käsitleda, kuna lahutuse järgselt hakatakse reaalset raha jagama.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 19:57
Ihapaarike, olen korduvalt osa võtnud ja siiani ei ole keegi pappi küsinud. Kõik on õigesti defineeritud ja selge olnud. Proovige ka kunagi
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 19:57
Mis siin ähmast on? Kui kohtumise eeltingimus on raha, siis on prostitutsioon. Kui kohtuja omal initsiatiivil kingituse toob, siis ei ole.

Urukass, üldjuhul lepitakse enne kohtumist kokku, kuidas näiteks hotellikulud jaotatakse. Tavaliselt kutsuja maksab. Tavaliselt on kutsujaks mees. Kui tegemist on suurema grupiga, siis organiseerija teeb ettepaneku kulude jaotamiseks, kui ta ise maksta just ei soovi.
Kui naine võtab hotelli toa, otsib seejärel mehe ja teatab, et see saab ta toaarve tasumise eest keppi, siis naine müüb ennast. See on juba prostitutsioon.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:00
Stansmith, prostituuti ei määratleta tema rikkuse ega sotsiaalse staatuse poolest. Prostituut on naine, kes müüb end seksiks raha eest. Punkt. Siin ei ole vaidluskohta, see on selge ja konkreetne termin.
Vaielda saab ainult selle üle, kas prostitutsioon on hea või halb, kas prostituut väärib põlgust või mitte, millest algab täiskohaga prostitutsioon, jne.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:05
[Raha eest ei ole õnnestunud grupiseksis osaleda.
Mina teeks hotelliarve/kulud kolmeks, neljaks, viieks jne jne.]

Ok, parmaleikin ajasid selle eelmise väitega segadusse. Ja "Mina teeks" justkui ka viitab saabuvale.
Kas siis seni on sulle nagu välja tehtud kui ise pole pidanud raha maksma?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:07
Ja inimene, kes on oma valdkonnas riigi tasandil tippspetsialist, sulgeb kell viis õhtul oma isikliku erapraksise ukse, minnes seejärel oma seksuaalfantaasiaid toitma, on prostituut?! Huumor!
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:11
Ehk siis brillamento, meelehea ja kingitused võivad maksta kui palju iganes, peaasi et see pole raha?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:13
Rikas inimene, kes lõbu pärast näiteks kelnerina töötab ja selle eest palka saab, on töötamise ajal kelner. Jah, on küll. Klient ei kutsu teda enda juurde, et "Hei, rikas inimene, palun arvet!".
Ma ei viitsi seda jaburat diskussiooni enam jätkata, Stansmith. Sa ei ole ju harimatu (kirjaoskuse põhjal), milleks sihukest iba ajada? Töö võib lõbu pakkuda ka muudmoodi kui raha näol, olen nõus. Aga kui selle eest makstakse, siis on see töö. Naine, kes käib ennast müümas, on prostituut, ükstapuha siis, miks ta seda teeb.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:13
Ihapaarike. Ma ei tea nüüd, kui paar näiteks enda kodu kohtumiseks kasutab, kas siis see on väljategemine? Põhimõtteline küsimus. Ja sama põhimõtteline, et kui ma midagi külakostiks kaasa võtan, et kas see siis on nagu seksi eest maksmine. Selles see vahe ongi, kuidas see sisu konteksti istub. Ega sellepealt kohe templit otsaette ei saa lüüa.
Saab ainult juhul, kui on kindel kokkulepe. Pauk, auk, summa.

No mine tea, mis perverssuse hoog peale tuleb, vbla ühel ilusal päeval orgunningi jubedama soodomo ja komorra.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:15
Peaasi, et see tuleks andja initsiatiivil. Mitte et see oleks kohtumise eeltingimuseks.

Kui teile kingitakse karp komme, siis on see kingitus. Kui te tahate karpi komme ja lähete poodi, siis te ostate. Kingituse ja ostmise erinevus ei tohiks ju nii keeruline olla?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:16
see brillamento on jah mingi põmmpeast maakas...yritab siin oma lyhilausetega akadeemiliste ihapaaride ja daamide käest keppi saada
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:21
Johhhhhhhaidiiiiiiiii, kuidas te küll suudate nii selge ja lihtsa asja viie lehekülje jooksul keeruliseks ajada.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:22
Aitäh, Turk! Ma tegelikult paaride käest väga ei ürita, hea kui mõni daam halastab. Ega need daamidki maakaid väga taha muidugi, aga no vahel on lootuskiiri koitmas. Näe, Urukass täna oli üsna leebe ja veel keegi siin mainis mu nime ...
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:27
Tere tulemast luukera. Nüüd saame paari lausega asja paika.
Kõik juhmardid kuulavad!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:28
urukas on jah peen preili...loeb luulet ja puha...tema keppimiseks peaks ma ka vist ydi jyrist kaugemale jõudma oma luulehuviga
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:33
Võta Pessoa ette. Mulle keegi daam õpetas, et nii saab end kultuurihuviliseks bluffida.
http://www.eki.ee/ninniku/Ninniku5/luule/Pessoa%20Onnepalu.htm

Ja kui veel prantsuse keeles Baudelaire'i või mõnda muud dekadentsiesindajat tsiteerida suudad, siis oled valmis kultuuriinimene. Esimene kohtamine teatrisse ja kõik naised pidavat seksiks laetud olema.
(Ma ise selle eksperimendiga veel teatrini pole jõudnud, sest pole Pessoat lugeda viitsinud.)
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:36
Teatripiletit lunastades tegeled ju prostitutsiooniga.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:38
ah persse ma ei viitsi...mulle meeldib nelli teataja ja ihafoorum...ma nagunii keppida ei oska...brill kuule aga kultuurinaised pidavat muidu tõsised voodiloomad olema nagu vanad kepimehed räägivad...on see siis nii?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:40
"Muidu keppi ei saa, kui mu teatrisse viid!"
Prostituut jah. Aga kultuurne, vaata.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:41
Kui ma siit mõne kultuurse daamiga kunagi nii kaugele jõuan, siis anna teada, Turk. Pean vist selle f*** Pessoa ikka läbi lugema!
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:42
Kui Turkestan lubab mulle, et seksimise ajal kannaks mulle ilmekalt ette Baudelaire "raibe", siis meil oleks ehk millestki rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:45
Loomulikult luule ja teater mõjuvad ja siis, nagu ütles Cyrano de Bergerac: "kui lõpeb salm. siis saad sa torke..."
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:48
Kuramus küll, mina siin võimlen pool aastat akadeemikut mängida, loen igast portugali ja prantsuse luulemehi, pakun viimases hädas sponsorlustki, ja siis tuleb Turk oma p****saatva Å¡armiga ning temalt tahetakse ainult üht luuletust eesti keeles.
Muidugi, teisest küljest on ilmselt selle lugemise ajal raske kõva hoida.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:51
Ennist ju omastasid prostituudile vaid kindlat ja ühemõttelist mõistet, kuidas siis nüüd ühtäkki kultuurne prostituut... Sa pole eriti võimeline oma argumente kaitsma.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:54
Brilla, kes sul käseb lugemise ajal kõva hoida? Põhiline, kui siis kõva, kui lugemise lõpetad
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 20:59
Stan, kuule, lepime kokku lihtsas asjas. Minu jaoks ei ole prostitutsioon ilmtingimata halb amet. Sinu jaoks ilmselgelt on. Seega mina kasutan seda terminit kõigi kohta, kes vastavad selle täpsele definitsioonile (seksimina raha või muu materiaalse kasu nimel), ükskõik kui suures või väikeses ulatuses see siis ka ei toimuks. Sina tõmbad siin eri tüüpi enesemüümiste vahele vahe, sest see kole amet prostituut ei sobi su meelest osadele.
Minu jaoks kole on selline asi nagu litsi mentaliteet. See tähendab maailmavaadet, kus seksi eest üks osapool (mees) peabki maksma, et teisiti on naine ennast raisanud. Prostituudid enamuses omavad siiski ka tundeid, mis ei kaasa raha, ja sellistel prostituutidel on minu meelst säilinud inimlikkus ning nad ei ole litsid.

Jfjm, no Urukass kirjutas, et seksi ajal peab lugema.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 21:02
Seksimise ajal ikka. Ma palusin aasta alguses oma mehel seksimise ajal goluboy vagon´i laulda ja ta teatas mulle, et teist minusugust siinpool Peipsit ei pidavat olema. Turkil ei palu ma ju laulda. Palun vaid luulet kõrva sosistada.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 21:05
kas see raibe on pikk luuletus?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 21:13
No siis läheb jah vaja mõnd korraliku poeemi.

Näiteks
Ta torises ja tige näis
kui harjas hobust tallinurgas
küll ajab ikka hinge täis
see kuradima vilets urgas

ta sügas vuntsi, tõsi jutt
ka sinu näos on mehemärki
kuid meiepäevil poisiklutt
sai nähtud alles imevärki
.......
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 21:59
tere

kas pakuks huvi kui toetaksin teid õhtu eest 1500 euroga? mul on fantaasia et kutsuks teid enda juurde nt sauna? viimsisse,suur maja,mullivann,saun,aurusaun, oleks huvi pealt vaadata paari vahelist seksi,aind pealt vaatamine,raha maksan ette,ja kui huvi tekib siis saan ka ühineda aga ainult teie loal
Olen hetero
Andrus

Selline pakkumine tuli.Seksikad,andke nõu.Kas sellest pakkumisest peaks kinni haarama?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 22:07
See ju rohkem, kui keskmine kuupalk ja kui paariga arvestada, siis pole ka just miinimumiga tegu
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 22:17
Raha kuluks marjaks ära küll Kahtlane värk,äkki tahab nokut ära kasutada
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 22:24
Kardad, et jääb kapi ukse vahele kinni
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 22:26
Nokul ega kapil pole mingit pistmist.Olen hetero.Paljud iha mehed on kurvad selle pärast
˅ näita rohkem ˅
2015-02-01 22:30
Siis pole ju midagist karta :$
˅ näita rohkem ˅
2015-02-02 12:37
Tulles nyyd teemasse tagasi siis ...

Lohk- see on nigu tagurpidi muhk!
Muhk- see on nigu tagurpidi lohk!
Kes ei mõista, et lohk on nigu tagurpidi muhk, see ei mõista ka, et muhk on nigu tagurpidi lohk.
Mida selline üldse mõistab?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-02 13:34
Huvitavaid teemapüstitusi ja argumente siin mõlemalt poolt.Nii meestelt kui naistelt . Aga küsiks,et mis kuramuse loogika järgi paljud sellised sponsorluse küsijad eesmärgiks kuskil hotellis kohtuda soovivad . Ehk siis miks ajada kolmanda osapoole kulud võimalikult taevasse . Ok, kui mees enda kulud kinni taob ja paarike enda omad, siis polegi teemat . Ainult et päris paljude paaride puhul on ka kirjas, et kõik kulud taob kinni üksik meesterahvad - et nii naise kui mehe kui enda.

Kas on hirm või reaalseid kogemusi, et kui pakutakse kehvapoolset keppi või et kepp on ülihea, siis tuleb äkki tagasi mingil suvalisel ajal?Hotellis on saun,spaa jne, aga tunduvalt privaatsem oleks kohtumine kas sponsori või sponsoreeritava juures . Muidu võib justkui juhtuda ka see, et üks loll taob paarikese hotelli ja endal ka kinni, aga naist panna ikka ei saa .

Paarid, kes te üksikutele meestele teenuseid pakute,võiksite ka kirjutada, mida selle raha eest teha saab ja mis miski maksab . Et kas mingi raha eest saab naist öö otsa rautada ning mees läheb sinna magama, kus üksik või kuidas . Üldiselt ei näe põhjust nii taolise suhtevormi eriliseks haipimiseks ega ka otseseks või kaudseks mahategemiseks .

Lihtsalt kuna hotellile tehakse sedasi käivet,siis mis kasu saab või peaks saama nii see paar või üksik mees mingis hotellikohtingust.Kui paika panna mingi pidu,mille eest mees maksab ehk snäkid,kohvi jne,siis muidugi oleks nii 10 eurot paras sümboolne summa ,
˅ näita rohkem ˅
2015-02-02 13:52
"Naist panna" suhtumine on üks põhjuseid, mille pärast hinnasilt juurde kleebitakse.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-02 14:00
Hinnasilt on kahepoolne silt. Ühel pool "olen lits" ja teiselpool on "hind".
Euro kleepekas peab ka veel tänapäeval nähtaval olema.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-02 14:05
Et kui maksad,siis oled kunn, sest raha ju on . Ja kui ei maksa või hakkad tingima, siis oled mõttetu jobu . Ma lihtsalt mõtlen seda, et kuidas need asjad käivad -Kas on eelnevalt mingi pikem jutuajamine kuskil Skypes ning seega teatakse, et ollakse üksteise jaoks "pandavad" ning naisel oma mehe kaasasolek on boonuseks või et mehel pole midagi selle vastu kui naine "seikleb" .

See kui paarike kedagi oma kodus võõrustab,voodit pakub,võimalik, et ka öömaja ja mingeid snäkke, siis on mõistetav, et kas täielikult või osaliselt nende snäkkide,voodipesu pesemine jne "kompenseeritakse" . Samas kui näiteks hotellis on ühele inimesele tuba kuskil 50 euri seda siis väga soodsa pakkumisega,siis 150 euri kolme peale . Ehk siis kus naine muhvigi ei teeni, sest raha jääb hotelli tuludesse, siis mis point sedasi on . ( Noh ja veel vingemaks läheb kui 150 euri kolme peale polegi veel lõplik, sest seksi eest ikka ka) .
˅ näita rohkem ˅
2015-02-02 14:22
Sa soovid grupiseksi kogemust ja meie pakume seda sulle omadel tingimustel. Nimetagem seda siis prostitueerimiseks või lihtsalt hooramiseks, tõde jääb kusagile sinna vahepeale, sest mingit muud kasu, peale erutava seikluse, me sellest ei lõika. Diskreetne pesa loob vabama atmosfääri kõigile osapooltele. Loomulikult ei ole siin garantiisi, et kõik ootuspäraselt sujub.
˅ näita rohkem ˅