Foorum
1
2
2014-09-29 21:29
http://www.postimees.ee/2936949/ministeerium-mures-korterbordellide-arv-on-kahekordistunud


Hakake nüüd bordellide kontakte jagama ja hinnanguid andma
˅ näita rohkem ˅
2014-10-20 21:20
nad mõlemad tahavad seda teineteise teadmata
˅ näita rohkem ˅
2014-10-20 21:42
Kellegi ankeedis oli kirjas, et naise saab rahuldatud 8,5cm -ga. ja pole vahet, kas VISA või MasterCard'iga
˅ näita rohkem ˅
2014-10-20 22:26
no kui sa lugupidamisest hoolimata peost suhu elad, siis kipub seda vist nagu siiski nappima
˅ näita rohkem ˅
2014-10-20 22:34
Brilla, sinu viimane postitus meenutab mulle üht ideoloogiat lähiminevikust.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-20 22:38
Millised olid need sots. ühiskonna viis suurt asja?
Töö on auasi
Palk on pisiasi
Toit on omaasi
Tutvus on suur asi
Varastamine on põhiasi
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 09:20
Teed aga suu lahti ja puhast kulda jooksebki?

Tee endale selgeks, kes keda üleval peab. Kes maksab makse ja kelle töökoht luuakse tänu nendele maksudele.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 19:33
makse maksavad (siin riigis,) kõik. isegi kui ise palka "maksudest" saavad, ikka maksavad makse, seega - ka nemad peavad kedagi üleval? riigi toimimiseks ei piisagi ainult reaalselt kirvestviibutavatest inimestest, nii et Sa ise võiksid omale midagi selgeks teha... viitsõnad: riik, omariiklus, riigi toimimine, julgeolek, meditsiin, haridus jne jne jne jne.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 20:01
Aga just nende finantsspekulantide arvelt toimub areng. Nemad suunavad rahavoogusid. Nemad otsustavad, kuhu tasub investeerida, kuhu mitte. Nemad on ka need, kes valearvestuse korral enda rahast ilma jäävad. Ja justnimelt nende edukusest sõltub see, palju koduperenaisest sotsiaaltöötajale palka saab maksta.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 20:13
Kes on koduperenaisest sotsiaaltöötaja, pole varem kuulnud??
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 20:19
See oli siinse gemagoogia üks ots. Teisel istub (kindlasti) paks ja higistav kapitalist.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 20:28
* demagoogia.

to 19:33

Ma tean. Ja ma tean ka seda, et need käärid "jõuab osta auto" versus "ei jõua jalgratastki" on reaalsuses igal pool. Ja need hüved, mida sotsiaaltöötaja jagab sotsiaalselt ebakindlatele, ei tule mitte sotsiaaltöötaja taskust.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 20:34
Hüved tulevad kõigi maksumaksjate taskust. Sotsiaaltöötaja on palgatöötaja ja tegeleb selliste jamadega millest enamus kaarega mööda käib
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 20:57
Misasi see sotsiaalabi on?
Sa mõtled seesamune,et inimene ära nälga ei kõngeks,sellest räägite?
Eestis võiks selle sõna riigikogu istungil ära muuta näljapajukiks.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:01
Näljapajuk on ka parem kui mitte midagi. Meil pole lihtsalt raha kõigi hädaliste ülalpidamiseks, nende soovide täitmiseks. Mõelge ise, meil on ainult kaks töötavat inimest ühe ülalpeetava kohta, praegu... tulevikus kasvab töötajate koormus edasi...
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:06
Kala hakkab teatavasti mädanema peast,st et peaks pea maha raiuma ja ära põletama,et viirus hävineks aga,seljuhul võtaks jälle aega oma 30 a,et midagi muutuks,praegu on hea ja lihtne öelda,et Nõukogude liit on süüdi,et me teistest maas.
Üks oinas lubas viia 5 rikkama hulka aga see tolvan on ennast ainuisikuliselt selleni viinud.
Palju reaalseid väärtusi omavaid inimesi on oma väärtused kaasa võtnud ja tolmu jalgelt pühkinud ja õieti teevad,pole mõtet oma teadmisi aferistriiki jätta.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:10
... ja oma toetust vajavad pereliikmed siia jätnud...
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:12
Ma usun,et nad ikka toetavad oma pereliikmeid.
Kurb on see,et inimene on rüganud terve elu ja pensionipõlv näeb välja nagu joodikust soomlasel.
Sama tase.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:14
to 20:46

Kvalifikatsiooninõuded
6.1 Vähemalt keskeriharidus sotsiaaltöö alal, vajalikud ametialased teadmised ja oskused.
6.2 Väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlemistasandil.
6.3 Arvuti kasutamise oskus oma tööülesannete täitmiseks vajalikul tasemel.
6.4 Hea suhtlemis- ja eneseväljendamisoskus, otsustus-, vastutus-, algatus- ja
arenemisvõime.
6.5 B-kategooria juhiluba.

See on sotsiaaltöötaja. Tahad päästeametniku, piirivalvuri, arsti oma ka? Need on inimesed, kelle töö on vajalik. Need on inimesed, kes oma töö tipphetkedel päästavad elusid. Aga need on ka ametid, mis tasustatakse just nii palu kui rikas on riik. Seda esiteks. Teiseks, nad saavad igal pool maailmas vähem palka kui and n.ö. väärt oleksid tänu nendele tipphetkedele. See on reaalsus.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:18
Vääga paljud sotsiaaltöötajad on ausalt öeldes rohkem persesoojenduseks selle ala valinud.
Ma olen nendega sellist vatti saanud,et hoia alt,lastega seoses.
Sai nad paika pandud,linnavahel mõni vastu trehvab,siis lööb silmad maha
Aga noh,poliitilised mängud neil,nt Võru linnas ju vaid reformikad sinn pääsevadki nagu terve linnavalitsus,vaid reform.
Kuidas siis saabki õiglust meil vabariigis olla.
Reaalsest elust need sotsiaaltöötajad ei tea muhvigi,plikahakatised.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:22
Päästetöötajatega seoses tuli meelde kohe tuttav, kes vanempäästja ametikohal, kui ma nüüd õieti mäletan oli tema brutopalk alla 600€....
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:25
Njah,inimene päästab elusid,riskides omaenda eluga,teine tolvan istub Mäeotsas ja itsitab pihku ja laiab minu maksurahaga nagu ise tahab.
Sellise ahvi lööklause on:töö on lollidele.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:26
Keskeriharidust sotsiaaltöö alal pole Sotsiaaltöötaja on kõrgharidusega. Hooldustöötaja on kutseharidusega inimene.
Ärge üldistage. Minge ja tehke seda tööd ise kui arvate, et oskate ja saate paremini. Teavad ja rohkem kui arvate, nemad saavad lähtuda seadustest ja ainult seadustest. Nii nagu kõik ametnikud.Meeldib see meile või mitte
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:29
Veidral kombel on riigitöötaja kohe halb ja vereimeja kui ta palk on kõrge. Kui aga madal, siis on ta ühiskonnale väärtust loov

Ja ometi on kogu asi paika pandud avaliku teenistuse seadusega, kus väiksemate nõuete, vastutuse ja töökoormuse juures saavad inimesed vähem palka ja vastupidi.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:36
Kui ma olen aus(mina olen)inimene,siis inimesena tuleb debiiliku koostatud seadusest kõrvale hiilida ja muutuda selleks hetkeks advokaadiks.
Isiklikult tean,mitte ainult mina,et on vägagi vasturääkivad seadused lastepoolelt just isad kahjuks,pole ilmaasjata loodud liit Isade eest.
Selliseid seadusi on igast valdkonnast ja sotsiaaltöötajana saabki vaid inimene töötada,kahjuks mina pole neid kohanud.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:36
Meie inimestel on üldse komme arvata, et teised ei tee tööd ja saavad liiga palju palka. Kolme klassiga labidamees on töötegija aga kirurg ainult sügab kõrvataguseid Pole vaja sobrada teise inimese rahakotis.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:38
Trigonometry,kui sa just naisterahvas pole,kes tegutseb mehe nime all,siis oled ment.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:39
Gladiaatorite võitlus on reaalsus. Vaata MMA, WWE etc.

Mariha 21:36 sõnavõtule kirjutan kahe käega alla. Pole vaja sorada teise inimese rahakotis.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:42
Soovolinik kohale. Kas naisterahvas ei võigi ment olla.

Pedestonia69, sinu jaoks läks teema juba alguses keeruliseks, jah?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:51
Ei.Ma lihtsalt rääkisin kiirkorras selle asja lahti,mitte läbi lillede.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 21:52
Karl Marx õpetas ka kapitaliste rahaga ringikäima, endal laenatud püksid jalas.
Öeldakse ju, et nii lolli inimest pole veel maailma sündinud, kes õpetada ei oskaks.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 22:07
alati on teistel kõrgem palk kui iseendal. ja üleüldse on seal parem, kus meid ei ole. ving-ving.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 22:38
kuigi, kas mitte sellest dandemit just see teine pisut loogilisem mõtleja ei old? Engels? ainult et komerade Marx oli pisut valjuhäälsem?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 22:54
Kord hakkasid Marx, Engels ja Lenin vaidlema, et kas armukest võib pidada või mitte. Engels oli vastu ja Marx arvas, et võib küll. Siis võttis sõna Lenin ja ütles, et armuke peab olema. Naisele ütled, et oled armukese juures, armukesele, et oled naisega. Ise aga lähed raamatukokku ja õppid ja õppid ja õppid.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 22:56
Tõsiseltvõetav? Mis on sinu sirinas tõsiseltvõetav? Kui ma oleks munn, siis ma ütleks sulle, et ma maksan makse rohkem kui sina maksad. Rohkem isegi kui sa teenid, seega ma toetan kogu seda sotsiaal ja pääste ja muud kammi rohkem kui sina ever. Teoreetiliselt ma seda ütlesingi. Mis nüüd, tuled ümber jagama? Väärtustama? Palk? Mul ei ole palka, on ainult maksud.
Ja mulle ei meeldi absoluutselt see, kui mingi pilvevend hakkab rääkima väärtustamisest sooviga ümber jagada.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 23:05
jees! jees! mul on suurem kui sul! aga vaata kus mina maksan! aga ametnikud on tõprad, nõuavad makse, raisk. riik on tõbras, kehtestab maksusüsteemi, raisk! ja üldse on kõik on minu õlgadel, tänu mulle te, sitikad, elategi!
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 23:30
Gladiaatorid? See oli üpris sisutühi paralleel, muide. Ümberjagamine vajab jõudu, on sul seda ? Kahtlen.
Riigi vastu pole mul midagi, maksude vastu pole mul midagi, mulle üldises plaanis meeldib meie õigusruum. See oli sulle, vabakuulaja. Kuulad sa ikka vabalt? Aru ei paista küll saavat.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 23:40
Kas see on halb, kui keegi normaalselt teenib? Miks teenivad eelpool mainitud sotsiaaltöötajad, päästjad, õpetajad jne vähe? Sellepärast, et leidub inimesi, kes selle raha eest on nõus seda tööd tegema. Kõik peaksid rahul olema. Ja pole vaja hakata jahuma missiooni tundest.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-21 23:49
Kui see paljupõlatud finantsspekulant on osanud enda raha soodsalt paigutada nii, et ta võib dividendide eest igal aastal uue auto osta, siis ei saa teda küll milleski süüdistada Ja pole tema süüdi, et kõik nii edukad pole.
Korra juba prooviti kõike võrdselt jagada, aga ikka selgus, et osad olid võrdsemad.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-22 05:22
Too artikkel ilmus PM veebilehte hommikul. Kella 12-ks päeval, olid massööride telefonid punased ja mehed küsisid elu eest intiimteenuseid. Selline on siis meedia jõud - tähti tuntakse, lugemisoskus puudub, raha on.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-22 09:07
Tõid enda arvates sisse gladiaatorid. Nad ei ole kuskile kadunud. Võitlused masside meelelahutuseks? Jalgpall, jäähoki, korvpall, poks, you name it. Fail.

Spekulant on oma iseloomult ühe eelmise ühiskonna jäänuk. Turg on vaba.
Ja puhttehniliselt ei tea sa neist asjust mitte mütsituttigi, see hõljub su väidete kohal suhteliselt selgelt.

Tegelikult on mu poolt mõttetu ärrituda, su wannabe revolutsioon algab ja lõpeb siin lehel, ehk kasutad seda ka mõnele pehmema teaduskonna tibile käe püksiajamise taustaks.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-22 13:18
Pläusti ajamise asemel võiks juba uute uudistega edasi minna. Kes siin kangesti tahtis kontakti saada...

http://www.ohtuleht.ee/600001/bordellis-mis-pole-bordell-kaubeldakse-endiselt-seksiga
˅ näita rohkem ˅
2014-10-23 09:51
Millest sa soiud siis? Pereemast sotsiaaltöötajast, kelle tööd keegi ei väärtusta? Moraalselt või materiaalselt?
Moraalselt väärtustatakse, sina aga hakkasid sellele mingisugust rahalist võrdsust taha lükkima.
Sotsiaaltöötaja on lihtsalt ametikoht KOV juures, suhteliselt väikesed ootused, töökohustused. Selles ametis on inimesi, kellel on kutsumus, kes teevad enamat, näitavad initsiatiivi, hoolivad. Ju neid märgatakse enam, ju neid väärtustataksegi enam. Aga siiski on see ainult amet.
Isiklikult paneks oreooli peale tegelastele, kes seda teevad omast vabast ajast, oma tasku pealt, omaalgatuslikult. Need on innimesed, mitte ametikoht.

Aga sinu personaalküsimus ka: sa näitled olevat erudeeritud ja kaastundlik maailmakodanik. Näitled, mitte oled. Vinniline väike lontrus, ega sul muud varianti väga polegi. Tegelikult on su traageldised ikka väga läbinähtavad.
"Aga tõesti, kus naised oleksid asendamatud raha teenima? Peale bordellida? Ainus, mis pähe tuleb, on emaks olemine?"
Nagu wtf? Kogu oma fassaadi üles ehitades pidevalt libastud?
Ja siis see sobivas eas naisterahvastele külje alla pugemine. Imalalt, läbinähtavalt, tulemuseta. Hale vennike.
Ma lõpetasin. Niikuinii juhiti tähelepanu, et teemaks on bordellid. Laske käia.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-23 17:55
Targutan ka natuke.
Raha roll ühiskonnas peabki olema suur. See on väga tähtis ja üheselt arusaadav ja mõõdetav mõõtühik.
Mitte moraal ei ole rahalises mõõtmes vaid moraalireeglite eiramise eest küsitakse kompensatsiooniks raha.
Pmst võib laialaastuga öelda, et õnn on rahas. Tegelikult on küll nii, et rahaeest saab hankida asju, kedagi, midagi mis teeb sind õnnelikuks.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-23 18:23
Dostojevski ütles, et rahasse on vermitud vabadus, aga minu meelest ei ole tarbimisühiskonna liikmed kuskist ostsast vabad, sest nende üle valitseb sõltuvus tarbimisest.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-23 18:30
Aru ma ei saa mille ümber käib vaidlus. Mitte kedagi ei ole madala palgalise tööga laulatatud, et peab seda kivi enda kaelas järgi lohistama. Kui sellise ameti valid siis sa ka tead, et teed seda pool hobi korras. Hetkel on meil kapitalistlik kord ja rääkida, et rahal ei ole tähtsust on apsurd.
Teema juurde naastes siis ex peaminister kiitis ju aga takka, las kalevipojad toimetavad, toovad raha kodumaale ja kõigil hakkab paremini minema. Juba lähebki, raha läheb ringlusse läbi prostitutsiooni, alkopoe ja kasiinode. Kui vaadata seda kuulutuste kogust mis saitidel on siis võib käsi südamel öelda, et oleme jõudnud bordelli vabariiki. Ja viimane otsus on veel tegematta, see kõik legaliseerida.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-23 18:37
ps. Legaliseerimine ei anna midagi erilist juurde. Ainult teenuse hind tõuse selle tulumaksu võrra.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-23 18:44
Pole väga kuhugi tõusta, sest hinnad samad mis saksa maal. Sissepääs 50 joogid hinnas, naine pooltundi 50. Arvestades elatus taseme vahet siis meie tund 50 on lagi.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-23 18:51
Eh, kiirelt uurides: FIE asutamisel tuleb teil tasuda riigilõiv 12,78 eurot. Krt kogu lugu, ei tõusegi midagi.
Kui teie aastakäive ületab 16 000 eurot, tuleb end registreerida Maksu- ja Tolliametis käibemaksukohustuslaseks. Aga kes seda raamatupidamist teeb? Seega ei tõuse see kunagi nii kõrgeks.


Ainukene pluss on asjajuures see, et illegaalsed isikud, kes on siin ilma elamisloa ja tööloata, satuvad täbarasse seisu.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-23 18:58
Aga bordelli, kui firmat, registreerida?
Hm, kuidas väljamaal see hind on? Kas otse sebitakse tüdrukuga või lähed maadami juurde ja sealt tellid et sellist ja sellist?
˅ näita rohkem ˅
1
2