Foorum
2014-08-21 21:46
Kas ainult mulle tundub nii või hakkab see Iha keskkond vaikselt manduma ja oma võlu kaotama?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-21 21:52
Küsimus ehk tõesti subjektiivne.
Millega Sind siis iha võlus? Leia see taas ja kõik ok.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-21 22:06
mitte vaikselt, vaid suure hooga ja pm ongi juba ära mandunud
˅ näita rohkem ˅
2014-08-22 01:17
Olen selle nimel palehigis pingutanud viis aastat ja viimaks hakkab asja saama
........kuna aga üks nõrganärviline kustutas just teema, siis võime ju parema puudusel siinsamas sellest hügieenivärgist edasi vestelda!
˅ näita rohkem ˅
2014-08-22 01:22
Luu, tibi sai jutukas veidi nahutada.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-22 01:26
Kas seal oli mõni nii pesemata tilliga, et haises kohe teisele poole ekraani või?!??!
˅ näita rohkem ˅
2014-08-22 01:39
Ma ei tea, mul on nohu
˅ näita rohkem ˅
2014-08-22 09:21
Tibin solvus mu peale, et ma temaga ei suhelnud. Keegi ütles, et oli vist isegi kaameras paljaks end teinud ja mölises, et miks ma temaga ei suhtle üldse (mul oli muud tegemist sel ajal ja kaamera töötas). Siis ma ütlesin talle, mis ma tast arvan (kuna nägin, neid pesemata tilli kuulutusi). Selle peale solvus täitsa ära ja lubas mulle mingi vee peale tõmmata. Röökis, et miks ma pean seda juttu sinna välja tooma, mille peale selgitasin, et kuulutused olid avalik info ning avaliku infot võivad kõik arutada.
Ühesõnaga tõmbas mu seal käima, mille peale ma siis otse välja ütlesin, mis ma temast ja tema elustiilist arvan
˅ näita rohkem ˅
2014-08-22 15:41
Hämmastav, aga just viimasel ajal olen siit paar head uut tutvust saanud, olin samuti käega löömas juba
˅ näita rohkem ˅
2014-08-22 16:00
Ei ta mandu midagi.
Vägagi meeldivaid inimesi kohtab.Kõik ei saagi kõigile meelepärased olla.
Aeg ajalt veidi ehk häirivaks võivad tekkida tasulised teenusepakkujad?Kuid ka neist saab hoiduda.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-22 17:13
kui ristot ei oleks, siis võiks mandumise küsimuse päevakorrast isegi maha võtta
˅ näita rohkem ˅
2014-08-22 17:37
Utha,ei saa sina ikka kuidagi ilma minuta.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-22 17:52
looda sa
˅ näita rohkem ˅
2014-08-22 22:22
Oodake, kool algab, pimedad ja pikad talveõhtud on tulemas. Küll siis ka uut verd juurde saabub.
Probleemid on aastaid juba samad olnud, lihtsalt seltskond vahetub
Tulevad- säravad oma 15 minti ja ......
˅ näita rohkem ˅
2014-08-23 10:33
Vähemalt parma suudab olla optimistlik homse suhtes.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 11:34
Mingit mandumist kuskiltki märgata pole!
Vaadake ise kuidas kasvõi näiteks foorum iga päevaga järjest põnevamaks ja sisutihetamaks muutub! Ja uuet tulejad ei kipu siia enam äragi mahtuma!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 13:44
HOIATUS ! Facebookis liigub ringi vale identideediga isik kelle facebook nimi on hetkel " Reelika Ksks" Ilmselgelt kasutab antud isik võõraid fotosid. Tema skeem näeb välja selline, et üritab vaikselt jutule saada ning siis hakkab oma probleemist sulle rääkima mille sisu näeb välja selline:
Hoiatus teistele, et ei langeks sellise tüüpilise skeemi ohvriks..
"HOIATUS ! Facebookis liigub ringi vale identideediga isik kelle facebook nimi on hetkel " Reelika Ksks" Ilmselgelt kasutab antud isik võõraid fotosid. Tema skeem näeb välja selline, et üritab vaikselt jutule saada ning siis hakkab oma probleemist sulle rääkima mille sisu näeb välja selline:

Hoiatus teistele, et ei langeks sellise tüüpilise skeemi ohvriks.."

vaadake ette..tegutseb ka Flirtickus,tegutseb ka siin saidil
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 15:50
Mina jälle omalt poolt soovitan kõigil kohe kiirelt kanda raha täiesti võõra inimese kontole, kes on kirjutanud ühe vesise kirja ja ütleb, et mure on suur. Eriti aga soovitan ülekandega kiirustada, kui näiteks mõni neiu palub raha kanda näiteks HEIKI nimel olevale kontole. Mina ei näe siin küll midagi kahtlast!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 15:59
Mina jälle soovitaks ankeedile juurde lisada koht pangakonto numbrile. Või veel parem lisada nupp, mis kuvab maksekorralduse, nii et jääks vaid koodide sisselöömise vaev
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 17:15
Minu arust see käib kuidagi hooti. Nt.on sul postkastis 10 kirja millest kõik 10 on a la, kas sul veebikas on, saada pilte jne. Teinekord on 10st 8 jumalast normaalsed. Võibolla on inimestel lihtsalt sügismasendus
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 17:15
Eks varas peab kõiki lollideks,kellelt raha varastab vms.
Tuntud fraas aga eks see kelmide väljamõeldis ole.
Väga vastik ytlus,isegi perverssne.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 17:50
Varga töö ongi varastamine. See on tema sissetulek. Need siinsed affid ei ole vargad, vaid nad otsivadki lolle. Proovige kuidagi ära seletada, miks peaks mõni normaalne inimene, kellelegi iha portaalist raha kandma. Peab ju loll olema.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 18:06
Selliste kohta on loll hellitussõna.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 19:31
Raisiga 101% nõus, et see väljend on lausjäle!
.......kujutage ette vaimupuudega inimest, kes siiski aeg-ajalt ka ilma tugiisikuta poes käib ja kui kassapidajaks osutub mõni TuulestViidudTuhar, kes seal võimalust näeb ja inimese tema vähesest saadud abirahast lagedaks teeb .......minule vähemalt hetkel kangastus selline pilt vaimusilmas..........
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 19:42
Lisaksin veel, et varastamine ei ole töö. Eestis miskipärast järjest levib ausa töö mõnitamine ja alavääristamine. Ilmselt on neid vargaid liiga vähe pekstud viimasel ajal.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 19:53
varguse tolereerija on ka ise (passiivne) varas.
igatahes pean ma ennem lugu madalapalgalisest kassiirist või koristajast kui "kõrgepalgalisest" vargast.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 20:04
Paraku siin pole enamasti tegemist vargusega, vaid vabatahtlike annetuste vastuvõtmisega. Süüdistada saab neid ainult vaimupuudega inimeste ärakasutamises. Sest normaalselt mõtlev inimene ei hakka ju netiavarustes tundmatutele raha jagama.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 20:16
iidetes ja looduslähedasemates kultuurides ei naerda vaimupuuete üle. vaimupuudulike eest hoolitsemine on vaimselt paremal järjel inimeste seas normaalne nähe. ehk siis, kui isik ennast ise kaitsta ei suuda, võiks seda teha need, kes seda suudavad...
tõsi, olen ka mina subjektiivne ja ei pea siin silmas pahatahtlikke idioote, kes suisa kerjavad muhku pigem selliseid pisut lihtsameelseid ja liigselt usaldavaid, kes ei tea veel, et inimesed tegelikult ei ole mitte ilusad ja head.
selle asemel, et naerda nende üle, kes lollist peast "iseteeninduse" eest raha üle kannavad ja siis ikka persest saavad, tuleks risti tõmmata need, kes niimoodi teenivad ja ka need, kes seda igati normaalseks peavad. see ei ole normaalne, see ei saa olla normaalne ja see ei tohi olla normaalne. minu arust. seniks kuni (igasugune) pettus on enamiku silmis normaalne, ei saagi midagi muutuda ei meie elus, riigis ega ka poliitikas ja äris. on ju ka poliitikud vaid inimesed meie seast, läbilõige meist endist. ja hea näide, kui kiirelt mammona nimel igasugusedki tõekspidamised jalgealla tallatakse, sest petta on ju nii normaalne ja ainult loll ei kasuta juhust, et endast nõrgematel nahka üle kõrvade tõmmata ning ise selle arvelt (ime-)hästi elada... ehk siis - muutus algab rohujuure tasandilt, vähehaaval.
minu mõtted. petturlusest, poliitikast, elust.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-25 21:56
Pettus saab alguse petetu enda peas, pettur on vaid see, kes asja lõpuni viib.
Ikka leidub neid, kes soovivad saada midagi ebaloomulikul moel. Ebaloomulikul selles mõttes, et see pole kas nende jaoks mõeldud või siis tunduvalt odavamalt või lihtsamalt, kui muidu. Loodus ei salli tühje kohti ja kui on nõudmine, siis tekib ka pakkumine. Paraku puudub selle tühja koha täiteks tekkinud pakkumisel kate.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-26 09:52
Varastamine on varga jaoks töö brilla. Vabakuulajast võib mulje jääda justkui sellised inimesed oleksid olemas, kes vargaid tolereerivad. Kui on, siis väga vähe. Mõelge, miks te kodust lahkudes lukustate uksi, miks paigaldate autodele signalisatsioone, miks kindlustate kodu varguse vastu. Võibki jahuma jääda muutustest rohujuure tasandil ja petturite risti löömisest. See, et ullikesed tehakse rahast lagedaks on alati nii olnud ja ilmselt ka jääb edaspidi. Ma millegipärast arvan, et see kontingent, kes siin sulidele raha kannab, ei ole diagnoosiga totud, vaid lihtsalt lollid.
Tuli veel üks vanasõna meelde. Looda allahi peale, aga kaamel seo kinni
˅ näita rohkem ˅
2014-09-26 11:06
Väga hästi on hr.luu ja brilla toonud välja varguse-kelmuse olemuse.
Ka sinule mister ei saa midagi pahaks panna.
Sellised tyybid aga kes annetavad näiteks sellel saidil võib lugeda kas normaalse sissetulekuga sponsoriteks,teine osa on lihtsalt ullikesed,kes langevad kelmuse ohvriks.
Viimane näide on naiivsed kodanikud,keda paistab olevat ikka väga suur protsent,lugedes kommentaare,siis.......
˅ näita rohkem ˅
2014-09-26 11:58
mister, jah, ENDA vara kaitseks võetakse samme ette, aga samas kui TEISTE vara tuuri pannakse, itsitatakse pihku ja näidatakse kahjurõõmsalt näpuga, kahjuks. levinud on suhtumine, mis siingi läbi kajab, et "lollidelt tulebki raha ära võtta". ei tule. raha tuleb ausa tööga teenida. see on minu personaalne elufilosoofia ja ma suudan sellega omal kenasti elu sees hoida.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-26 12:02
Vaba
˅ näita rohkem ˅
2014-09-26 15:44
Mina ei tolereeri pettust, minu sõnumiks on, et ainuke võimalus võidelda petturite vastu on ennast mitte petta lasta Ja soovitada seda ka teistele.
Küsiksin neilt meestelt, kes siin sponsorlust pakuvad, et kas nad oleksid nõus, kui nende oma naine või tütar siin teenust pakuksid. Usun, et enamus oleks neist selle vastu, sest teenusepakkujad on nende arvates saast. Noh ja see "saast" siis karistabki neid kahepalgelisuse eest.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-26 19:28
Vahel tundub et lasteaed on siia kokkusaanud!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 05:27
Kui sa just füüsika mõistes tööd ei mõtle, Mister, siis selle tegevuse mõttes sa eksid. Töö definitsioon on "tegevus, mida sooritatakse palga või sissetuleku saamiseks, kusjuures tööjõudu pakutakse mingi uue väärtuse loomiseks". Vargus on "teiste inimeste vara omastamine ilma omaniku nõusoleku ja teadmiseta". Need ei ole üks ja sama asi, varguse käigus ei looda uusi väärtusi või vähemalt ei ole see tegevuse eesmärk. Ma ei tea mitte ainsatki kultuuri, kus vargust oleks tööks peetud.
See, et varas ise kõnekeeles oma tegevust tööks võib nimetada, ei muuda tema tegevust veel selleks.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 07:10
Õiged kultuurid on kus käsi raiutakse maha,nt.islamimaad,olen kahe käega selle poolt.
Tea kas olen sitamagnet aga mitu korda varguse ohvriks langenud,kõige hullem tunne oli,kui läksin poisiga,ta oli veel väike,kalale aga paati polnud,see pilk,mis oli lapse silmis ei unune.
Kahjuks ei saanudki pätte kätte,igatahes politseisse ma poleks läinud.
Kuuldavasti oli nõukaajal Saaremaal aeg,kus uksi ei lukustatud,sama rääkis tuttav soomlane,et auto uksed jäeti lahti,asjad seisid kenasti hoovipeal,nyyd,kui piirid avanesid olukord muutus kardinaalselt.
Mis meie rahval viga on,ei tea,igatahes ei saa vene aega selles syydistada.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 19:20
Brilla ära demagoogitse. Sa võid vargale oma töödefinitsiooni rääkima jäädagi, tema varastab ikka edasi. Tal on savi, mida sa arvad kultuuridest. Ta teeb su taskud tühjaks ja läheb sinu rahaga poodi oma perele süüa ostma.
Ja seda, et lollidelt peabki raha ära võtma, ei pea võtma sõna sõnalt. Kelm üritab sinult raha välja petta, sinu asi on seda tal mitte võimaldada. Muide enamus pettuseid õnnestub tänu inimeste ahnusele
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 19:27
mina personaalselt austan ennem ausat prostituuti kui varast või petturit. esimene nimelt teeb midagi raha saamiseks, pakub midagi, teine aga on lihtsalt tõbras. varaste puhul pooldan ka mina Å¡ariaadikohut - esimene kord vahele jääd, üks käsi. teine kord vahele jääd, teine käsi. kolmas kord - pea. erandeid olen nõus vaid siis tegema, kui varas varga tagant varastab.
igaüks, kes on oma raha saamiseks (ausat) tööd teinud, on väärt, et ta oma raha eest midagi ka vastu saab.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 19:30
Jama on selles, et ka varastamine on töö!
Spioonid näiteks
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 19:35
Prostituut teebki ausat tööd ja vargad ongi tõprad. See on nagu võitlus tuuleveskitega. Varas varastab ja kodanikku ei kaitse varga eest keegi. Kui ta isegi läheb mingi ime läbi paariks kuuks kinni, siis välja saades hakkab ta kohe jälle varastama. Omaette teema on, et keegi peab varga käest varastatu ära ostma.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 22:37
Mu eelneva jutu mõte ei olnud mitte varast ümber kasvatada, vaid vältida tema tegevusala või elatusallika tööks kutsumist. Spionaaž vargus ei ole, sest selle eesmärk on turvalisuse pakkumine ühiskonnale. Vargus on ikkagi see tegevus, mille eesmärk on kitsalt varga ja tolle lähikonna isiklik omakasu läbi võõra vara ebaseadusliku omastamise. Spioon ei tegele ainult omakasu saamisega.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 23:03
Ära rohkem peale võta. Spionaazi eesmärk on turvalisuse pakkumine ühiskonnale!!! Tere talv
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 00:05
Igasugune elatise hankimine on töö. Ainuke vahe, et osa tööd on seaduslik teine mitte. Hea näide on spioonitöö, mis ühes riigis on seaduslik, teises aga räige seaduserikkumine. Või näiteks mis vahe on palgamõrtsukal ja timukal? vaid see, et ühe tööd õigustab kohtuotsus, mis tugineb riigi seadustele. Ka varas võib teha tellimistööd, mille eest saab tasu. Ka metsast oma tarbeks seente korjamine on töö, kuigi selle eest palka ei saa, aga kõhutäidet küll.
Töö jääb tööks, sõltumata sellest, kas ühiskond seda aksepteerib või mitte.
Looduses võtab ka tugevam nõrgemalt saagi käest ja seda peetakse normaalseks olelusvõitluseks.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 09:45
Jep jotil õige jutt.
Sama kehtib ka maffia kohta,see on riik riigis struktuur,kes väljapressimistega teenib raha,sama kehtib ka riigi kohta,mis on seaduslik aga siiski raha välja pressiv yksus.
Kui Itaalias saad kellegagi jutule,siis tuleb tõdeda,et inimesed hoiavad rohkem cosa nostra,kui riigi poole,sest see kindlustab neile töö,samas tuleb selle eest maksta aga yhtviisi maksad ka riigile,mis on siiski hädavajalik,et muid sotsiaalseid asjandusi täita.
Yldjuhul itaallane ei tunnista maffia olemust,ta jookseb sõna otseses mõttes minema seda sõna kuuldes aga yksikuid erandeid leidub,nendele on see organisatsioon leivaisa nr 1.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 11:30
Mis on seadused? Seadused on inimese katse kontrollida loodusseadusi. Aga loodusseadusi muuta või kaotada ei saa ja esimesel võimalusel tulevad need esile.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 11:48
Austet Lapi tark, Jotteff, millise loodusseaduse alla kuulub EV Valimisseaduse § 17. Muudatuste tegemine valimiskomisjonide koosseisus?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 12:01
Küllap see kuulub loodusliku valiku mõjutamise katsete hulka
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 12:33
vanameister jfjm: egas pühapäeva hommikul liialt palju tundmatuid seeni ampsanud?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 12:47
Ega nalja pole, maagiliste seente hooaeg on ka just aland.
˅ näita rohkem ˅