Foorum
2015-01-26 21:01
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/keskerakondlasest-riigikogulane-naised-kes-vastutustundetu-mehega-lapsi-saavad-tuleks-steriliseerida?id=70647405
˅ näita rohkem ˅
2015-01-26 21:10
samas on ta jutul iva sees. pisut karmilt öeldud, jah, aga... vaata kes sigivad kõige rohkem? ikka sellised...pisut uhhuud enamasti...kelle steriliseerimine ei olekski kõige halvem mõte- uhhuudel tulevad enamasti vaid uhhuud... ja siis lasevad külavahel ringi, kriimud, tatised, aga emme-issi nende raha eest nussivad ja prassivad...
lihtsalt üksikemadel ja "lapsevabrikutel" on siiski vaks vahet ...
˅ näita rohkem ˅
2015-01-26 21:39
Lihtsalt hämmastav. Mees laseb till püsti mööda ilma ringi ja naine, kes temast maha jäi, on nüüd vastutustundetu ning ta tuleb steriliseerida. Kastreerida tuleks mees, mitte need naised, kes temast koos tittedega maha jäävad.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-26 21:39
Kas pole tegu mitte selles, et kui kõik raha üksikvanematoetusteks ära maksta, siis pole millegi eest pensjonäridelt hääli osta.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-26 21:42
Seal ei olnud juttu mitte üksnes ilma isata sündinud lastest, jutt oli ka neist naistest, kelle lapsed on sündinud abielust. Ka nemad olla siis vastutustundetud, et ei osanud ette näha, et ühel päeval kasvatab ta lapsi üksi.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-26 21:42
Ja need naised, kes väidavad, et neile polegi meest vaja, et nemad tahavad ainult last? Proovigu ainult minna raha küsima.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-26 22:03
Minul on need pensionid täiesti pohh. Ma olen kohustatud maksma makse, kuigi ma tean seda, et mina oma pensioni pean ise koguma. Selles valguses on see välja hõigatud mõte praegustele sünnitusealistele naistele ikka väga ülekohtune.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-26 22:21
Mees vabandas, et tegelikult kuuluvad need vastutustundetud mehed kõik reformierakonda.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-26 22:28
«Sealjuures tõin ma välja ebaõnnestunud näitena naised, kes valivad elukaaslaseks mehe, kes ei suuda lastele elatist maksta. Rõhutan, et ma väga vabandan taolise väljaütlemise pärast, mis oli selgelt kohatu nende naiste suhtes, kes kasvatavad üksi last, sest nemad ei ole selles süüdi. Keskerakond on alati olnud seisukohal, et üksikvanemate toetuseks tuleb luua fond, mis leevendaks nende keerulist seisukorda. Ma vabandan!» teatas Vassiljev.


Ja siis te imestate, kallid mehed, miks naised majanduslikult hästi toimetulevate meeste järel jooksevad. Kord on naised rahaahned, siis jälle rumalad, et ei osanud meest valida.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-26 23:11
Mulle tuli jälle meelde lugu slaavi kaunitarist ja kangelasemast, kelle suur armastus ja abikaasa oli majavalitsuse joodikust torulukksepp Vasja.
Kevadel pani Vasja järjekordse maimukese idanema ja naine sõitis Å otsi puhkama. Tal oli seal sõbranja, kes töötas ohvitseride puhkekodus ja nii sai ta seal kiiresti mõne kindraliga tuttavaks. Pärast puhkust saatis ta kindralihärrale kirja, et asjad on tiba halvasti. Kui mees kohe vedu ei võtnud, siis koputas tema parteilisele südametunnistusele ja igakuine sada rubla oli garanteeritud.
Nii oli kõigil tema lastel kusagil Venemaa avarustes oma ristiisa.
Naine oli rahul, lisaks ligi tuhanderublalisele sissetulekule olid ju veel ka paljulapselise soodustused. Vasja oli ka rahul, sest oma pooleteise saja rublase palga sai ta investeerida kõik eluelliksiiri ja selleest, et suu pidas oli ka kepp garanteeritud
˅ näita rohkem ˅
2015-01-29 18:24
Kunagi ammu-ammu aega tagasi oli just vastupidine piirang, et aadlikud ja õpetlased ei tohitnud hulganisti lapsi saada. Nüüd on siis tarkadest inimestest puudus vist.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-29 19:45
Ma ei tea, kuidas õpetlastega oli, aga aadlikud võisid saada lapsi küll, kuid mitte neid endi pärijatena tunnustada. Põhjus oli lihtne - suur hulk pärijaid oleks vara laiali kandnud. Pealegi oli tiitel ju vaid üks ning selle nimel oldi vahest valmis tapma.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-29 20:08
Kui naine on arukas ja hoolitseb laste eest, siis saab lastest asja. Kui naine on rumal ja hoolimatu, siis ei saa lastest asja. See on üsna kindel reegel.
Seega kõigest soolisest võrdõiguslikkusest hoolimata on naine siiski rohkem vastutav vale mehe valimise eest kui mees vale naise valimise eest. Maailm on selline ebaõiglane paraku.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-29 20:24
Ei, Brill see ei ole reegel.
Viimaste parmaatide lastestki on tulnud säravaid tähti, alati see teooria paika ei pea.
Ja eks mees vastutab iseenda ees, kui on saatanast naine trehvanud, hiljem vaatad peeglisse ja ütled enesele, tra, kuidas ma nii loll sain olla
˅ näita rohkem ˅
2015-01-29 20:26
Erand kinnitab reeglit.
Ma olen selle teema vastu üsna suurt huvi tundnud. Ema mõjutab lapse edukust väga suurel määral. Tõsiselt!
˅ näita rohkem ˅
2015-01-29 20:38
Ei saa anda punkte vaid emadele, mõnimees kasvatab ka lapsi, ilma emata ja tulevad ka edumeelsed, tegusad kodanikud.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-29 20:54
Veelkord - erand kinnitab reeglit.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-29 23:22
Jah, ainult isaga kasvavad lapsed on enamasti rohkem edule suunatud ja praktilise mõtlemisega, aga sageli on nende taak puudulik empaatiavõime.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-29 23:25
ma üldse ei nutaks, kui mu laps oleks edulesuunatud. ehk siis mullegi pensipäevadel õlu ja piibutubak garanteeritud
˅ näita rohkem ˅