Foorum
2014-11-10 18:36
Kallid iha.ee foorumi uued ja vanad lugejad, kirjutajad, kaasamõtlejad ja muidu seksikad. Arutleks õige Foorum 69 teemal.

Milliste emotsioone tekitab teis selle foorumi suunitlus?
Mina ise olen aru saanud, et naisterahvad sinna väga oodatud ei ole -> http://postimg.org/image/m5tt72e3f/ <- sest peljatakse naiste reaktsiooni ja vastulauseid. Kas minu tunne petab mind ja ma pole osanud loetust aru saada või kuidas teie seda mõistate?
Oleks põnev teada, mida mõtlevad need naised ise, kelledele seal tähelepanu pühendatakse.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-10 20:10
TädiSohvi, kas oled endale eesmärgiks seadnud sellele foorumile reklaami tegemise?
Teises teemas, mille sa kustutasid nämmutati see asi juba läbi, aga ilmselt polnud tulemus ootuspärane ja nüüd üritad uuesti. Kas arvad, et inimestele meeldib, kui sa nende mõtteavaldusi kustutad?
Aga jõudu sulle, loodetavasti leidub veel mõni, kes pole enda sõna öelnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-10 20:46
Täiesti uskumatu! Mis toimub? Et üritame foorumis süžeed "Lõputu mardipäev"
Oli ju täiesti arvestatavaid mõtteavaldusi. Kas siis on tegelasi, kes viitsivad otsast peale hakata?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-10 20:48
eip.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-10 21:03
Kas mitte teie ise ei olnud rahul esialgse variandiga? Alustasin siis viisakamalt. Esimene kord tõmbasin ma tähelepanu endale. Mis seal ikka- mis sitasti, see uuesti.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-10 21:14
Kui keegi tõepoolest tunneb, et tema mõtted on liiva jooksnud, siis ei ole. Ma sain nagu aru, et esimeses teemas pühendati oma aeg ja mõtted minule. Pöörduti minu poole. Need mõtted on mulle arusaadavad. Aitähh. Aga seekord taandaksin ma ennast ja jätaksin teema.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-10 21:39
Kui sa tahad saada täiuslikkust foorum69 ülevaadet, ära piirdu ainult nende teemade lugemisega, kus arvustatakse naisi nagu lihakarnis rippuvaid rümppasid. Paraku, mis seal salata need, kes sinna pinnuks silma on sattunud on ise selle millegagi välja teeninud.

Sealne tegelik seltskond oskab hinnata huumorit ja naerda ka iseenda üle ja usu, seal ei ole mitte ainult mehed vaid ka väga palju naisi püsikasutajate hulgas.

See mida sina sealt lugesid on ainult üks pisike osa sellest süsteemist. Ärge nähke ainult musta vaid, leidke ka see helgem pool üles.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-11 09:11
Kustutatud teemas jäi sohvi lihtsalt lolliks! Midagi polnud tal enam öelda! Argumentatsioon lõppes!
Aga kangesti meeldis ju olla tähelepanu all!
Mis siis ikka - uus teema ja uue hooga!
Aga keegi ei viitsi rohkem!
˅ näita rohkem ˅
2014-11-11 12:58
Pimesiku mäng käib nii, et ühel on silmad seotud, teised siis häälitsevad, tonksavad näpuga jne, et juhtida pimesikk valesse suunda. See eksitamine on ilgelt lõbus. Selline mäng seal lahti läkski. Lõpuks alles tuldi ja aidati mul side silme eest maha saada. Aidati näha, millistestesse lompidesse ma kinnisilmi olin astunud ja aidati selgitada ka seda, miks nii suur trall tekkis just minu, mitte teema enda ümber.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-11 15:57
lahe, mina elan kingakarbis. palun analüüs
˅ näita rohkem ˅
2014-11-11 16:14
Ei saa santi sundida, kui sant ei taha kõndida

Vabandan, et sekkusin aga tüütuks muutus ja teemasse ei haaku see nääklus kohe kuidagi
˅ näita rohkem ˅
2014-11-11 16:57
Noh ja mis on teemast saanud? Poolteist lehekülge teemavälist läbu.
Teemasse tagasiminnes olen sunnitud mainima, et paljukirutud foorum69 - s sellist asja tekkida ei lubata.
Omavahelised õiendamised õiendatakse privades!
Asjaosalised oleksid hoiatatud ja teemasse mittepuutuv läbu seal kustutatud.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-11 17:27
rviil, kui korrapidajaid ei ole, tuleb ise korda pidada. Täiskasvanud inimesed peaks ju oskama seda teha, ilma lapsehoidjaid omamata.

Iseenesest peaks olema see elementaarne, et omavahelised isiklikud teemad lahendatakse privvatselt, mitte ei sõimelda seinalehel.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-11 17:49
Utha:Jälle vigurdad.Pliiats ühes käes ning kumm kustutamiseks teises. Oh sind küll.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-11 17:54
Meil on teemaks foorum69 head ja halvad küljed. Mis seal salata, kordapidaval isikul ehk administraatoril on õigus sealses foorumis õigus teemasse puutuv kustutada, kustutada teemasse mitte puutuvad kommentaarid ja korduvad teemad kõik üheks liita. Lisaks veel lugupidamatute ja teisi kasutajaid solvavate kasutajate ellimineerimine foorumi keskkonnast. Sama süsteemi peaks ka siinsesse foorumisse juurutama. Jääks nii mõnegi inimese frustrueerunud käitumine ja kaasfoorumlaste solvamine ära.

Ahh õige, Utha, siis sa ju selliseljuhul ei saakski foorumis enam sõna võtta, sest sul ju muud ei olegi, kui kõigi kasutajate suhtes lugupidamatu käitumine, soov neid alandada ja mõnitada. Kas selline käitumine paneb teisi sind austama ja sinust lugupidama?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-12 10:03
Ei pea evime elavat kujutlusvõimet, mis siin jälle juhtunud on
˅ näita rohkem ˅
2014-11-24 17:36
Tulutu teema, sest kardavad nii mehed kui ka naised neist teemadest rääkida. Kindlasti on paljud asjaosalised seda teemat lugenud ja end ebamugavalt tundnud. Mõni sõna sekka ka öelnud, kuid teinud seda nii, et end reetnud pole.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-25 01:41
Jah , jama lugu exole ... kus miski hinnang on antud , mul arvamus , et tuuu foorumi 69 hinnangud suht asjalikud
˅ näita rohkem ˅
2014-12-09 18:41
Nu tädisohvi. Kas projetile tulemusi ka mingeid on juba?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 20:40
Step by Step. Tundlk informatsioon.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 20:41
Tore, et asjad liiguvad.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-15 20:42
Kurjam. Sobrasin seal foorumis ringi ja leidsin 3 mittekohtumisele tulnud tibinat ülesse. Teadagi miks tulla ei saanud.
Nii, et ärga ajage midagi paska, et normaalse jutuga ja meelitustega saab tasuta naise. Kepitakse ikka sellega, kes pappi annab.
Ilusa jutuga mehega kohtutakse, siis kui parasjagu ajaviiteks aega on või klienti ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-16 20:33
parmaleikin, sa ikka ei taipa, see siin on litsimaja ja kes püüab väita vastupidist, tõestagu ! selline kiunumine et kes või kuna ei tulnud kohale on ikka hädavarese ja kibeda mehe kiun.
ma olen 100% kindel, siin on omajagu mehi kes ei ole kohale tulnud aga näed sa mõnda naiste tehtud teemat?
huvitav miks?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-16 20:40
No vata, ma na sinisilmne ja arvan, et ikka heast tahtest tehakse seksivärki. Siinsamas lähedal on kohe üks teine teema, kus mitu lehte juba üritatakse tõestada, et ei ole see teps mitte litsileht. Saa nüüd siis aru
˅ näita rohkem ˅
2014-12-16 20:43
seda tõestavad ainult need kes ei saa isegi raha eest seksi
˅ näita rohkem ˅
2014-12-16 20:45
Jesss. Ma olen koguaeg seda arvanud, et naised, kes seksieest raha ei küsi ei saagi muidu meest.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-15 22:38
TadiSohvi. Valimisreklaamid on juba üleval ja puha. Kas kandideerid siis ja viid plaani ellu? Ma annaks hääle kohe.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-16 01:27
Ainuke asi, mis Sul, "tundlik" Sohvi õnnestus, oli reklaam foorumile Täname Sind kogu tiimiga ja teretulemast ka Parmaleikinile!
˅ näita rohkem ˅
2015-01-17 16:43
Tundub, et kaks parimat sõbrannat kokku saanud,Sohvi ja Sheeba
˅ näita rohkem ˅
2015-01-17 17:02
Kui aus olla, mul pohhui, kumb riigikokku saab, kas Sohvi või Utha, mõlema seisukohad vastuvõetavad.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-18 16:53
Ma teeks hea meelega ise, aga puudu jääb haridusest ja haritusest ja julgusest ja rahast ja julgest pealehakkamisest. TadiSohvil oli see plaan olemas ja lubas selle südameasjana korda teha. Nüüd pead teda õhutama, et ikka ära teeks.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-18 21:55
Meie-teda.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-19 20:45
Vaadake kanal2 <<Müüdud naised>>. Mannet, kas pole?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-19 21:28
Ei midagi uut. Ainuke tänapäevane viide oli boaa pildid
Muidu kedrati mingit vanat mulli.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-19 21:34
"Meil on olnud juhtumeid"

Mitu korda seda öeldi?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-19 21:37
Iga kord, kui sim'i tädi rääkima hakkas
˅ näita rohkem ˅
2015-01-19 21:38
Ja selle kõige hullema, võõras riigis võõral redelil kaheksa meetri kõrgusel ilma turvavarustuseta töö pidi ikka mees ära tegema
˅ näita rohkem ˅
2015-01-19 21:56
See oli õppefilm põhikooli lõpetajatele, ilmas varitsevatest ohtudest ja kuidas neist hoiduda
˅ näita rohkem ˅