Foorum
2014-12-08 01:18
on ikka krt

kuulutab, et üksi ja kurb
sõber helistas siis kuulutuses numbri peale, rõõmus kähisev hääl vastas, taustal kõva muusika ja vahepeal saatis meeshääle seal "nahhui"

ei küsinud isegi kes oled, kust oled, milline oled.....?
aga küsis kohe: "KUI SUURE SUMMAGA MIND IGA KUU TOETAMA HAKKAD"
sõber vastas, et selleks peab ikka kokku saama, kas me sobime ja meeldime teineteisele jne
mustlane vastu: "millise autoga sõidad, mis mark on"
sõber vastu: väike Ford focus, 1995a
vastu kõlas: "OEHHH"
uus küsimus: kas maja ka on?
sõber vastu: üürikorter on
mustlane: "tiat, idti nahui, piderass, era raiska minu aeka"
"seal ihhas liat neit litse, mina ei ole lits, mina etsin ermastust"
ja lõi telefoni kinni
˅ näita rohkem ˅
2014-12-08 09:18
See tegelikult üsna hariv teema iha lollmeespoolele,sest selliseid pooletoobiseid see mustlasenärakas siit otsib,kellele kott pähe tõmmata.
Muide samalaadse eksperimendi isegi läbi viinud ja pean ütlema,et nii see täpselt ongi nagu politsei eespool kirjeldab.
Millalgi oli sel mustlasussil ka foto üleval,ei mäleta,mis nime all aga kommentaare lugedes võttis seest õõnsaks küll,meesdebiilidest iha ikka kubiseb.
Siin tuleb kivi visata adminite kapsaaeda,kes lasevad mustlasvärdil siin segamatult hullata.
Ega Adolf väga sitt mees polnudki,vähemalt mustlaseraisad said kord elus töödki tehtud.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-08 16:25
PEDe, asjata sõimad adminne, mustlasel on juba mitukümmend kontot nende poolt blokeeritud ja praktiliselt puudub võimalus takistada tal uute tegemist. Pideval blokeerimisel pole ka mõtet, sest need kontod jäävad siis andmebaasi rippuma, parem lasta vanadel kontodel ise kinni minna.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-08 17:30
Nõus sinuga aga ip-bann oleks ju ometigi võimalik.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-08 17:35
aga hästi tantsib
https://www.youtube.com/watch?v=YxdADhXbjMU

ta vasakpoolne ja see kõrge halli mütsiga mees kes ees vahest vahib on ta laste isa
˅ näita rohkem ˅
2014-12-08 17:36
Tänapäeval, kus inimeste käes palju nutiseadmeid ja erinevaid interneeduse pakkujaid on see ilmselt vaid asjale mõningane leevendus ja raskendab uute kontode vorpimist, kuid hull leiab võimaluse ikkagi.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-08 17:41
Vaatasin ka klippi. Plääääääät kui palju neid on .....ja läbi arvuti hakkas tuppa mingit vastikut haisu ka ajama!!
˅ näita rohkem ˅
2014-12-08 17:54
Ma olen suht usklik inimene ja palun ette vabandust Vanajumalalt,sest solvata ma teda ei soovi.
Olen mõelnud,kust krdi karupersest on mustlased tulnud,kõik elav olevat millegi jaoks vajalikud,mina pole siiani aru saanud,mis hea jaoks on mustlasraisad vajalikud.
Ehk oli Jeesus juua täis ja koos kuradiga prassides tegi pattu sarvikuga ja sündis siiailma mustlane?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-08 19:29
Mustlasrahva juured pidid indjas olema ja Jessuke sinna ei jõudnud. Seal tegutsesid omad jumalad, kes loomahingi inimestesse laenasid.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-08 20:07
Nii nad räägivad,et Indiast.
Mul tuttav sai Valga linnas Rumeenia kodanikelt peksa nii väitis ta ise,loomulikult nii loll annab olla ja tulla selle peale,et Rumeenia kodanikud
Muide,Eesti Vabariik näitas üles erilist tänulikkust Eu ja Soome Vabariigi ees,võttes mingisuguse rahanutsu eest soome pagenud Rumeenlased oma hoole alla ja saatis nad Valga linna elama.
Ehk teavad Valga elanikud sellest lähemalt rääkida aga see linn on üks eestimaa urgas küll,seal saagi aru kes oma,kes võõras.
Lehtki kirjutab,et soomes saadi eesti kodanikud Ivan,Igor ja Vadim kätte toimepandud röövi eest,niipalju siis humaansest ja inimsõbralikust Euroopa Liidust.
˅ näita rohkem ˅