Foorum
2014-11-02 12:54
paljamunniga
2014-11-02 12:47:56
Pugeja naine kes sa pugesid ära,et ma ei saanud kirjutada,loodan,et su laps kärvab maha Tallinna naine kui sa praed muna siis pane sinna ka soola ja sõnnikut TUTVUN ALAMKLASSI HOORAGA,ET OMA TROSSI TÜHJENDADA SU EMAL VÕIKS SITAKS PUDELEID OLLA


Kas siin portaalis mõni moderaator nagu kontrollib ka, mida siin kirja pannakse, sama isiku kuulutused on alatihti sellised labased, milleks taolist rämpsu ülesse lastakse, ilmselgelt isik ise ei jaga, mis on vähegi elementaarselt viisakas, sobilik. Tänan:-)
˅ näita rohkem ˅
2014-11-02 12:59
Ma arvan, et see isik provotseerib siin täiesti teadlikult. See on kokku segatud kompott kõigist nendest veidratest ja vähem veidratest kuulutustest siin.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-02 13:16
Kas ta solvas kedagi?
ei
Isik nimetab asju õigete nimedaga ja teatab oma kuulutuses sellest otse
ja

Mina ei näe probleemi
Kui "mulle" miskit ei meeldi, siis vaatan sellest üle või mööda !

Kui see siin oleks MAAJA KALLASE etiketituba, siis jah, kuulutus oleks kohatu !

aga antud kohta, täiesti kohane teade avaldaja poolt, mis sobib siia, siia hooramajja, kus kõik on müüdav ja miks ta siis ei tohi kõntsa sees, "kõntsa keeles" ennast esitleda?

Rahulikku hingedepäeva,
˅ näita rohkem ˅
2014-11-02 13:22
...loodan,et su laps kärvab maha ....

seda on lausa õõvastav lugeda...sa tõesti ei näe probleemi, sucker??
˅ näita rohkem ˅
2014-11-02 14:36
mina jään endale kindlaks,
ma ei näe selle härra kuulutuses probleemi,
see lause ".....kärvab maha....." no see on suusoojaks öeldud tal,
ta ise arvab, et ta puudutab selle sõnaga selle naise hinge kõige valusamalt,
usun, et ei puuduta,

Reageerida tuleb siis öeldule, kui seda ütleb inimene, kellest pead lugu
on see siis hea või halb öeldu

aga möödaminnes.... a la üheöö suhe......öeldud on vaja ühest kõrvast sisse lasta, teisest välja

EI OLE VAJA VAEVATA END MÕTTETUTE ÜTLEMISTE, VÕÕRASTE MUREDEGA,
sest pikapeale mängides "maailmaparandajat" saab "sinust" kergesti ärrituv närvihaige, kes on kogu maailma peale vihane ja ise mõtleb endast, et KEEGI EI MÕISTA TEDA, KUI TORE JA ÕIGLANE TA ON !

Kui keegi on ikka "sulle" mölakas ja jobu, SIIS ASTU ÜLE, VÕI VAATA MÖÖDA !
Kõige parem VASTUS taolistele tüüpidele on: ignoreeri, näe hea välja, ole rõõmus !
˅ näita rohkem ˅
2014-11-02 18:55
nooh, selles suhtes teemaalgatajaga nõus, et ega siin päris peldikusein kah olla ei võiks. ja viisakas inimene jään alati viisakas. samas, mida tahtagi isikust, kes ennastkirjeldavaks nimeks "palja munniga" võtab? miskit muud teda ju ei iseloomustagi kui munn, seegi paljas. ülevaltpoolt pea otsimine on asjatu vaev...
˅ näita rohkem ˅
2014-11-02 19:50
Mehel mõistus munadega triiki, mis tarka sealt ikka oodata oleks
˅ näita rohkem ˅
2014-11-02 19:53
Sorry, aga tegemist oli ikkagi kuulutusega. Kui vastuseid tuli, siis ta täitis enda ülesande, kui ei, siis küllap sai kuulutaja ise ka aru, et midagi läks nihu.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-02 19:59
Kuulutustemaailma loomaaed on suur. Suur nagu maailm ise.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-02 23:14
See konkreetne kuulutaja ilmus välja paar kuud tagasi, alguses olid ta kuulutused isegi naljakad, aga viimasel ajal on küll natuke "käest ära" läinud :S
˅ näita rohkem ˅
2014-11-04 21:39
oodava populaarsuse otsija....kas v6i halba...aga jah...kahju
˅ näita rohkem ˅