Foorum
2014-09-16 21:08
Vaatasin just soome tv-st armastuse ja suhte teemalist saadet. Teemaks olid tülid. See pole õige suhe, kui tülisid ei esine. Rõhutati, et kaks asja mida ei tohi riiu käigus teisele ette heita on välimus ja seksuaalsus, sest neid etteheiteid ei andestata ja unustata. Need võivad tekitada alaväärsuskompleksi kuni elulõpuni.
Kuigi foorum pole tegelik elu, siis arvestades, kui palju siin selle reegli vastu eksitakse, pole imestada, et siin üsna kibestunud seltskond koos on.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-16 21:43
Taktitundetu solvamine ei näita mitte adressaati halvas valguses vaid solvajat ennast.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-16 22:46
Mida rohkem tülisid ja mittemõistmist,seda erinevamate inimestega tegu,lihtne ju. Õiges suhtes on harmoonia ja üksteisemõistmine,aga siin foorumis ilmselt detailidesse laskuda pole mõtet. Siin kondavad enamuses vististi primitiivsemate huvidega isiksused .... no jah igavust peletada ka vahest tore
˅ näita rohkem ˅
2014-09-16 23:51
Parem olgu sada pisitüli, kui pikk harmoonia ja siis üks suur tüli, mis kõik ära lõpetab.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 04:01
pigem ikka harmoonia
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 07:28
Parem õudne lõpp kui lõputu harmoonia
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 08:13
Klassikut tsiteerides-abielus olgu nii taevast kui põrgut....tänapäeva elu on nii kiire et pole aega tülitseda, seksist rääkimata
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 08:24
Ajanappuse taha peitudes on nii mõnigi asi enneaegselt otsa saanud. "Kiirusta aeglaselt!"
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 15:08
Mis kellelegi meeldib, kes tahab, et tennispall suhu pannakse, kes tahab õrnalt kohtlemist. Miks peab üldse tülitsema? Ja jf, su väide, et välimust ja seksuaalsust ei tohi ette heita on täielik jama
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 16:13
Roozzi, see pole minu väide, aga ma pooldan seda igati.
Silmas oli peetud just püüdu teise alandamisega ennast õigustada. Et see, kes prügiämbrit välja viib, ei sõltu välimsest ja voodi meisterlikusest.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 16:22
Kui mulle kodus öeldakse, et anna see sokolaad siia, sa oled niigi paks, kas ma peaksin sinu loogika järgi elu lõpuni solvunud olema
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 16:28
Mida sa paks lehm ka elust tead, isegi keppida ei oska, aga tuled rääkima et peldiku prilllauda ei tohi üles jätta
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 16:35
Lehm ei olnud eriti kena, aga ülejäänud oli igati asjakohane. Peale sellist avaldust leiab iga normaalne mees ennast haiglast 3 astme põletushaavadega
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 18:15
vaevalt et sellise keelekasutuse ja suhtumisega meest normaalseks saab nimetada.
Ja on asju, mis seisavad meeles elu lõpuni. Mina leian, et kui armastad, sa ei tee haiget, nii lihtne ongi
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 18:31
Sisuliselt on see absurd. Elatakse koos inimesega, kellega on hea ja turvaline. Mitte inimesega, kes tülitseb. Ei pea elama koos inimesed, kes teineteist ei hoia.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 18:49
Erimeelsused on normaalsed ja vajalikud, inimesed pole teineteise kloonid.
Tülid puhastavad .
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 18:57
Vale puha. Mine puhasta ennast mujal. Koju tule ainult positiivsete emotsioonidega. Kellele sa oma arust head teed tülidega?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 19:10
Just kodu on koht, mis pakub ärakuulamist, kaitset ja turvatunnet. Kodus on kõige lähedasemad inimesed. Need, kes meid armastavad ja toetavad. Nii heas kui halvas. Kus siis ja kes siis veel?
...
Kui koduseid püütakse "säästa", toimub kaugenemine. Plomm plahvatab siis hiljem ent tagajärjed on laastavad.
Loomulikult ei tähenda sõna "tüli" verd ega lendavaid nuge. Selmet käsitsi kokku minna, tulebki end enne välja rääkida-karjuda-vaielda, kui pime raev koguneda jõuab.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 19:21
Hunt ei pelga kui lammas peeretab!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-18 22:09
Siinkohal olen Lenefeliga nõus.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-18 22:10
Asi pole tüli norimises. Pigem on juttu veidi temperamentsemas eriarvamuste avaldamises. Eriarvamused tuleb lahendada, sest just mahasurutud eriarvamused võivadki viia katastroofini, sest neil on omadus kasvada. Eriarvamuse lahenduseks on kompromiss, aga see ei teki hetkega. Tihti on selleks vaja pikemat mõtlemisaega, oma ja teise poole argumentide kaalumist ja tihti ei osata sellise lahendamata probleemiga rahulikult koos eksisteerida.See sõltub juba inimeste temperamendist, kui teravaks asjad kujunevad.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-19 08:11
jott, eriarvamusi ei pea LAHENDAMA, las nad olla need eriarvamused, ei pea mingeidargumente esitama, kaaluma
˅ näita rohkem ˅
2014-09-19 08:59
Ok, mulle ei meeldi, sulle ei meeldi. Elus on väga palju asju, mis mulle ei meeldi, ma ei pea nende pärast pead valutama. Isegi, kui mulle ei meeldi, et sulle meeldib valge, siis vaidlema pole mõtet sel teemal hakata. Minul ei ole mõtet. Kui sa leiad hingerahhu selles, et saad selgeks vaielda, kas parem on must või valge, siis palun väga. Vaidle. Aga otsi omale keegi teine kellega vaielda.
Kristallvaasi loopimisest ei saa ma üldse aru. Ok, looma kaotab enesevalitsemise inna ajal. Aga inimene. Miks peab täiskasvanud terve mõistusega inimene võtma kristallvaasi ja selle puruks viskama??? Mida inimene sel ajal mõtleb? Et ongi vana kole vaas, viskan ta nüüd puruks??
˅ näita rohkem ˅
2014-09-19 15:42
Roozzi, vabanda, aga arvestades sinu ütlemisi ja vanust, jääb mulje, et oled, kas vanatüdruk, või on su mees täielik tuhvlialune. Muidugi võid ka ise olla seal turvalises kohas. Ma pole veel kohanud kahte identset inimest ja kui oleks, siis kindlasti oleks neil isekeskis väga igav.
Nii nagu füüsikas, nii ka elus, vastandid tõmbuvad.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-19 18:01
Tõmbuvad nad su jah. Muide, mu mees ütleb, et ta on tuhvliall väga hea meelega, jott see on tal selline nali. Tegelikult ta ei ole kuskil tuhvli all. Me lihtsalt saame läbi. Mis siin nii keerulist on? Kui ei vaidle ja ei tülitse, siis tekib juba natukene ebanormaalsuse tunne.
˅ näita rohkem ˅