Foorum
2014-09-28 17:41
üks kuulutus ööpäevas???
IHA mitte ei mandu aga MÄDANEB JUBA PEAST
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 18:21
noh, enamusel ei ole ühtegi kuulutust ööpäevas, teistel sadu. seega- loogika on olemas. olgu, kas just üks, aga üle kolme tõesti tarvis ei oleks.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 19:05
No aga mitut kuuutust siis vaja on üldsegi?

Paned: Seks 100euri.
Profiili lisad, et oled sponsor.

Tükiksajaks rahu maapeal.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 20:11
Väga õige ,et 1 kuulutus,spammijad paneb paika,jäävad ära taolised kuulutused nagu,ottsin heat meesd,kes toitaks mu lapset ja annap rahha,voiks olla vanuses 37-75,vannus ei oma tahtsust,no tule taevas appi.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 20:15
Üks kuulutus mitte VIP kontot omavale isikule aga mittu kuulutust siis VIP konto omanik võib lisada?
Samas on teema väga õige mis tehti aga ikkagi lõhnab rohkem selles suunas, kuidas omanikud mõtlevad kasutajatelt rohkem raha välja pumbata.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 21:06
Kõigile üks kuulutus ööpäevas. Ja ka minu arvates väga õige lahendus selle meeletu spämmi piiramiseks, mis seal kuulutusterubriigis vahepeal toimuma hakkas. Milleks on vaja lisada rohkem kuulutusi? Kui paljud siis ööpäevas rohkem kui ühe inimesega kohtuda plaanivad, et mitu korda kuulutama peavad?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 21:46
Ma pole selle mõtte vastu ja miks mitte aga üks kuulutus päevas võiks siis sedasi toimida, et kui vana oled ära kustutanud, siis saad uue panna. Näiteks hommikul soovid kohvitada või mis iganes uut tutvust otsida, samas õhtul soov minna meeldiva inimesega sööma ja siis jälle tahaks panna kuulutust aga vot ei saa, kuna portaali omanikud leidnud, et võiks iga kuulutamine tasuline olla. Sõna otseses mõttes läks nüüd kuulutuse lisamine tasuliseks, kuna vajadusel päeva jooksul kahe kuulutuse lisamine, nõuab VIP kontot , mille pead ostma.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 21:56
Kuulutust saab lisada ühe korras päevas. Mul on VIP konto, panin praegu kuulutuse ja rohkem ei saa panna. Siin on kõik võrdsed.

Ja selle hommikukohvitamise ning õhtusöögiga võib hätta sattuda ehk kõige rohkem 2-3 kasutajat päevas (ma ei kujuta ausalt öeldes neidki ette, kel tungiv vajadus iga päev ükski kord uut inimest kohata, v.a. teenusepakkujad). Üldjuhul on see siiski pseudoprobleem, hätta satuvad spämmijad.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 22:11
Mis küll nüüd Jehua´st saab?!?? Kuidas ta küll selle üle elab .........ilmselt peab härra tegema uue konto ja nimeks võiks olla näiteks Nihuja ........see iseloomustaks ka vähe paremini seda, mis tal tegelikult siin pakkuda on!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 08:51
Vaatasin veel, et uue kuulutuse saab ilmselt lisada juba peale südaööd. Ma panin eile kuulutuse kella 21.50 paiku, ja täna hommikul kell 8.50 saaksin uue panna. Seega vahe ei ole mitte 24 tundi, vaid lihtsalt kuupäeva vahetus. Teoreetiliselt on seega võimalik lisada üks kuulutus kell 23.59 õhtul ja järgmine juba kell 0.01 öösel?
Tõsi, seejärel pead vähemalt 24 tundi ootama.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 10:30
Vana kustutamine ei aita?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 12:25
Arvan, et ei aita. Aga eks ma teen katse.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-30 00:23
Vot ei toimi see kustutamise teema, uut ikka lisada ei saa.
Ning ei toimi ka see et lisad ühe 23.59 ja uue 00.01. Lisasin kuulutuse mingi 23.00 ja 00.20 uut lisada ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-07 08:47
Üks asi on saada mitu korda päevas kellegagi kokku, aga fakt on see, et kes palju ringi liigub, sellel pole lootustki kedagi kohata. Mina olen mõni päev paar tundi Jõgeval, siis paar tundi Tartus ja võibolla õhtul veel Valgas paar tundi. Ja siis hakatakse kirjutama Jõgevalt, kui otsapidi juba Valgas olen See portaal ju polegi ju mingi MTÜ, aga võiks asjale loomingulisemalt läheneda. Näiteks mitte lasta postitada kuulutusi, mid on üks ühele näiteks 24h jooksul. Paha ei teeks ka lihtsalt silma peal hoida ja piirata mõnede kasutajate õigusi kus tarvis. Ehk üritavad omanikud viimast välja lüpsta. Eks kasutajad ise vaatavad, kui palju nad nõus maksma on selle eest, mis siin toimub
˅ näita rohkem ˅