Foorum
2014-09-27 01:17
Teate, mul väga kahju Eesti riigist ja Eesti naistest. Kui iga 0,5 kuulutus on et neiu otsib sponsorit ja võib tasuda siis on ikka jama lahti....et siis eesti riigis ei saa naised hakkama ilma prostitutsioonita , vot siis on jama lahti..... ja need naised on kõige tavalisemad ja normaalsedmad naised, kes lihtsalt arvavad et ei ela 400 euriga kuus ära ... keegi ei ela... Eks meil ongi varsti siin aind prostituudid ja välismaal raha teenijad.... nagu mina.... kõrvalt mainiks ka muidugi et isegi prostihinnad on alla lastud....15 euri suhuvõtt autos....no ma ei tea.......
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 03:29
ei olnud 90'te alguses see pilt sugugi rõõmustavam, lehed olid vastavaid kuulutusi täis. nil novum sub sole, alati on neid, keda sel viisil ärakasutatakse ja neid, kes loodavad niimoodi kergemini toime tulla või oma olukorda kergendada.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 11:56
Mul on pea iga teine kiri postkastis meestelt, kes pakuvad " sponsorlust". Sul on kahju naistest, kurvasta ka siis Eesti meeste pärast.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 12:24
eks nad siis kontrollivad vast, kas sa ikka murdud oma ankeedis lubatule, et ei kohtu
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 12:33
Usun sinisilmselt, et ka siin leidub veel mehi, kes õigete võtetega suudavad murda ükskõik, millise naise!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 12:55
See oli kaugel nõukaajal, kui defitsiidi hankimiseks pidi vaeva nägema. Nüüd, kui kõik letid kaupa täis, ai viitsi enam keegi aega kulutada.
Paraku, mida raskem on hankida, seda paremini osatakse seda ka hoida. Kauba väärtus ei peitu mitte ainult hinnas. Palju olulisem on kättesaadavus.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 13:02
Mul jälle kahju meestest kes selle asemel, et oma naisele midagi ilusat kinkida raiskavad raha litsidele.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 13:59
Kahju on meestest, kes end sedavõrd odavateks või äpudeks peavad, et ilma sponsorlust pakkumata ei julge naisele läheneda.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 14:03
Nu aga mis seal ikka niisama tühja lähened? Edasine sõltub ju ikkagi rahakoti paksusest.
Aa et niisama lähenemise fetish või?
Igasse päeva üks perverssus!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 14:06
Ma eelistan jah mehi, kes ikka enda kui inimesena suudavad mind ahvatleda.
Rahakoti paksus on oluline vaid sedapalju, et mees oleks samuti isemajandav nagu minagi- pole just ebanormaalne nõudmine vast
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 14:09
vaba maa,vabad valikud.Kes pakub,kes võtab?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 14:15
Paar aastat peab ootama veel. Masu ei ole veel läbi. Siis ehk saab ka ilma rahata "just for fun" hakkama.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 14:15
Vabad valikud küll, aga miks teised on süüdi, kui ise valesti valisid?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 14:49
Ka kõige sügavamal masuajal ei olnud vähemalt mul probleemi leida naisi, kes olid valmis ise oma joogi eest maksma ja ise oma lõuna eest tasuma. Kes ei otsinud meest mitte selleks, et elada, vaid selleks, et oleks tore kaaslane. Need sponsoriotsijad on ikka teatud liik ja need sponsorid on ka teatud liik. Enamus inimesi ei kuulu ei ühtede ega teiste hulka.
Siin, ihas, tunduvad need teatud liigid küll paraku ulatuslikud olevat, kuid on ka teisi, toredaid inimesi.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 15:18
Miks ma masu't süüdistan? Sest see sponsivärk on kole plahvatuslikult kasvanud. Ma nagu ei mäleta, et oleks minult varem jalutamise eest 50 euri küsitud näiteks.
Varemalt kas tehti või ei tehtud üldsegi.
Ma ei usu, et olen vanemaksjäädes nii hullusti koledamaks läinud. Mine tea.
Varemalt taheti seksi eest pappi ja sedagi teatud lehtedel. Aga mis praegu on?
Võta mingi suvaline tavaline tutvuste leht. Kasvõi kuldne börs (kuigi okei ka see on ost-müük leht) või no midagi muud ja mida sa seal siis kohtad? Täpselt sama sponsiteema, lihtsalt teistsugune lähenemine.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 15:20
Pigem on selle põhjuseks laiskus ja ahnus.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 15:25
Ma enne masu selliseid portaale suurt ei kasutanud ega oska seega võrrelda. Täna on vist tõesti häda suuresti selles, et inimeste tarbimisharjumused ja teenimisvõimalused on erinevas summas ning sugugi mitte teenimisvõimaluste kasuks. Eks masu ole üks põhjustajaid. Samas kui siit ihast ja internetist välja vaadata, siis need naised, keda ma tööl või reisides või avalikes kohtades (st. reaalses elus) kohanud olen, ei ole kuigivõrd teistmoodi.
Võib-olla ka üha rohkem inimesi lihtsalt avastab interneti võimalusi kerge raha teenimiseks?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 15:32
Naiste elu on kallim, palk väiksem. Lihtne, kui mees kokku saamisel kohvi ei raatsi osta, soovitan kohe aidaa öelda. Kõik taandub lõpuks nagunii rahale, parem kohe asjad selgeks teha, muidu saad mingi jobu eluaegseks toitmiseks ja kasimiseks.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 15:32
No ma ikka kasutasin enne ka ja vahe on tuntav.
Päriselus suurt vahet eriti ei ole õnneks. Ilmselt päris litsi kuulsust avalikult endale ikka ei taheta.

Mulle on slaavitarid meeldima hakanud. Vähemalt esmatutvumise jooksul on väheke sõbralikumad ja seltsivamad, ning saab asjad kohe selgeks räägitud või tehtud.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 15:38
Emalind- ei tasu igat leidu siis kohe pessa vedada.
Mul on ehk pisuke eelarvamus aga ilmselt pole need sponsorlust jagavad isasloomad ise just eriliselt avara silmaringiga ning nende võimekuse osas naise rahulolule mõelda ma ka mõneti kahtlen.
Kuna ma eelistan seksist siiski rahuldust leida siis otsin kaaslast pisut teise pilguga kui paljud siinsed rahakotihindajad
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 15:49
ma eelistan ikkagi kohtingul käia nii, et mind arvete maksmisega ei tüüdata.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 15:52
Ma eelistan kohtingul käia nii, et pärast on hea meenutada huvitava inimesega veedetud aega.
Muide kohtamisi saab korraldada ka ilma maksmisvajaduseta
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 16:42
Olen anonyymiga ühel nõul, ei pea ju minema hullult kallisse ja peenesse restorani ja pärast kiruda kui mats see mees oli, ei osanud õigesti käituda.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 17:42
Mina jälle olen 100 prossa kindel,et need sponsi pakkujad saavad sellest rahulduse,kui hulgim naisi neile vastab.
Reaalselt selliseid summasid..........ei usu,et neil vennikestel yleyldse raha on.
Pakun välja,kui keegi teeks neile konkreetse kutse,siis a´la,auto läks perse poole tee peal võimisiganes muud tuli vahele,selda aga teavad naised paremini minust,see vaid isiklik arvamus.
Või on lihtsalt jobud,igas mõttes.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 18:36
Mis selles halba on, kui 2 inimest omavahel kokku lepivad. Mul tuli sellega seoses meelde, kuidas soome ehitajad meie naisi sukkpükste eest keppisid. Väga noori naisi. Mu klassiõde käis 10.klassis, kui Viru hotellis oma esimesed sukkahousut teenis
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 18:53
Aga mida siin imestada. Naistega on siin ju üldse üsna keeruline jutule saada. Siis saab vähemalt veidikenegi suhelda.
Parem pool muna, kui tühi koor
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 19:19
einoh, jutule ju saab. aga kui sult juba esimeste kirjade seas hakatakse pappinuruma, siis edaspidi ei imesta, kui uute kirjavahetuste loomisel su avapakkumiseks muutub raha. noh, et kohaliku keskkonna eripära või nii. nii et, pada ja katel. samas, iga siga leiab alati pori - palju on meie hulgas neid inimesi, kes ongi veendunud, et raha eest saab kõike. no kohe päris kõike. noh, vast saabki, oleneb vaid summast. iseasi, mis elamuse see niimoodi saamine annab. iseasi, mis rahasummasi keegi valitseb. kõik on kuradi suhteline, ka minuti pikkus on suhteline - oleneb lihtsalt, kumbal pool WC ust seda mõõta
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 19:25
Esimene kiri ongi täpsustav kiri, kus sulle teatatakse, tädi kepib aint raha eest. Minult ei ole veel keegi raha luninud
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 19:41
üldiselt olen mina ka seda meelt, et oleks aeg legaliseerida prostitutsioon kui amet. lööks allmaailmal ja katusepakkujatel jalad alt, korrastaks turgu ja tekitaks ka teatava ametieetika. pluss et, nagu me ka siin aimata võime, ringlevad seal businesis märkimisväärsed summad.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 19:54
Mitte ainult soome ehitajad,vaid ka meremehed olid hinnatute seas,kuna mingisugust nodi liikus ka nende seas.
Keppi sai isegi heal juhul marlboro kilekoti ja meigikarbi eest,mis praegust raha arvestades võis maksta kusagil 1e kanti.
Meremeeste valuuta oli tol ajal poon,ehk tsekk,mille eest sai spetsiaalsest poest osta,seal tiirutas alati nänni soovijaid naisterahvaid aga ka kgb tegelasi,kellele siis naised arvatavasti oma võludega maksid,et nad saaks seal poekese juures passida.
Sobis muide ka Quelle ajakiri.
Oh ajad,huvitavad ja tõsiselt ägedad ajad
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 19:55
Üldiselt, mina küll ei tahaks mingi tibina kepirahaeest pensi saada
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 19:57
Legaliseerige ja töötus väheneb hüppeliselt
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 19:58
Aga saapavabrikus 12 tunniseid vahetusi tegevate tibinate saaparaha eest tahad eks
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 20:03
Ei taha ka selle saaparaha eest saada.
Pensiga võiks nii olla, et igaüks ise kogub....sukasäärde.

Aga nii muuseas, et prostitutsioon, kui enda keha müümine, on meil lubatud.
Teise kepimõnu pealt teenimine on keelatud.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 20:05
Eks kindlasti ole selliseid peresid,kus naine asutab end välja minema ja peremees kysib,kus sa kallis lähed?
Kuule tööle ju,tee sa senikaua,kui ma tagasi tulen söök valmis.
Ok kallis aga kaua sul umbes läheb?
Ahh,ma täna väsinud,vast 2 jõmmi jõuan vastu võtta,siis tulen koju.
Ok musi,kalli-kalli,ma senikaua siin koristan ja valmistan söögi.
Seda on sellel saidilgi näha,kes aru saab,millest räägin.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 21:39
No mis ma kogu aeg olen rääkinud: Naiste rahakott on kahejala vahel
Eestis on lubatud enda keha müük, vahendamine on keelatud Naised ju siin ainult sellega äri ajavad
Teenuse tipp oleks kui saaks kaardiga maskta, tõmbad praovahelt läbi ja kõik korras, ei peaks suurt sularaha koormat kaasas tassima
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 21:44
2karvast
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 22:41
Jah, mõni inimene on nii vaene, et tal ei olegi muud kui raha.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 22:54
Kahju on üldse nendest inimestest siin
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 12:06
Mind see sponsorite värk küll ei sega. Isegi olen paari tudengi neidu aidanud. Aga teenuse pakkujad häirivad küll oma kuulutuste ja vahest kirjadega.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 11:29
Tudengineiud peaks päris hästi ise hakkama saada,sest enamus õppejõudu on meesterahvad.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 12:07
Tudengite puhul tuleb mängu see ebameeldiv dilemma, kus vanemate rahakotist ei pruugi piisata lapse üüri- ja toidu- ja riidekulude ning õppevahendite katteks, samas töölkäimine väikese palga eest jätab uneaja napiks ja paneb õppeedukuse kannatama. Üsna lihtne lahendus kenama välimusega naisüliõpilaste jaoks on leida mõni jõukas abielumees, kes katab tudengi elamiskuud ja vastutasuks tahab mõne korra kuus keppi ja seltskonda.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 12:49
eee...seega....vähemalt pooled naistudengid on mingil eluetapil tegelenud enesemüümisega? mehed, eelistage keskharidusega naisi, kui naisevõtuks läheb
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 13:00
Ahh, mis seal tänapäeval vahet on, kui paljudega, kellega ja mis põhjustel keegi maganud on? Peaasi, kui usk armastusse ja andmisrõõmu alles on.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 13:07
Õige Vaba.
Mis aga puutub hilisemasse armastusse,siis nagu peaks see kadunud olema,lits jääb litsiks.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 13:14
Litsiks olemine ei ole kinni mitte seksimises, vaid mõtteviisis. Oma keha väljarentimine ei pruugi tähendada armastuse, hoolimise ja mõistmise kadumist mõtlemises.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 13:43
Postoi brat.
Tähendab nutab ja kepib,et mitte nälga jääda?
Kui mul seega on sitad ajad ja lasen endale perse keerata kuigi olen hetero?????
Wtf man.
Lits ikka,vähemalt minu silmis,teha ei oska sittagi ja arvatavasti viitsimist jääb ka vajaka.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 13:48
No pigem nii ikka, et kui sul majanduslik seis meeleheitel ja mingi 40-aastane rikka mehe naine teeb ettepaneku, et sa teda kuus 4-5 korda kepiksid, vastutasuks maksab su arved ja viib sind sööma ja liisib ehk autogi, siis sa jääd nõusse. Kas sellisel juhul sul kaoks võime tõelisi tundeid tunda, kedagi armastada ja hoolida?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 13:51
Raits, nõuka ajal tundsin üht naist, kelle elus oli kaks tähtsat asja: töö ja mehed. Tööl oli ta parim ja meestest tal ka puudust polnud. Kuidas sa teda nimetaksid?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 13:54
Mina nimetaks teda meestesõbralikuks naisterahvaks,kellega vahest napsi võtta ja kohustustevaba keppi teha.
Lahkeanniga naine.
˅ näita rohkem ˅