Foorum
2015-01-24 15:18
Oodatud on erinevad kirjeldused siis
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 15:20
Võiks lihtsalt normaalne olla, jalad alla võtta ja kohtama tulla.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 16:05
Jalad alla ja kohe keppi kusima, siis saad ka kohe, kas kas keppi vöi kaigast
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 17:06
Mina, kibestunud vanamehepässina mõtlen, et "kohtume" on lühidistantsilt (~1 meeter) visuaalvaatluse kogemuse saamine.
Nooremad naised (25-35) on kirjutanud "kohtume" ja siis on reeglina 50 euri ja või need dollarimärgid lisatud.
Vanemad tädid on kirjutanud kohtume ja telefoni nr.
Mehed ei ole mulle nii kirjutanud. Krt seda teab mida mehed mõtlevad.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 18:49
kohtumise all mõtlengi ma kohtumist. kui ma midagi muud mõtlen, siis nii ma ka ütlen. ntx: "seksikohtumine". aga jah, olgem ausad, niisama kuhugi kedagi vahtima ja "lja-lja-lja" tegema ei viitsi minna kah.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 21:32
Ah mis te mehed siin udutate
See on juba ammu tõestatud fakt, et iga hetero mees mõtleb igast naisest "pandav või mitte", rääkimata sellest et see ürgne suguinstinkt on siiani säilinud, lihtsalt tänapäeva mees suudab seda kontrollida
Oh kui vaid naised suudaks tajuda millest mehed mõtlevad kui neid vaatavad

Samas kui tahate mingit ninnunännut, siis võin ju ka väita, et "kohtume" all mõtlesin kohvikus meeldivat vestlust sõbraliku kaaslasega ja ei midagi enamat, ei midagi seksuaalset, lihtsalt süütu eesmärkideta vestlus Või siis võimalusel ehk lootus leida oma eluarmastus või hingesugulane

Ehk kui aus vastus on liiga julm, siis tuleb vastata seda mida kuulda loodeti Kuigi mina eelistan esimest.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 00:09
mis sa nature arvad, millest naised mõtlevad, kui esmakohtingule lähevad?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 00:13
enamasti ei tea seda ka naised ise, millest nemad parasjagu mõtlevad
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 00:59
Vaba- pean sind kurvastama... mina küll tean, millest mõtlen
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 01:00
Vaba, sõnal mõtlemine on naiste ja meeste jaoks erinev tähendus
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 10:08
Siis ma tavaliselt mõtlen, et tegemist on silmatorkavalt huvitava ja ilusa inimesega, kellega oleks huvitav koos olla. See "huvitav" võib sisaldada rohkem või vähem lootust seksi saada, üldiselt mida vähem on seksilootust seda rohkem peab olema põnevat maailmavaadet ja julget arvamust.
Kuivõrd ihas ilusate naistega seksi saamine on kahtlane ja kompenseerivat põnevat maailmavaadet ka kuigi paljudel ei ole, siis ma ei kirjuta tavaliselt kellelegi.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 13:00
äkki on see sama krokodill kellega eelmine nädal kohtusid,mis sest kui kasutajanimi erinev.
kohvitajad pole tegijad,lihtsalt uudishimulikud.neid sa voodi ei vii.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 13:46
Siin ilmselt pole teema selles, mida mõtled mees sõnaga "kohtume". Pigem on küsimus selles, mida naine mõtleb, tahab või loodab . Ja muidugi oleks ka püha lihtsameelsus arvata, et kui keegi kellegagi kohtuma läheb, et siis voodisse minekut nagu polekski plaanis .
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 16:00
Kui ma kellelegi ütlen, et kohtume siis see tähendab huvitatust kedagi reaalselt näha ja kuulda.
Oleks äärmiselt tobe hakata sellele kohtumise soovile külge kleepima kogu kujutletavat tulevikku. Kohtutaksegi selle pärast, et näha mis inimesega tegemist. Küll koha peal selgub, et kellega kinno ja kellega hullama ja kellega puhuda viisakat ilmajuttu, kuni sobiva hetkeni öelda hüvasti ...
Mida mõtleb aga mees, seda on juba mitmest suust suisa must-valgel kirjapanduna juba ka lugeda siin olnud.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 19:02
Ok, teeks teema veelgi intrigeerivamaks

Kui paljud mehed või naised läheksid kohtuma vastassoost kaaslasega, kui juba eelnevalt oleks teada et 100% ei tule selle inimesega mitte kunagi midagi seksuaalset? Ning see kohtumine ei oleks kuidagi seotud ei töö, äri ega hobidega.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 19:08
a miks mitte. ennegi käidud. tegelikult ei ole see protsent kunagi täielik 100%. ikka nii 99,5%, mis jätab 0,5% tõenäosust, mis on märkimisväärselt suurem kui ümmargune 0
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 19:36
Jah, aga kui teaksid ise juba enne, et täiesti 100,00% kindel. Sest muidu jääb ju kasvõi imeväike võimalus ja lootus.
Pakun et vaevalt keegi sellisele pimekohtingule läheks, seega siin ongi juba korduvalt mainitud vastus teemaalgataja küsimusele
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 20:21
No 24/7 ei suuda ainult seksile mõelda isegi mehed.
Seega minnakse pimekohtingule vast ka lihtsalt niisama - lihtsalt põnevusest ja lihtsalt suhtlema, ilma konkreetsete eeldusteta.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 20:36
Jah. Pimekohtingu puhul on alati kerge adrekas. Tavaliselt ikka sellepärast et alati on mingi hirm krokodilli otsa sattuda.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 22:36
Kas siis leidub neid, kes lähevad puhtalt pimekohtingule, ilma isegi pilti nägemata? Ja kui, siis miks? Oht sattuda inimese otsa, kes su lati ületamisele ligilähedalegi ei saa, on siin ihas päris suur.

Kui oleks 100% kindel, et flirt ja seks on välistatud, siis ma selle naisega siit kokku ei saaks. See nüüd ei tähenda, et ma ainult siis kokku saan, kui 100% seks kindel on, kaugeltki mitte! Aga mis põnevust pakuks mulle naine, kes mind mitte kuidagi füüsiliselt ei köida ja kelle vaimne pool ka seda füüsilist kompenseerida ei suuda? Kui mitte miski mind tema poole ei tõmba, siis saame oma jutud ka siin kirjutades ära rääkida. Ma ei hakka oma aega raiskama kellegiga kohtumiseks, et siis esimesel võimalusel jalga lasta, see oleks ju totter!
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 22:49
Kui 100% siis võõraga kohtingule tõesti ei läheks. Aga tuttavaid naisi, kellega läheksin ka sellel juhul välja, on mitmeid.

Kui siin peaksin tõesti kellelegi kirjutama "tutvume", siis on üldine eesmärk ikkagi saidile vastav
˅ näita rohkem ˅