Foorum
2014-11-27 10:43
Loen kuulutusi ja mõtlen, kas kuskil on terve lend massööre turule paisatud....tohutul hulgal teenusepakkujaid ikka siia kokku kogutud, või see ongi massööride leht....ei teadnudki, et Eestis on nii palju massööre, ja siis sportlased hädaldavad, et raske on leida head masööri....tuleb iha.ee teha EOK ametlikuks koostööpartneriks ja uskuge, sporditulemused paranevad ....hakkame jälle suusaaladelt medaleid tooma
˅ näita rohkem ˅
2014-11-27 11:02
Kesse sul olümpial munniga maadleb või oda viskab?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-27 11:13
Aga kokku saaks siit panna terve kepikoondise!
˅ näita rohkem ˅
2014-11-27 11:23
Ei ole need massöörid head, ei ole. Mõtlesin, et lasen ka oma kulunud ja vanad ihuliikmed üle käia, aga ei saanud sealt mingit abi. Selle suure mudimise käigus määrisin ainult linad ära ja kogu lugu. Spordipoistele neid küll ei soovitaks
˅ näita rohkem ˅
2014-11-27 13:18
Suusatajad on ju kõved keppijad.Kui küsida neilt: suusad on? Saad vastuseks jah.Küsida neilt: kepid kah? saad vastuseks Kepin küll.
Järelikult võib iha.ee massöörid neile anda küll.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-27 17:17
Oma suuska ei tasu ikka igale massöörile määrida anda
Hiljem võid Hiiul üksinda paaristõukeid teha
˅ näita rohkem ˅
2014-11-27 19:32
Tegelikult on väga piinlik, kuna osad prostituudid kirjutavad oma massaa´zioskuse aluseks kooli, kus minagi õppinud olen. Selge, et kool ei ole süüdi, aga massööri õpe ja kutsetunnistus on väga kallid ning seda, kui keegi selle pika ja raske stuudiumi prostitutsioonivankri ette rakendab, on paha lugeda.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-27 19:37
Kuhu nad selle kirjutavad?
Samas küsitakse väljaspool iha lehte pidevalt erootilist massaaži.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-27 19:54
Profiilides on kirjas olnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-27 19:59
Omalajal teatud koolis käies oli meil kohustuslik massazi tund.
Muide väga hästi öeldud Leedi ja sucker.
Sõna ja selle tähendus on teatud grupi poolt muudetud perversseks,sest sõna massaazi taha peidavad ennast täiesti tavalised kombelõdvad litsikesed.
Loomulikult ei saa kõiki ühte patta keerata aga enamus seda siiski on.
Vahet pole kas noor tütarlaps laseb enesele hargivahele susata või mitte aga vanapässi riista peos hoides ja nimetada seda massaaziks,tule taevas appi.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-28 09:07
Selles ongi kogu mure, et kui ka tegelikult tahaks minna ja lasta enesele massasi teha, siis ilmselgelt seda siit lehelt küll ei maksa otsida....usun, et kindlasti on 1-2 väljaõppinud massööri siin, kes konkurentsi tingimustes ka siit saidilt kliente otsivad, kuid ülejäänute kogemus massashi tegemisel piirdub ilmselt youtubest video vaatamisest, kuidas massaashi teha. Ikka rohkem nagu muu peal väljas...see teeb kurvaks, nagu ka kuulutused kus otsitakse tõsist suhet....kirjutad, esimene küsimus on, paljuga toetad
˅ näita rohkem ˅
2014-11-28 09:51
"Selles ongi kogu mure" "lasta enesele massasi teha"

Suhteliselt selgelt on neil seal kirjas, mida nad pakuvad ja palju see maksab. Aus teenus omal moel. Arvatavasti on ka kliente, muidu neid poleks siin. Kes sellest midagi enamat või midagi muud välja loeb, võtab ise riski pettuda. Sinu puhul kahtlen lugemisoskuses, kirjapildist tunda.

Aga üks tegelane on jälle soppa viskamas oma niiöelda konkurentide suunas. Etendada midagi tõsist, kasutades nime "imeja"?
Puhtal kujul pedemajakas, ei muud.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-28 11:27
Samas mina tõesti ei karda, et to "imeja" nagu mainisid, hakkaks minu peal keelatud võtteid kasutama, kui olen tellinud jõulise spordimassaaži. Pigem ei oleks ma enamuse neiukeste juures selles nii kindel. Kui need tibid ka reklaamivad siin, et teevad klassikalist, siis pakun, et nad on üsna solvunud, kui klient vaid sellega piirduks, sest sellega ei teeni ju nii palju, kui lihtsa "mürsu poleerimisega"
˅ näita rohkem ˅
2014-11-28 12:11
Nii nagu igal pool mujal tuleb kuulutusi lugedes kasuks oskus lugeda ridade vahelt. Tuleb osata õiget infot hoomata lihtsalt.
Massaaži teenuse asemel võiks vabalt pakkuda sanitarhooldust või nipsasjakeste pisikorrastust või muidu tehnilist kontrolli või mida iganes ...
Minu tähelepanekute järgi võib teenuse taset ja adekvaatsust aimata koha järgi, kus info üleval ripub. Vaevalt, et pioneerilaagri teadete tahvlil võiks leida üleskutset osalema pensionäride klubiüritusele ja ujula infotahvlil vaevalt talvekartulit müüa pakutakse.
Seega Iha kuulutuste lehel võiks vähegi mõtlemisvõimeline inimene eeldada massaažist tõepoolest midagi erootilisemat ja sensuaalsemat, kui seda on spordimassaaž või koos venitustega shindo.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-28 14:09
eks kõik ole mõtlemises kinni, aga leidub ka siiraid inimesi. Kordan veel, et kui kuulutada nt börsis, siis tihtipeale küsitakse, kas erootilist teete. Ja konkurendi laimamine enda reklaamiks ei ole hea tava, muide.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-28 14:23
Olen täiesti nõus k64 väljaütlemisega, et leidub ka siiraid inimesi. Neid on alati ja igal pool, pole nad kuhugi kadunud.
Ja täpselt samuti on neid siin.
Lihtsalt kuulutuste rubriigi üldine käsitlus massaažist on paraku liialt vali, et neid üksikuid asjalikke koheselt kuulda ja ära tunda.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 09:27
Lähtuge sellest, et hea massöör reklaami ei vaja/tee - eriti siin ihas. Tema eest teevad ära reklaami tema kliendid.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 12:08
kui see reklaam kõlab "linna parim". "unustamatu body to body"...mis iganes.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 12:27
Mina ei julge massaasile minna.
Äkki läheb kõvaks.
Vbla ei saa pärast sirgu enam, kui väheke valest kohast muditakse.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 12:29
Et püsida konkurentsis, tuleb ka sinul rinnad letti lüüa ja väike õnnelik lõpp joonistada
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 17:34
Samamoodi võiks sel juhul mehhaanik teha enesele reklaami,lihvin vittu poleerimis nuiaga.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 20:26
hapud viinamarjad
˅ näita rohkem ˅