Foorum
2014-08-27 21:42
Nii ja nüüd nad keelasid avaliku joomise ka veel ära. Poolt- vastu?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-27 21:57
ei keeland ju. aga muidu poolt.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-27 21:57
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/anvelt-kaputaie-vastutustundetute-inimeste-parast-ei-pea-piirama-enamuse-vabadust.d?id=69615505

Eks Savisaar tunneb enda valijaid ja teab, et neid ei või usaldada.

Samas Soomes ei taheta kalevipoegi ööklubidesse lasta, sest need kipuvad kaklema.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-27 22:19
Mina olen üldiselt vabaduse poolt ja piirangute vastu. Kahjuks aga see suvi on näidanud, et suur osa eestlasi ei ole veel loomariigist palju edasi jõudnud. Eks siis peab veel mõnda aega puuris edasi istuma.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-27 22:30
Miks sa Brilla loomariigist kogu aeg räägid?? Usu--loomad on paremad inimestest...Nad on ausad, siirad..Inimesed on metslased, keda isegi kassipojad ei usalda
˅ näita rohkem ˅
2014-08-27 22:49
Ja ma oma tööd tundes ja loomadega tegeledes võin käe südamele panna ja öelda, et mitte 1 lehm, kassid, ega koer pole iial olnud siin talus purjus olekus ja laamendamas
˅ näita rohkem ˅
2014-08-27 23:24
Sirruke, loomariik on väga mitmekesine, nii nagu ka inimtõug. Kui nüüd Sinule armsad loomad kõrvale jätta, siis loomaaias on ju kõik isendid puuris. Aga kui teemast rääkida, siis rohkem poolt kui vastu.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-27 23:35
Kas sind jfjm kah ei lasta ööklubidesse.
poolt kah
˅ näita rohkem ˅
2014-08-27 23:53
Vaata Velts, mina eriti ei trügigi sinna, mina eelistan iha ööklubi. Küll aga näen ma igal reede ja laupäeva õhtul, seda läbu, mis tänavatel toimub. Aga soomlaste auks tuleb öelda, et nad võivad olla küll lärmakad, aga nad pole agressiivsed. Sa võid rahumeeli joomasest kambast mööduda, kartmata, et sinuga hakatakse tüli norima. Ja pühapäeva õhtud on vaiksed, sest esmaspäeval pea tööle minema.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 00:00
tean millest räägid.Olen kah näinud ja soomlastega koos viina võtnud.Normaalsemad kui eestlased.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 01:05
Arueitaipa, miks see vahepeal üldse lubatud oli?!?!?!
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 01:19
Põhjus oli selles, et politsei saaks pargipingil rahulike õllejoojate asemel olulisemate asjadega tegelda.
Aga noh, rahvale ei meeldi peeglisse vaadata, häbenetakse enda tõelist nägu. Ega keelu tõttu jää ükski jook joomata ja ükski kaklus kaklemata. Seda tehakse vaid salaja nurga taga.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 01:31
Point ju selles oligi, et enne sai politseiametnik ise otsustada, kas need pargis istujad võivad kuidagi ohtlikuks muutuda või mitte.
Kui näiteks kari noori kukkesid ümber pudeli räuskasid, said nad kohe reageerida ja vajadusel mõne ka kongi tõsta.
Kui aga pargis kaks armunut kaelakuti koos veini mekutasid, siis oli tõenäoline, et suurt vägivalla ohtu sealt karta pole ja politsei võis teha näo, et ta lihtsalt ei pannud midagi tähele ja mööda jalutada.
.......ehk siis oli võimalus otsustada kohapeal, mis oluline, mis mitte. Sai olla paindlik.
...Nüüd aga võib politsei tajuda, et siit on oodata avalikule korrale mõne aja pärast ohtu, kuid enne kui lauslaamendamine on käes ta midagi teha ei saa.
Ütlen see uus seadus sellisel kujul on pullisitt!
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 08:19
No probleem ei ole ikkagi seaduses vaid inimestes. Miski on eestlaste ja eestivenelaste kasvatuses väga valesti, et neid kaklejaid ja räuskajaid nii rohkesti leidub.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 08:48
"Vältimaks seaduse rakendamise ülepolitiseerimist ning ühiskonnas leviva konflikti laienemist pean oma kohuseks avaliku alkoholitarbimise võimaldamist puudutavad sätted korrakaitseseaduses sisuliselt läbi vaadata ning kõigi osapoolte faktilised argumendid, samuti seaduse kehtimisega tekkinud kitsaskohad läbi analüüsida ning vajadusel algatada ka muudatused."
(Andres Anvelt)

olen ümarlaua poolt, lasku käia
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 11:26
Minu arust võiks olla nagu vanasti, et käraka saaks ööläbi kätte ja igast burgeriputkast õlle kah öösel koju tuigerdades.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 12:31
Maal oli küll vanasti jama..Pidi tihti olema kaine juht, et bensukast öösel õllet tooma minna Nagunii enne lunimist ei jäetud, kui ära nendega käidud sai
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 14:55
Eestlasele selline vabajoomine ei kõlba,ei ole isegi pihta saanud,millest selline erinevus võrreldes normaalsete euroopa riikidega.
Mujalpool selget viina puhtal kujul jood vaadatakse sind nagu tegelast teiselt planeedilt.
Nagamannid muutuvad jh agressiivseteks pealekauba.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 15:55
alkohol on tarkade inimeste jook
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 16:01
Mind subjektiivselt jätab külmaks. Piisavalt elu näinud ja tean et, Põrsas leiab pori alati.
Mäletan aega n.n. kuivseadus. Kas siis jäi viin poeletile? No ega ikka ei jäänud küll.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 16:15
jestas,siis see kõige hullem joomine käiski
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 16:47
Poogen sest alkost..... aga varsti tuleb osama külla.... vat siis on pidu kesklinnas....
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 17:46
Minul pole kunagi kodus nii palju viina olnud, kui seda oli talongi ajal. Talongivabalt tuli kõrvalt nii palju viina sisse, et ei jõudnud sedagi ära juua. Viin oli siis ju palju kindlam käibevahend, kui rubla. Viina eest sai praktiliselt kõike, aga rubla eest ei saanud viinagi
˅ näita rohkem ˅